Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<2021222324>»
HNK HAJDUK SPLIT
Dado R.
#421 Posted : 22. rujna 2012. 19:38:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Evo ga penal protiv dinama, jebiga kad se izgubila utakmica onda se moze svirati i protiv njih...BigGrin
Dado R.
#422 Posted : 22. rujna 2012. 19:41:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Ja mislim da su i Rijecani pomislili da im nece svirati iako je penal cist ko suza, barem iz ovoga sto su nam prikazali tako bih procijenio.Smile
vs
#423 Posted : 22. rujna 2012. 20:33:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Penal je smijesan, malo ga je povuka, a on pada put naprid..ovi suci su ruganje..
Ovo ne bi mrtav sudia...

Za ofsajde nisan siguran, al jedan rijekin pari da nije bia... I meni pari da je kod drugog gola bia ofsajd pri dodavanju na krilo... Ovi cobani s arene nemaju veze prenosit utakmicu pa ne mogu rec sa sigurnoscu, al gust je bia suseca slusat kako sere, hahaha

Sutra ocekujen sudjenje u nasu korist...jeben in mater ako budu pristrani

Al ako sutra dobijemo belupa, peglamo purgere u zg, bit ce vise torce nego dinamovaca na stadionu
Dado R.
#424 Posted : 22. rujna 2012. 21:06:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
vs wrote:
Penal je smijesan, malo ga je povuka, a on pada put naprid..ovi suci su ruganje..
Ovo ne bi mrtav sudia...

Za ofsajde nisan siguran, al jedan rijekin pari da nije bia... I meni pari da je kod drugog gola bia ofsajd pri dodavanju na krilo... Ovi cobani s arene nemaju veze prenosit utakmicu pa ne mogu rec sa sigurnoscu, al gust je bia suseca slusat kako sere, hahaha

Sutra ocekujen sudjenje u nasu korist...jeben in mater ako budu pristrani

Al ako sutra dobijemo belupa, peglamo purgere u zg, bit ce vise torce nego dinamovaca na stadionu

Naravno da je malo teatralno pao, ali penal je cist ko suza, jer Vrsaljko je izgubio loptu i ovaj krenuo prema njoj i isao bi sam na golmana,
no Vrsaljko ga povlaci za ruku. Penal je i da je ostao na nogama. No naravno, to je danas postao nogomet, padaju svi kao gromom pokoseni.
Sjeti se samo kakve je kontakte Colina sudio. Nismo vidjeli cistu sliku, ali iskreno, ono koliko se vidjeli ja bih rekao da je penal i da je protiv Hajduka.

Susec je smijesan odavno, a sto se tice Max TVa, to su amateri u svakom pogledu. Ne znaju ni naplatiti svoj produkt.

A vise i nije bas nesto imati vise gledatelja na maksimiru nego dinamo, to sad skoro i Zadar moze...BigGrin
Dok Lester
#425 Posted : 22. rujna 2012. 22:00:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
što je najžalosnije, može i lokomotiva Crying
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#426 Posted : 22. rujna 2012. 22:20:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Ma oni imaju samo malo vise rodbine...BigGrin
Dok Lester
#427 Posted : 22. rujna 2012. 23:46:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
da, kod nas sve stranci pa daleko putovati iz argentine, brazila, čilea... Crying Crying
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#428 Posted : 23. rujna 2012. 0:45:18(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dok Lester wrote:
da, kod nas sve stranci pa daleko putovati iz argentine, brazila, čilea... Crying Crying

LOL LOL LOL
Dado R.
#429 Posted : 23. rujna 2012. 3:29:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
vs wrote:
pogleda san snimku, drugi gol rijeke je ofsajd, a treci je nepostojeci penal...

ma nema teorije da je ono penal, ako je ono penal, onda je mora sudit i faul na vrsaljku kad ga je ovi ometa u skoku rukon sekund prije toga... ma koji penal covice, malo ga je povuka unatrag, a ovi pada ko statist u partizanskim filmovima put naprid... ovo je jednako smijesan penal ka i oni kad se dinamov igrac (mislin da je bia sammir) u driblingu zabije u protivnika koji stoji na mistu, i padne...

promisli malo, da je hajduk ovako izgubia, miso bi zatuka nekoga, a ti i ja bi napunili pet stranica topica mamicevon uzom familijon.. dinamo drkelja s balunon na 30m, rijecani stoje pet metara od igraca, jebeni sammir mamuran setajuci stvori par sansi napadacima, rijecani nisu spusili par golova zbog stative i onih panjeva copa i beciraja u napadu... rijeka je imala par kontri al ne znaju di ce s balunon...


