Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages123>»
IDEMO NA EURO!!!!!
bubo
#1 Posted : 16. studenog 2011. 0:10:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
IDEMO NA EURO!!!!!BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

NEKA PATI KOGA SMETA..........................
Dado R.
#2 Posted : 17. studenog 2011. 15:41:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ja zelim samo sto jacu grupu, tada jedino mozemo biti pravi.
Dado R.
#3 Posted : 17. studenog 2011. 15:44:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
A da su vec pocele pripreme za Euro potvrdjuje i sam Mamic:

- Sammir je space-shuttle za sve igrače hrvatske reprezentacije osim Luke Modrića. No, njegov je problem nažalost eskalirao u posljednjih tri mjeseca. Sam si je kriv za to, i taj problem mora rješiti. Hrvatska nije toliko moćna da ne bi uzela takvog igrača. Predložit ću Kruni i Biliću da sjednu i da razgovaraju o Sammiru, a i od rugim igračima. Također, sram bilo one koji tvrde da mi guramo svoje igrače u reprezentaciju. Pa Sammir je najbolji igrač HNL-a već pet godina. Da je igrao u Maksimiru, sam bi dobio Turke. On mora na Europsko prvenstvo. Nažalost, Sammir je podlegao nekim problemima koje je imao, no ne treba mu zamjeriti, mlada je osoba. Trebali smo više napraviti da se ovo ne dogodi. Znate i sami kako je to kad si zaručen, nisi se oženio, a dobio si dijete... Možda i mi imamo dio krivice što ga nismo pustili u Brazil da vidi dijete, no to je profesionalizam... Ali, Sammir je naša velika vrijednost i borit ćemo se za njega do posljednje kapi krvi.

Nahvalio je Mamić i najdarenijeg igrača Dinama Matea Kovačića.

- Kovačić je briljantan igrač, njemu do koljena po talentu nisu čak ni Boban, Prosinečki, Kranjčar. I on mora na Euro, zašto i mi ne bi imali svog Pelea, Messija?

BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL LOL LOL LOL LOL LOL
BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL LOL LOL LOL LOL LOL
BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL LOL LOL LOL LOL LOL
BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL BigGrin LOL LOL LOL LOL LOL LOL
kico
#4 Posted : 17. studenog 2011. 17:34:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Nagledali smo se Sammirovih space shuttle reprezentativni poteza protiv Ajaxa.
Dado R.
#5 Posted : 17. studenog 2011. 20:42:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ma on ne moze sastaviti 2 utakmice zaredom da odigra konkretno u HNLu a kamoli u LP.
Takvih kao on ima dovoljno... hvala mu ali neka slobodno zaigra za Brazil...BigGrin BigGrin
bubo
#6 Posted : 2. prosinca 2011. 19:05:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
teška skupina ,italija ,španjolska i irska ,nismo baš imali sreće ali moglo je i gore,sva sreća da igramo zadnju protiv španjolske kad budemo već osigurali prolazBigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#7 Posted : 2. prosinca 2011. 19:34:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ja bih volio da je jos i teza... na muci se poznaju junaci.

A sto se tice skupine A, ma bolje da ne komentiram, kao i obicno, sve je to "samo" sreca...BigGrin BigGrin BigGrin
Tex Willer
#8 Posted : 2. prosinca 2011. 20:31:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:
teška skupina ,italija ,španjolska i irska ,nismo baš imali sreće ali moglo je i gore,sva sreća da igramo zadnju protiv španjolske kad budemo već osigurali prolazBigGrin BigGrin BigGrin BigGrin


