Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages<1234>»
Rasprodana izdanja
Novikorisnik
#21 Posted : 22. studenog 2011. 23:37:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Nathan wrote:
split85 wrote:
maddjuro wrote:
DD je jako opularan na prostorima bakana, pa me nečudi da je brzo otišao; meni je jedino žao da sam propustio na vrijeme kupiti one crossovere MM i NN-a


Nisi jedini Crying

Niste jedini! Crying


Niste jedini.... SadCrying Crying Crying
Kit Carson
#22 Posted : 23. studenog 2011. 0:11:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Novikorisnik wrote:
Nathan wrote:
split85 wrote:
maddjuro wrote:
DD je jako opularan na prostorima bakana, pa me nečudi da je brzo otišao; meni je jedino žao da sam propustio na vrijeme kupiti one crossovere MM i NN-a


Nisi jedini Crying

Niste jedini! Crying


Niste jedini.... SadCrying Crying Crying

Ma jok! Vi ste jedini.BigGrin BigGrin BigGrin Wink
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Nathan
#23 Posted : 23. studenog 2011. 1:41:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Kit Carson wrote:
Novikorisnik wrote:
Nathan wrote:
split85 wrote:
maddjuro wrote:
DD je jako opularan na prostorima bakana, pa me nečudi da je brzo otišao; meni je jedino žao da sam propustio na vrijeme kupiti one crossovere MM i NN-a


Nisi jedini Crying

Niste jedini! Crying


Niste jedini.... SadCrying Crying Crying

Ma jok! Vi ste jedini.BigGrin BigGrin BigGrin Wink

Crying Crying Ma uzet ću 3-4 komada ako ih reprintaju, samo da ih reprintaju!!! Sad
maddjuro
#24 Posted : 24. studenog 2011. 12:34:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
Nathan wrote:
Kit Carson wrote:
Novikorisnik wrote:
Nathan wrote:
split85 wrote:
maddjuro wrote:
DD je jako opularan na prostorima bakana, pa me nečudi da je brzo otišao; meni je jedino žao da sam propustio na vrijeme kupiti one crossovere MM i NN-a


Nisi jedini Crying

Niste jedini! Crying


Niste jedini.... SadCrying Crying Crying

Ma jok! Vi ste jedini.BigGrin BigGrin BigGrin Wink

Crying Crying Ma uzet ću 3-4 komada ako ih reprintaju, samo da ih reprintaju!!! Sad



ako reprintaju donekle opada vrijednost prvoga izdanja
Nathan
#25 Posted : 24. studenog 2011. 13:45:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
maddjuro wrote:
Nathan wrote:
Kit Carson wrote:
Novikorisnik wrote:
Nathan wrote:
split85 wrote:
maddjuro wrote:
DD je jako opularan na prostorima bakana, pa me nečudi da je brzo otišao; meni je jedino žao da sam propustio na vrijeme kupiti one crossovere MM i NN-a


Nisi jedini Crying

Niste jedini! Crying


Niste jedini.... SadCrying Crying Crying

Ma jok! Vi ste jedini.BigGrin BigGrin BigGrin Wink

Crying Crying Ma uzet ću 3-4 komada ako ih reprintaju, samo da ih reprintaju!!! Sad



ako reprintaju donekle opada vrijednost prvoga izdanja


Istina, ali nekima je vrijednije to izdanje imati zbog sadržaja, nego zbog prestiža u broju primjeraka...Wink
A kad k tome dodaš da uz normalane fanove, ljubitelje Nathana ova izdanja imaju i špekulanti koji ih prodaju i za skoro 500kn po komadu s ciljem zarade... radije bi Dadama dao tih 400-500kn!!! Smile

