Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

10 Pages<1234>»
Mister No kolor 1 & 2
petrovic.mm
#21 Posted : 15. srpnja 2021. 17:54:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Ostaje nada da ce mozda u neko vreme biti i kolor Komandant Mark, Mali rendzer, Veliki Blek, Miki kapetan....barem kao neki specijali.....Smile
mike
#22 Posted : 15. srpnja 2021. 18:33:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.8.2011.(UTC)
Posts: 109
Location: Maribor
Dampyr i Julia nova iznenadzenja? ThumbsUp ThumbsUp ThumbsUp
laura10
#23 Posted : 15. srpnja 2021. 22:08:52(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Mozda je vec bilo govora o Komandantu Marku u boji od prvog broja,pa me zanima jeli moguce ocekivati 5/1 ,buduci da su Markove epizode 66str., to bi mislim razveselilo mnoge kao i mene,buduci da je Ludens stao s 50 i nekom knjigom
Čekamo Dadin odgovor kao i zadnji put “nikad ne reci nikad “😀😄 pa se evo desila čarolija
jangija1965
#24 Posted : 16. srpnja 2021. 19:23:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 6.12.2014.(UTC)
Posts: 45
Man
Location: Chicago
Nisam znao da je Komadant Mark izasao u koloru. To bi bilo pravo mocno da Libellus objavi.
aeronauticar
#25 Posted : 17. srpnja 2021. 9:45:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 149
Location: Manaus, Brazil
Svaka čast Dadama na ovom projektu. Vjerujem da će biti interesa i da će ići dalje i nakon najavljenih 60 epizoda u Italiji iliti 20 knjiga u Hrvatskoj.
Kritičarima po forumima (nisu cjelovite epizode, nije dobar hrbat, nije dobar format, neću duplat, skupo mi je i sl.) savjetujem da uživaju u ljepotama onoga što imaju na svojim policama i da puste moga pilota na miru... A i Dade da ga rade Smile.

Što se nastavka informacija o kratkim pričama tiče, uskoro nastavljamo i završavamo... Hvala na strpljenju. Još malo mi završava vrlo kritično razdoblje (puno posla, dvoje male djece, uređenje stana, seljenje, ...)

Sleep Sleep
petrovic.mm
#26 Posted : 17. srpnja 2021. 12:18:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.12.2014.(UTC)
Posts: 116
Man
Location: Beograd
Paulo Adolfo
#27 Posted : 17. srpnja 2021. 16:25:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
aeronauticar wrote:
Svaka čast Dadama na ovom projektu. Vjerujem da će biti interesa i da će ići dalje i nakon najavljenih 60 epizoda u Italiji iliti 20 knjiga u Hrvatskoj.
Kritičarima po forumima (nisu cjelovite epizode, nije dobar hrbat, nije dobar format, neću duplat, skupo mi je i sl.) savjetujem da uživaju u ljepotama onoga što imaju na svojim policama i da puste moga pilota na miru... A i Dade da ga rade Smile.

Što se nastavka informacija o kratkim pričama tiče, uskoro nastavljamo i završavamo... Hvala na strpljenju. Još malo mi završava vrlo kritično razdoblje (puno posla, dvoje male djece, uređenje stana, seljenje, ...)

Sleep Sleep


Mislim da je ovdje rečeno sve ono što bih i sam napisao, tako da nema potrebe da ponavljam već napisano! Smile
Ni meni neke stvari (možda) ne odgovaraju od ovog ili onog izdavača, ali radost zbog izlaženja nekih izdanja svakako "briše" sve to. Bitno je da ovo izdanje (kao i svako drugo) ima dobar ritam, ništa više. Ko nije zadovoljan neka ne kupuje.
Dakle, srećno Dadama s ovim projektom i palac gore! Love Love
cladis
#28 Posted : 17. srpnja 2021. 17:38:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 335
Location: Austrija
Već napisano i rečeno sve.Želim vam da ovo pukne za dva dana nakon što izađe u prodaju.Ja ,koji za vas nisam niti znao, kada je vaše prvo crno-bijelo izdanje Mister Noa izašlo mogu samo reći -Pa nabavit ću Mister Noa u boji za manje novaca nego da kupujem C/B verziju koja je otišla u bezcjenje na raznim aukcijama.Tako da imate jednog vjernog kupca za ovo izdanje uz nadu da će ići i dalje .BigGrin
hua
#29 Posted : 21. srpnja 2021. 12:15:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.2.2015.(UTC)
Posts: 17
Man
Location: Switzerland
cladis wrote:
... nego da kupujem C/B verziju koja je otišla u bezcjenje na raznim aukcijama...



"Bezcjenje" znači jeftino.
Verovatno su otišli preskupo.
cladis
#30 Posted : 21. srpnja 2021. 19:17:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 335
Location: Austrija
hua wrote:
cladis wrote:
... nego da kupujem C/B verziju koja je otišla u bezcjenje na raznim aukcijama...



"Bezcjenje" znači jeftino.
Verovatno su otišli preskupo.

Eto, bitno da smo se razumjeli, PS u pravu si. Kamo sreće da je ovako kako sam napisaoBigGrin
manchester
#31 Posted : 21. srpnja 2021. 21:17:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Svaka cast, kupuje se! Da li su glanc ili mat korice?
Ajmo Zagora specijale, maxije…. nesto…… u nekoj vasoj savrsenj izvedbi 😀
Dado R.
#32 Posted : 21. srpnja 2021. 21:20:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Mat korice. Isprobali smo više varijanti i nekako ovo baš, baš ekstra "sjedne"...Smile BigGrin
Edi B
#33 Posted : 24. srpnja 2021. 18:13:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
cladis wrote:
ha ha BRAVO,BRAVO I BRAVO a ja taman krenuo sa skupljanjem crno bijele verzije LL i odmah u startu uvidio da će to značiti bankrot.Koja pljuska gospodi švercerima Flapper odoh se odmah pribilježiti za trajnu .Pun pogodak.

