Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

DOKUMENTARNI FILMOVI
Keziah
#1 Posted : 28. listopada 2018. 19:29:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#2 Posted : 28. listopada 2018. 19:30:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Pogledao sam ovaj dokumentarac.
Iako piše da je najbolja verzija, meni je to dosta upitno,prvo iz razloga lošeg videa a i zvuka, a onda i premalo o samom ratu a previše o udjelu Srbije u ratu.

https://www.youtube.com/watch?v=jYyYdK4-RoE
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#3 Posted : 28. listopada 2018. 21:18:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Ja volim one filmske dokumentarce "making of..", uvijek su me zanimali ti filmski efekti i kako je nešto snimljeno, zapravo cijela ta trivija o nekom filmu. Jedan primjer, kako su snimali orginal Predatora iz 86':

https://www.youtube.com/watch?v=i_pBi0m-QfM

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Keziah
#4 Posted : 28. listopada 2018. 22:52:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Ovo je odlično ali meni to smeta, kasnije kada gledam film imam problem uživjeti se u film, stalno mislim na to kako je to sve zapravo samo gluma i to mi se mota po glavi,još gore imam osjećaj kada sam bio učenski u snimanju.Ipak pogledat ću ovaj video kad budem imao više vremena, previše mi je toga na "čekanju".
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
ReemCP
#5 Posted : 29. listopada 2018. 11:26:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Razumijem te potpuno, recimo meni ne smeta, konkretno u ovom slučaju Predatora smiješno mi je bilo kako je zapravo Van Damme bio taj koji je trebao nositi "odijelo" Predatora BigGrin pa kako je sve izgledao dok ga nisu u konačnici napravili, kako su našli lika koji će ga predstavljati i sl. stvari. I kad gledam taj film, nimalo mi to ne smeta iako podsvjesno znam te stvari. Ali kad krene ta muzika koja je sjajna u tom filmu, atmosfera, jednostavno se uživiš u film Cool
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Spock
#6 Posted : 29. listopada 2018. 12:18:36(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 20.10.2018.(UTC)
Posts: 411
Location: Makarska
Kad već pričate o dokumentarcima, pogledajte ovaj, ako već niste:

https://www.youtube.com/watch?v=vK3DOh3hUvY&t]MARTIN MYSTERE - Sve što trebate znati 2/4
Život je toliko zamršen da iz njega nitko ne izlazi živ!
Keziah
#7 Posted : 29. listopada 2018. 16:21:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
ReemCP wrote:
Razumijem te potpuno, recimo meni ne smeta, konkretno u ovom slučaju Predatora smiješno mi je bilo kako je zapravo Van Damme bio taj koji je trebao nositi "odijelo" Predatora BigGrin pa kako je sve izgledao dok ga nisu u konačnici napravili, kako su našli lika koji će ga predstavljati i sl. stvari. I kad gledam taj film, nimalo mi to ne smeta iako podsvjesno znam te stvari. Ali kad krene ta muzika koja je sjajna u tom filmu, atmosfera, jednostavno se uživiš u film Cool



Nekada mi je teško skoncentrirati se na film jer mi mozak radi ubrzano pa se fokusira na film i na tu temu kako se radi film i još jednu temu skroz nevezanu za film, imam s time problem,često previše razmišljam ,toliko da cijelu noć ostanem budan.



Kada smo kod predatora, nedavno sam gledao prvi i drugi dio.
Prvi, klasika jako dobar, drugi mi je još bolji samo da je drugi glavni glumac, ovaj mi nekako nije za tu ulogu.
Dosta dobra cijela ta radnja i fantastične scene, mogli su malo odužiti onaj dio u svemirskom brodu.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#8 Posted : 29. listopada 2018. 16:25:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
Spock wrote:
Kad već pričate o dokumentarcima, pogledajte ovaj, ako već niste:

https://www.youtube.com/watch?v=vK3DOh3hUvY&t]MARTIN MYSTERE - Sve što trebate znati 2/4

