Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages<12345>
Texova kolor biblioteka - informacije
bober
#41 Posted : 25. rujna 2011. 10:33:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 22.9.2011.(UTC)
Posts: 15
Location: Ljubljana
I ja preferiram c/b izdanja. Inaće bi želelo u c/b biblioteci da se poslije neobjavljivanih prvo popune rupe koje sad zijevaju u biblioteci - originali 180-183, 211-213, 128-162, 113-125. Ima i tu puno odlićnih priča pa bi barem mogao reći da imam sve Texove između 1970. i 1983. (?) godine u istom odličnom stilu.
Dado R.
#42 Posted : 25. rujna 2011. 11:47:08(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
dr. westax wrote:

Mislim da ste u Texovu kolor biblioteku uletili malo prerano i sada tražite kako izaći iz nje tj. našli ste način.
Osim toga moje mišljenje je da Tex zaslužuje da se objavi onako kako je originalno izlazio, dakle c/b i boja za one epizode koje su išle takve.
Sve ove ostale perverzije sa dodatnim koloriranjem su mi nepotrebno.
Nije to sada usmjereno samo prema vama nego to opcenito smatram takvim. Isto tako bi mislio da sada netko počne objavljivati Zagora u koloru ili ne daj bože Nathan Nevera ili nešto deseto.
Recimo da sam prije znao da će te objaviti sve Texove epizode c/b kako i zaslužuje, vjerujem da se ne bih ni uvlačio u kolor biblioteku.


Ne bih se bas slozio, jer to jednostavno nije tocno. Nismo usli prerano u to niti sad trazimo nacin kako izaci iz toga.
Ako se osvrnes i pogledas kad je izasla njihova prva knjiga (veljaca 2007) a mi smo za taj projekt znali mjesecima prije,
i nas ugovor smo dogovarali skoro godinu dana nakon izlaska njihove prve knjige (kad jos nije bilo rijeci da ce ici u vise od 50 knjiga
a da je to tocno moze se procitati i na talijanskoj wikipediji, pod Tex Willer), onda ne moze biti da smo mi s necim usli prerano i bez razmatranja.
Sam proces pocetka objave je trajao dosta dugo, pa se nasa prva knjiga pojavila tek 2009. a znate da nismo imali mogucnost to raditi sami,
vec istovremeno s drugim izdavacima. U medjuvremenu se zbilo toliko stvari oko tih knjiga koje nitko nije mogao predvidjeti.
Talijani su u vise navrata povecali broj knjiga i zavrsili na 239 a u medjuvremenu tisak s drugim izdavacima je otpao i mi smo dobili mogucnost
raditi to sami, medjutim slijedom svih tih okolonosti izgubio se nas koncept oko ove biblioteke. Ali niposto se ne moze reci da smo mi
u cijeli ovaj projekt uletjeli bez razmisljanja i prerano, naprotiv.

Isto tako trazenje i pronalazenje novog koncepta ove biblioteke, kojeg smo pronasli i koji je apsolutno sjajan,
niposto nije izvlacenje iz tog projekta, bas naprotiv. Osmisljavanjem nove vizije tog koncepta, te biblioteke, mi smo dosli u situaciju da resurse i rad
koji smo trosili na nesto sto je postalo (ne nasom greskom ili odabirom) strasno dugorocno i manje atraktivno iskoristimo u istu biblioteku
samo ovaj put bitno atraktivniju koju cemo kompletirati u puno kracem roku. Kao sto rekoh, ovakva biblioteka je slag na tortu svim ljubiteljima Texa.
A da mi trazimo nacin kako izaci iz toga, da se toga rijesimo, puno lakse bi nam bilo pojasniti kako je sve bilo i kako je doslo do promjena i ugasiti projekt.
Osvrnimo se oko sebe pa cemo vidjeti dosta izdanja koja su pogasena iz ovih ili onih razloga.
A mi ne da ne gasimo nas projekt vec ga nastojimo aktualizirati, uciniti jos boljim, citateljima zanimljivijim, jer ne zelimo se dovesti u situaciju
da nasi citatelji zbog necijih drugih (opravdanih) odluka, imaju biblioteku koja nema glavu i rep.