+ računica Libellusovaca je iz perspektive fanova (da, govorim i o sebi BigGrin) kriva za ovo izdanje ako malo bolje pogledaš!!
I fanovi Martina i fanovi Nathana žele ova izdanje, što znači da bi bilo puno bolje da su ove Superbookove (MM/NN) tiskali u nakladi Martinovoj+Nathanovoj, da ne ispadne kako samo neki fanovi ovih junaka mogu posjedovati ovo, a ostali pišu ogorčene kritike po forumima! BigGrin Angry BigGrin
King Warrior
#26 Posted : 24. studenog 2011. 15:00:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
pomalo glupa situacija za sve koji su poceli da konzumiraju npr. NN trenutno od prvog broja.
Pocelo se od prvog broja, prije ili kasnije doci ce se do cini mi se broja LL 22, koji je rasprodan. Tako ostaje nekoliko rupa u kolekciji...
ili ima konkretnih planova sto se tice tog problema?
brko17
#27 Posted : 24. studenog 2011. 15:14:46(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 14.10.2011.(UTC)
Posts: 33
Location: Mali Losinj
Uspio sam prosli mjesec oba superbooka NN&MM nabaviti za ukupno 450 kn Drool
Dado R.
#28 Posted : 24. studenog 2011. 17:11:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
King Warrior wrote:
pomalo glupa situacija za sve koji su poceli da konzumiraju npr. NN trenutno od prvog broja.
Pocelo se od prvog broja, prije ili kasnije doci ce se do cini mi se broja LL 22, koji je rasprodan. Tako ostaje nekoliko rupa u kolekciji...
ili ima konkretnih planova sto se tice tog problema?

Mislim da se jos uvijek tih rasprodanih knjiga nadje u prodaji na aukcijama i slicno, i to po relativno normalnim cijenama,
tako da ako netko trazi, mislim da jos uvijek moze naci ta izdanja.
No, mi smo oduvijek govorili, vec s prvom knjigom Nathana da cemo raditi sve knjige ako to jednom bude moguce.
I cim je postalo moguce krenuli smo i s knjigama od prvog broja.

E sad problem koji ti spominjes, da netko sad krene fale mu neki brojevi, mislim to onda uvijek mozes reci na isti nacin,
jer uvijek netko u odredjenom trenutku moze poceti skupljati Nathana i falit ce neki brojevi i prakticno bi uvijek morao
imati dovoljno primjeraka svih brojeva za one koji tek zele poceti sa skupljanjems tog junaka. No, jasno, to je nemoguce.
Mi ne mozemo raditi reprinte nekog broja radi 5, 10, 50... ljudi, a iskreno koliko mislis da ima kolekcionara
koji bi poceli s Nathanom ali im fale neki brojevi pa nece, ili onih koji ce tek u buducnosti doci kao Nathanovci?
Nitko ne bi bio sretniji od nas kad bismo svim kupcima u svakom trenutku mogli ponuditi ono sto traze,
no mislim da je svima jasno da je to nemoguca misija...

Dado R.
#29 Posted : 24. studenog 2011. 17:15:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Nathan wrote:

I fanovi Martina i fanovi Nathana žele ova izdanje, što znači da bi bilo puno bolje da su ove Superbookove (MM/NN) tiskali u nakladi Martinovoj+Nathanovoj, da ne ispadne kako samo neki fanovi ovih junaka mogu posjedovati ovo, a ostali pišu ogorčene kritike po forumima! BigGrin Angry BigGrin


Vjeruj mi, broj tih ostalih kojima treba neko rasprodano izdanje, nije ni blizu onoga koliko ih je potrebno da bi se neki reprint uopce mogao financijski pokriti.
Govorim iz iskustva, o onome sto smo probali i vidjeli kako izgleda.
Nathan
#30 Posted : 24. studenog 2011. 20:52:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
King Warrior wrote:
...
ili ima konkretnih planova sto se tice tog problema?

Mislim da se jos uvijek tih rasprodanih knjiga nadje u prodaji na aukcijama i slicno, i to po relativno normalnim cijenama,
tako da ako netko trazi, mislim da jos uvijek moze naci ta izdanja.

