Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

10 Pages«<23456>»
Mister No kolor 1 & 2
DRAŽEN
#61 Posted : 23. kolovoza 2021. 6:27:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 90
Nije na aukcijama MNO KOLOR 1 . Radi se o broju 1 redovne cb biblioteke.
mmihoci
#62 Posted : 23. kolovoza 2021. 8:27:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 526
Location: Koprivnica
I meni se čini da je ovo otišlo dosta brzo.
S druge strane nezahvalno je pričati koliko treba biti tiraž ovako sa strane.

Najbolje je rezrevirati (odnosno bolje reći unaprijed bezicirat) primjerak ili drito na Libellus ili kod neke Striparnice pa možda te informacije "natjeraju" Libellus da tiraž ipak malo povećaju.
Oki
#63 Posted : 23. kolovoza 2021. 10:45:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Daleko je ovo od rasprodanog…ja sam u petak išao u SKAB i dolje imaju dvije velike hrpetine oba broja.
Kažem ja da nemam rezervaciju i pitam jel bih mogao kupiti te dvije knjige pošto i na njihovom sajtu piše “trenutačno nedostupno”, pa dobio odgovor da nema problema, tako da sam kupio obje knjige.
Kaže da su primili mnogo rezervacija na te prve dvije knjige, ali da ljudi lagano odustaju od kupovine, tako da tko stvarno želi kolor Mister No-a, može ga kao i ja-kupiti u prvoj striparnici u koju uđe!
BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#64 Posted : 23. kolovoza 2021. 17:05:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Eto onda prilike svima koji nisu uspjeli doći do svog primjerka da okušaju sreću...Smile
cladis
#65 Posted : 24. kolovoza 2021. 5:48:17(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 330
Location: Austrija
DRAŽEN wrote:
Nije na aukcijama MNO KOLOR 1 . Radi se o broju 1 redovne cb biblioteke.

U pravu siSmile
Dado R.
#66 Posted : 24. kolovoza 2021. 17:30:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Oki wrote:
Daleko je ovo od rasprodanog…ja sam u petak išao u SKAB i dolje imaju dvije velike hrpetine oba broja.
Kažem ja da nemam rezervaciju i pitam jel bih mogao kupiti te dvije knjige pošto i na njihovom sajtu piše “trenutačno nedostupno”, pa dobio odgovor da nema problema, tako da sam kupio obje knjige.
Kaže da su primili mnogo rezervacija na te prve dvije knjige, ali da ljudi lagano odustaju od kupovine, tako da tko stvarno želi kolor Mister No-a, može ga kao i ja-kupiti u prvoj striparnici u koju uđe!
BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Informacije koje sam ja dobio danas su poprilično suprotne. Istina da imaju u radnji izdanja ali rezervirana od stalnih kupaca i koja još nisu pokupljena.
Ako netko odustane možda se nešto oslobodi pa tko još nema a želi neka ih proba kontaktirati kroz nekoliko dana.
Dado R.
#67 Posted : 24. kolovoza 2021. 17:32:16(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Također prijedlog da se ovdje jave oni koji žele to izdanje a nisu ga uspjeli nabaviti, pa im svi skupa možda uspijemo pomoći ili bar nekome od njih.
smuk074
#68 Posted : 24. kolovoza 2021. 17:39:29(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 27.8.2020.(UTC)
Posts: 8
Location: Smuk074
Dado R. wrote:
Također prijedlog da se ovdje jave oni koji žele to izdanje a nisu ga uspjeli nabaviti, pa im svi skupa možda uspijemo pomoći ili bar nekome od njih.

To je dobar prijedlog ,ja bi uzeo broj 1 i 2 .Smile
mmihoci
#69 Posted : 24. kolovoza 2021. 19:01:25(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 526
Location: Koprivnica
Ima tu i drugih striparnica. Recimo Babilon https://babilon-strip.com/ ili Columbo http://www.stripovicolumbo.com.
Treba se raspitati i kod njih.
Pogledajte kontakte i probajt ih direktno na e-mail kontaktirati.
DRAŽEN
#70 Posted : 24. kolovoza 2021. 22:17:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 90
I ja bi uzeo.
Dado R.
#71 Posted : 26. kolovoza 2021. 14:30:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
@smuk074 i @DRAŽEN našao sam. Samo mi javite gdje ste locirani, Zagreb ili negdje drugo. Možete i na mail info@libellus.hr ne morate ovdje ako ne želite.
Igor23
#72 Posted : 26. kolovoza 2021. 18:50:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 75
Location: Rab
Kada izlaze brojevi 3 i 4?
Dado R.
#73 Posted : 26. kolovoza 2021. 18:52:37(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Sigurno ne u idućoj turi a za dalje ćemo vidjeti...
Igor23
#74 Posted : 27. kolovoza 2021. 19:28:07(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 75
Location: Rab
Blink
Dado R. wrote:
Sigurno ne u idućoj turi a za dalje ćemo vidjeti...

