Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

14 Pages<1234>»
Nathan Never
maddjuro
#21 Posted : 12. prosinca 2011. 18:34:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
možda je hermafrodit i ujedno podvojena ličnost, s time da se te ličnosti nasumično izmjenjuju
vs
#22 Posted : 21. prosinca 2011. 20:10:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
jel ima koji nathanolog da me prosvijetli...

u kojim se epizodama jos pojavljuje (ako uopce) senator sawyer??.... to je onaj lik kod kojeg darver dodje pri kraju epizode "tko je solomon darver"
Jerry Krause
#23 Posted : 21. prosinca 2011. 20:27:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Ovako napamet mogu se sjetiti da je bio u NN 52/53 Ljudska meta, NN 101 Pjesma za Saru i G4 Ustanak. Ali ima ga u dosta epizoda. U G4 je imao dosta veliku rolu.
vs
#24 Posted : 21. prosinca 2011. 20:47:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Jerry Krause wrote:
Ovako napamet mogu se sjetiti da je bio u NN 52/53 Ljudska meta, NN 101 Pjesma za Saru i G4 Ustanak. Ali ima ga u dosta epizoda. U G4 je imao dosta veliku rolu.

da,da, bravo, bija mi je poznat al nikako se sitit..
prvo sta san promislia prelistat je bila pjesma za saru, al mi je bila tlakaBored

ma nisan se na prvu sitia jel novi lik ili ga spomenu tu i tamo... jebiga, kad mi prodje dugo vremena od citanja pojedinih epizoda pa mi sve izvitriSad

ja mislin da maknes naslovnicu, da bi mi moga svako 5,6 miseci davat isti strip da procitan, kurca ja ne bi skuziaLOL
recimo, gigant 4 san cita sigurno 3,4 puta, a ne bi se sitia da je ovi senator bia u njemu da me jebes

fala puno jerry!
Jerry Krause
#25 Posted : 21. prosinca 2011. 23:14:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
vs wrote:
[ma nisan se na prvu sitia jel novi lik ili ga spomenu tu i tamo... jebiga, kad mi prodje dugo vremena od citanja pojedinih epizoda pa mi sve izvitriSad

ja mislin da maknes naslovnicu, da bi mi moga svako 5,6 miseci davat isti strip da procitan, kurca ja ne bi skuziaLOL
recimo, gigant 4 san cita sigurno 3,4 puta, a ne bi se sitia da je ovi senator bia u njemu da me jebes


I meni se to zna desiti, tko bi sve likove popamtio. Kod Nathana je baš to specifično, kontinuitet je toliko izražen da se stalno moraš podsjećati na neke likove ili sitnice koje su bile prije ohoho epizoda, inače doživljaj nije potpun.

Inače Sawyera kao lika forsira Medda i gotovo uvijek se pojavljuje u paru sa Sarom McBain, Nathanovom neprežaljenom ljubavnicom. Meni su ove epizode jako zanimljive kad Meda malo začini priču s politikanstvom i zavjerama.
vs
#26 Posted : 22. prosinca 2011. 0:43:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Jerry Krause wrote:
vs wrote:
[ma nisan se na prvu sitia jel novi lik ili ga spomenu tu i tamo... jebiga, kad mi prodje dugo vremena od citanja pojedinih epizoda pa mi sve izvitriSad

ja mislin da maknes naslovnicu, da bi mi moga svako 5,6 miseci davat isti strip da procitan, kurca ja ne bi skuziaLOL
recimo, gigant 4 san cita sigurno 3,4 puta, a ne bi se sitia da je ovi senator bia u njemu da me jebes


I meni se to zna desiti, tko bi sve likove popamtio. Kod Nathana je baš to specifično, kontinuitet je toliko izražen da se stalno moraš podsjećati na neke likove ili sitnice koje su bile prije ohoho epizoda, inače doživljaj nije potpun.

Inače Sawyera kao lika forsira Medda i gotovo uvijek se pojavljuje u paru sa Sarom McBain, Nathanovom neprežaljenom ljubavnicom. Meni su ove epizode jako zanimljive kad Meda malo začini priču s politikanstvom i zavjerama.

pjesma za saru mi je vrh..Cool

nego ovi jebeni kontinuitet, koliko god podize serijal, zna mi ubit pojedinu epizodu... svaki put kad naletin na situaciju da se ne mogu sitit lika, dodje mi da pocnen citat od prvog broja sva izdanja i vodit biljeskeLOL
al sva srica da jos nisan toliko probia i da iman pametnijeg poslaSmile
vs
#27 Posted : 1. siječnja 2012. 23:03:10(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
u epizodi 66 hadija, str. 95, prva slija..
jel jos neko prepoznaje stanovitog gospodina iza vrata ili san ja blesav??BigGrin
Dok Lester
#28 Posted : 1. siječnja 2012. 23:55:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
misliš na onu staru devu iz Niš? BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#29 Posted : 2. siječnja 2012. 9:05:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dok Lester wrote:
misliš na onu staru devu iz Niš? BigGrin BigGrin BigGrin

hahahahahaha... glavom i bradom..
izgleda da je plan i program by tex willer ne samo utjeca na izdavačku politiku libellusa, nego je već odjeknia i u italiji...tako da su u bonelliju počeli trpat likove iz teksa i u NNLOL LOL
vs
#30 Posted : 2. siječnja 2012. 17:33:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
planiran procitat po redu ove epizode di su marsovci ili imaju veze s njima, a koje su izdane u nas...
ako san ja dobro povata sa stripovi.com i iz svog sjecanja, to su epizode: 44-zaraza, 67-zagonetka spilje, 68-crveni planet, AA 2-svemirski brodolomci, 87-teror iz podzemlja, 88-gospodari marsa..

