Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Vlatko Marković
magični vjetar
#1 Posted : 18. svibnja 2012. 9:19:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Konačno je došao i njemu kraj ali ne vjerujem dok to ne bude sve gotovo.

To će biti spas za nogomet kada se njega rješimo.

Takvu bahatost i bezobrazluk teško da ćemo ikada više viditi.

Kud sreće da su ga prije uspjeli potjerati.
vs
#2 Posted : 18. svibnja 2012. 10:01:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
daj nemoj me nasmijavat, sta mislis da ce sad rast cvijece po travnjacima hnl-a?
da je ovo promjena?? tj. promjena na bolje??

isto sranje, drugo pakovanje!!

sta mislis da je suker bolji (posteniji)?... pa tom coviku zvižde u rodnom gradu kad se pojavi...
mislis da se opet nece pogodovat samo reprezentaciji, da ce se sta ucinit u vezi namistanja utakmica ili ne daj boze, uredit poslovanje klubova??
sweet dreams!

mamic je tu glavni vec deset godina, vidis da mu i stimac mora pusit kurac da bi ista moga ucinit...

jedini lik koji mi je pozitivan u ciloj ovoj prici je dario simic....aj i boban donekle, al se ne zeli misat dok se sve ne ocisti, a sta misli, da ce moja baba doc i potirat ih... ovu jebenu drzavu ili triba potplatit da se pomakne ili napravit sranje da se negativno odrazi na vladajucu stranku, tj. na pojedince u njoj, jer boli ih kurac za stranku, misle na svoje guzice..

a stimac, reno, mamic, vrbanovic, suker, i ko god bude uz njih, moze ic u tri picke materine...
pa siti se samo one sjednice kad su stimca izbacili... a sad in je dobar... lakrdija od saveza..

cini mi se da za jebenu reprezentaciju necu navijat ni iducih pet godina...a boli me i kurac, prika, samo hajduk, kakvi je takvi, al bar se trude posteno radit nakon 15god sranja
Dado R.
#3 Posted : 18. svibnja 2012. 10:07:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
vs wrote:
pa tom coviku zvižde u rodnom gradu kad se pojavi...

Nevezano sad za Sukera, ali ovo gore navedeno niposto nije mjerilo je li netko posten, dobar i slicno...
Nasi ljudi imaju poprilicno iskrivljen medjuljudski odnos. Svi gledaju sto netko drugi "NIJE" napravio za grad.
A nitko ne gleda sto su "SAMI" napravili za svoj grad. A to pocinje s najobicnijim bacanjem smeca po cesti...
Dado R.
#4 Posted : 18. svibnja 2012. 10:09:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ili ono kad svi stanu u red kad drzava daje nakkav poticaj, i traze se stele i veze da se dobije od drzave lova.
A kad treba platiti doprinose, poreze i slicno, onda se trazi veza da se ne plati ili sto manje plati.
Eto to je nas covjek koji uvjek upire prstom u druge, pogotovo uspjesnije od sebe...
No to je sad neka druga tema, ali povuklo me za jezik.BigGrin
magični vjetar
#5 Posted : 18. svibnja 2012. 10:45:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Ili ono kad svi stanu u red kad drzava daje nakkav poticaj, i traze se stele i veze da se dobije od drzave lova.
A kad treba platiti doprinose, poreze i slicno, onda se trazi veza da se ne plati ili sto manje plati.
Eto to je nas covjek koji uvjek upire prstom u druge, pogotovo uspjesnije od sebe...
No to je sad neka druga tema, ali povuklo me za jezik.BigGrin


Slažem se.

Šuker je bio odličan nogometaš i kao takvog ga cijenim. Što se tiče toga kakav je kao osoba bolje mi je šutiti jer sam radio u odvjetničkom uredu koji ga je zastupao.

Meni je sama promjena Markovića dobra stvar bez obzira tko dolazio umjesto njega jer ga više nisam mogao gledati.

Također, ja ću pratiti reprezentaciju i dalje, kao što ću navijati za njih jer je to reprezentacija bez obzira tko je na čelu saveza ili ne.

Nemam ni aluzije da će se nešto promjeniti na bolje, ali mislim da je svaka promjena dobra pa makar Šuker došao na mjesto predsjednika.
vs
#6 Posted : 18. svibnja 2012. 13:57:45(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
vs wrote:
pa tom coviku zvižde u rodnom gradu kad se pojavi...

Nevezano sad za Sukera, ali ovo gore navedeno niposto nije mjerilo je li netko posten, dobar i slicno...
Nasi ljudi imaju poprilicno iskrivljen medjuljudski odnos. Svi gledaju sto netko drugi "NIJE" napravio za grad.
A nitko ne gleda sto su "SAMI" napravili za svoj grad. A to pocinje s najobicnijim bacanjem smeca po cesti...

ja mislin da je odnos osijeka prema šukera relevantno mjerilo... nije ni miki ništa napravia za split, pa je bog, aj dobro, on je omiljen.... evo kukoča se ne voli toliko, pa je opet najgore šta san čua za njega da je škrtac ili da je u kurcu zato šta ništa nije napravia za pomoć jugoplastici, al isto tako mislin da sutra zatraži upravljanje košarkaškim savezom da ne bi bilo grube riči pream njemu...

