Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

79 Pages«<4041424344>»
Planovi
vs
#821 Posted : 14. ožujka 2012. 21:26:36(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
upravo san skužia da će jedna od ove dvi tex knjige bit jubilarni broj 50.... e pa čestitke od srca, kako izdavačima i ostatku njihove ekipe, tako i svima koji guštaju čitajući ga..
Cowboy2 Cowboy Indian Chief FurHat.... ThumbsUp .... još samo fali smajli na grb hajduka, hahahhahaah
Jerry Krause
#822 Posted : 14. ožujka 2012. 22:28:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Dado R. wrote:

Pa uvijek smo ponavljali da radimo izdanja prvenstveno za sebe. Kako cemo ugasiti nesto radi sebe.
Popizdio bih na Dadu R. da nesto ugasi. BigGrin BigGrin

ThumpUp ThumpUp ThumpUp ThumpUp ThumpUp
Tex Willer
#823 Posted : 15. ožujka 2012. 0:13:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

Uz 4 Nicka idu dva redovna Texa (po jedan s novom i starom epizodom), Tex kolor 8 i za osmu knjigu cemo jos vidjeti.
U planu je ili PIBD ili Mister No 56. Vjerojatno MNO, ona neobjavljena epizoda.


Znaci samo jos po 6 novih i starih Texa do kraja godine?
Ajde posto znam da ce na ovo neka, samo tebi svojstvena i iritirajuca opaska, da se nadjemo na 4 stare i 6 nove do kraja godine (ne racunajuci ove planirane za 4.mesec?
Nathan
#824 Posted : 15. ožujka 2012. 0:28:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Jerry Krause wrote:
Dado R. wrote:

Pa uvijek smo ponavljali da radimo izdanja prvenstveno za sebe. Kako cemo ugasiti nesto radi sebe.
Popizdio bih na Dadu R. da nesto ugasi. BigGrin BigGrin

ThumpUp ThumpUp ThumpUp ThumpUp ThumpUp

Točno to!
Meni osobno jako drago za čuti, a time automatski i veći gušt kupovati!ThumpUp
kasper
#825 Posted : 15. ožujka 2012. 9:32:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Dado R. wrote:

Uz 4 Nicka idu dva redovna Texa (po jedan s novom i starom epizodom), Tex kolor 8 i za osmu knjigu cemo jos vidjeti.
U planu je ili PIBD ili Mister No 56. Vjerojatno MNO, ona neobjavljena epizoda.


Ah Drool . Bilo bi jos lepse kad bi se potom slalo za DW.
Nego, jel ide Bignoti za naslovnicu broja 56? Time biste uspostavili kosmicku ravnotezu & slicno!
kit teller
#826 Posted : 15. ožujka 2012. 11:29:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
Dado R. wrote:
Nathan je najkompleksniji serijal u kojem uzivam. Meni osobno je odlican i do broja 100 a onda je totalno razvalio s cijelim preokretom.
Ne znam sto nam donose predstojece epizode ali znam da ce biti jos preokreta i jedva cekam.
I ovaj preokret kojeg su trenutno napravili u Italiji nema veze s prodajom, Nathan uopce ne stoji lose, dapace, ali autori su se odlucili na
jedan novi pocetak. Kako ce to sve ispasti, vidjet cemo, ali uvjeren sam i iz prica s njima, da itekako znaju sto rade.

Tex je prijatelj iz skole, iz djetinstva, znamo se vec 100 godina. Zbog njega sam se tukao, zbog njega sam dijelio i dobivao batine.
Zbog njega sam zelio biti kauboj (iako mi se onaj dio o gonicima stoke bas i ne svidja). On je razlog zbog cega sam navijao i za Indijance.
Jednostavno Tex je kao netko koga poznam otkako znam za sebe. I previse je sa mnom dijelio u zivotu da bi mi mogao postati stran.
I zbog svega toga mi je najdrazi strip junak. Smile

Ne znam jeste pricali o ukidanju serijala u Italiji ili kod nas, ali kod nas to nije nikad bila tema niti ce biti.
Davno smo rekli da ne gasimo ni jedan serijal koji pocmemo, a kamoli da bi gasili Nathana ili Texa.

Flapper Flapper Flapper
e, to je izjava zbog koje ja od svih izdavaća najviše volim Libellus...i najviše jim vjerujem,mogo bi reč-do groba...bu,bu,daleko bilo.
ozbiljni su to momci koji več na pogled ulijevaju povjerenje...Love vidi se da kod njih nema šale, sve što rade-rade ozbiljno.
Samo tako dalje Libellus ekipo.Glare
kasper
#827 Posted : 15. ožujka 2012. 11:38:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Dobro bre Teler, podrzi me za ovo oko naslovnice MN 56. A ko drugi ako ne ti Crying .....
Dado R.
#828 Posted : 15. ožujka 2012. 12:19:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:

Uz 4 Nicka idu dva redovna Texa (po jedan s novom i starom epizodom), Tex kolor 8 i za osmu knjigu cemo jos vidjeti.
U planu je ili PIBD ili Mister No 56. Vjerojatno MNO, ona neobjavljena epizoda.