... ljudi, a iskreno koliko mislis da ima kolekcionara
koji bi poceli s Nathanom ali im fale neki brojevi pa nece
, ili onih koji ce tek u buducnosti doci kao Nathanovci?
Nitko ne bi bio sretniji od nas kad bismo svim kupcima u svakom trenutku mogli ponuditi ono sto traze,
no mislim da je svima jasno da je to nemoguca misija...


Ma volim i vas i vaša izdanja, ali ovo boldano nije istina! Cijena 3-4-5-6 puta veća od Vaše inicijalne nikako meni nije normalna i to još za "rabljeno" izdanje!!! Hej! Da je cijena i duplo veća od Vaše (opet kažem za "korišteno" izdanje) ne bi bio nikakav problem, nikakav, a recimo ovi spominjani superbookovi ne postoje za nekih 150-160kn! Wink A nedaj bože spoinjati Nathanov gigant broj 1 i/ili 2.


Nisam siguran, ali recimo ja osobno sam zainteresiran i za Texa i za Mister NO-a (mogao bi to u bliskoj budućnosti financijski pokriti, tako da nije stvar pustih želja), no ne želim ih početi kupovati kada ih toliko fali... Prve tri knjige ne želim platiti kao trinaest knjiga kasnije, jer tu prestaju granice dobrog ukusa u cijeni i počinje pljačka, naravno nikako s vaše strane... Umjesto toga ti novci idu negdje drugdje, a ja čekam neki domaći reprint koji bi onda uzimao od početka (VČ knjige smatram lošim i riskantnim uvezom s obzirom na kapacitet...). Na vašu i moju žalost ne želim čitati i skupljati nešto od 10. ili 15. broja, probajte me razumijeti, to se ne može nazvati kolekcijom... Eto, nisu ovo uopće perverzije kako bi ih vjerojatno zlobnici nazvali, makar ti isti kupuju i WC papir LOL , nego samo želja da se nešto ima kao kompletni uradak/izdanje i da kao takvo nađe mjesto u kućnoj biblioteki. S obzirom na kvalitetu i cijenu, Vaša izdanja jesu vrhunska i zaslužuju po meni takav tretman! Smile


Dado R. wrote:
Nathan wrote:

I fanovi Martina i fanovi Nathana žele ova izdanje, što znači da bi bilo puno bolje da su ove Superbookove (MM/NN) tiskali u nakladi Martinovoj+Nathanovoj, da ne ispadne kako samo neki fanovi ovih junaka mogu posjedovati ovo, a ostali pišu ogorčene kritike po forumima! BigGrin Angry BigGrin


Vjeruj mi, broj tih ostalih kojima treba neko rasprodano izdanje, nije ni blizu onoga koliko ih je potrebno da bi se neki reprint uopce mogao financijski pokriti.
Govorim iz iskustva, o onome sto smo probali i vidjeli kako izgleda.


Ma vjerujem Vam, kao što vjerujem da i sam prilično dobro razumijem koncepte rizik/dobit i ulaganje/dobit, no ako dozvolite, nadam se da jedna/dvije situacije neće napraviti pravilo i da ćete ostati fleksibilni u razmišljanju po pitanju reprintova, pa kad stvari onak "zamirišu" na bolje... Wink
Kažem to čisto iz razloga, jer imam dojam da previše faktora/varijabli utječe na uspješnost ovih "akcija"... Recimo vrijeme je velika varijabla, pritom mislići na situaciju u kojoj možda imate više šanse što ste duže na tržištu, jer veći broj ljudi zna za Vaša izdanja! Wink
Znate zašto niste 2009. godine prodali jedan primjerak svakog Nathana više? Jer tada nisam znao za Vas budući da sam se nedavno vratio u svijet stripa! Wink A sad ne bi sva Vaša izdanja mijenjao ni za recimo auto, iako nisam baš uzeo primjer neke velike vrijednosti! BigGrin ThumpUp