A bas pljuska, cim se ovo najavilo na aukcije su isplivali neki rariteti od c/b serije po masnim cijenama, zadnja prilika da se zaradi, jer uskoro nece puno vrijedit.
cladis
#34 Posted : 24. srpnja 2021. 19:10:49(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 335
Location: Austrija
Edi B wrote:
cladis wrote:
ha ha BRAVO,BRAVO I BRAVO a ja taman krenuo sa skupljanjem crno bijele verzije LL i odmah u startu uvidio da će to značiti bankrot.Koja pljuska gospodi švercerima Flapper odoh se odmah pribilježiti za trajnu .Pun pogodak.

A bas pljuska, cim se ovo najavilo na aukcije su isplivali neki rariteti od c/b serije po masnim cijenama, zadnja prilika da se zaradi, jer uskoro nece puno vrijedit.

Pa to je logika tržišta , bilo je i za očekivati.Meni je samo krivo što sam u zadnjih mjesec dana nabavio 30 brojeva jer nisam očekivao da ovo kreće.A sad , kad ova divota krene , pa odmah Posljednji kangačeiro u boji za 208 kn, a meni tip traži 800 kn samo tako kao dobar dan.Sad valja ovo prodati i nadati se da će ovaj kolor nastaviti i nakon onih 50-tak , koje Talijani za sada imaju u planu.Srećom nisam niti pokušao kupovati ove sa nabildanim cijenama BigGrin
Marko R
#35 Posted : 31. srpnja 2021. 13:00:34(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.5.2014.(UTC)
Posts: 69
Man
Location: Srbija
Dado A. wrote:
Što se tehničkih detalja samog izdanja tiče, mi ćemo ga objavljivati u formatu 17x24 cm, baš kao i kolornog Zagora i Texa.

Kolor Tex: 178 x 248 mm
Kolor Zagor: 178 x 248 mm
Kolor Mister No: 170 x 240 mm

Ovo su podaci sa sajta. Da li je pogrešno upisano? Jesu li istog formata kao Zagor i Tex, ili nisu?
Dado R.
#36 Posted : 31. srpnja 2021. 13:30:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Marko R wrote:
Dado A. wrote:
Što se tehničkih detalja samog izdanja tiče, mi ćemo ga objavljivati u formatu 17x24 cm, baš kao i kolornog Zagora i Texa.

Kolor Tex: 178 x 248 mm
Kolor Zagor: 178 x 248 mm
Kolor Mister No: 170 x 240 mm

Ovo su podaci sa sajta. Da li je pogrešno upisano? Jesu li istog formata kao Zagor i Tex, ili nisu?

Za razliku od mekog uveza tvrdi uvez ima dva formata. Jedan se odnosi na knjižni blok, tj stranice unutra i format kod MNO kolora je 170 x 240 (kao u ostalom i kod Zagora i kod Texa).
Drugi format se odnosi na format korica i on je u našem slučaju 178 x 248 kako kod MNO kolora tako i kod Zagorove i Texove kolor biblioteke. Dakle format je isti.
Može se navesti jedan i drugi format i opet je točno, ali da mirno spavaš Flapper BigGrin idem ispraviti to da bude isto navedeno kao kod Zagora i Texa.Smile

Vjerojatno ima razlika na webu pa je kod nekih izdanja naveden format korica a negdje knjižnog bloka ali to ćemo uskladiti kod novog weba.

Marko R
#37 Posted : 31. srpnja 2021. 13:38:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.5.2014.(UTC)
Posts: 69
Man
Location: Srbija
Dado R. wrote:
Može se navesti jedan i drugi format i opet je točno, ali da mirno spavaš Flapper BigGrin idem ispraviti to da bude isto navedeno kao kod Zagora i Texa.Smile
Vjerojatno ima razlika na webu pa je kod nekih izdanja naveden format korica a negdje knjižnog bloka ali to ćemo uskladiti kod novog weba.

Aha, zanimljivo.. Super, hvala na pojašnjenju Smile!
mmihoci
#38 Posted : 31. srpnja 2021. 18:53:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 527
Location: Koprivnica
Gledam talijanske orginal korice i baš dobro što ih niste uklopili u vaše izdanje.

Ova "plava" mi je gotovo ružna kao orginal "žuta" na Nicku.
A zadnja stranica na koricam katastrofa.

Trebali su vas pitat za dizajn (ili onog tko vama dizajnira).BigGrin
laura10
#39 Posted : 31. srpnja 2021. 19:28:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.4.2013.(UTC)
Posts: 229
Location: Darkwood
Jednako su lijepe i jedne i druge,nebi mi krivo bilo da je kao i kod Talijana🙃
Stvarno prelipo izdanje,nadam se samo da cijena nebude isla gore😌
Edi B
#40 Posted : 31. srpnja 2021. 22:38:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
laura10 wrote:
Jednako su lijepe i jedne i druge,nebi mi krivo bilo da je kao i kod Talijana🙃
Stvarno prelipo izdanje,nadam se samo da cijena nebude isla gore😌

Pa normalno da su tebi jednako lijepe, i meni su..al kad si profesionalni ulizica onda trebaš pisat i ono šta ne mislišLaugh
Users browsing this topic
Guest
10 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,110 seconds.