Znam za njega preko studirka.
Studirko je odličan za stripove, pogledaj si obavezno,evo ti link:
https://www.youtube.com/...8wzL_0TepxB39DIg/videos

Ovaj gore video sam počeo gledati ali nisam dovršio ni pola, previše mi spojla s obzirom na to da sam tek počeo s Martinom.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#9 Posted : 2. studenog 2018. 17:05:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
OTKRIVENJE NEVJESTA,ZVIJER I BABILON




https://www.youtube.com/watch?v=O0POO6f_kpY

Svakako preporuka za ovaj dokumentarac ako vas zanima ta vrsta informacija uz malu napomenu da prije gledanja treba imati već izgrađen neki svoj stav i promisliti što je logički/ispravno kako se ne bi dogodilo klasično "ispiranje mozga".

Ništa što prije nisam znao ili nije bilo poznato, neki mali detalji koji dodatno otkrivaju Rimokatoličku prevaru.
Dobar je dio o usponu Kršćanstva za vrijeme Konstantina,slažem se i u djelu kako su zapravo kipovi preuzeti od drugih vjerovanja, klanjanje kipovima u Crkvi je za mene nešto što se direktno kosi s Božjim zapovijedima,preuzimani su i hramovi od tuda na katedralama čudni kipovi i znaci.
Također se slažem u vezi Krštenja, zapravo Crkva "prisiljavajući" tradicijom, krštenjem male djece,čovjeku ne daje pravo izbora.
Slažem se i s uzdizanjem Djevice Marije u polu-Božanstvo,to je isto velika greška Crkve kao i manipulacija subotnjim danom.
Ono u čemu se ne mogu složiti to je tumačenje metaforički pretvorbe i tumačenje pakla kao nešto izmišljeno, to je po meni pogrešno.
Na kraju možda malo previše vremena posvećeno Martinu Lutheru ali sve u svemu zaključak je dobar i ja dijelim mišljenje o velikoj Babilonskoj bludnici da je to zapravo Rimokatolička Crkva, ljudi koji su svoj život posvetili Bogu u tolikoj globalnoj mjeri su gramzljivi za novcem i pedofilskoseksualni skandali...jasno upućuje što je i tko je i prema čemu ide klerik i Crkva.
Imaju tu još masu toga o bogatstvu Crkve kroz inkviziciju i razno-raznim manipulacijama koja se ne spominju ovdje.
Trebalo bi opet poslušati što David Ike kaže o svemu, jer on je vrlo inteligentan čovjek i čak su ga mediji počel ozbiljnije shvaćati.
Da zaključim svoj stav, u Boga vjerujem i u dosta stvari koje naučava Crkva kroz Bibliju, ali sama Crkva je totalno promašila svoj put, svoju bit i svoje postojanje i to se izgleda moralo desiti ako ćemo gledati po onome što piše u otkrivenju.
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Keziah
#10 Posted : 12. studenog 2018. 16:39:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 24.10.2018.(UTC)
Posts: 341
Location: The dark side
https://www.youtube.com/...PIoUzfnFQ48&t=3306s

Vrlo dobra emisija s Davidom Ikeom, kao i sve ostale s njim.
Za mene vrlo inteligentna osoba za koju se ispostavilo da je u mnogim stvarima u pravu, čak su ga i mediji počeli ozbiljnije shvaćati kada se ispostavilo dosta stvari da je u pravu.
Ike je dosta težak,tj. govori o dosta teškoj tematici i treba uložiti dosta energije i koncentracije da se shvati o čemu govori, uz to potrebno je i početno znanje o tome što govori.
Zadnje riječi su tako jake,kaže:
"sada mi je sve jasno,zašto mi prije nije bilo jasno?!Zato što su bili uskogrudni,a sad su širokogrudni.Sad vide šumu,prije su vidjeli grančice.Sve polazi od toga!"
Svjedočio sam i sudjelovao u tami koju ne možete zamisliti i zato nemam straha da hranim strah!
Users browsing this topic
Guest (2)
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,070 seconds.