Nikada nije bila tajna da cemo mi raditi Texa redovnu biblioteku kompletnu, samo je pitanje kad ce sve doci na red, ali nije upitno da to zelimo
i tako smo uvijek govorili. Ako se nasom ovom odlukom o kolor biblioteci osjecas zakinut i zao ti je sto i je uopce krenuo kupovati
slobodno nam vrati kupljene primjerke i mi cemo ti vratiti novac. Jer niposto ne zelimo da se neki nas kupac osjeca zakinut.

No sasvim druga je stvar svidja li se tebi koloriranje crno bijelih izdanja ili ne, svatko ima pravo na svoj ukus...Smile

matex
#43 Posted : 25. rujna 2011. 12:07:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 127
Location: Makarska
Konačno.Nisam kupovao kolor Texa,jebiga,nisam baš neki kolekcionar,ali ovo je nešto drugo.Bravo Dade.ThumbsUp
Curumo
#44 Posted : 25. rujna 2011. 14:37:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
Dado R. wrote:
dr. westax wrote:

Recimo da sam prije znao da će te objaviti sve Texove epizode c/b kako i zaslužuje, vjerujem da se ne bih ni uvlačio u kolor biblioteku.


Ako se nasom ovom odlukom o kolor biblioteci osjecas zakinut i zao ti je sto i je uopce krenuo kupovati
slobodno nam vrati kupljene primjerke i mi cemo ti vratiti novac. Jer niposto ne zelimo da se neki nas kupac osjeca zakinut.




ovo mogu samo turboljudine napisatiThumbsUpThumbsUpThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
evo, ja predlazem dodatnu opciju, da mu omogucite da ih zamijeni za redovne (ako njih kupuje), naravno uracunavanjem pune cijene.
to bi bilo malo više fer, ovo što si ponudio ne bi ni majka tereza.
Nice view from hell.
Tex Willer
#45 Posted : 25. rujna 2011. 14:53:59(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

Isto tako trazenje i pronalazenje novog koncepta ove biblioteke, kojeg smo pronasli i koji je apsolutno sjajan,
niposto nije izvlacenje iz tog projekta, bas naprotiv. Osmisljavanjem nove vizije tog koncepta, te biblioteke, mi smo dosli u situaciju da resurse i rad
koji smo trosili na nesto sto je postalo (ne nasom greskom ili odabirom) strasno dugorocno i manje atraktivno iskoristimo u istu biblioteku
samo ovaj put bitno atraktivniju koju cemo kompletirati u puno kracem roku. Kao sto rekoh, ovakva biblioteka je slag na tortu svim ljubiteljima Texa.




I taman ostaje prostor da se nekad, ako bude prilike, ponesto i pridoda na vec postojece brojeve u kolor biblioteci.
Ja cu dotad da zivim u nadi da ce jednog dana i kolor i c/b da se kompletiraju i da imam sve duploBigGrin
Pa onda kolor giganti, s tim da onaj Kjubertov treba odraditi crno/belo jer vec postoji kolor varijanta.
I osmisliti nacin da se negde ubace naslovne Tex almanaha koje nedostajuDrool
I...ajd' dosta zasadBigGrin
Dado R.
#46 Posted : 25. rujna 2011. 15:05:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
bober wrote:
I ja preferiram c/b izdanja. Inaće bi želelo u c/b biblioteci da se poslije neobjavljivanih prvo popune rupe koje sad zijevaju u biblioteci - originali 180-183, 211-213, 128-162, 113-125. Ima i tu puno odlićnih priča pa bi barem mogao reći da imam sve Texove između 1970. i 1983. (?) godine u istom odličnom stilu.


Prvo trebamo odraditi neobjavljene epizode pa onda mozemo pricati o iducima...Smile
Dado R.
#47 Posted : 25. rujna 2011. 15:08:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
matex wrote:
Konačno.Nisam kupovao kolor Texa,jebiga,nisam baš neki kolekcionar,ali ovo je nešto drugo.Bravo Dade.ThumbsUp


Puno ljudi nam je to reklo, na isti nacin, cak i oni koji inace ne citaju bas Texa.
Drago nam je da se i tebi svidja...Smile
Dado R.
#48 Posted : 25. rujna 2011. 15:09:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
dr. westax wrote:

Mislim da ste u Texovu kolor biblioteku uletili malo prerano i sada tražite kako izaći iz nje tj. našli ste način.
Recimo da sam prije znao da će te objaviti sve Texove epizode c/b kako i zaslužuje, vjerujem da se ne bih ni uvlačio u kolor biblioteku.