U pravu si, pogleda sam snimku i ono sto mi se cinilo prvi put, nije se bas tako odigralo, ali tada nisam vidio ovu ponovljenu snimku gdje se ocito vidi
da nije rijec o cistoj situaciji za penal. U skoku se Rijecki igrac i malo gura i stavlja ruku na vrsaljka i on mu onda malo zadrzi ruku a ovaj pada kao pokosen.
A sumnjam da bi i stgao do lopte golman je vec bio blize. No, kontakt je postojao, ma koliko mali, i moze svirati penal, iako ja ne bih.
Ali svakako se slazem da bi onda po istim kriterijima trebao biti i penal za dinamo minutu prije. A vjerojatno i nekoliko penala na cijeloj utakmici jer takvih
kontakata imas koliko hoces pogotovo kod slobodnjaka kad krenu naguravanja i povlacenja za dres.

Sto se tice zaledja, pogledoa sam i to i mislim da sudcu nije bilo lako odluciti, stvarno nije rijec o pola metra ili vise, vec bas o nijansama,
barem bih tako zakljucio iz snimke, a evo i slike pa neka svako za sebe procjeni. Pratite crtu od sesnesterca. U svakom slucaju da je Hajduk iz ovoga primio gol, ne bih se ljutio.
Grijese i poznatiji i bolji sudci i u jacim ligama, no kod nas se obicno grijesi na stetu isth klubova a u korist njih nekoliko drugih i to se uglavnom ponavlja.





Dado R.
#430 Posted : 23. rujna 2012. 3:38:36(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
vs wrote:


znan da je rijeku nemilo pokralo prvih pet kola i da ih sad zivo boli kurac za ove "sitnice", i viruj mi, i meni je u dubini duse gust oni sekund kad pokradu dinamo, u evropi pogotovo, al kad se oladin, kad prodje utakmica, toga me sram i iskreno bi volia da mi to ne prodje kroz glavu i da je sve cisto... jebiga, mene ovo glupo sudjenje jebe i zato mi se gadi liga, opet utakmica ovisi o sucima, siti se koliko smo se ti i ja ovdi pjenili zbog onog penala lokomotivi protiv hajduka koji je usmjeria utakmicu, a dinamo je ovdi bia znatno opasniji od hajduka onda i time ima duplo vece sanse za izjednacit, a onda, cap, ne sudjen ofsajd i puf, penal iz nicega, ciao..

da san rijecanin ne bi sad nesto previse skaka od srice, i hajduka i dinama su dobili zahvaljujuci sucima... da se razumimo, sve tri ekipe imaju igru od kurca, jedino in je dobro sta se rijeka dize psihicki (vidi se u pristupu na terenu) dok mi i purgeri padamo

evo citan da se mamic i cacic smjeskaju po presicama: sve pet, cestitke rijeci i armadi.. i sad, jesu li stvarno dostojanstveno primili poraz i nemaju zamjerki na sudjenje ili su prije utakmice znali koja je ura

Kao sto rekoh, mislim da zaledje moze proci, pogledaj slike a onda vidi snimku koliko je to u trku i kako je tesko vidjeti, ako i je zaledje nije sigurno puno.
Takve greske ne bih zamjerao ni kontra Hajduka, ali ono zaledje protiv Lokomotive je bilo metar najmanje...
I moram priznati da mi utakmica malo smrdi, nije toliko bila dok nisam pogledao snimku, pogledaj prvi gol i reakciju obrane, pogotovo Tonela.
Sto radi branic u onakvoj situaciji, baca se na sut ili bilo kako proba sprijeciti protivnika, ali on nista, ono igra oko protivnika i cak se odmice dok ovaj ne opali po golu.
Molim te pogledaj jos jednom usporeni snimak.
Dado R.
#431 Posted : 23. rujna 2012. 3:39:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Bilo kako bilo, sad ce ispasti kako suci grijese i na dinamovu stetu... Fali jos samo da nama sutra nesto sude bezveze.
vs
#432 Posted : 23. rujna 2012. 8:41:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
istina, ofsajd na slikama pari da je bia u liniji, može proć...