Ma Italijani nisu nista posebno, kad smo mi s njima igrali nereseno...
A em ne znamo, em je rasulo u reprezentaciji.
Garfield
#9 Posted : 2. prosinca 2011. 20:37:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ja mislim da je to to sto se tice Hrvatske reprezentacije na Euro :)
digging_bill
#10 Posted : 2. prosinca 2011. 20:38:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.11.2011.(UTC)
Posts: 82
Man
Location: Mostar
Evo našima prilike za iskupljenje, da vidimo vrijede li 9 mjesta na svijetu.
Garfield
#11 Posted : 2. prosinca 2011. 20:43:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dok se uradi update svih rezultata past ce jos koje mjesto ...
digging_bill
#12 Posted : 2. prosinca 2011. 20:50:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.11.2011.(UTC)
Posts: 82
Man
Location: Mostar
Treba samo igrati, nema na euru lakog protivnika. Svako ima svoje nade i želje, velika su očekivanja.
Igrati lopte, pa šta bude. Ja na terminu dok se igra nikome nedam reći da je bolji, a ako izgubim pruži ruku i čestitaj...
Nego hoće li koji strip početi vezan za Sport Smile Bednjanec ili slično...
Dado R.
#13 Posted : 29. veljače 2012. 23:30:29(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Znao sam da ce ovako zavrsiti. Cim su rekli da ce se utakmica sa Svedjanima igrati na Poljudu znao sam da nam poraz ne gine,
jer naravno Poljud je uklet, a uz to i stadion je bio poluprazan. Da smo igrali u Zagrebu, pobjedili bi uz pun stadion!
Ovako, mislim da se vise nikad ne treba igrati na Poljudu.

i postali smo smijesna druzina koja sa svedima ne moze odigrati tri akcije...BigGrin BigGrin
Dado R.
#14 Posted : 29. veljače 2012. 23:34:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Mislim da im Mamic treba preporucit recept za napunit stadion. Sve za kunu, uz kobasice i vino...BigGrin
vs
#15 Posted : 1. ožujka 2012. 1:13:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
jebeš repku, ja san za hajdukaBigGrin

dajte tu španiju da se igramo, hahahahahah

nadan se da ce vise odjebat bilica, koliko god je u startu mandata unija neke novosti, tako su mu sad neki igraci postali svete krave... a u balunu ne mere to tako..

dobro, sad je malo animozitet na visoj razini jer su nas svedjani rasturili.... al cinjenica je da mi s bilicen nikad nismo imali neku igru.. uvik bi igrali cvrsto u obrani i onda na polukontre... ne znan kad san vidia neku akciju da mos rec, ovo je ka na treningu....
slozili bi tu i tamo po neku, al kad bi mi morali vodit igru protiv nekog malo bolje poslozenog protivnika, to bi bilo mucenje, osim ako ne ubodemo koji gol u startu pa se ovi otvore... ka protiv turaka recimo..

problem mi je jos u tome, sta san nadrkan na hns, pa se to prelije na reprezentaciju... u zadnjih par... kurac par... koliko se ono vec nije igralo u splitu godina i nakon euforije '98.. liga, a i reprezentacija skupa s njon nan propada... zadnjih godina pola igraca kupimo iz dijaspore, prakticki da silva govori bolje hrvatski od pola reprezentacije..

a ona dva gada boli neka stvar... sad ce postavit sukera za novog predsjednika i opet ce sve bit po istom..

