Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages<12345>»
IDEMO NA EURO!!!!!
Dok Lester
#41 Posted : 12. lipnja 2012. 12:09:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ili što bi se po naški reklo: poserem mu se na mišljenje LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Sherlock Holmes
#42 Posted : 12. lipnja 2012. 21:06:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.7.2011.(UTC)
Posts: 78
Location: Zagreb
nisam bas bio neki optimist prije utakmice , ali trka i zalaganje je ono sto vrati vjeru u igru .

nije savrseno do kraja ali takvu taktičku igru do sada na euru su pokazali samo rusi dakle licilo je na nesto a to je dovoljno da ima glavu i rep.

E sad pitanje je dali smo spremni odgovorit i na talijane ?
Dado R.
#43 Posted : 12. lipnja 2012. 21:10:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Saznat cemo u cetvrtak...BigGrin
Meni je samo glupo kad nasi govore da su nam Talijani stalne musterije... koje stalne musterije, mozda onda kad ih je sudac pokrao?
Mozda cete mi se smijati, ali meni Talijani izgledjau opasnije od Spanjolaca, i pogotovo izgledaju mi gladnije i svjezije.
Spanjolci su mi umorniji, svi su imali malo napronije klubske utakmice od talijanskih igraca.

magični vjetar
#44 Posted : 13. lipnja 2012. 11:16:02(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Ja mislim da su naši konačno došli na neko prvenstvo opušteni i neopterećeni.

Sa ircima su bili odlični i zasluženo smo dobili. Da može bolje, može, ali ne treba tražiti dlaku u jajetu.

Grci su osvojili europsko prvenstvo sa najgovorm igrom ikada ali su ga osvojili i to je jedino bitno.

Nadam se da ćemo i protiv talijana dobro odigrati, a ja se više bojim te utakmice nego protiv španjolaca.

Bojim se najviše naše zadnje linije.
Dado R.
#45 Posted : 17. lipnja 2012. 13:03:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
"Da nam je netko prije treće utakmice nudio četiri boda, objeručke bismo ih prihvatili", kao da smo sami sebe uvjeravali nakon remija protiv Italije. Samo remija? Slaven Bilić malo je "iskočio iz tračnica" na konferenciji za medije dan nakon utakmice s Italijom, ali neke stvari kod nas uistinu nisu normalne...

