Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<2223242526>»
HNK HAJDUK SPLIT
Dok Lester
#461 Posted : 11. listopada 2012. 10:37:32(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
trebam li uopce komentirati ili...?
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#462 Posted : 11. listopada 2012. 12:03:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ma ne... samo mi palo napamet kad san ti objasnjava kako mi dinamo i hrvatski koeficijent nista ne znaci, pa me ovo nasmijalo.... ovi je deset puta gori od meneBigGrin
vs
#463 Posted : 12. listopada 2012. 12:53:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
upravo san pogleda sjednicu gradskog vijeća o davanju jamstva hajduku za podizanje kredita od 30 mil. kn...

pokopali su nas... 7 za, 5 protiv i 9 suzdržanih..

sjednica je bila lakrdija, u cilom vijeću ima par ljudi šta misle svojon glavon, ostalo su budale koje nemaju pojma o čemu govore... i uberen da tu sidi jedan lik šta je iša sa mnon u srednju školu, taj je budala posebne vrste, kako je on upa u to vijeće neman pojma, al pravi je beskičmenjak tako da se ne čudin šta je tu... lik nema pojma di je vestibul a on je u gradskom vijeću, hahahahh.. hvala bogu, nije riči reka cilu sjednicu, tu je da maše kako gazda kaže (btw. neman pojma u kojoj je stranci)

kerumovci (tj. većina) su odma rekli da neće dat glas ako ne bude konsenzus ostalih... pa kad su ih pitali zašto su prije 3mj, odobrili kredit na 60 mil kn, a sad neće na 30. mil. vrli dogradonačelnik (fala bogu, kerum se nije udostojia doć) je reka, zato jer su u međuvremenu evoluirali (salve smijeha u prostoriji)... i onda je stupia kerumov potrčko Podrug (koji je u različitoj stranci) na scenu,i tražia je ostavke cile uprave i NO ako oće njegov glas, izblatia ih je da su manipulatori i nesposobni i zašto vijećnici nemaju mukte ložu i blabla, i odma je bilo jasno da smo najebali... da su ih izabrali nevlasnici koji imaju 5% dionica hajduka... i kako ćeš ti pričat s budalom... nisu NO izabrali nevlasnici, nego je vlasnik odobria da se dio NO izabere od strane udruge "naš hajduk", znači, vlasnik je svoje pravo prenia na tu udrugu... u tu je udrugu moga uć bilo ko, bez obzira bia dioničar ili ne...
proziva je upravu da mu odgovori, nevenka (keumova sestra i predsjednica vijeća) je rekla brbiću (predsjednik hajduka) da zapisuje pitanja i da će na kraju replicirat, i kad je došla riječ do njega, osvrnia se na podrugove napade i ova ga prekida i nije mu dala da govori, jer tobože nije govoria o činjenicama, da ona ne dopušta da se napadaju vijećnici, a brbić je krajnje pristojan čovik i reka mu je da mu nije očekiva takvo ponašanje od jednog vijećnika i da je mislia da je pristojnija i obrazovanija osoba... ova odma skočila kreštata na brbića, uzela mu riječ i tako pokrila leđa podrugu, koji ionako nije postavia smisleno pitanje nego je samo diza galamu protiv uprave...

jebiga, kerum neće dat ništa dok god je andabak u hajduku...

dva čovika su imali normalne argumente, roguljić, koji je postavia par konkretnih pitanja brbiću u vezi poslovanja, nije mu bilo jasno iz papira, ovi mu je odgovoria, i tip je reka, fala šta ste prva uprava koja je realno dala financijsko stanje, vidin pomak prema naprid i dajen van svoj glas... prije toga je opra ove šta su dali razrješnicu kerumovoj upravi koja je hajduku napravila 100 mil. kn rashoda 2010/2011.... i jedan momak, nisan mu ubra ime, čak mislin da je iz kerumove stranke, koji je realno sagleda situaciju i reka, ako ovo ne odobrimo, hajduk ne može platit igrače, za 3mj. svi mogu dobit čiste papire, nabroja je par igrača na kojima će se kroz godinu dana sigurno zaradit i da ovim potezom štite vlasništvo grada splita.. ponudia je neki optimizam

a ovi ostali su pizdili kako kome prdne, razumin da ne prate stanje u klubu, al jebemu mater, imaj svoje mišljenje na temelju papira koje su ti dostavili, a ne se mislit kome se ulizat svojon odlukom... par ih je nonstop pizdilo o politici, al niko nije postavia konkretno pitanje upravi hajduka... ako imaš papire, tematsku sjednicu o tome, ljude koji su ti sastavili papire da otklone eventualne nejasnoće, pitaj.. ako već nisi zadovoljan dokumetacijom i nisi moga donit odluku na temelju nje... a ne cilo jutro lapradat šta tebi hajduk znači i kako si se ka mali pentra po stablu gledat utakmice na strom placu (ne znan koji je to lapan počea govorit).. taj isti je onda počea prodavat bajke, zašto se pomogne ovom ili onome... to su oni šta se boje da će podizanjem ruke danas izgubit glasove od radnika firmi koje su u također sjebanoj situaciji... ili ukratko, tili bi se jebat a da in ne uđe