Dado R.
#75 Posted : 27. kolovoza 2021. 21:46:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Pa ne možemo već u idućoj turi... Smile
bero
#76 Posted : 29. kolovoza 2021. 9:51:35(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 29.8.2021.(UTC)
Posts: 1
Location: Zagreb
Dado, da slučajno nema još negdje po jedan primjerak brojeva 1 i 2, jer sam sve striparnice zvao - nema nigdje...
Oki
#77 Posted : 29. kolovoza 2021. 12:40:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Dado R. wrote:
Oki wrote:
Daleko je ovo od rasprodanog…ja sam u petak išao u SKAB i dolje imaju dvije velike hrpetine oba broja.
Kažem ja da nemam rezervaciju i pitam jel bih mogao kupiti te dvije knjige pošto i na njihovom sajtu piše “trenutačno nedostupno”, pa dobio odgovor da nema problema, tako da sam kupio obje knjige.
Kaže da su primili mnogo rezervacija na te prve dvije knjige, ali da ljudi lagano odustaju od kupovine, tako da tko stvarno želi kolor Mister No-a, može ga kao i ja-kupiti u prvoj striparnici u koju uđe!
BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Informacije koje sam ja dobio danas su poprilično suprotne. Istina da imaju u radnji izdanja ali rezervirana od stalnih kupaca i koja još nisu pokupljena.
Ako netko odustane možda se nešto oslobodi pa tko još nema a želi neka ih proba kontaktirati kroz nekoliko dana.

Paaa…moguće da i je tako, ali kod SKAB-a je istina ovo da drže do stalnih kupaca što rezultira tome da i ja držim do toga da im budem stalni kupac. Nisam imao rezervaciju na te dvije knjige, ali za stalne mušterije će se očito uvijek naći koji primjerak viška. Meni je sva ta situacija oko rezervacija u redu, jer prakticiram ići za Zagreb jednom u dva mjeseca, a moji primjerci iz dvije ture me uvijek čekaju i nikada nije prifalilo nekog izdanja. Prošle godine sam ja kao kupac malo zaštekao - krenula je korona prčija i zatvaranja,pa sam se prvotno okrenuo kupovini direktno sa libellus sajta (ali jbg, takva kupovina bez rezervacija je rizična jer se neke knjige razgrabe u par minuta), a kada su otvorili SKAB, onda sam imao ozljedu i operaciju koljena, pa Zagreba nisam vidio gotovo cijelu prošlu godinu. Po moje primjerke sam slao koga god sam uhvatio da ide za Zagreb, a kada i to nisam uspio, treća opcija je bio Renky na aukcijama😁
Oki
#78 Posted : 29. kolovoza 2021. 12:47:36(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Što se općenito tiče ovog izdanja Mister No-a, meni se ovo izdanje ponajviše sviđa zbog toga jer će u konačnici ispasti mnogo jeftinije nego crno bijela izdanja. Konstanta od 296 strana dovodi do toga da će ponekad u ovim knjigama biti i dvije (mozda i više) knjige iz crno bijele biblioteke koje se baš i ne mogu strpati u cijenu od 208 kn.
Oki
#79 Posted : 29. kolovoza 2021. 13:01:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Ono što mi se ne sviđa je to što je očito da će uvijek na stranicama do unutarnjih naslovnica biti izbačeno nekoliko vinjeta, ali ako je Gazzettl delo sport tako radio, valjda se pazilo na to da bude što manje štete…
Oki
#80 Posted : 29. kolovoza 2021. 13:18:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Zanimalo bi me još hoće li biti dodatne lekture prijevoda ili će prijevod u potpunosti biti kopiran iz crno bijelog izdanja?
Pitam jer znam da je u samim počecima Libellusa bilo nekih sitnih i reraritetnih propusta😁
Negdje na ovom forumu sam Vas i ja zajebavao za prijevod jer ste u nekoj knjizi Mister No-a c/b biblioteke u prijevodu imali “ovo auto” umjesto pravilnog “ovaj auto” i nepravilnu upotrebu priloga “van”…u nekoj knjizi je pisalo “izađimo vani” umjesto pravilnog “izađimo van”.
Jebiga, ja se sada ne sjećam koje knjige su to bile…
Users browsing this topic
Guest (2)
10 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,110 seconds.