"Zar bih se ja trebao ispričavati zbog toga što Hrvatska nije pobijedila Italiju", gotovo da je zavapio Slaven Bilić dan nakon remija protiv "nove Italije" Cesarea Prandellija u Poznanu.
Ne, nije to izgledalo nimalo dramatično, nije Bilić ni "poludio", ni "izgubio kontrolu", ni "puknuo", Bilić je samo izrekao pitanje koje se nameće svakom normalnom navijaču hrvatske nogometne reprezentacije nakon relativno "slabe" reakcije na remi s Italijom u drugom kolu Europskog prvenstva.
Hrvatska je razočarana remijem s Italijom. Nije to to. Kako smo si dozvolili 45 minuta onako loše igre? Jer na terenu je samo Hrvatska, onaj drugi nije se spremao, nema kvalitetu, nema ambicije, nije mjesecima snimao slabe točke hrvatske momčadi i pripremio se kako ih iskoristiti. Sramota je da nam jedna Italija može stvoriti nekoliko šansi i zabiti jedan gol. Iz slobodnog udarca.
Čudan smo, stvarno čudan narod.
Teško mi je i pomisliti što bi se događalo i kakvi bi komentari bili da Mario Mandžukić nije pogodio za izjednačenje. Da je Italija dobila i preskočila Hrvatsku, da u posljednjem kolu Hrvatska pod svaku cijenu mora pobijediti Španjolsku.
A ne mora. Čak može i izgubiti, a proći.
Nakon utakmice u press-centru poznanskog stadiona inozemni novinari čestitaju, pričaju o "snažnoj Hrvatskoj", šalju tekstove u kojima dominira impozantan podatak da ni nakon 20 godina samostalnosti Italija nije pobijedila Hrvatsku. Talijanski novinari se mrgode, pokušavaju "brainstormati" zašto je Prandellijevu momčad Hrvatska nadtrčala i fizički "iscijedila", guraju Hrvatsku u poziciju favorita za prolaz dalje bez obzira što u zadnjem kolu mi igramo sa svjetskim prvacima, a oni s momčadi koja je ubilježila dva uvjerljiva poraza.
I onda se čudimo kad Bilić malo podigne glas?
Nisu ni Španjolci u prvom kolu bili dominantni Talijanima, nisu ih pobijedili, pa se svejedno u Španjolskoj nije "plakalo" zbog toga. A oni su svjetski prvaci. Španjolci, svjetski prvaci, su zadovoljni bodom protiv Italije. A Hrvati - nisu.
Radi se o poštovanju. Protivnika, ali još više sebe. A mi niti poštujemo protivnika, niti poštujemo sebe.
Jer da poštujemo protivnika, ne bismo se ponašali kao da na travnjaku postoji samo jedna momčad i kao da loši periodi hrvatske igre tijekom utakmica imaju isključivo veze s time koliko je Hrvatska loša, a nema nikakve veze s tim da ne igramo protiv reprezentacija vrtića, nego najboljih igrača Irske, Italije ili tko god stajao na suprotnoj strani.
Da poštujemo sebe, ne bi nam danima glavne priče bile četiri krapinske sise, dramatiziranje oko toga hoće li hrvatska delegacija posjetiti ovo ili ono spomen-obilježje, "tenis" s Talijanima oko namještanja, "huliganizacija" 14.900 sjajnih hrvatskih navijača na utakmici protiv Italije zbog stotinjak budala ili štogod "crno" ili "žuto" sutra bilo "aktualno".
Da poštujemo jednu od rijetkih dobrih stvari u hrvatskom sportu, a to hrvatska nogometna reprezentacija uistinu jest, najvažnija bi nam trebala biti činjenica da imamo četiri boda iz dvije utakmice. Da igramo dobro, čvrsto, da u 180 minuta nismo primili gol iz igre, a zabili smo četiri. Da je Hrvatska i na ovom natjecanju uz bok najvećima.
Da nam nogometni svijet "skida kapu" zbog toga što Hrvatska danas više nije samo "skup dobrih tehničara", nego momčad koja trči, radi, melje svih 90 minuta. Momčad kojoj jedna Italija priznaje da je fizički dominantnija od nje.
I da usprkos svemu tome imamo dojam kako još uvijek možemo biti bolji. Da ova momčad još uvijek nije odigrala svoju "utakmicu generacije". Na koncu bilo kakve priče najljepše je kad znaš da si dao svoj maksimum - a nakon toga što bude. Nikome se u hrvatskom dresu u dvije poznanske utakmice ne može prigovoriti da je kalkulirao, da je povukao nogu, da je tankirao. Da nije želio.
Valjda je u ovom pljuvačkom društvu preživjelo i ponešto onih kojima je to važnije i vrjednije od vječne potrage za dlakom u jajetu.

Bernard Jurisic - Sportnet
Dado R.
#46 Posted : 17. lipnja 2012. 13:05:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Malo je reci da smo mi kao narod cudni... i ne samo kad je nogomet u pitanju.
Nas narod ima nezdravo razmisljanje i zbog toga jesmo tu gdje jesmo. I svako nam je kriv osim nas samih.Bored
Garfield
#47 Posted : 17. lipnja 2012. 13:29:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Potpisujem sve ovo gore, ali nesto sto me je pravo nasmijalo je onaj komentar da je Modric bolji od Pirla ... Svaka cast Modrica i nema sta stvarno je klasa, ali biti bolji od Pirla ... Covjek je i ovu sezonu proglasen najboljim igracem i Italiji, primjera bolji od jednog Ibrahimovica koji je imao genijalnu sezonu, a da se ne vracamo u proslost i prici kakav je Pirlo igrac.
paro
#48 Posted : 17. lipnja 2012. 13:44:19(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Potpisujem sve ovo gore, ali nesto sto me je pravo nasmijalo je onaj komentar da je Modric bolji od Pirla ... Svaka cast Modrica i nema sta stvarno je klasa, ali biti bolji od Pirla ... Covjek je i ovu sezonu proglasen najboljim igracem i Italiji, primjera bolji od jednog Ibrahimovica koji je imao genijalnu sezonu, a da se ne vracamo u proslost i prici kakav je Pirlo igrac.