i je, tonel čudno reagira kod prvog gola... sad kad san pogleda, ubra san još veću glupost obrane, lik ulazi u kazneni dinama po njihovoj desnoj strani, a pogledaj kako reagira liva strana, nonšalantno trčkara put centra i ostavi dva igrača sama na drugoj stativi i onda tonel još ne ide blokirat šut nego očekuje neki odbijanacConfused
vs
#433 Posted : 23. rujna 2012. 15:06:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a krade se i u engleza, hahahahaha... koji je sad penal dosudilo man utd-u protiv liverpoola, oba engleska komentatora skupa sa mnon se čude kako je sudac moga ovako falit
Dok Lester
#434 Posted : 23. rujna 2012. 15:30:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
kreten! (a i ja koji sam na kladionici gađao rezultat 1:1) Cursing
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#435 Posted : 23. rujna 2012. 21:13:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
izdominirali smo ove utabletiraneBigGrin

sine, zamalo neredi kad je sudac poništia oni gol, ekipa već tila radit prekid jer su svi vidili da je onaj igrač bia na crti kad je pa gol iz ofsajda, niko nije iša za tim da je i golman izletia, čak je meni i mojoj ekipi prva reakcija bila, koji kurac, onda se neko sitia onog pravila... al brale, bar 90% stadiona nema pojma za to...al onda su kroz koju minutu počele stizat dojave ovih šta gledaju na tv da je bia ofsajd pa se sve smirilo...

andrijašević, radošević i milović odlični... samo je franko spušia idiotski 3. žuti, u zadnjim minutama, sad neće igrat protiv dinama... oni mali bencun, nema dvajst kila skupa s kreveton a još je spor, razočara me danas, nema duela... ovo je prva utakmica da ga gledan, pa se možda i varam, al vidit ćemo... opet smo gol spušili zbog loše igre beka u obrani

i opet smo igrali 60min. pa usporili, samo nam je treći gol upa u pravi moment i to je bilo to... belupo je ima 3 šuta i 4 puta preša centar... drago mi je bilo vidit da je vuga dobia pljesak kad ga je izvadiloCool

publike malo manje od 10000, navijanje očajno, nema više nikoga na štangi da vodi, sad njih 30ak pivaju sami sa sobon... nešto torcida bira vodstvo, pa dok se dogovore..

a sad u nove radne pobjede, purgeri su na konopcimaPirate
Dado R.
#436 Posted : 24. rujna 2012. 10:19:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Ne mogu virovati da si i ti Milovica pohvalio...Laugh BigGrin
vs
#437 Posted : 24. rujna 2012. 12:38:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
svakome po zasluziBigGrin

sad san pogleda snimku, moran pohvalit i šilju... kako je skinia gregurini ono u 37. ( stvarno fenomenalna reakcija i istrčavanje) i vugrinecu u 64.min, svaka čast... iako mi nije neki vrhunski golman, bolji je od subašića duplo

i još mi nije jasno kako glupi svršajević, kod gola, ne zna omest napadača kad već ne ide u skok... stvarno je buža
vs
#438 Posted : 25. rujna 2012. 22:48:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722

u subotu očekujen pobjedu hajduka i pošteno suđenje
vs
#439 Posted : 26. rujna 2012. 20:33:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kis metnia slunju dva komada, nadan se da ce ga stavit umisto franka u subotu i to u spicu, a gigu povuc na frankovo misto...

a rijecani se obrukali, ispali od treceligasa, benko napravia penal u produzetcima.... eto ti kad crnis sammira, hahahahahah
Dado R.
#440 Posted : 27. rujna 2012. 1:04:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Franko Andrijašević se ženi. Ove subote. Ajde neka. Čestitamo od srca! Hajdukovoj klasi i njegovoj odabranici srca Marini. I svatovima, njih dvjestotinjak.

Ali, ženi se baš kad Hajduk bude igrao hrvatski derbi u Maksimiru i zbog toga preskače tu utakmicu? Je li moguće?! Pa to je skandal!