meni je došlo za plakat na kraju.... vidiš branku ramljak (ona je članica NO hajduka i profesorica na ekonomiji) kako moli neke gradske beskičmenjake i seljačine licemjere da pomognu... vjerovatno je ona i izradila sve te papire (koje naravno 80% njih nije ni pročitalo), ona nije riči rekla o financijama, samo je ponudila svoje viđenje stanja u klubu, da svi u klubu rade bez plaće od petog mj., da ova mularija igra za kikiriki, da je sve stvar dobre volje itd.... i onda vidiš da ona može pričat zidu, boli ove uvo za hajduka (i grad općenito), glavno da sačuvaj fotelju

a ko mi upravlja gradom, majko mila...
vs
#464 Posted : 12. listopada 2012. 13:07:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kad su nas već naši jutros rasplakali, bar su nas rivali nasmijaliBigGrin
http://www.index.hr/spor...-rodjendana-/641402.aspx
vs
#465 Posted : 12. listopada 2012. 14:55:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.slobodnadalma...eId/190381/Default.aspx
a koji miki maus gradLOL

meni je prika još jutros govoria da je ovo kerumovo preseravanje, da oće ispast spasitelj, isto ka šta je odjeba statut pa ga posli prihvatia...
split85
#466 Posted : 12. listopada 2012. 17:07:18(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Izgleda da je neke spasila kiša. BigGrin
vs
#467 Posted : 17. listopada 2012. 18:39:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
vs
#468 Posted : 18. listopada 2012. 13:20:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ovi intervju triba procitat, ovi lik nema grama srama, ovome se mozemo samo zajedno smijat..

najbolji su mu odgovori zasto sude isti suci nakon afere sa siricem i kad se sudilo na stetu dinama..

http://www.dalmacijanews...anje-trazi-u-sucima.aspx
Dado R.
#469 Posted : 18. listopada 2012. 13:35:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Ne smijati, vec plakati, jer toliko bahatosti nisu imali ni najpoznatiji kriminalci koliko je imaju ovi nasi u HNSu i okolnim ograncima te prcije...
Mogu sto hoce, kad hoce, kome hoce, jer im nitko nista ne moze, nedodirljivi su. A mi koji volimo i domaci nogomet mozemo samo plakati.
Korumpiranost u FIFI i UEFI ne ostavlja nam cak ni nadu da ce jednom mozda biti bolje. Sjeti se samo ono kad su njemci otkrili za Marica
pa prosljedili nasima, i sve se zataskalo. Kad vidim "Brand" pocmem zaliti za Markovicem, a to je tek zalosno.
vs
#470 Posted : 18. listopada 2012. 15:38:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kad bi plaka na svaku nepravdu, krađu i glupost u ovoj državi, umra bi od dehidracije odavno...

"...kod njega i ostalih nije bilo namjere donošenja pogrešnih odluka. Bio je to splet okolnosti, padala je kiša, puhala bura..."
a čudi me šta mu nisu uzeli u obzir i da je bilo buke na tribinamaLOL LOL
normalno da nije sudia protiv hajduka, da je tia ošteti hajduk, dosudia bi jozi i crveni za taj startLOL LOL (naravno, taj propust mu nisu ocjenjivali jer je to hajduk zataškao)

"... Gledajte Hajduk je u situaciji da svojim problemima u klubu i oko njega traži opravdanje u sucima..."

ne možeš nego zaključit da bi se jozinović treba ispričat križariću i sudačkoj organizaciji šta nije pokosia onoga unutar kaznenogLOL
Dado R.
#471 Posted : 18. listopada 2012. 16:55:45(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Pravila kazu...
Jedanaesterac: dodijeljen je ekipi čiji je igrač pretrpio prekršaj u šesnaestercu protivnika.
Jedanaesterac se dodjeljuje nakon izravnog prekršaja braniča u svom šesnaestercu nad protivničkim napadačem. Važno je napomenuti da se, za određivanje mjesta prekršaja, ne određuje mjesto gdje je lopta, već gdje je igrač srušen od strane protivničkog braniča. Uvjet je da je lopta bila u igri.

Treba malo doraditi pravila koja bi dopustila da se kazneni udarac dodjeli i izvan sesnaesterca u slucaju spleta okolnosti, kise, bure i slicnih nepogodnosti.