Jos jednom cu ukratko ponoviti... premda smo mi govorili uvijek kako zelimo objaviti kompletnog redovnog Texa,
i ne znam kako to nisi znao, svejedno ne zelim da se osjecas "uvucen" ili na bilo koji nacin zakinut.
Najiskrenije, bilo bi mi to zao. Slobodno se javi i vrati kolorna izdanja, a mi cemo tebi novac.
Sto se tice same biblioteke, da je nama bilo potrebno neko "izvlacenje" a ne unapredjenje, najlakse bi bilo da nismo nista radili,
ta biblioteka je po prodaji jedna od brzih, nije bilo potrebno neko izvlacenje, dovoljno je bilo samo sutiti i nastaviti raditi...
No zelimo tu biblioteku unaprijediti, i raditi je na pravi nacin jer to od pocetka nismo ni mogli a ni znali da ce se neke stvari izvorno promjeniti.
Dado R.
#49 Posted : 25. rujna 2011. 15:11:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Curumo wrote:
Dado R. wrote:
dr. westax wrote:

Recimo da sam prije znao da će te objaviti sve Texove epizode c/b kako i zaslužuje, vjerujem da se ne bih ni uvlačio u kolor biblioteku.


Ako se nasom ovom odlukom o kolor biblioteci osjecas zakinut i zao ti je sto i je uopce krenuo kupovati
slobodno nam vrati kupljene primjerke i mi cemo ti vratiti novac. Jer niposto ne zelimo da se neki nas kupac osjeca zakinut.


evo, ja predlazem dodatnu opciju, da mu omogucite da ih zamijeni za redovne (ako njih kupuje), naravno uracunavanjem pune cijene.
to bi bilo malo više fer, ovo što si ponudio ne bi ni majka tereza.

Ako on zeli zamjeniti za druga izdanja, to je njegova stvar, cinjenica je da je on za Tex kolore dao novac
i naravno da onda novac moze dobiti natrag, to je najnormalnije i najpostenije.
dr. westax
#50 Posted : 25. rujna 2011. 15:23:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Dado R. wrote:

Ne bih se bas slozio, jer to jednostavno nije tocno. Nismo usli prerano u to niti sad trazimo nacin kako izaci iz toga.
Ako se osvrnes i pogledas kad je izasla njihova prva knjiga (veljaca 2007) a mi smo za taj projekt znali mjesecima prije,
i nas ugovor smo dogovarali skoro godinu dana nakon izlaska njihove prve knjige (kad jos nije bilo rijeci da ce ici u vise od 50 knjiga
a da je to tocno moze se procitati i na talijanskoj wikipediji, pod Tex Willer), onda ne moze biti da smo mi s necim usli prerano i bez razmatranja.
Sam proces pocetka objave je trajao dosta dugo, pa se nasa prva knjiga pojavila tek 2009. a znate da nismo imali mogucnost to raditi sami,
vec istovremeno s drugim izdavacima. U medjuvremenu se zbilo toliko stvari oko tih knjiga koje nitko nije mogao predvidjeti.
Talijani su u vise navrata povecali broj knjiga i zavrsili na 239 a u medjuvremenu tisak s drugim izdavacima je otpao i mi smo dobili mogucnost
raditi to sami, medjutim slijedom svih tih okolonosti izgubio se nas koncept oko ove biblioteke. Ali niposto se ne moze reci da smo mi
u cijeli ovaj projekt uletjeli bez razmisljanja i prerano, naprotiv.

Isto tako trazenje i pronalazenje novog koncepta ove biblioteke, kojeg smo pronasli i koji je apsolutno sjajan,
niposto nije izvlacenje iz tog projekta, bas naprotiv. Osmisljavanjem nove vizije tog koncepta, te biblioteke, mi smo dosli u situaciju da resurse i rad
koji smo trosili na nesto sto je postalo (ne nasom greskom ili odabirom) strasno dugorocno i manje atraktivno iskoristimo u istu biblioteku
samo ovaj put bitno atraktivniju koju cemo kompletirati u puno kracem roku. Kao sto rekoh, ovakva biblioteka je slag na tortu svim ljubiteljima Texa.
A da mi trazimo nacin kako izaci iz toga, da se toga rijesimo, puno lakse bi nam bilo pojasniti kako je sve bilo i kako je doslo do promjena i ugasiti projekt.
Osvrnimo se oko sebe pa cemo vidjeti dosta izdanja koja su pogasena iz ovih ili onih razloga.
A mi ne da ne gasimo nas projekt vec ga nastojimo aktualizirati, uciniti jos boljim, citateljima zanimljivijim, jer ne zelimo se dovesti u situaciju
da nasi citatelji zbog necijih drugih (opravdanih) odluka, imaju biblioteku koja nema glavu i rep.