Doduše, dobio je treći žuti karton u finišu utakmice protiv Slaven Belupa tako da ne bude nikakvih dvojbi; da netko od funkcionera "bijelih" ne upadne "u zamku" i pokuša ga u zadnji čas odgovoriti od vjenčanja baš ove subote; zamišljamo scenu da trener Mišo Krstičević silom Franka ugura u bus za Maksimir, a da mlada Marina s buketom u ruci pred crkvom ne dočeka svoga dragana... Kojega je Krstičević doslovce oteo.

Kao što ni Carrie nije dočekala (u prvom pokušaju) svoga The Big (Facu) u seriji 'Seks i grad'. Vjenčali su se tek naknadno i opet živjeli dugo u ljubavi, sreći i izobilju. Što želimo i Franku i Marini. Da žive u sreći i izobilju.

Ali, svjedoci smo bizarnih sadržaja, od toga ne možemo pobjeći ni okrenuti pogled. Od Hajduka smo vidjeli svašta, a ovo još nismo. Da mu adut-igrač preskače derbi s Dinamom u Zagrebu jer se - ženi?! Ma daj?!?

Treba li sad napasti "ljubav važniju od baluna i derbija s Dinamom" ili se na sve to samo – slatko nasmijati? Pod egidom "i to se događa". Ili "vjerovali ili ne".

Dojam na prvi pogled jest da se više snebiva javnost, da su se uokolo kluba navijači više uzrujali, nego što na sve to u Poljudu uopće pomišljaju. A možda smo u krivu. Možda su "bijeli" dovedeni u cajtnot, u zadnji čas, možda nisu ni stigli ni mogli reagirati i kako onda mladoženju sad staviti na stup srama da ih je doveo pred gotov čin i još k tome – kazniti ga!? Zbog ženidbe u krivi čas!? A što će na sve reći Odbor za ljudska prava?

Teatar apsurda. Naravno da nam nije namjera mladoženji Franku i njegovoj Marini zagorčati sretan dan o kojem zacijelo dugo maštaju, tu subotu vjenčanja i gle koincidencije, svetkovine hrvatskog baluna. Ali, moraju se zamisliti kako su to odabrali termin, jer sportaši, znajući kakva im je sezona, u pravilu se vjenčaju u lipnju, srpnju, ili pak prosincu, siječnju...

Dok nam Hajduk ne objasni drugačije, ovo smatramo amaterizmom kluba koji želi i treba biti - visoko profesionalan. Čisti amaterizam.

Zamislite, da stvar ogolimo do kraja, da primjerice Iniesta objavi kako neće igrati protiv Real Madrida jer se baš te subote – ženi. I datum vjenčanja je odredio mnogo ranije. Šta on zna kakav će se raspored prvenstva namjestiti.
Shvaćamo da se mladi Franko Andrijašević našao u nebranom grožđu, a s druge strane teško je spoznati s koliko se truda i argumenata aktualna vlast u Hajduku uprla da se termin vjenčanja promijeni... Da se javi don Nikoli u Svetom Kaji, da se javi šefu sale u dugopoljskom Feniksu.

Kako god okrenuli apsurdna je situacija, o tome će pisati i svjetske agencije, ugledni sportski časopisi. Nije nezanimljiva crtica, pa neka se dogodila u Hrvatskoj, dušu dala za talijanski teletekst na stranici 229 postaje RAI gdje objavljuju brze vijesti i bizarnosti iz svijeta nogometa: velika nada hrvatskog nogometa preskače jedini derbi u Hrvata jer se baš te subote - ženi?!

Doduše, ima treći žuti karton. Dobio ga je namjerno. Zbog ženidbe.

Kakvi smo naivci: objavljujemo unaprijed danima popis petorice kojima prijeti pauza u derbiju. Da sudac Batinić zna da ga pratimo durbinom kome i kako daje kartone. A ne znamo da je Andrijašević unaprijed već odlučio da će karton nedvojbeno zaslužiti. E da ne bi igrao u Maksimiru. I da sve to u klubu znaju.

Kako bi bilo da navijači propuste derbi i pošalju transparent "nema nas, ženimo se/udajemo"!?
Users browsing this topic
Guest (6)
35 Pages«<2021222324>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,135 seconds.