Znaci samo jos po 6 novih i starih Texa do kraja godine?
Ajde posto znam da ce na ovo neka, samo tebi svojstvena i iritirajuca opaska, da se nadjemo na 4 stare i 6 nove do kraja godine (ne racunajuci ove planirane za 4.mesec?

Tebi odgovaram na ovakva pitanja samo uzivo na Mafestu.Smile
Dado A.
#829 Posted : 15. ožujka 2012. 17:54:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
kit teller wrote:
Dado R. wrote:
Nathan je najkompleksniji serijal u kojem uzivam. Meni osobno je odlican i do broja 100 a onda je totalno razvalio s cijelim preokretom.
Ne znam sto nam donose predstojece epizode ali znam da ce biti jos preokreta i jedva cekam.
I ovaj preokret kojeg su trenutno napravili u Italiji nema veze s prodajom, Nathan uopce ne stoji lose, dapace, ali autori su se odlucili na
jedan novi pocetak. Kako ce to sve ispasti, vidjet cemo, ali uvjeren sam i iz prica s njima, da itekako znaju sto rade.

Tex je prijatelj iz skole, iz djetinstva, znamo se vec 100 godina. Zbog njega sam se tukao, zbog njega sam dijelio i dobivao batine.
Zbog njega sam zelio biti kauboj (iako mi se onaj dio o gonicima stoke bas i ne svidja). On je razlog zbog cega sam navijao i za Indijance.
Jednostavno Tex je kao netko koga poznam otkako znam za sebe. I previse je sa mnom dijelio u zivotu da bi mi mogao postati stran.
I zbog svega toga mi je najdrazi strip junak. Smile

Ne znam jeste pricali o ukidanju serijala u Italiji ili kod nas, ali kod nas to nije nikad bila tema niti ce biti.
Davno smo rekli da ne gasimo ni jedan serijal koji pocmemo, a kamoli da bi gasili Nathana ili Texa.

Flapper Flapper Flapper
e, to je izjava zbog koje ja od svih izdavaća najviše volim Libellus...i najviše jim vjerujem,mogo bi reč-do groba...bu,bu,daleko bilo.
ozbiljni su to momci koji več na pogled ulijevaju povjerenje...Love vidi se da kod njih nema šale, sve što rade-rade ozbiljno.
Samo tako dalje Libellus ekipo.Glare


Ipak cu se morati i ja javiti po ovome pitanju jer je drugi Dado ipak ishitreno napisao ovo vezano za gasenje. Naime, naravno da cemo gasiti odredjene serijale, ili jos preciznije receno - sve cemo ih ugasiti, cim ih u potpunosti objavimo.BigGrin
ponki
#830 Posted : 15. ožujka 2012. 19:18:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:


Znaci samo jos po 6 novih i starih Texa do kraja godine?
Ajde posto znam da ce na ovo neka, samo tebi svojstvena i iritirajuca opaska, da se nadjemo na 4 stare i 6 nove do kraja godine (ne racunajuci ove planirane za 4.mesec?

Tebi odgovaram na ovakva pitanja samo uzivo na Mafestu.Smile


Mislim da ces morati odgovoriti na ovo pitanje prije Mafesta na neutralnom terenuBigGrin
Laugh Laugh Laugh
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Dado R.
#831 Posted : 15. ožujka 2012. 19:23:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
ponki wrote:
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:


Znaci samo jos po 6 novih i starih Texa do kraja godine?
Ajde posto znam da ce na ovo neka, samo tebi svojstvena i iritirajuca opaska, da se nadjemo na 4 stare i 6 nove do kraja godine (ne racunajuci ove planirane za 4.mesec?

Tebi odgovaram na ovakva pitanja samo uzivo na Mafestu.Smile


Mislim da ces morati odgovoriti na ovo pitanje prije Mafesta na neutralnom terenuBigGrin
Laugh Laugh Laugh

Ne dolazi u obzir. Taman da mi dodje u kucu. Sve o Libellus ima pravo pitati ali tek na Mafestu.Smile
kit teller
#832 Posted : 16. ožujka 2012. 8:59:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Slovenija
kasper wrote:
Dobro bre Teler, podrzi me za ovo oko naslovnice MN 56. A ko drugi ako ne ti Crying .....

Smile evo podržavam te za Bignoti naslovnicu, iako ni prva Disova nije za odbacit...Glare
ali mogli bi, ako je to jedina Bignotijeva za MN serijal-zašto ne?
Disa čemo se još nagledati...Love nije da mi je mrzko, jer ga volimLove , samo kažem.
bubo
#833 Posted : 16. ožujka 2012. 10:41:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado R. wrote:
ponki wrote:
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:


Znaci samo jos po 6 novih i starih Texa do kraja godine?
Ajde posto znam da ce na ovo neka, samo tebi svojstvena i iritirajuca opaska, da se nadjemo na 4 stare i 6 nove do kraja godine (ne racunajuci ove planirane za 4.mesec?