šukera seru svi u državi osim vlatka i mamića... evo čak i magični vjetar (navijač reprezentacije i šukera ka igrača) se ustručava reć nešto o njemu jer očito nema ništa pozitivno..

a ne ide mu ni u korist oni srednji prsta na poljudu (mislin da je bilo protiv danaca '99, prijateljska)... al to mi je najmanji problem, al znan da će se svi u splitu pozivat na to..

moje osobno mišljenje, koje san formira na temelju onoga šta se da izvuć iz medija i javnosti, je da je tip šugavac koji gleda svoju guzicu i zajeba bi rođenu mater za dvi kune...

stojim mu na raspolaganju da me razuvjeri svojim postupcima na čelu hns-a, a do tada... može mi se on i onaj ko ga je postavia u hns napušit splitskog kurca

vs
#7 Posted : 18. svibnja 2012. 14:23:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
magični vjetar wrote:

Konačno je došao i njemu kraj ali ne vjerujem dok to ne bude sve gotovo.

To će biti spas za nogomet kada se njega rješimo.

Takvu bahatost i bezobrazluk teško da ćemo ikada više viditi.

Kud sreće da su ga prije uspjeli potjerati....


magični vjetar wrote:

Slažem se.

Šuker je bio odličan nogometaš i kao takvog ga cijenim. Što se tiče toga kakav je kao osoba bolje mi je šutiti jer sam radio u odvjetničkom uredu koji ga je zastupao.

Meni je sama promjena Markovića dobra stvar bez obzira tko dolazio umjesto njega jer ga više nisam mogao gledati.

Također, ja ću pratiti reprezentaciju i dalje, kao što ću navijati za njih jer je to reprezentacija bez obzira tko je na čelu saveza ili ne.

Nemam ni aluzije da će se nešto promjeniti na bolje, ali mislim da je svaka promjena dobra pa makar Šuker došao na mjesto predsjednika.]


a i ti jebate, dogovori se sam sa sobom, pa da prokomentiramoBigGrin ...ili će ovo bit spas HR nogometa ili se ništa neće prominit na boljeBigGrin ...

i meni je drago šta se maklo vlatka, al ovo nije promjena koju san očekiva, ne vidim ništa dobro u ovome osim šta ću umisto jedne gadljive čunke morat gledat drugu koja mi je jednako odvratna, i koja će govorit isto, samo finije, da nema nikih problema, i da je za stanje u ligi kriva udruga prvoligaša, a ne hns...

nažalost, čini mi se da će ovdi bit po onoj poslovici, tresla se brda... triba sad vidit šta će oni ministar napravit sa novin zakonom (ili izmjenama, šta li već kemija), ma da mislin da će se i ovdi sve završit po onoj poslovici..

ako ih ne ujebe uskok priko one afere sa suđenjem, mislin da možemo samo čekat neka bolja vrimena... i nastavit laprdat kako je sve u kurcu
magični vjetar
#8 Posted : 18. svibnja 2012. 14:32:14(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Ma novi zakon neće ništa promjeniti, to bi ti najbolje trebao znati ko pravnik.

Zakoni se donose ali je provedba problematična. :D
vs
#9 Posted : 18. svibnja 2012. 15:44:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
sve je stvar volje nadleznih...

kako su brzo i bez dokaza osudili onog boysa sta je ciketom izbia oko panduru, tako mogu i mamica & co..

al jebiga, para vrti tamo gdje burgija ne moze
magični vjetar
#10 Posted : 18. svibnja 2012. 16:13:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Istina, samo mi se čini da Jovanović puno priča a malo meda daje.

Previše je tu para u igri.

Vjerujem da bi nam nogomet bio puno bolji kada bi bio amaterski nego ovaj profesionalni.
vs
#11 Posted : 18. svibnja 2012. 16:34:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ma nije ni to problem...

dok god stimac, mamic, reno, siric, vlatko, itd.. mogu okolo setat slobodni, i obnasat funkcije u nogometu, nema teorije da se ista popravi... a to mora drzava uredit... sta si ti reka, triba pocet provodit zakone

ovi ministar je krenia bahato, pa je ispa debil, ima bit da su ga ovi njegovi iz stranke ili PR sluzbe oprali, pa sad na sve odgovara da je bez komentara i nesto kuva izvan naslovnica.... ma da nija ne virujen da ce bit nekog velikog pomaka, al neka, malo pomalo, ako vec ne moze sve odjednon..
split85
#12 Posted : 18. svibnja 2012. 16:55:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Zamisli susret u skupini Hrvatska - Srbija, na jednoj strani Štimac izbornik, a na drugoj Mihajlović selektor ? LOL LOL LOL LOL
Odma u startu vidiš da to nevalja. Cool
vs
#13 Posted : 18. svibnja 2012. 17:27:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kako stvari stoje, necemo morat ni zamisljatGlare
magični vjetar
#14 Posted : 18. svibnja 2012. 17:32:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
split85 wrote:
Zamisli susret u skupini Hrvatska - Srbija, na jednoj strani Štimac izbornik, a na drugoj Mihajlović selektor ? LOL LOL LOL LOL


BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,110 seconds.