Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

29 Pages123>»
Ponude tjedna!
Dado R.
#1 Posted : 5. listopada 2011. 15:42:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Pretpostavljam da su mnogi od vas primijetili u WebShopu opciju "Ponuda tjedna" (uz tekstualno pojašnjenje na desnoj strani) pa s obzirom na to
da upravo planiramo krenuti s takvim ponudama smatramo da je vrijeme da sve detaljnije pojasnimo.

Naime, počevši od ovoga tjedna, namjera nam je svaki tjedan imati prigodnu ponudu naših knjiga, i to u dvije različite opcije,
te je upravo zbog toga jako bitno pozorno pročitati nekoliko ključnih informacija:

1. U ponudi tjedna moći će se pronaći posebne ponude s akcijskim cijenama koje će biti vremenski i količinski ograničene.
Ponuda će se smatrati završenom ako istekne jedno od navedenih ograničenja.

2. Svaki tjedan bit će ponuđena jedna od dvije moguće opcije. U prvoj opciji ponudit ćemo komplet određenih brojeva neke edicije ili više različitih knjiga
u kompletu kad nije riječ o serijalima, i to po zbilja privlačnoj cijeni, a u drugoj opciji ponudit ćemo nekoliko pojedinačnih knjiga s također povoljnim cijenama.
Vezano za opciju “kompleti”, samo napomena da će u svakome od njih biti minimalno 3 knjige.

3. Ponuda tjedna započet će uvijek ponedjeljkom u 00:01h, a završiti sljedeće nedjelje u 23:59h.

4. Ponudu tjedna najavit ćemo najkasnije 24 sata prije njenog početka.

5. U posebnoj ponudi moći će se naći samo izdanja koja su objavljena minimalno 12 mjeseci prije postavljanja ponude.

6. Svi kompleti moći se pojaviti samo jednom u posebnoj ponudi kompleta, a svaka knjiga samo jednom u posebnoj ponudi pojedinačnih knjiga.
Kod svake ponude u prodaju će biti pušteno samo po 5 primjeraka bilo kompleta, bilo nekoga pojedinačnog naslova.

7. S obzirom na vremensko i količinsko ograničenje vrijedit će staro dobro pravilo "tko prvi djevojci, njemu djevojka".

8. Svaki korisnik može kupiti samo jedan primjerak kompleta i pojedinačnog izdanja iz "Ponude tjedna".

9. Cijene kompleta bit će jako povoljne te će se stoga kod poštarina za inozemstvo jedan komplet računati kao jedna knjiga tako da ukupan
broj knjiga u kompletu za poštarinu u ovome slučaju neće biti ključan.

Nadam se da smo sve pojasnili no ako ima dodatnih pitanja - tu smo!

U međuvremenu, ja bih iskoristio priliku i najavio ovu našu prvu tjednu ponudu koja počima u ponedjeljak 10.10. u 00:01h:

"Komplet Mister Noa - brojevi 20-25 (6 knjiga)" - normalna cijena je 600 kuna, a u ovoj ponudi cijena je 399 kuna.
Ukupno je na raspolaganju 5 takvih kompleta, a ponuda vrijedi do nedjelje (16.10.) do 23:59 h ili do isteka količine.


Sretno... :)
Curumo
#2 Posted : 5. listopada 2011. 16:10:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
koristenje poslovice u točki 7 predstavlja izrazito kršenje spolne ravnopravnosti i nametanje spolne orijentacije kao diskriminirajuća faktora pri mogućnosti iskorištavanja ponude koja bi morala svakome omoguciti ravnopravno natjecanje radi nabave proizvoda po povlastenim cijenama. ostro prosvjedujem!
Flapper BigGrin BigGrin BigGrin
Nice view from hell.
Dado R.
#3 Posted : 5. listopada 2011. 16:11:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Za prvi put postavili smo vec sad ponudu da se moze vidjeti pod "ponudom tjedna", ali kolicine (5 kompleta) bit ce dostupne tek
od ponedjeljka jutro kako smo naveli, i tek tada ce se moci naruciti.

http://www.libellus.hr/shop-akcije/tjedna-ponuda/2/0

Inace, ubuduce, ponude cemo najaviti na vrijeme kako smo i rekli, najkasnije 24 sata prije pocetka, ali u ponudi tjedna vidjet ce
se tek od trenutka kad pocme ta akcija...
Dado R.
#4 Posted : 5. listopada 2011. 16:15:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Curumo wrote:
koristenje poslovice u točki 7 predstavlja izrazito kršenje spolne ravnopravnosti i nametanje spolne orijentacije kao diskriminirajuća faktora pri mogućnosti iskorištavanja ponude koja bi morala svakome omoguciti ravnopravno natjecanje radi nabave proizvoda po povlastenim cijenama. ostro prosvjedujem!
Flapper BigGrin BigGrin BigGrin

Pa nigdje u poslovici ne pise sto ce tko raditi s djevojkom, zasto ide k njoj, da prenese pozdrave mozda, tako da su seksualne konotacije
i nametanje spolne orjentacije samo odrazi tvojih intimnih zelja, nikako nasih namjera. Flapper BigGrin BigGrin
split85
#5 Posted : 5. listopada 2011. 17:18:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Odlično. Pohvala za akciju.Drool

Samo se iskreno nadam da ću i ja knačno naić na nešto takvo kad imam novca, a ne samo kad nemam. Flapper
Kit Carson
#6 Posted : 5. listopada 2011. 17:20:29(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Odlicna akcija! Smile

