Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Dragonero 14
Dado A.
#1 Posted : 10. listopada 2020. 10:04:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.648
Location: Makarska
Četrnaesta knjiga fenomenalnog Dragonera četvrto je izdanje u našoj osmoj ovogodišnjoj turi koja bi za petnaestak dana trebala biti vani, a pustolovine koje vas čekaju unutra te njihovi autori su:

“PRIČE S PUTOVANJA” (Stefano Vietti / Manolo Morrone, Salvatore Porcaro, Fabrizio Galliccia & Fabio Babich)
“IZGUBLJENE STAZE” (Stefano Vietti / Walter Trono, Salvatore Porcaro & Fabio Babich)
“VJEŠTIČINA POGODBA” (Luca Enoch & Giovanni Eccher / Antonella Platano)


Standardno, naslovnice i za ove epizode potpisao je Giuseppe Matteoni, a u Italiji su objavljene između rujna i studenoga 2016. godine u originalnim brojevima 40, 41 i 42.Smile

Inače, ovu knjigu otvara dvodijelna pustolovina “Priče s putovanja” / “Izgubljene staze” koja prati tradicionalno godišnje izvidničko okupljanje na kojemu vas ponovno čekaju Yeraban, Jinza, Kyoden, Ewyan, Briana, Rehka i Yannah, a u “Vještičinoj pogodbi” Ian će u društvu simpatične Aryse priskočiti u pomoć grofu i grofici Kastvan...Smile

Prije nego što se bacite na čitanje ove knjige, predlažemo vam sljedeće naslove za domaći rad:

“Izvidničko okupljanje” (D 2)
“Kroz Erondàr” (D8)
“Strahosjek” (D 13)
“Kugla duša” (D SP 3)

Uz tehničke detalje koje već sigurno znate (tvrde korice; 294 stranice; tri unutarnje kolorne naslovnice; naklada 300 primjeraka itd.), na kraju još samo informacija da će redovna cijena Dragonera 14 biti uobičajenih 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za promotivnih 156 HRK.

Bacite pogled:



mmihoci
#2 Posted : 10. listopada 2020. 11:30:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 522
Location: Koprivnica
Ti vrapca ovaj Dragonero mi se opasno približio Nathanu (jel, kao mom najdražem Bonelli junaku).
Ona zadnja naslovnica s "kvantnim" Dodom mi je do sad bila "number one". Više nije.
Sawitch
#3 Posted : 10. listopada 2020. 17:04:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 68
Man
Location: Zitiste
Ja sam mislio uzecu par knjiga cisto malo da obogatim kolekciju i opasno mi se svideo
Saruman
#4 Posted : 10. listopada 2020. 18:04:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.4.2019.(UTC)
Posts: 70
Sjajno izgleda...Drool Nadamo se još jednoj knjizi redovne serije ili magazinu br.2...LOL
cladis
#5 Posted : 10. listopada 2020. 19:24:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 327
Location: Austrija
Super , evo i mog omiljenog još od onog prvog broja na našim prostorima kojeg je VČ izdao ima tome već ohoho godina, pa se onda utišao.Tako da sad kada je to LL počeo , siguran sam da ću ovaj odličan noviji serijal pročitati kompletno a i brzo.Još 10-12 knjiga pa povratak.Naslovnica jako zahtjevna , možda i sa previše detalja ali Dragonerove naslovnice su u globali bomba, prošlu turu smo preskočili , nadam se još jednom brojuBigGrin
chibi
#6 Posted : 11. listopada 2020. 10:16:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.2.2020.(UTC)
Posts: 59
Naslovna vrhunska. Dragonero stvarno ima bomba naslovne. Možda i bolje da bude još jedan u toj turi jer ako ne bude, onda ću na Interliberu bankrotiratBigGrin.
chichvarda
#7 Posted : 11. listopada 2020. 18:50:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.6.2020.(UTC)
Posts: 17
Location: Bosna
Samo naprijed sa Crnim Dragom! Imam sve, hoću još! BigGrin BigGrin

Nadam se da ce uskoro i Senzanima. Već je šesta na putu u Italiji.

Možda ne bila loša ideja da se Senzanima objavi kao integral od dva broja? Šta ekipa sa foruma misli o tome?
Saruman
#8 Posted : 11. listopada 2020. 18:54:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 19.4.2019.(UTC)
Posts: 70
Nemam ništa protiv, samo da izađe što prije...RollEyes
chichvarda
#9 Posted : 11. listopada 2020. 18:58:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.6.2020.(UTC)
Posts: 17
Location: Bosna
Saruman wrote:
Nemam ništa protiv, samo da izađe što prije...RollEyes


Kame te čule!
Marko5
#10 Posted : 12. listopada 2020. 15:38:53(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.10.2015.(UTC)
Posts: 29
Quote:
Samo naprijed sa Crnim Dragom! Imam sve, hoću još! BigGrin BigGrin

Nadam se da ce uskoro i Senzanima. Već je šesta na putu u Italiji.

Potpisujem.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,072 seconds.