Ma Pirlo nas je sam uništio. Sve što sam ja čuo u prvom poluvremenu bilo je Pirlo za Balotellija, Pirlo za Balotellija, Pirlo za Balotellija. Na našu sreću, Balotelli ima u nogama, ali ne i u glavi. Trebali smo mu poslat košaru s voćem (ali bez bananaSmile ). I još nam taj Pirlo zafitilji iz slobodnjaka...nismo znali Pirla zaustavit, a sutra nam slijede Xavi i IniestaGlare ..Samo da ne bude potpuni debakl.
It is a strange fate that we should suffer so much fear and doubt over so small a thing. Such a little thing.
Garfield
#49 Posted : 17. lipnja 2012. 14:03:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Balotelli da ima u glavi mogao bi postati svjetska klasa, ali s onim ponasanjem mogao bi prestati igrati nogomet sa 24-25 godina, kao primjera Adriano :)

Kakav debakl.Ne vjerujem u to.Tesko ce biti izvuci povoljan rezultat, ali ne i nemoguce i mislim da ce se Spanija pravo namuciti. Naravno uvjek je tesko zaustaviti takve igrace kao sto su Xavi i Iniesta, ali ima i Hrvatska konja za utrku :)
paro
#50 Posted : 17. lipnja 2012. 14:07:46(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Balotelli da ima u glavi mogao bi postati svjetska klasa, ali s onim ponasanjem mogao bi prestati igrati nogomet sa 24-25 godina, kao primjera Adriano :)

Kakav debakl.Ne vjerujem u to.Tesko ce biti izvuci povoljan rezultat, ali ne i nemoguce i mislim da ce se Spanija pravo namuciti. Naravno uvjek je tesko zaustaviti takve igrace kao sto su Xavi i Iniesta, ali ima i Hrvatska konja za utrku :)



Da, samo što oni raspolažu lipicancima i andaluzijcima, a kod nas sve tegleća marva i poneki appaloosaLOL
It is a strange fate that we should suffer so much fear and doubt over so small a thing. Such a little thing.
Dok Lester
#51 Posted : 17. lipnja 2012. 14:40:43(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado R. wrote:
"Da nam je netko prije treće utakmice nudio četiri boda, objeručke bismo ih prihvatili", kao da smo sami sebe uvjeravali nakon remija protiv Italije. Samo remija? Slaven Bilić malo je "iskočio iz tračnica" na konferenciji za medije dan nakon utakmice s Italijom, ali neke stvari kod nas uistinu nisu normalne...


Bernard Jurisic - Sportnet


(da ne quotam cijeli tekst Smile )

otkako si mi otkrio Sportnet (a naročito Jurišića), više uopće ne čitam ostale portale (SN, VL, JL, 24sata, itd.), jer Sportnet je valjda jedini glas razuma i objektivnosti u moru budalaština kojima nas svakodnevno zasipaju sa svih strana ThumpUp ThumpUp ThumpUp ThumpUp
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#52 Posted : 17. lipnja 2012. 15:11:49(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Potpisujem sve ovo gore, ali nesto sto me je pravo nasmijalo je onaj komentar da je Modric bolji od Pirla ... Svaka cast Modrica i nema sta stvarno je klasa, ali biti bolji od Pirla ... Covjek je i ovu sezonu proglasen najboljim igracem i Italiji, primjera bolji od jednog Ibrahimovica koji je imao genijalnu sezonu, a da se ne vracamo u proslost i prici kakav je Pirlo igrac.

Ali da si ti trener Modricu i da te pitaju tko je bolji Modric ili Pirlo i da inzistiraju da kazes misljenje, sto bi rekao?Smile

Dado R.
#53 Posted : 17. lipnja 2012. 15:16:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
paro wrote:
Garfield wrote:
Balotelli da ima u glavi mogao bi postati svjetska klasa, ali s onim ponasanjem mogao bi prestati igrati nogomet sa 24-25 godina, kao primjera Adriano :)

Kakav debakl.Ne vjerujem u to.Tesko ce biti izvuci povoljan rezultat, ali ne i nemoguce i mislim da ce se Spanija pravo namuciti. Naravno uvjek je tesko zaustaviti takve igrace kao sto su Xavi i Iniesta, ali ima i Hrvatska konja za utrku :)



Da, samo što oni raspolažu lipicancima i andaluzijcima, a kod nas sve tegleća marva i poneki appaloosaLOL

E Lipicanera oni bas nemaju ta je pasmina nama bliza, mislim da je izvorno iz Lipice u Sloveniji, i ne uzgaja se u Spanjolskoj.
A imamo mi i nase konje, Posavce, Medjimurce, Hladnokrvce a bogme i dalmatinski Tovari mogu dobro povuci...BigGrin
Dado R.
#54 Posted : 17. lipnja 2012. 15:18:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Dado R. wrote:
"Da nam je netko prije treće utakmice nudio četiri boda, objeručke bismo ih prihvatili", kao da smo sami sebe uvjeravali nakon remija protiv Italije. Samo remija? Slaven Bilić malo je "iskočio iz tračnica" na konferenciji za medije dan nakon utakmice s Italijom, ali neke stvari kod nas uistinu nisu normalne...