Cekam Demiana kad bude da rezervisem.BigGrin BigGrin BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
bubo
#7 Posted : 5. listopada 2011. 17:21:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
stvarno odlična ideja čestitke,da li će biti magični na akciji????
Dado R.
#8 Posted : 5. listopada 2011. 18:13:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
split85 wrote:
Odlično. Pohvala za akciju.Drool

Samo se iskreno nadam da ću i ja knačno naić na nešto takvo kad imam novca, a ne samo kad nemam. Flapper


I da budes brz, jer nece biti ponavljanja istih akcija, a ukupno ce biti samo 5 na raspolaganju.Smile
Dado R.
#9 Posted : 5. listopada 2011. 18:14:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Kit Carson wrote:
Odlicna akcija! Smile

Cekam Demiana kad bude da rezervisem.BigGrin BigGrin BigGrin


Nema rezervacija, morat ces biti brz...BigGrin
Ali poznajuci starog Kita, brzina mu je drugo ime.BigGrin
Dado R.
#10 Posted : 5. listopada 2011. 18:16:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
bubo wrote:
stvarno odlična ideja čestitke,da li će biti magični na akciji????


Bit ce svega na akciji samo ne pitaj kad, jer necemo praviti plan unaprijed, samo tjedan za tjedan.
Na vama je da pratite najave i reagirate odmah ako vas nesto zanima.Smile

Garfield
#11 Posted : 5. listopada 2011. 23:37:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Super ideja.Ako se moze odmah rezervirati ostavi meni ovaj jedan paket Mister No :) I kako to ide ? Jel kad se pusti akcija javim se ili sta ?
Dado R.
#12 Posted : 6. listopada 2011. 14:32:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Nema rezervacija unaprijed, vec kad akcija krene onaj tko to zeli kupi to preko webshopa. Pet najbrzih korisnika mogu to imati. BigGrin
Dakle, nema rezervacija, ovo iskljucivo vrijedi za kupovinu preko webshopa.
Zato su najave dovoljno unaprijed da se svatko moze odluciti odgovara li mu neka akcija.
Garfield
#13 Posted : 6. listopada 2011. 18:04:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Znaci ljudi koji nemaju neku karticu i ne kupuju preko web shopa ne mogu doci do te ponude?
dr. westax
#14 Posted : 6. listopada 2011. 18:10:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Mene zanima hoce li jedna osoba moći kupiti samo jedan komplet ili će biti omoguceno da netko minutu poslije ponoći kupi svih pet kompleta, a ostale tko šiša?
Kit Carson
#15 Posted : 6. listopada 2011. 18:57:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Garfield wrote:
Znaci ljudi koji nemaju neku karticu i ne kupuju preko web shopa ne mogu doci do te ponude?

To sam i ja hteo da prokomentarisem.Nije OKDevil
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Garfield
#16 Posted : 6. listopada 2011. 19:20:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Naravno da nije, ako je tako, jer ima gomila ljudi koji uzimaju licno Libellus izdanja i sad da ko kupuje preko shopa ima privilegiju ... I definitivno se nadam da ce jedan covjek moci uzeti max jedan komplet.Da ne bude ovi sto preprodaju uzme odmah svih 5 kompleta :)
Dado R.
#17 Posted : 6. listopada 2011. 19:46:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
dr. westax wrote:
Mene zanima hoce li jedna osoba moći kupiti samo jedan komplet ili će biti omoguceno da netko minutu poslije ponoći kupi svih pet kompleta, a ostale tko šiša?

Jedan korisnik moze kupiti samo jedan komplet. Evo dodat cu i gore u vrh gdje su pravila, pa da svima bude jasno.
Kit Carson
#18 Posted : 6. listopada 2011. 19:49:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Evo ja svecano izjavljujem da cu se javiti samo za Demiana, posto me samo on interesuje od svih stvari koje objavljuju, a da nemam.BigGrin BigGrin BigGrin

Za Nathana, ne znam koliko novaca je u stanju Dado A. da ponudi uz njega da bih ga uzeo.BigGrin BigGrin BigGrin Flapper
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Garfield
#19 Posted : 6. listopada 2011. 20:03:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado a sta s ljudima koji ne kupuju preko web shopa ? Oni nemaju prava na te komlete ?
Dado R.
#20 Posted : 6. listopada 2011. 20:26:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Kit Carson wrote:
Garfield wrote:
Znaci ljudi koji nemaju neku karticu i ne kupuju preko web shopa ne mogu doci do te ponude?

To sam i ja hteo da prokomentarisem.Nije OKDevil

Zasto nije OK? Zar je problem registrirati se u webshopu i napraviti narudzbu kad krene ta akcija? Ako je problem, pojasnite mi zasto?
Nije nuzno imati karticu jer postoje i drugi nacini placanja. Nigdje ne pise da je ponuda samo za one kupce koji inace kupuju
preko webshopa, vrijedi za sve, ali kako mislite da se onda mogu pratiti tko je kad nesto kupio ili rezervirao
ako to ne ide automatski preko webshopa? Da sjednem od ponedjeljka 0:01 za racunalo i pratim kad ce dolaziti rezervacije da
manualno skidam kolicine kako koja narudzba dodje? Mozemo mi i to, ali onda nemojte pitati kad ce nova izdanja.Smile BigGrin

I naravno, ako se pokaze da nesto nije postavljeno u najboljoj opciji, i ima neka bolja varijanta, sigurno mozemo o tome razgovarati...

Users browsing this topic
Guest (2)
29 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,104 seconds.