Eto, shvatite sve ovo samo kao moje mišljenje, ali i oblik kukanja zbog nemogućnosti nabavke tih Superbookova i prvog giganta po razumnim cijenama... Smile Naravno da vam želim dug i uspješan život i radni vijek, jer ste premija u svijetu stripa! Također pohvalu zaslužuje i Vaša komunikacija s čitateljima, mogli biste biti primjer svima na ovim prostorima! No pobogu, prizivam sve sile da se dogodi nešto zbog čega ćete morati tiskati sva rasprodana izdanja Nathana, Texa i Mistera ponovo i naravno sve tiskano i prodati! BigGrin ThumpUp
Renky
#31 Posted : 24. studenog 2011. 22:22:46(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Reprinti koje su Libellusovci napravili još stoje na lageru unatoč izrazito maloj razlici od izvorne cijene u slučaju Martija i MrNo-a. Giganti Martija 1 i 2 su rijetki ( u stvari ni ne pamtim kad san neki vidija ) na aukcijama a reprinti nešto ne mrdaju prema "optimističnim" predviđanjima za ovo ili ono izdanje.
Jbga, možda bi i ja zaminija par lošijih Stripoteka ( 2, 4, 10, 30 i 34 ) za bolje al'... izgleda nema.OhMyGod

Malo se šalim, bez ljutnjeWink
Dado R.
#32 Posted : 24. studenog 2011. 22:23:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Nathane,
Sto se tice aukcijskih cijena, moram priznati da ne pratim aukcije vec jako dugo, i znam da je prije bilo nekih izdanja koja su otisla
po astronomskim ciframa, ali sam isto tako znao vidjeti i sasvim normalne cijene pa sam se po tome ravnao.
A pod ono "i slicno", nisam mislio na aukcije, vec neka druga mjesta, npr. neka prodajna mjesta koja jos uvijek imaju neka izdanja,
npr. Darkwood u Srbiji ima neka izdanja koja mi nemamo, i on ih sigurno imaju u vrlo malim kolicinama, ali ih imaju i po normalnim cijenama su.
Isto tako npr. na Interliberu su neki koji suradjuju s nama imali neka nasa rasprodana izdanja, i to po normalnim cijenama.
I tako redom... dakle i dalje mislim, ako netko bas trazi nesto, moze naci to negdje. Mozda ne sve, ali vjerojatno dobar dio...


Sto se tice tvog drugog dijela, ja znam da, nazalost, nema puno tih kojima trebaju reprinti, odnosno koji bi mozda uzeli neka izdanja
ali nece jer fali nekoliko knjiga. Njihov broj je, ponavljam, nazalost vrlo mali.
A recimo ako mene nesto jako zanima, i ne mogu naci komplet, ja onda uzmem ono sto ima, lakse mi je sada skupiti npr. 6 brojeva koji fale
nego za nekoliko godina se odluciti i onda ce mi faliti npr. 16. Ali jasno da svatko voli radje komplet ako ima...

Razumijemo mi odlicno sve kolekcionare i stripofile jer smo i sami takvi i sami znamo kako je nezgodno kad nesto zelis i trazis a nema.
No s reprintima smo probali, vidjeli da je to bacanje novca i doista ne namjeravamo opet uciniti nesto po tom pitanju.
Bilo bi to ponovno gubljenje i vremena i novca, bez obzira sto tko o tome mislio. Nazalost, to je tako, ne zato sto mi to zelimo vec sto su to cinjenice...
A sanse da se tu nesto promjeni ravne su onima da Hrvatska bude ispred Svicarske po bogatstvu, odnosno po BDPu.
Cisto za usporedbu, mi imamo oko 15 tisuca dolara po glavi stanovnika a oni 70 tisuca, pa ti sad vidi... (razmisljam koji smajlic staviti Bored )