Nikada nije bila tajna da cemo mi raditi Texa redovnu biblioteku kompletnu, samo je pitanje kad ce sve doci na red, ali nije upitno da to zelimo
i tako smo uvijek govorili. Ako se nasom ovom odlukom o kolor biblioteci osjecas zakinut i zao ti je sto i je uopce krenuo kupovati
slobodno nam vrati kupljene primjerke i mi cemo ti vratiti novac. Jer niposto ne zelimo da se neki nas kupac osjeca zakinut.

No sasvim druga je stvar svidja li se tebi koloriranje crno bijelih izdanja ili ne, svatko ima pravo na svoj ukus...Smile



OK, niste mogli sve predvidjeti i to mi je jasno.
S druge strane evidentno je da će jednog dana doći do dupliranja Texovih epizoda i iz tog razloga mislim da je možda bilo bolje da ste sredstva i rad usmjerili prema nekim drugim izdanjima ili još bolje nekim novim serijalima.

Nisam nezadovoljen niti se osjećam zakinut Tex kolor bibliotekom nego jednostavno iznosim svoje skromno mišljenje i ne dolazi u obzir da bih već kupljene knjige vraćao.

Pratim vaš rad od samog starta i moje mišljenje o vašoj izdavačkoj politici i izboru izdanja te kvaliteti istih će najbolje opisati broj od 241 knjige koje se nalaze u mojoj kolekciji, a ostalih 159 su u planu nabave, dakle čitav Libellusov izdavački opus do današnjeg dana.
Nisam o onih koji viču bravo i plješću pa ne kupe ništa, nego svoju potporu izražavam kao vjerni kupac svih ovih godina pa smatram da imam pravo iznijeti svoje mišljenje o tom jednom jedinom izdanju i nadam se da to neće biti shvaceno kao nekakva zlonamjerna kritika Smile
Curumo
#51 Posted : 25. rujna 2011. 15:32:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
Dado R. wrote:
Curumo wrote:
Dado R. wrote:
dr. westax wrote:

Recimo da sam prije znao da će te objaviti sve Texove epizode c/b kako i zaslužuje, vjerujem da se ne bih ni uvlačio u kolor biblioteku.


Ako se nasom ovom odlukom o kolor biblioteci osjecas zakinut i zao ti je sto i je uopce krenuo kupovati
slobodno nam vrati kupljene primjerke i mi cemo ti vratiti novac. Jer niposto ne zelimo da se neki nas kupac osjeca zakinut.


evo, ja predlazem dodatnu opciju, da mu omogucite da ih zamijeni za redovne (ako njih kupuje), naravno uracunavanjem pune cijene.
to bi bilo malo više fer, ovo što si ponudio ne bi ni majka tereza.

Ako on zeli zamjeniti za druga izdanja, to je njegova stvar, cinjenica je da je on za Tex kolore dao novac
i naravno da onda novac moze dobiti natrag, to je najnormalnije i najpostenije.



westaxa ne znam ali po njegovim postovima na s.comu pretpostavljam da je covjek kojemu ne dolazi u obzir uzimanje novaca za kupljeno, pa sam mislio ovako jedno neutralno i kompromisno a opet lijepo rjesenje, no ti ne shvacas sto zelim reci.
ali covjek ce sam kazati...

ps

ops, eto rekao jeBigGrin
westaxe, naravno da se ne moras slagati.
ja sam presretan ovakvom odlukom, jer skupljati nesto cemu se ne nazire kraj mi je nocna mora.
ali svatko ima pravo reci da mu je ova odluka loša ako tako misli, ne trebas se opravdavati - niti se Dado treba ovoliko opravdavati kao da je ucinio nesto lose - ucinili su tako jer smatraju dobrim a cak se i podudara s vecinom želja texoljubaca da izdanje u boji bude samo kao slag na torti a ne dio torte.
Nice view from hell.
Garfield
#52 Posted : 25. rujna 2011. 16:01:36(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
dr. westax wrote:
Dado R. wrote:
dr. westax wrote:
Drugim riječima Texova kolor biblioteka je teški promašaj i bacanje novca! Mad Mad

