Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

35 Pages«<7891011>»
HNK HAJDUK SPLIT
digging_bill
#161 Posted : 1. prosinca 2011. 8:43:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 29.11.2011.(UTC)
Posts: 82
Man
Location: Mostar
I kad gube i kad tuku, uvijek vjerni svom Hajduku...
Bit će bolje, ne treba gledati sve tako crno.
Dotakli smo dno sad samo može ići prema gore.
Pozdrav od torce Mostar!
Love
vs
#162 Posted : 1. prosinca 2011. 11:14:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
split85 wrote:
Očigledno je Malešu bilo važnije maknut "zvizdu" sa novog kalendara o Hajduka, nego proć u kupu. Baseball


baš čitan u SD.. imali su slike nekih igrača bez grba, a drugih sa grbon, pa da budu ujednačene, ovi šta su dizajnirali kalendar su svima makli, a cicarelli je odobria... kako seru mater in lažljivu..
da ima obraza, ponudia bi odma ostavku..

fala kurcu da novi NO ima mozga i nisu kerumovi vazali..
vs
#163 Posted : 1. prosinca 2011. 11:29:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
digging_bill wrote:
I kad gube i kad tuku, uvijek vjerni svom Hajduku...
Bit će bolje, ne treba gledati sve tako crno.
Dotakli smo dno sad samo može ići prema gore.
Pozdrav od torce Mostar!
Love


hahahahah.. to svakako!!

za hajduka ne moš više navijat zbog dobre igre... ove redikule danas moš ili volit ili ne volit... i to volit onon posebnon ljubavlju kojon mater voli svoje retardirano dite, hahahahaha..

šta je najgore, jedva čekan subotu, malo in jebavat mater i izviždat ih kad uđu na teren... al kad počne utakmica sve oprostit i svin srcen navijat da dobijemo zadra..

još kad bi dinamo popušia od cibalije, pa da prezimimo na podnošljivih -5 Cool
vs
#164 Posted : 6. prosinca 2011. 22:46:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Na sjednici održanoj danas, 6. prosinca donesene su sljedeće odluke:

1. Nadzorni odbor donio je odluku da se broj članova Uprave HNK Hajduk smanji sa tri na jednog.
2. Opoziva se Pavle Cicarelli sa mjesta člana Uprave Hajduka.
3. Milo Nižetić se privremeno postavlja na mjesto vršitelja dužnosti sportskog direktora, dok je isti na bolovanju.
4. Nadzorni odbor naložio je Upravi kluba da u roku od deset dana da prijedlog nove sistematizacije radnih mjesta pod imperativom racionalizacije poslovanja HNK Hajduk kako u kadrovskom, tako i u stručnom smislu te u cilju smanjenja troškova poslovanja.
5. Također je odlučno da se napravi revizija poslovanja HNK Hajduk š.d.d., kroz angažman revizorske kuće.

Nadzorni odbor održao je sjednicu u punom sastavu i sve odluke donesene su jednoglasno.


svaka čast NO!!.. jeba mater koliko san čeka da dođu ljudi s mozgon i mudima da uvedu reda!!Baseball

a bit će veselo kad dođu rezultati revizije.. neće ni maleš dugo
Dado R.
#165 Posted : 7. prosinca 2011. 0:13:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
NO ne m oze napraviti nista dok nisu izabrani od strane vlasnika. A u biti jesu, jer je kao grad vlasnik, a kome je grad vlasnik jao ti ga njemu...
Zato i jesmo tu gdje jesmo.Angry
vs
#166 Posted : 7. prosinca 2011. 12:13:30(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
NO ne m oze napraviti nista dok nisu izabrani od strane vlasnika. A u biti jesu, jer je kao grad vlasnik, a kome je grad vlasnik jao ti ga njemu...
Zato i jesmo tu gdje jesmo.Angry


ala tebe, hahaha.. ko se jednon opeka, puse i na jogurt..
ma nije problem sta je grad vlasnik nego sta debili vode grad a time i hajduka..
sad kad su ti debili vidili da ce ih pokopat vodenje kluba, prebacili su lopticu na navijace..

kad smo kod jogurta BigGrin i ja san bia skeptican, nisan virova da ce NO ovako rasturit
- izasa kalendar, u roku 2h pripocenje NO o povlacenju... pa ni maminjo sam ne bi brze to rjesia
- oma na prvoj sjednici, pedala lapanu sta je odgovoran za kalendar, pedala nizeticu zbog "pojacanja", malesu 10 dana da napravi ono sta je triba vec kad je dosa, plus revizija knjiga...

a sad kad se odjebe malesa, potirana je cila kerumova uprava..
jos ne razumin kako je nizetic posta sportski direktor, pa jebate led, covik je vodia junaka iz sinja prije toga... ko da mu je jedini konkurent bia prvak sela u menadjeru

ovakav rad NO je zasluzia moje povjerenje, virujen da ce postavit profesionalce svoga ranga, a ne podobne marionete...
Dado R.
#167 Posted : 7. prosinca 2011. 12:24:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Bojim se, dok god je grad vlasnik, da NO nece moci donositi odluke koje se nebi nimamo svidjele gradskim ocima...
Jos uvijek se u Hajduku moze zaposliti kojeg rodjaka, uzeti nesto para na kakvom transferu i nece to oni na vlasti samo tako prepustiti.
Jedino, ali jedino pravo rjesenje je ili jedan, bogati vlasnik koji nece morati prodavati igrace za sicu, ili model vlasnistva kao kod Bayerna...
Dok Lester
#168 Posted : 7. prosinca 2011. 12:47:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Dado R. wrote:
ili model vlasnistva kao kod Bayerna...


