Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Lazarus Ledd
maddjuro
#21 Posted : 17. ožujka 2012. 14:28:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Tex Willer wrote:
maddjuro wrote:
istina;
al sad mi je drago da su ludensovi dylani došli do brojeva koji u hratskoj nisu još izlazili, i tako ce biti naredne dvije godine dok ne sustignu dylane koje je slobodna dalmcia izdala;
imam ona izdanja od abatona i system comicsa, al nisu mi nešto, što se tiče kvalitete


Systemovi su dobri, samo su pukli posle 15 brojeva i nije to to, Vanninijevi i Abaton su krs.
Mada i ja menjam sve, menjacu i sve SD ukoliko Lu dogura dotle.


luden već je sustigao i reizdao neke brojeve slobodne; ali i ja cu ga kupovati dokle god izlazi


a što se tiče lazarusa; ja se toplo nadam da je bar priča bila završena u italiji, tako da ako ga netko u nas i odluči izdavat, da imam kompletnu priču
vs
#22 Posted : 17. ožujka 2012. 16:06:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Tex Willer wrote:

Onako iz secanja, davno je bilo kad sam ga citao, Lari je bivsi pripadnik specijalne jedinice Kobra koji je izgubio pamcenje. Ponovo ga angazuju, proslost mu se vraca u flesbekovima, radi kao taksista i novinar...
Za obnovu gradiva cekam da krene ponovoBigGrin

sican se da je nesto ima flashbackove, i da mu se svijest misala sa nekin vitezovima i sta ja znan... ma cin ja nisan nista zapamtia iz njega, nije mi ga napeto opet ni uzimat...
Dado R.
#23 Posted : 17. ožujka 2012. 19:49:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Nathan wrote:

"Probaj ti!" vam na kraju govori osoba koja upravo probava nešto jednako (ili čak manje!) izgledno...

P.S. Već sam bio rekao da mi je žao što Libellus nije taj koji će uzeti Larryja pod svoje krilo, jer sam jedino tu siguran da se radi o ozbiljnim izdavačima i da bi izašao cijeli serijal, no vjerujem da bi neko jeftinije izdanje još i bolje prošlo s obzirom na preferencije ljudi... Ipak, moram malo podbosti pod rebra za kraj... BigGrin Ne vjerujem da bi se Larry-ja prodalo manje nego Nicka, a on gura kako-tako, pa si vi mislite... Flapper

A znas sto ti ja mogu reci na sve to, lako je tudjim qurcem gloginje mlatit.Smile BigGrin
Zasto nas ti sve ne usrecis i izdas Lazarusa?Smile
Lee (bjelolasica)
#24 Posted : 17. ožujka 2012. 22:31:28(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 3.2.2012.(UTC)
Posts: 7
Dado R. wrote:
Zasto averzija? Jednostavno smo rekli da ga ne planiramo raditi. Tko god misli da taj strip ima dovoljno citatelja, cemu cekanje.
Prava su mislim slobodna i samo navalite. A ja cu rado kupiti barem dva primjerka i s gustom cu ih citati.

I onda ga možete vi objavljivati i odmah staviti na sajt dostupnost 98.Smile
Dado R.
#25 Posted : 18. ožujka 2012. 0:42:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Lee (bjelolasica) wrote:
Dado R. wrote:
Zasto averzija? Jednostavno smo rekli da ga ne planiramo raditi. Tko god misli da taj strip ima dovoljno citatelja, cemu cekanje.
Prava su mislim slobodna i samo navalite. A ja cu rado kupiti barem dva primjerka i s gustom cu ih citati.

I onda ga možete vi objavljivati i odmah staviti na sajt dostupnost 98.Smile

Pa nebi ostalo na 98, siguran sam da bi i ti kupio barem primjerak. Ili mozda vise primjeraka da se nadje za preprodaju.Smile
Nathan
#26 Posted : 18. ožujka 2012. 11:30:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Nathan wrote:

"Probaj ti!" vam na kraju govori osoba koja upravo probava nešto jednako (ili čak manje!) izgledno...

P.S. Već sam bio rekao da mi je žao što Libellus nije taj koji će uzeti Larryja pod svoje krilo, jer sam jedino tu siguran da se radi o ozbiljnim izdavačima i da bi izašao cijeli serijal, no vjerujem da bi neko jeftinije izdanje još i bolje prošlo s obzirom na preferencije ljudi... Ipak, moram malo podbosti pod rebra za kraj... BigGrin Ne vjerujem da bi se Larry-ja prodalo manje nego Nicka, a on gura kako-tako, pa si vi mislite... Flapper

A znas sto ti ja mogu reci na sve to, lako je tudjim qurcem gloginje mlatit.Smile BigGrin
Zasto nas ti sve ne usrecis i izdas Lazarusa?Smile

Znao sam! LOL LOL LOL LOL
Nije ništa gore napisano (osim p.s.-a, dijelom) nije vama upućeno, sve smo to već davno prožvakali (u vezi Larryija i Libellusa)! To je samo ogorčena izjava! BigGrin BigGrin
Zapravo, uvodimo novi pojam, a to je retorički post!! LOL LOL LOL

A što se tiče mog izdavanja, smatraj to sigurnim ako se prije toga kloniram, ovako štanga! Flapper Cool
Dado R.
#27 Posted : 18. ožujka 2012. 16:09:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Pa smijem valjda i ja sudjelovati u raspravi. I ja hocu Lazarusa, pa probam nagovoriti nekoga da to objavi.
Hajde sto ste se stiskli, mogao bi to netko objaviti... BigGrin
Nathan
#28 Posted : 18. ožujka 2012. 18:34:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Pa smijem valjda i ja sudjelovati u raspravi. I ja hocu Lazarusa, pa probam nagovoriti nekoga da to objavi.
Hajde sto ste se stiskli, mogao bi to netko objaviti... BigGrin