Dado R.
#472 Posted : 18. listopada 2012. 16:56:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
A sto se tice plakanja, a onda se smiji, isto nam se pise, plakali ili smijali se...
vs
#473 Posted : 18. listopada 2012. 18:01:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
"Pravila, pravila

... kaznjivo je igranje rukom u sesnaestercu.."BigGrin

ma nabijen ih na kikija.... u nedilju cu s gušton zapivat: i bez sudaca i bez miliona...

bilo bi legendarno da se ljudi odazovu na poziv torcide i dodje pun stadion, igra se u 19h, da bar maxtv ne diktira termine, pa da je stavit utakmicu u 16h... gleda san prognozu, bit ce lipo vrime, a ovdi je po danu temeperatura oko 20*C, milina igrat... a i sucima ne smeta kisa i buraLOL

malo mi je preoptimisticno sta najavljuju 30.000 ljudi, al ne bi se iznenadia da bude 20.000, toliko je bilo na zagreba nakon sta smo ispeglali intera u milanu... nadam se da ce se ovi vikend bar milijuncic brutto ulit u kasicu prasicu
Dado R.
#474 Posted : 21. listopada 2012. 22:59:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Prvi sam koji kaze kako je smjena trenera nesto jako lose i nazalost precesto koristeno kod nas.
I sigurno sam za odabir trenera kojem se treba pokloniti povjerenje na duze staze, samo ga treba pomno odabrati.
No bojim se da se kod naseg odabira islo iskljucivo prvo gledati financije.

Vec 2-3 kola poceo sam sumnjati u Misu, da on nije dorastao zadatku koji je pred njega stavljen.
U redu je sto se ne mozemo boriti s velikima iz Europe, nije u redu ali cinjenica je da ne mozemo bas zapeti ni s dinamom,
ali na koju foru cemo se izvlaciti kad ne mozemo zapeti s ostalim prosjecnim momcadima koji igraju i za manje kuna.
A nije da su svi oni neke teske iskusnjare a mi golobradi mladici.
Nasa igra je na ho ruk, cesto puta su tu kriva kretana, pa los pregled igre, akcije koje ispadnu OK, vise mi se cine plod individualne kvalitete
pojedinaca nego sto je rijec o nekim uigranim akcijama. Ili su neki igraci preskocili elementarnu obuku u mladjim kategorijama ili trener doista malo zna.
Dado R.
#475 Posted : 22. listopada 2012. 0:44:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Novinare je zanimalo i zašto ponovno priliku nije dobio Tomislav Kiš pogotovo u situaciji kada je Hajduk lovio rezultat: "Ponovno se vraćamo na tu temu, ali ja sam isto želio da on uđe. Nisu danas ni Radošević i Milić bili na nivou i zato nisam ni Kiša htio uvoditi da ne bude previše djece na terenu koja ne mogu odgovoriti zadatku u ovako teškoj utakmici. To želim učiniti tako da to bude bezbolno i za njega i za Hajduk. "

Koja budala, nemam komentara. Ma imam, sad je jos vise potvrdio da nema pojma. Ne zna naci ni izgovor. Kao da je ovako bilo bezbolno za Hajduk.
Pa kad ces ga uvesti ako nece u utakmici kad mu treba gol, a kao da imamo neke "odrasle" napadace. I sto ce mu na klupi onda uopce...
Ceka bezbolne situacije za Hajduk. Pa nacekat ce se jadni Kis...
vs
#476 Posted : 22. listopada 2012. 9:35:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
samo da kiš ne završi ka lendrićGlare
Dok Lester
#477 Posted : 22. listopada 2012. 11:52:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
U Warengemu? BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#478 Posted : 22. listopada 2012. 13:59:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ma mislin da dobar igrač ode iz hajduka a praktički ne zaigra za prvu i još ga prodaju za kikirkiki...

kiš trpa po juniorima di stigne, a ovi trener ga neće stavit u igru, a po novinama sere kako ga obožava i blabla... a par puta kad ga je uvea, ili dobije 5min ili ga ne stavi na špica
Dado R.
#479 Posted : 22. listopada 2012. 21:17:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Nas trener se umislio da je Mourinho...Cursing
vs
#480 Posted : 28. listopada 2012. 13:32:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ovdi je totalni potop ... nadan se da je predznak da ce kis vise zaigrat od prve... triba naguzit splita, torci za rodjendan, hahahahahahah

EDIT: a u kurac, mislin da su kisa pustili u reprezentaciju.... sad ce miso opet morat izmislit centarfora, hahahaha
Users browsing this topic
Guest (3)
35 Pages«<2223242526>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,123 seconds.