jebiga, sjebali su mi navijanje za reprezentaciju... ne samo meni nego vecini ekipe sta znan, a svi su veliki ljubitelji baluna... je da svi pogledaju utakmicu, al boli ih kurac ako popusimo... ja osobno s guston navijan za protivnika ako vidin da zna igrat... ka svedjani veceras... drago mi je sta nas je ibra razjeba...
jedva cekan da nas demoliraju svi u skupini i da bilic podnese mamicu ostavku i da svi odjebu u skokovima, od ona dva smrada pa nanize..Glare
Dado R.
#16 Posted : 1. ožujka 2012. 1:33:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Imas igraca koji super igraju u klubu a u repki to nikako ne mogu pokazati, a ima i obrnutih slucajeva, igraca koji su najbolji bili u repki, bolji nego u klubovima.
Modric nikako da sastavai dvije utakmice za repku da to na nesto lici. No mozda nije do njega, mozda je do suigraca...
vs
#17 Posted : 1. ožujka 2012. 8:53:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
mislin da je problem u neuigranosti, tj. do trenera..
na kojoj poziciji modric igra uopce u reprezentaciji?...
dok smo igrali 4-4-2 sa kovacen i modricen na zadnja dva vezna, to je jos i licilo na nesto, a kad je pocea kemijat neke 4-3-3 formacije, nasi nemaju pojma di ko stoji... naravno, osim crunchya, on uvik dobro stojiBigGrin
Heyoka
#18 Posted : 2. ožujka 2012. 20:45:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 42
Location: Cazin
Dado R. wrote:
Imas igraca koji super igraju u klubu a u repki to nikako ne mogu pokazati, a ima i obrnutih slucajeva, igraca koji su najbolji bili u repki, bolji nego u klubovima.
Modric nikako da sastavai dvije utakmice za repku da to na nesto lici. No mozda nije do njega, mozda je do suigraca...


Kad je u pitanju Modrić (i uopće hrvatski vezni red), prvo da spomenem onog _______________ (upisati pridjev po želji) Tomislava Židaka koji je utakmicu sa Švedskom najavio uz riječi: "Hrvatska ima drugi najbolji vezni red na svijetu."

Modrić je i u Tottenhamu na početku imao užasan ulazak u sezonu. Dva su razloga za to: 1) saga sa transferom u Chelsea koja se završila neslavno i 2) neposloženost Tottenhamovog tima.

Onda je pred sam kraj prijelaznog roka Tottenham uspio dovesti dva odlična pojačanja - Scotta Parkera i Emmanuela Adebayora. Ovaj prvi je donio čvrstinu veznom redu Tottenhama i tako rasteretio Modrića, a ovaj drugi je kvalitetan napadač koji ne pati od statičnosti nego majstorski asistira i zadržava loptu. Od dolaska Parkera Modrić doživljava preporod i biva jedan od najboljih veznih igrača u Premiershipu. Ovdje valja naglasiti da Modrićev učinak nije toliko u samim golovima i asistencijama koliko u vezivanju linija i čitavog veznog reda. Tottenham ima vjerovatno najbolji vezni red u Engleskoj (jači i od onog Cityjevog) kad su svi zdravi, kompletni i na svojim pozicijama: na krilima superbrzi Lennon i Bale, na zadnjem veznom čvrsti Scott Parker, na polušpicu Van der Vaart, a Modrić u sredini kao igrač koji uvezuje sve te elemente.

U utakmici protiv Arsenala koju mu je spočitnuo i spomenuti ___________ Židak, čitav Tottenham je patio zbog promašenih taktičkih rješenja Redknappa. Redknapp je Garetha Balea pokušao koristiti kao nekakvog ofanzivnog veznog koji se uvlači u sredinu i tako mu izbio iz nogu najveći adut - brzinu i vanjski lijevi dribling. Nedovoljno zdravog Lennona je odlučio ostaviti na klupi, a u igru je stavio puno statičnijeg i također prema sredini terena usmjerenog Kranjčara. Dodatni haos je nastao u drugom poluvremenu kad je Redknapp napravio rokade u timu pa je Bale otišao na desnu stranu (!?) gdje se još više pogubio. Modrić je tu, očekivano, podbacio.

Što se tiče reprezentativnog Modrića, on naprosto ne može biti isti kao u klubu jer u repki nema igrača tipa Parker niti ima Balea, Van der Vaarta ili Adebayora. Također, dešava mu se nešto što se dešavalo i tebi dragom BigGrin Salihamidžiću u našoj repki - nerealna očekivanja navijača. Uz sve nonšalantne i beskrvne nastupe u dresu reprezentacije koje je Salihamidžić imao dok je igrao za nas, imam dojam da su naši navijači od njega očekivali, na konto toga što je on prvotimac Bayerna (jedno vrijeme najbolje evropske ekipe), da uzme loptu kao desni bek u 4-4-2 formaciji, sve sam predribla i ušeta se u gol. Slična su očekivanja i kod Hrvata od Modrića, a i Messija smaraju sa istim "zahtjevom".