Cool BigGrin
Sretno s nagovaranjem, meni baš i neide! BigGrin BigGrin


P.S. Pssst, e, možda bi nas dvojica mogli nagovoriti onog drugog Dadu iz Libellusa da krene to izdavati! LOL
maddjuro
#29 Posted : 18. ožujka 2012. 19:42:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
Ako neće milo bude silom; dakle

Dado, u jutarnjoj šalici kaka-a sam ti stavio otrov, i jedini način da dobiješ protuotrov, je da se izdaju lazarusi; počevši od mjesta di je slobodna prestala izdavati
Dado R.
#30 Posted : 18. ožujka 2012. 19:44:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ne pijem kakao, otrovao si mog postara on je to popio...BigGrin
maddjuro
#31 Posted : 18. ožujka 2012. 20:15:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 348
Man
Location: land down under
damne it; sad jadan čovjek nikad neće dobit sina; ak dosad nije
Dado R.
#32 Posted : 18. ožujka 2012. 20:46:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ja se ne brinem, vec imam sina, a nije postarev mali...BigGrin
Lee (bjelolasica)
#33 Posted : 18. ožujka 2012. 21:14:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 3.2.2012.(UTC)
Posts: 7
maddjuro wrote:
Ako neće milo bude silom; dakle

Dado, u jutarnjoj šalici kaka-a sam ti stavio otrov, i jedini način da dobiješ protuotrov, je da se izdaju lazarusi; počevši od mjesta di je slobodna prestala izdavati

Zašto me ovo podsjeća na Magični VjetarConfused Wink LOL
Tex Willer
#34 Posted : 18. ožujka 2012. 23:10:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Pa smijem valjda i ja sudjelovati u raspravi. I ja hocu Lazarusa, pa probam nagovoriti nekoga da to objavi.
Hajde sto ste se stiskli, mogao bi to netko objaviti... BigGrin


More, picite vi ovo sto picite sto brze, a za ostalo ce se vec naci neko.
magični vjetar
#35 Posted : 22. svibnja 2012. 15:20:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Vidim da je i službena stranica Lazarus Ledda ukinuta. Čak ju je i google deindeksirao.Mad

Jel možda netko ima nekakve informacije oko ovog stripa?
vs
#36 Posted : 22. svibnja 2012. 19:02:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
izlazio je, vise ne izlaziBigGrin ...

poviri na stripovi.com
magični vjetar
#37 Posted : 23. svibnja 2012. 6:51:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
vs wrote:
izlazio je, vise ne izlaziBigGrin ...

poviri na stripovi.com


Znam da ne izlazi i to jako dugo ali je njegova vem stranica bila u funkciji a sada je ugašena čik i kod Star comicsa nema nikakvih informacija o njemu.

Kako da nikada nije ni postojao. Blink
vs
#38 Posted : 23. svibnja 2012. 7:55:54(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
oćeš reć, ako nešto nije na internetu, onda to ne postojiBigGrin (šta je najtragičnije, većini današnje dice je tako, u biti još gore, ako nije na fejsu, onda ne postojiBigGrin )

samo, ne razumin šta tebi točno triba??

zasad ga niko neće objavljivat... za kupit, imaš samo one brojeve šta su izašli prije u nas

evo ti par linkova sa s.com, (ako ih još nisi pogleda), tu imaš dosta toga..
http://www.stripovi.com/.../strip/ll/lazarus-ledd/
http://www.stripovi.com/...&Author=&Title=
http://forum.stripovi.co...opic.asp?TOPIC_ID=21894
magični vjetar
#39 Posted : 23. svibnja 2012. 11:29:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
vs wrote:
oćeš reć, ako nešto nije na internetu, onda to ne postojiBigGrin (šta je najtragičnije, većini današnje dice je tako, u biti još gore, ako nije na fejsu, onda ne postojiBigGrin )

samo, ne razumin šta tebi točno triba??

zasad ga niko neće objavljivat... za kupit, imaš samo one brojeve šta su izašli prije u nas

evo ti par linkova sa s.com, (ako ih još nisi pogleda), tu imaš dosta toga..
http://www.stripovi.com/.../strip/ll/lazarus-ledd/
http://www.stripovi.com/...&Author=&Title=
http://forum.stripovi.co...opic.asp?TOPIC_ID=21894


Thanks.

Imam sve njegove brojeve što je izašlo kod nas.

Nažalost to je istina sa današnjom dicom ako nije online ne postoji.

Ma zanimalo me samo da vidim na službenim stranicama ima li kakvih novosti oko njega, jesu ga ugasili u potpunosti ili postoji nada da će opet izlaziti novi brojevi.

Meni je to bio jako dobar strip amo je ono preskakanje brojeva napravilo pravi kaos i to se nije moglo pratiti.
vs
#40 Posted : 23. svibnja 2012. 13:02:00(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ja san ga skuplja dok je izlazia od SD, bia mi je ok... nekome san ih poklonia... ne virujen da bi ga sad ponovno skuplja, praktički se ne mogu sitit ničeg u vezi radnje... on je nešto izgubia pamćenje, pa ima flashbackove, pa neki vitezovi, reinkarnacije,bla,bla... smrdi mi na neki fantasy raspletAngry BigGrin
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,121 seconds.