Tebi odgovaram na ovakva pitanja samo uzivo na Mafestu.Smile


Mislim da ces morati odgovoriti na ovo pitanje prije Mafesta na neutralnom terenuBigGrin
Laugh Laugh Laugh

Ne dolazi u obzir. Taman da mi dodje u kucu. Sve o Libellus ima pravo pitati ali tek na Mafestu.Smile

pa zar nije svake godine dole?? takav zagovarač texa mora biti prisutan svake godine na mafestuCool Cool Cool
ponki
#834 Posted : 16. ožujka 2012. 12:19:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 173
Man
Location: Banja Luka
bubo wrote:

pa zar nije svake godine dole?? takav zagovarač texa mora biti prisutan svake godine na mafestuCool Cool Cool


da je Libellus dosada izdavao Texa po principu : za svaki njegov (Tex Willer) proveden sat na Mafestu danas bi imali podjednak broj objavljenih Texovih i Zagorovih izdanja Flapper BigGrin
Nemam nista pametno da kazem, a Alen jos manje
Tex Willer
#835 Posted : 16. ožujka 2012. 14:51:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
ponki wrote:
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:


Znaci samo jos po 6 novih i starih Texa do kraja godine?
Ajde posto znam da ce na ovo neka, samo tebi svojstvena i iritirajuca opaska, da se nadjemo na 4 stare i 6 nove do kraja godine (ne racunajuci ove planirane za 4.mesec?

Tebi odgovaram na ovakva pitanja samo uzivo na Mafestu.Smile


Mislim da ces morati odgovoriti na ovo pitanje prije Mafesta na neutralnom terenuBigGrin
Laugh Laugh Laugh


Pa naravno, a do Mafesta ko ziv, ko mrtav. Ipak smo svi mi ljudi u godinamaBigGrin
Cu nahuskam Carsona da ga ispita, kad ga vidi onako neuhranjenog mora da se sazaliLOL LOL LOL
Tex Willer
#836 Posted : 16. ožujka 2012. 14:55:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:

Ne dolazi u obzir. Taman da mi dodje u kucu. Sve o Libellus ima pravo pitati ali tek na Mafestu.Smile

pa zar nije svake godine dole?? takav zagovarač texa mora biti prisutan svake godine na mafestuCool Cool Cool [/quote]

Vidjali se u Nishu, BG, u Makarsku nikako da dodjemBlushing
U staroj firmi smo odmore mogli da koristimo samo u srpnju i kolovozu (farmaceutska kuca, pa kad najvise lekara koristi godisnji tad i nas oteraju), prosle godine dobio cerkicu mesec dana pre Mafesta, uvek se nesto upasuje a ovaj zlotvor to koristi da me psihicki maltretiraMad
Dado R.
#837 Posted : 16. ožujka 2012. 15:07:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Znas kako se kaze, rdjavu qurcu svaka dlaka smeta. Pa ti nikakav izgovor ne pomaze.
Cuj dobio cerkicu mjesec dana prije Mafesta. Pa kakav je to izgovor, ta nisi ti radjao.
A svoj posao oko cerkice si obavio puno, puno prije Mafesta.
Mada je mozda i to upitno, tko zna kakvi su postari kod vas...BigGrin BigGrin BigGrin
Tex Willer
#838 Posted : 16. ožujka 2012. 15:16:27(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Znas kako se kaze, rdjavu qurcu svaka dlaka smeta. Pa ti nikakav izgovor ne pomaze.
Cuj dobio cerkicu mjesec dana prije Mafesta. Pa kakav je to izgovor, ta nisi ti radjao.
A svoj posao oko cerkice si obavio puno, puno prije Mafesta.
Mada je mozda i to upitno, tko zna kakvi su postari kod vas...BigGrin BigGrin BigGrin


Obavljam ja posao kako treba. Nema postara, samo do sanduceta moze da dodje, dalje zakljucano.
Jedino sto mi je malo sumnjivo je sto cera ima kose oci i malo zuckastu boju koze, pa sam preventivno zabranio dalje obilazenje kineskih prodavnicaBigGrin

Nista ne pricam vise, kad dodje vreme ako sve bude u redu eto mene.
A posle se spremite da uvozite pivo iz Srbije jer cu da potamanim sveFlapper
Kit Carson
#839 Posted : 26. ožujka 2012. 19:14:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Trinaest...cetrnaest...BigGrin BigGrin BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Tex Willer
#840 Posted : 26. ožujka 2012. 19:32:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Kit Carson wrote:
Trinaest...cetrnaest...BigGrin BigGrin BigGrin


ObjavicemoLOL LOL LOL
Users browsing this topic
Guest (17)
79 Pages«<4041424344>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,166 seconds.