Renky
#33 Posted : 24. studenog 2011. 22:28:07(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Pa na IL su na jednom štandu samo dvadeset metara od štanda Libellusa bila dva rasprodana izdanja po samo 10 kn većoj cijeni od normalne. Prodana zadnji dan sajma eto!Huh
Nathan
#34 Posted : 25. studenog 2011. 0:03:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. - Sve štima, ali opet ne štima! Smile
Ove kanale nabave koje navodite sam osobno isprobao, štoviše tako sam nabavio rasprodani Nathan specijal br. 3, prve četiri Nathanove knjige, prvi almanah, te gigante 2 i 3 (sve u odličnom stanju), ali svejedno za ostala izdanja (2 kom SB i GIG 1) to nije dovoljno. Jednostavno MM/NN Superbookovi su planuli! Ukratko, treba imati puno novaca, ludu glavu i solidno sreće da se ovo što tražim nabavi! Unsure

P.S. Probavati ću još, ali 400-500kn za NN gigant 1, ako se uopće i pojavi na aukciji? Sad će netko reći da pravi fanovi to tako ne gledaju... Jao! BigGrin
Shvaćate da bi i recimo 200kn za Vaš reprint bilo i više nego dobra ponuda, zato sam i prije par mjeseci spominjao one ideje sa recimo 100-200kom reprintova po osjetno višoj, ali opet razumnoj cijeni u odnosu na prvo izdanje! Tek toliko, no razumijem i Vas i ne želim Vas tjerati da se ponavljate, samo mi je žao, no eto... nije to problem mišljenja nego ponude/potražnje... Smile




Renky - Dio napisanog stoji svakako, ali ostalo ne. Naime, ako je rasprodano recimo 12 knjiga i ja uspijem nabaviti npr. 5 ili 6, stvar nije riješena. Jednadžba izgleda ovako: Potrošio sam recimo oko dvije tisuće kuna, a komplet svejedno nemam... Previše je to novaca za nedovršen posao, tako da se u to ni ne ulazi... U tome je problem! Smile Nadam se da ovo ne zvuči prepotentno, ne bi trebalo, samo sam htio objasniti da auto bez dva kotača još uvijek nije auto! BigGrin
Dok Lester
#35 Posted : 25. studenog 2011. 1:17:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Nathan wrote:

Shvaćate da bi i recimo 200kn za Vaš reprint bilo i više nego dobra ponuda, zato sam i prije par mjeseci spominjao one ideje sa recimo 100-200kom reprintova po osjetno višoj, ali opet razumnoj cijeni u odnosu na prvo izdanje!


Za početak, duguješ mi piće jer ovo moram pisati drugi put budući da sam greškom pobrisao post prije nego što sam ga ostavio BigGrin BigGrin BigGrin

Loša ti je matematika, amigo Wink Wink Wink

Tvoja pretpostavka (čista nedokazana teorija): reprint NN gig po 200 kn u tiražu 100-200 kom = ''i više nego dobra ponuda''

Libellusovo iskustvo (čista dokazana praksa): reprint MM gig po 195 kn u tiražu 250 kom (u webshopu je kod dvojke greškom stavljeno 500 kom, ali zanemari) = loše i neisplativo

Dakle, razlika od pet kuna je zanemariva pa se možemo usredotočiti na tiraž. Tvoj tiraž ne pije vodu, budući da je Libellus cijenu formirao na bazi 250 kom i povrh svega nije zadovoljan rezultatima prodaje stripa koji je već 2,5 godine u prodaji (05/2009). Znači, još se nije pokrio. Štoviše, NN se prodaje slabije od MM pa bi se pokrio još kasnije.