Volio bih cuti zasto? Ja se uvijek stavljam u ulogu kolekcionara u ovom slucaju i Texofila, sto oboje u ovom slucaju jesam.
Bas zbog toga me zanima zasto ti je ovo promasaj i bacanje novaca.
Ponovit cu, izvorno je to zamisljeno kao 50 knjiga. Talijani su imali 140 tisuca razloga da nastave dalje i objave jos vise knjiga
i na kraju objave ukupno 239. I naravno cijeli pocetni koncept padne u vodu, i to ne nasom odlukom.
I onda ja prvo sebe pitam, sto bih zelio radje imati Tex kolor biblioteku s najjboljim epizodama, u 50 knjiga u iducih 5-6 godina
ili Tex kolor biblioteku u 239 knjiga u iducih 30 godina? I pitanje je bi li ta biblioteka isto bila kompletna...
Jer u tih 239 knjiga mislim da je to 610 epizoda. Mi nemamo pojma hoce li oni to ikad nastaviti poslije, kao sto nismo imali
pojma da ce raditi toliko knjiga. I u svakom slucaju ja sam kao kolekcionar i texofil apsolutno i iskljucivo za prvu opciju.

Sad kad vec znam da ce ta biblioteka u sebi imati najvece pustolovine poput Carsonove prosloti, i slicnih epizoda, a sve u koloru,
onda je meni ta biblioteka za prste polizati. I ne samo da je to za one koji vole Texa, vec su to vrhunske epizode i sjajna kolekcija
za citati i onima kojima inace Tex nije bas toliko pri srcu i nije prvi odabir od junaka...

Evo ja sam ti obrazlozio argumentirano zasto smatram da je to sjajno, sad bih volio cuti i tvoje misljenje zbog cega je to tebi teski promasaj?



Mislim da ste u Texovu kolor biblioteku uletili malo prerano i sada tražite kako izaći iz nje tj. našli ste način.
Osim toga moje mišljenje je da Tex zaslužuje da se objavi onako kako je originalno izlazio, dakle c/b i boja za one epizode koje su išle takve.
Sve ove ostale perverzije sa dodatnim koloriranjem su mi nepotrebno.
Nije to sada usmjereno samo prema vama nego to opcenito smatram takvim. Isto tako bi mislio da sada netko počne objavljivati Zagora u koloru ili ne daj bože Nathan Nevera ili nešto deseto.
Recimo da sam prije znao da će te objaviti sve Texove epizode c/b kako i zaslužuje, vjerujem da se ne bih ni uvlačio u kolor biblioteku.



Ja se isto s ovim slazem! I daleko od bilo kakvog vracanja i slicno, ali kao sto kaze dr. westax to je nase skromno misljenje.
Dado R.
#53 Posted : 25. rujna 2011. 17:36:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
dr. westax wrote:

Nisam nezadovoljen niti se osjećam zakinut Tex kolor bibliotekom nego jednostavno iznosim svoje skromno mišljenje i ne dolazi u obzir da bih već kupljene knjige vraćao.

Pratim vaš rad od samog starta i moje mišljenje o vašoj izdavačkoj politici i izboru izdanja te kvaliteti istih će najbolje opisati broj od 241 knjige koje se nalaze u mojoj kolekciji, a ostalih 159 su u planu nabave, dakle čitav Libellusov izdavački opus do današnjeg dana.
Nisam o onih koji viču bravo i plješću pa ne kupe ništa, nego svoju potporu izražavam kao vjerni kupac svih ovih godina pa smatram da imam pravo iznijeti svoje mišljenje o tom jednom jedinom izdanju i nadam se da to neće biti shvaceno kao nekakva zlonamjerna kritika Smile


Care, ni na kraj mi pameti nije da bi ti nesto napisao zlonamjerno, nema sanse.
I bas zato mi je posebno zao ako si se u nekom trenutku osjecao zakinut, zato sam to tako i napisao.
Meni je zao ako nisi zadovoljan s nasom odlukom koja je motda poremetila tvoj smisao kupovine te biblioteke i moja ponuda da je vratis
znacila je samo da te mogu razumjeti i to je jedini nacin kako s nase strane mozemo to mrvicu promjeniti.
A apsolutno je normalno da imas pravo napisati svoje misljenje, koje se nimalo ne mora podudarati s mojim.
Zato sam i napisao da zelim cuti tvoje argumente.