Kad je u pitanju hrvatska reprezentacija, ono što sam vidio protiv Švedske je bilo užasno, negledljivo, nikakvo. Zapravo, unazad ohoho vremena, Hrvatska je odigrala odličnu utakmicu sa Turskom. Sve ostalo se svodilo na bljeskove (Izrael, Latvija) ili na grozne igre (Grčka).
vs
#19 Posted : 8. ožujka 2012. 21:51:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.jutarnji.hr/c...avija-u-lp-u--/1012565/

prika, prvaci smo!!... sad mi je jasno zašto ga je bilić nedavno zva u reprezentacijuLOL LOL LOL
Dado R.
#20 Posted : 10. ožujka 2012. 21:34:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Heyoka wrote:

Što se tiče reprezentativnog Modrića, on naprosto ne može biti isti kao u klubu jer u repki nema igrača tipa Parker niti ima Balea, Van der Vaarta ili Adebayora. Također, dešava mu se nešto što se dešavalo i tebi dragom BigGrin Salihamidžiću u našoj repki - nerealna očekivanja navijača. Uz sve nonšalantne i beskrvne nastupe u dresu reprezentacije koje je Salihamidžić imao dok je igrao za nas, imam dojam da su naši navijači od njega očekivali, na konto toga što je on prvotimac Bayerna (jedno vrijeme najbolje evropske ekipe), da uzme loptu kao desni bek u 4-4-2 formaciji, sve sam predribla i ušeta se u gol. Slična su očekivanja i kod Hrvata od Modrića, a i Messija smaraju sa istim "zahtjevom".

Kad je u pitanju hrvatska reprezentacija, ono što sam vidio protiv Švedske je bilo užasno, negledljivo, nikakvo. Zapravo, unazad ohoho vremena, Hrvatska je odigrala odličnu utakmicu sa Turskom. Sve ostalo se svodilo na bljeskove (Izrael, Latvija) ili na grozne igre (Grčka).


Ma i ne mislim da je sam do Modrica, i do suigraca je, ali i do trenera. Meni se cini da on Modricu nikad nije pronasao pravo mjesto
na kojem ce ga ostaviti i na kojem ovaj moze dati najvise, s obzirom na suigrace. Koje je to mjesto ja ne znam, ali ovo sto sad igra je nista.
No najveci problem ove repke je dusa koju su zadnji put imali onda kad je zadnju utakmicu igrao Niko Kovac.
On je bio igrac koji je svima mogao opsovati ako ne daju sve od sebe, a svima je mogao pogledati u oci jer je uvijek davao maksimum.
U njegovo vrijeme a i prije nekako su se igraci okupljali oko tog dresa jer im je stalo do repke, do tih kockica, sad to vise nije slucaj.
Danasnji igraci dolaze da bi pokazali neke nove tetovaze, frizure ili bijesna auta. Svaka cast onima koji se dusom bore za dres repke
ali nazalost takvi su sad u manjini a prije su bili u vecini i tu se po meni sigurno moze pronaci razlog za odredjene pristupe utakmicama
a samim time i rezultatima. Prije ove ere Mamic-Bilic, repka nije bila odskocna daska za vecinu igraca, mozda ponekom igracu u dugom nizu godina,
ali vecina njih se afirmirala u klubovima prije poziva u repku, ili su bili u dijaspori i odrasli u nekim drugim klubovima i tamo se afirmirali.
A sadasnja repka ima pola igraca koji su se prodali zahvaljujuci nastupima u repki. I onda su jos sigurni kod Bilica i pristup je za qurac...
Mene bi bilo sramota onako igrati. Njih ocito nije...
Users browsing this topic
Guest
7 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,153 seconds.