Ako se u ovoj raspravi držimo tvog tiraža (100-200), onda svakako moramo mijenjati cijenu. A ako dopustiš moju osobnu procjenu, prava je utopija očekivati da će se prodati više od 50 komada NN giganta reprinta (čak i po cijeni od 200 kn) tako da tiraž ne bi smio biti veći od 100 kom što znači da cijena u tom slučaju odlazi u nebo i bliži se onoj od 400 kn koja je tebi i mnogima neprihvatljiva (što posljedično vodi i do smanjenja one brojke od 50 kom koju sam spomenuo).

Kao veeeeeliki nathanovac, znam kako ti je bez tih izdanja i koliko bi ih volio imati, ali nažalost ovo su brojke koje ne lažu.

Uostalom, pa nisu Dado&Dado glupi da ne izdaju te reprinte čak i s minimalnim gubitkom ako će to pospješiti prodaju brojeva koji stoje na skladištu. Znači, gubitak je prevelik za tako nešto.

Ne volim se upuštati u ovakva ekonomska seciranja budući da su ove teme stoput prožvakane, ali morao sam utješiti kolegu Nathanovca Wink Wink Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
maddjuro
#36 Posted : 25. studenog 2011. 2:24:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.8.2011.(UTC)
Posts: 349
Man
Location: land down under
to da su cijene astronomske to je sveopće poznato, ako i osvane onaj MM/NN gigant 1 ili 2 na aukcija, nesjećam se da sam ikad vdio da je startna cijena bila ispod 350-400kn po broju . Imao sam ogromne sreće kada sam se prije par godina uspio dogovoriti s prodvačem na stripovskim aukcijama da mi proda NN gigante 1 i dva za samo 450kn oba, i to osobnom primopredajom,a da je prodavač čekao da završi aukcija zaradio bi bar 600kn za oba, a sada su im cijene još i više. Držim fige da sada kada se otvori ovaj neki novi comicshop u zagrebu naletim na nešto što nemam, ali čiso sumnjam.
Izgleda da je jedina nada da se svako malo prate aukcije i moliti se da naletite na neku dobru ponudu, po mogućnosti od osobe koja nezna koliko što vrijedi


najjeftiija alternativa je da nabavite ta izdanja na talijanskome, ako znate talijanski tj.


a to za repritove stoji, jedni reprintovi koji se u nas dobro prodaju su alan fordovi
split85
#37 Posted : 25. studenog 2011. 7:10:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Magični Vjetar br.1 je prije nekoliko dana prodan za 654kn.
kit teller
#38 Posted : 25. studenog 2011. 8:09:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
Confused možda se varam ali mislim da su i makedonci izdali prvog Nathan Giganta ili možda čak dva...zaboravih izdavaća, valjda ima koji sa boljom memorijom.Crying
Jerry Krause
#39 Posted : 25. studenog 2011. 9:08:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Nathan wrote:

Ove kanale nabave koje navodite sam osobno isprobao, štoviše tako sam nabavio rasprodani Nathan specijal br. 3, prve četiri Nathanove knjige, prvi almanah, te gigante 2 i 3 (sve u odličnom stanju), ali svejedno za ostala izdanja (2 kom SB i GIG 1) to nije dovoljno. Jednostavno MM/NN Superbookovi su planuli! Ukratko, treba imati puno novaca, ludu glavu i solidno sreće da se ovo što tražim nabavi! Unsure

Ti si izgleda malo kasnije od mene krenuo s nabavkom ovih rasprodanih izdanja. Ja sam točno prije 2 godine istu muku mučio, ali na kraju nije bilo većih problema: G1 i MM/NN 2 sam nabavio preko aukcija za otprilike oko 230-250 kn po komadu, a G2 i NN/MM 1 preko jedne striparnice za 40 eura po komadu. Znači, ipak treba imati malo više sreće i na vrijeme skupljati kolekciju, a sigurno je da što vrijeme teče dalje da je i teže nabaviti ove primjerke.
Dado R.
#40 Posted : 25. studenog 2011. 11:39:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Da se ne ponavljam, samo procitajte Dokov post...
Users browsing this topic
Guest (2)
7 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,184 seconds.