Bernard Jurisic - Sportnet


(da ne quotam cijeli tekst Smile )

otkako si mi otkrio Sportnet (a naročito Jurišića), više uopće ne čitam ostale portale (SN, VL, JL, 24sata, itd.), jer Sportnet je valjda jedini glas razuma i objektivnosti u moru budalaština kojima nas svakodnevno zasipaju sa svih strana ThumpUp ThumpUp ThumpUp ThumpUp

Oni su pravi sportski novinari. Objektivni, iskreni, bez zutila.
Garfield
#55 Posted : 17. lipnja 2012. 15:31:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Rekao bi kako su obadvojica klasni igraci :) a ne ovaj je bolji, i slicno.To mi zvuci kao djeca kad se raspravljaju ko je bolji.

Znaci ako ga sad pitaju ko je bolji Xavi ili Vukojevic treba reci: "Vukojevic je klasa za Xavia" ?
Dok Lester
#56 Posted : 17. lipnja 2012. 15:42:33(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
To su već kruške i jabuke. Ne možeš uspoređivati Ogija i Xavija budući da su različit tip igrača.

A što se dileme Modrić - Pirlo tiče, Slaven je mogao naglasiti da je Luka trenutačno bolji (iako Pirlu treba skinuti kapu za izvedbu protiv nas) pa bi onda i Prandellijev odgovor o tome što je to Luka osvojio bio sasvim bespredmetan.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
paro
#57 Posted : 17. lipnja 2012. 15:57:29(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
paro wrote:
Garfield wrote:
Balotelli da ima u glavi mogao bi postati svjetska klasa, ali s onim ponasanjem mogao bi prestati igrati nogomet sa 24-25 godina, kao primjera Adriano :)

Kakav debakl.Ne vjerujem u to.Tesko ce biti izvuci povoljan rezultat, ali ne i nemoguce i mislim da ce se Spanija pravo namuciti. Naravno uvjek je tesko zaustaviti takve igrace kao sto su Xavi i Iniesta, ali ima i Hrvatska konja za utrku :)



Da, samo što oni raspolažu lipicancima i andaluzijcima, a kod nas sve tegleća marva i poneki appaloosaLOL

E Lipicanera oni bas nemaju ta je pasmina nama bliza, mislim da je izvorno iz Lipice u Sloveniji, i ne uzgaja se u Spanjolskoj.
A imamo mi i nase konje, Posavce, Medjimurce, Hladnokrvce a bogme i dalmatinski Tovari mogu dobro povuci...BigGrin


Znam da su lipicanci lokalni, al glase za među najelegantnijima, pa sam namjerno bacio usporedbu.
Bome, dobri su Tovari, malo tvrdoglavi, ali žilavi Laugh
Uglavnom, nadam se najboljem, a bojim se najgoreg..Samo nek ostave srce na terenu.
It is a strange fate that we should suffer so much fear and doubt over so small a thing. Such a little thing.
Dado R.
#58 Posted : 17. lipnja 2012. 16:06:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Rekao bi kako su obadvojica klasni igraci :) a ne ovaj je bolji, i slicno.To mi zvuci kao djeca kad se raspravljaju ko je bolji.

Znaci ako ga sad pitaju ko je bolji Xavi ili Vukojevic treba reci: "Vukojevic je klasa za Xavia" ?

Pa upravo on je to i rekao, da su obojica klasni igraci. i to ponovio dva puta. Ali su ovi inzistirali da kaze tko je za njega bolji. I sto je trebao reci, Pirlo?Smile

Pa naravno da bi rekao da Xavi ili Vukojevic nisu isti tip igraca. To nije isto pitanje.
Dado R.
#59 Posted : 17. lipnja 2012. 16:07:49(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
To su već kruške i jabuke. Ne možeš uspoređivati Ogija i Xavija budući da su različit tip igrača.

A što se dileme Modrić - Pirlo tiče, Slaven je mogao naglasiti da je Luka trenutačno bolji (iako Pirlu treba skinuti kapu za izvedbu protiv nas) pa bi onda i Prandellijev odgovor o tome što je to Luka osvojio bio sasvim bespredmetan.

A sto bi Pirlo osvojio da je igrao za Tottenham...? BigGrin BigGrin BigGrin
Dok Lester
#60 Posted : 17. lipnja 2012. 16:21:01(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dobra BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest (3)
7 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,140 seconds.