jel ima koji nathanolog da mi ovo potvrdi?....ili ako ima koja epizoda koju san propustia da navede..
darkraver
#31 Posted : 2. siječnja 2012. 17:37:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 43
Location: Kc,Croatia
pa zaprav su ti i sve epizode s Teritorijem povezane s Marsom,strikeshape utjecaj i to...
vs
#32 Posted : 3. siječnja 2012. 0:56:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
darkraver wrote:
pa zaprav su ti i sve epizode s Teritorijem povezane s Marsom,strikeshape utjecaj i to...

nisan isa za tim.... i te epizode cu ubacit na listu..

cisto me zanima jesu li od pocetka one stonoge zamislili ko da su dosle s marsa ili su to tek kasnije udrobili...
DeeCay
#33 Posted : 27. siječnja 2012. 15:33:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.9.2011.(UTC)
Posts: 45
vs wrote:
darkraver wrote:
pa zaprav su ti i sve epizode s Teritorijem povezane s Marsom,strikeshape utjecaj i to...

nisan isa za tim.... i te epizode cu ubacit na listu..

cisto me zanima jesu li od pocetka one stonoge zamislili ko da su dosle s marsa ili su to tek kasnije udrobili...


Ja vjerujem da su kasnije to ubacili, u onoj prvoj "Pustinjski razbojnici" su prikazane kao žrtve mutacije, a ni kasnije u "Buffalo express" nije se natuknulo ništa drugačije. Ionako je flora i fauna podivljala na Teritoriju...
vs
#34 Posted : 27. siječnja 2012. 16:05:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
je, istina... kad ovako odjednon procias sve epizode vezane uz teritorij, strikeshape i mars imas dojam da su stvari izmisljali (ubacivali) u hodu....

a smija san se sam sebi... kako prodje dosta vrimena izmedju epizoda dok izadju, malo san pomiša likove... isa san sve te marsovske odvojit i kako san lista na brzinu epizode, odvojin vecinu i pogledan sta ima... meni je ostalo u pamcenju da ima "marsovac" sta na kraju neke epizode bude ka u nekon akvariju i daje naredbu nekon generalu... privrnia sve zive nathane... ne mogu nac da ga jebes... i onda pregledan agenciju alfa, i skuzin da je to na kraju AA2 i da u biti nije marsovac, nego neki drugi alien, hahahahaha... ja san bia uvjeren da je to bia oni kukac s marsa u kojeg se stonoge pretvore... hahahahaha... naravno sad kad san ih sve procita u par dana lako se smijat.... al da me neko pita prije, ja bi bia uvjeren da su ti kukci s marsa siva eminencija nekog ogranka vojske, hahahahaha... a u biti pravi marsovci iz epizoda 88/89 su cvijece prema onome iz akvarijaBigGrin
DeeCay
#35 Posted : 27. siječnja 2012. 16:27:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.9.2011.(UTC)
Posts: 45
vs wrote:
meni je ostalo u pamcenju da ima "marsovac" sta na kraju neke epizode bude ka u nekon akvariju i daje naredbu nekon generalu... privrnia sve zive nathane...


Ako pod "marsovac", misliš na izvanzemaljca, onda si bio u pravuBigGrin

I u AA5 Onkraj galaksije kojeg je radio Vigna ti je bio taj izvanzemaljaca rase Viiku, te generala vojne tajne službe Bleara koji surađuje s njim, a vidjet ćemo ih opet u NN #144 "Segreto della creatura". Tu je također i prva pojava Pretorijanaca, tajanstvenih gospodara Marsa! Oni su glavna tema ove zadnje sage o Ratu svjetova.
vs
#36 Posted : 27. siječnja 2012. 16:53:03(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
iman AA5, al mi je tesko sranje... necu uopce skupljat asteroid argo... to su oni pretorijanci iz giganta 10?.. daj reci, jesu oni ljudi ili neki svemirci koji zive na drugom kraju marsa, koja in je prica?....tlaka mi je citat opet taj gigant, a koliko se sican nije objasnjeno... a ko ce dozivit #144 u nas, imamo dvi godine do toga, a smak svita za 11mjBigGrin
mamlaz
#37 Posted : 27. siječnja 2012. 17:03:26(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 75
Location: Rijeka
jel ima kakvih planova kada ce se izdati maxi i asteroid argo izdanja? i sta je sljedece od nathana u planu i kada?
Dok Lester
#38 Posted : 27. siječnja 2012. 21:15:55(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ne čitaš pozorno forum Wink Wink Wink

sve će se objaviti kad dođe na red po kronologiji

dakle, Asteorid Argo vrlo, vrlo brzo, a maxi ne tako brzo BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
mamlaz
#39 Posted : 31. siječnja 2012. 17:00:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 75
Location: Rijeka
skuzio sam kasnije:)
magični vjetar
#40 Posted : 12. veljače 2012. 10:20:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
ne čitaš pozorno forum Wink Wink Wink

sve će se objaviti kad dođe na red po kronologiji

dakle, Asteorid Argo vrlo, vrlo brzo, a maxi ne tako brzo BigGrin BigGrin


A koliko brzo???? U ponedjeljak? Sherlock
Users browsing this topic
Guest (2)
14 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,197 seconds.