Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

24 Pages«<222324
Pitanja za LL
Blagić
#461 Posted : 19. travnja 2022. 17:00:36(UTC)
Rank: Nova faca

Pozdrav, zašto ne napravite nalog na Instagramu?
Fejsbuk slabo koristim a nije neki posao obaviti i na Fejsbuku i na Instagramu.
Razumem da su većina čitalaca stariji i da koriste većinom fejsbuk ali ima nas sigurno koji koristimo Instagram više nego Fejsbuk.
Hvala Smile
Dado R.
#462 Posted : 20. travnja 2022. 12:11:09(UTC)
Rank: Libellus

Blagić wrote:
Pozdrav, zašto ne napravite nalog na Instagramu?
Fejsbuk slabo koristim a nije neki posao obaviti i na Fejsbuku i na Instagramu.
Razumem da su većina čitalaca stariji i da koriste većinom fejsbuk ali ima nas sigurno koji koristimo Instagram više nego Fejsbuk.
Hvala Smile

Bez brige, i to je uskoro u planu.Smile
danant
#463 Posted : 28. travnja 2022. 11:34:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Man
Buduci da svi serijali imaju propratna izdanja a da ih Libellus hronoloski prati (najbolji primer NN i Dragonero), da li ce ikad tako biti i sa DyD?
Imamo pored Redovne serije samo Color Fest
Ima tu specijalaca, almanaha, maxija...

Mislim da je najbolja varijanta da se pokrene edicija DyD Superbook koji objedinjuje SVE (special, lamanah, maxi, magazin + kratke price objavljene ko zna gde sve)
Tako da biste jednom edicijom pokrili sve rupe u kontinuitetu. Naslovnice Superbook-a su izvrsne, a vi biste kao slag na torti mogli unutra da ubacite i originalne naslovnice speciiala, maxija...
I da idu 3 u 1 (debljina knjige bi bila kao Dampyr vas npr) a kasnije od nekog 40-og DyD SB (vasa 10-ta knjiga) islo bi po 2 u 1 (jer se povecava broj stranica SB u originalu.

Sta kazete na ideju? jeste li razmisljali o ovome Smile
channel0
#464 Posted : 28. travnja 2022. 17:39:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

danant wrote:
Buduci da svi serijali imaju propratna izdanja a da ih Libellus hronoloski prati (najbolji primer NN i Dragonero), da li ce ikad tako biti i sa DyD?

Mislim da je najbolja varijanta da se pokrene edicija DyD Superbook koji objedinjuje SVE (special, lamanah, maxi, magazin + kratke price objavljene ko zna gde sve)
Tako da biste jednom edicijom pokrili sve rupe u kontinuitetu. Naslovnice Superbook-a su izvrsne, a vi biste kao slag na torti mogli unutra da ubacite i originalne naslovnice speciiala, maxija...
I da idu 3 u 1 (debljina knjige bi bila kao Dampyr vas npr) a kasnije od nekog 40-og DyD SB (vasa 10-ta knjiga) islo bi po 2 u 1 (jer se povecava broj stranica SB u originalu.

Isto sam i ja mislio da ne bi bilo loše da izdaju specijale, almanahe, gigante, ali kad smiriš fantaziju vidiš da realno nema potrebe za tim. Još uvek se mogu kupiti većina tih izdanja od drugih izdavača, što znači da ponuda premašuje potražnju.
Najbolji primer je upravo superbook edicija. VČ su je pokrenuli još 2008. i tek je prvi broj rasprodat.
Ja sam više za to da se biblioteka vrati na neki ritam od šest knjiga godišnje, ali verovatno je ovo što dobijamo ono što se traži. Još kad se uzme u obzir i pad tiraža, sve ti bude jasno...
Dado R.
#465 Posted : 28. travnja 2022. 17:54:17(UTC)

danant wrote:

Odavno smo mi rekli da želimo objaviti sve dostupno od naših junaka pa i Dylana te je naravno bilo razmišljanja i o navedenim edicijama.
No sad zbilja nije vrijeme da nam to bude u prvom planu pored svih izdanja koja imamo.
Miljac
#466 Posted : 22. svibnja 2022. 11:51:23(UTC)

Pozdrav!
Imate li u planu objavljivati knjige od Viettija (Prokletstvo Thule, itd.)?
Dado R.
#467 Posted : 22. svibnja 2022. 20:16:03(UTC)

Miljac wrote:
Pozdrav!
Imate li u planu objavljivati knjige od Viettija (Prokletstvo Thule, itd.)?

U nekom trenutku vjerojatno hoćemo, no nije to tako blizu...
mister-te-nay
#468 Posted : 22. svibnja 2022. 22:06:47(UTC)

Imate li u planu Lazarus Ledda?
Dado R.
#469 Posted : 22. svibnja 2022. 22:10:55(UTC)

mister-te-nay wrote:
Imate li u planu Lazarus Ledda?

Nije nam u planu...
Users browsing this topic
Guest
24 Pages«<222324
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.