ne znam kako bi Torcida prihvatila da Nijemci budu vlasnici Hajduka LOL LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#169 Posted : 7. prosinca 2011. 13:13:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Dado R. wrote:
ili model vlasnistva kao kod Bayerna...


ne znam kako bi Torcida prihvatila da Nijemci budu vlasnici Hajduka LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Pa ako bi imali i upola dobre rezultate kao Bayern mislim da se nebi bunili...Smile
Dok Lester
#170 Posted : 7. prosinca 2011. 13:53:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Ajde, barem ste udarili dobre temelje: postali ste FC Holywood LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
vs
#171 Posted : 7. prosinca 2011. 14:45:27(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Bojim se, dok god je grad vlasnik, da NO nece moci donositi odluke koje se nebi nimamo svidjele gradskim ocima...
Jos uvijek se u Hajduku moze zaposliti kojeg rodjaka, uzeti nesto para na kakvom transferu i nece to oni na vlasti samo tako prepustiti.
Jedino, ali jedino pravo rjesenje je ili jedan, bogati vlasnik koji nece morati prodavati igrace za sicu, ili model vlasnistva kao kod Bayerna...


na papiru, glavna skupština tj. kerum može poništit odluke nadzornog odbora, al onda je najeba na idućim izborima,
sva srića da se oće ogradit od hajduka jer se pripa kad je vidia kako i di ovi njegovi vode klub, pa je sklopia dogovor s navijačima tj. projekt "naš hajduk" kojim se bira većina NO..

ja bi više volia da bude upravljanje ka u bayena nego da dođe jedan vlasnik, al ovo je najbliže bayernu šta hajduk trenutno može doć...
zajeb je to šta grad može prodat kontrolni paket dionica, a u bayernu se to ne može, ta sportska udruga uvik mora imat 50% + 1 dionicu i ona nije na burzi..

ma koji jedan vlasnik, svi znamo kako je hajduk nasta i šta znači ljudima.... a oni koji ne znaju nek u najgoru ruku pogledaju velo misto BigGrin
pa i inženjer duje je radije zapalia baraku nego šta je uzea pare od onog lovaša (zaboravia san mu ime) koji mu se non stop nudia da će "pomoć" BigGrin

jer budimo iskreni, s dolaskom jednog vlasnika to više neće bit naš a time i moj hajduk.. nego klub nekog lovaša, i da bude prvak svita, ne bi bija isti gušt... bar meni..
vs
#172 Posted : 7. prosinca 2011. 14:47:56(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dok Lester wrote:
Ajde, barem ste udarili dobre temelje: postali ste FC Holywood LOL LOL LOL LOL


a prije bi reka FC Cirkus... koliko klauna je prodefiliralo u zadnjih 20 godina, ne bi da je moira orfej u upravi
Dado A.
#173 Posted : 9. prosinca 2011. 23:50:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
Dado A.
#174 Posted : 9. prosinca 2011. 23:51:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.675
Location: Makarska
vs
#175 Posted : 10. prosinca 2011. 19:36:18(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
molin boga da drukaju mamića, srebrića i markovića... gamad šugava..Mad


vs
#176 Posted : 12. prosinca 2011. 21:32:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.slobodnadalmacija.hr...leId/158019/Default.aspx

ovo je za popizdit..
pa ova godina je stvarno sjebana za hajdukove legende, ivić,cuzzi, sad i beara doživi ovo... nadan se da nije ozbiljno i da će se oporavit...
vs
#177 Posted : 11. siječnja 2012. 14:14:44(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
http://www.slobodnadalma...eId/160907/Default.aspx

uuuuu... mnogo smo jaki na prolićeLOL

i nije mi jasno šta se dogodilo s malin radoševićen, neka zavrzlama oko ugovora, izgleda da neće da potpiše šta mu nude, pa su ga potirali da trčkara po marjanu umisto da trenira s momčadi... šteta, ostavia mi je dojam da bi moga postat dobar zadnji vezni.... bolji mi je utisak ostavia od k. ljubičića, brkljače i luštice zajedno
Dado R.
#178 Posted : 12. siječnja 2012. 16:15:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Svaki put mi se digne kosa na glavi kad vidim natpise poput ovoga:

Hercegovina se diže na noge, stiže Dinamo


http://www.nogometni-mag...p;tmpl=coranto_hrv_news

Mamiceva masinerija obmana opet radi...Cursing Cursing Cursing Angry Angry
Dovoljno je da se veseli Vedrana Franjkić, direktorica Ville Reggin u kojoj dinamovci odsjedaju već šestu godinu zaredom,
odmah to znaci da je cijela Hercegovina na nogama... LOL LOL LOL LOL LOL
vs
#179 Posted : 12. siječnja 2012. 19:11:34(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a nisi ubra najjači detalj članka... "I ponuda suvenira se proširila pa u Međugorju već čekaju i krunice s grbom Dinama."LOL LOL LOL
what would jesus say??LOL LOL
vjerovatno... WTFCursing LOL LOL

vs
#180 Posted : 12. siječnja 2012. 20:18:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
evo dado, i mi konja za trku imamo,BigGrin
http://www.dalmacijanews...Torcide-Hercegovina.aspx
Users browsing this topic
Guest (3)
35 Pages«<7891011>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,104 seconds.