Ostatak cu poslije komentirati... sad idem gledati balun.BigGrin


Dado R.
#54 Posted : 25. rujna 2011. 17:38:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Curumo wrote:

niti se Dado treba ovoliko opravdavati kao da je ucinio nesto lose - ucinili su tako jer smatraju dobrim a cak se i podudara s vecinom želja texoljubaca da izdanje u boji bude samo kao slag na torti a ne dio torte.


Ne pravdam se, nema razloga, samo mi je zao i ako od 100 ljudi ima samo jedan koji nije s necim zadovoljan, meni je zao sto je tako,
i probam mu pojasniti. E sad, da ja znam nasiroko (valjda mjerim po sebi) pojanjavat, znam, to je istina...BigGrin BigGrin
Garfield
#55 Posted : 25. rujna 2011. 18:12:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Lako je nama s vama, da je tako i sa ostalim izdavacima ... :)
Tex Willer
#56 Posted : 25. rujna 2011. 18:44:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:


Ne pravdam se, nema razloga, samo mi je zao i ako od 100 ljudi ima samo jedan koji nije s necim zadovoljan, meni je zao sto je tako.


Mogu li ja da dobijem novac nazad a istovremeno stripove zadrzim kao naknadu za pretrpljeni dusevni bolFlapper
Curumo
#57 Posted : 25. rujna 2011. 19:05:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
Dado R. wrote:
Curumo wrote:

niti se Dado treba ovoliko opravdavati kao da je ucinio nesto lose - ucinili su tako jer smatraju dobrim a cak se i podudara s vecinom želja texoljubaca da izdanje u boji bude samo kao slag na torti a ne dio torte.


Ne pravdam se, nema razloga, samo mi je zao i ako od 100 ljudi ima samo jedan koji nije s necim zadovoljan, meni je zao sto je tako,
i probam mu pojasniti. E sad, da ja znam nasiroko (valjda mjerim po sebi) pojanjavat, znam, to je istina...BigGrin BigGrin


BigGrin BigGrin BigGrin

ma sta se brines, s janjetinom i treba nasiroko i navelikoWink
Nice view from hell.
Curumo
#58 Posted : 25. rujna 2011. 19:07:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:


Ne pravdam se, nema razloga, samo mi je zao i ako od 100 ljudi ima samo jedan koji nije s necim zadovoljan, meni je zao sto je tako.


Mogu li ja da dobijem novac nazad a istovremeno stripove zadrzim kao naknadu za pretrpljeni dusevni bolFlapper



magare nijednoFlapper
Nice view from hell.
Tex Willer
#59 Posted : 25. rujna 2011. 20:36:18(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Curumo wrote:
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:


Ne pravdam se, nema razloga, samo mi je zao i ako od 100 ljudi ima samo jedan koji nije s necim zadovoljan, meni je zao sto je tako.


Mogu li ja da dobijem novac nazad a istovremeno stripove zadrzim kao naknadu za pretrpljeni dusevni bolFlapper



magare nijednoFlapper


Pa sta da radim kad nemam merku sto se tice Texa.
Meni mogu i Zagora da prodaju unutra samo da na naslovnoj pise TexBlushing
Kit Carson
#60 Posted : 25. rujna 2011. 20:55:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Tex Willer wrote:
Curumo wrote:
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:


Ne pravdam se, nema razloga, samo mi je zao i ako od 100 ljudi ima samo jedan koji nije s necim zadovoljan, meni je zao sto je tako.


Mogu li ja da dobijem novac nazad a istovremeno stripove zadrzim kao naknadu za pretrpljeni dusevni bolFlapper



magare nijednoFlapper


Pa sta da radim kad nemam merku sto se tice Texa.
Meni mogu i Zagora da prodaju unutra samo da na naslovnoj pise TexBlushing

Ma njemu covek svasta moze da uvali, samo da na tome bude napisano, istetovirano... Tex.LOL LOL LOL Flapper
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Users browsing this topic
Guest
5 Pages<12345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,207 seconds.