Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

10 Pages«<56789>»
Mister No kolor 1 & 2
TEXno1
#121 Posted : 11. listopada 2021. 23:41:34(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.10.2021.(UTC)
Posts: 19
Da se razumijemo ja imam svoje MisterNO kolorce na lageru, no vidim puno ljudi se žali da nisu nabavili.

Nisam iskreno čitao starije teme, pretpostavljam da je u parama sve kao i inače ;) ne želite da vam ostane lager sa stripovima, skladištenje u uvijetima bez vlage i prašine košta ;) sve pet

Ali žašto ne optimizirati nakladu za +20 primjeraka za idući put? ili +koliko god mislite da bi otišlo.

Bojite se zarade?
cladis
#122 Posted : 12. listopada 2021. 5:49:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 335
Location: Austrija
Edi B wrote:
cladis wrote:
Da na žalost uvijek će biti netko tko ostane bez neke knjige koju želi , moj savjet za ubuduće ,rezervacija , naročito za serijal koji vrlo brzo ode iz prodaje ,jer poslije čekaš i čekaš kao ja Magičnog br.1 a njega neeeemaSad

Bio ti je dva puta u zadnja dva mjeseca, ja ugrabio jednogFlapper

Za jednog znam a drugog nisam uočio .Jedan je išao preko 500kn a drugi?
Dado R.
#123 Posted : 12. listopada 2021. 7:58:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Edi B wrote:
cladis wrote:
Baš naprotiv prijatelju , ovo izdanje je kako sam na prvoj stranici napisao , bilo prava pljuska preprodavačima, meni je tip za posljednjeg kangačeira tražio 800 kn a sad sam ga nabavio u boji za 200 kn . U tom postu sam dodao da se idem odmah predbilježiti za trajnu rezervaciju i mirno mi more.I ja sam platio masno neke Tex i Zagor knjige, zato sad uzimam ovako pa ti preporučujem isto.Smile

U pravu si Cladis, al ima ljudi koji nisu stigli nabavit ove nove kolorce

I koliko ih doista ima? Nisam li par stranica prije u ovom topicu napisao da mi se jave svi koji ih nisu uspjeli nabaviti.
U mjesec dana javile su se 3 (slovima: tri) osobe i sve tri su uspjele doći do svojih primjeraka.
Nudimo mogućnost rezervacija za kupovinu kod nas na webu a to nude i striparnice koje surađuju s nama. Zašto je problem napraviti rezervaciju? Ne košta ništa a i ne boli...Smile
Dado R.
#124 Posted : 12. listopada 2021. 8:44:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
TEXno1 wrote:
Da se razumijemo ja imam svoje MisterNO kolorce na lageru, no vidim puno ljudi se žali da nisu nabavili.

Nisam iskreno čitao starije teme, pretpostavljam da je u parama sve kao i inače ;) ne želite da vam ostane lager sa stripovima, skladištenje u uvijetima bez vlage i prašine košta ;) sve pet

Ali žašto ne optimizirati nakladu za +20 primjeraka za idući put? ili +koliko god mislite da bi otišlo.

Bojite se zarade?

Pa pročitajte starije teme... Možda ali samo možda prihvatite "misao" da o ovome čime se bavimo 17 godina ipak znamo barem mrvicu više od prosječnih forumaša koji imaju stav i kad nemaju pojma. Smile
Ako i dalje budete uvjereni da znate više možemo se dogovoriti da nam za sva izdanja optimizirate nakladu po vašim idejama i sve što se ne proda u nekoliko mjeseci otkupite od nas po nabavnim cijenama.
Idealno za zaradu, zar ne?Smile

Paulo Adolfo
#125 Posted : 12. listopada 2021. 10:20:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 422
Location: Bar
Dado R. wrote:
Edi B wrote:
cladis wrote:
Baš naprotiv prijatelju , ovo izdanje je kako sam na prvoj stranici napisao , bilo prava pljuska preprodavačima, meni je tip za posljednjeg kangačeira tražio 800 kn a sad sam ga nabavio u boji za 200 kn . U tom postu sam dodao da se idem odmah predbilježiti za trajnu rezervaciju i mirno mi more.I ja sam platio masno neke Tex i Zagor knjige, zato sad uzimam ovako pa ti preporučujem isto.Smile

U pravu si Cladis, al ima ljudi koji nisu stigli nabavit ove nove kolorce

I koliko ih doista ima? Nisam li par stranica prije u ovom topicu napisao da mi se jave svi koji ih nisu uspjeli nabaviti.
U mjesec dana javile su se 3 (slovima: tri) osobe i sve tri su uspjele doći do svojih primjeraka.
Nudimo mogućnost rezervacija za kupovinu kod nas na webu a to nude i striparnice koje surađuju s nama. Zašto je problem napraviti rezervaciju? Ne košta ništa a i ne boli...Smile

Posto je vec tako, ostaje da svakako razmislite o povecanju naklade na bar 303 komada, nema vam druge... Baseball
LOL LOL
Edi B
#126 Posted : 12. listopada 2021. 11:22:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
cladis wrote:
Edi B wrote:
cladis wrote:
Da na žalost uvijek će biti netko tko ostane bez neke knjige koju želi , moj savjet za ubuduće ,rezervacija , naročito za serijal koji vrlo brzo ode iz prodaje ,jer poslije čekaš i čekaš kao ja Magičnog br.1 a njega neeeemaSad

Bio ti je dva puta u zadnja dva mjeseca, ja ugrabio jednogFlapper

Za jednog znam a drugog nisam uočio .Jedan je išao preko 500kn a drugi?

Za 350kn, al je bila opcija kupi odmah, a ja taman naletia, ko budali šamarLaugh
Edi B
#127 Posted : 12. listopada 2021. 11:26:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
Dado R. wrote:
Edi B wrote:
cladis wrote:
Baš naprotiv prijatelju , ovo izdanje je kako sam na prvoj stranici napisao , bilo prava pljuska preprodavačima, meni je tip za posljednjeg kangačeira tražio 800 kn a sad sam ga nabavio u boji za 200 kn . U tom postu sam dodao da se idem odmah predbilježiti za trajnu rezervaciju i mirno mi more.I ja sam platio masno neke Tex i Zagor knjige, zato sad uzimam ovako pa ti preporučujem isto.Smile

U pravu si Cladis, al ima ljudi koji nisu stigli nabavit ove nove kolorce

I koliko ih doista ima? Nisam li par stranica prije u ovom topicu napisao da mi se jave svi koji ih nisu uspjeli nabaviti.
U mjesec dana javile su se 3 (slovima: tri) osobe i sve tri su uspjele doći do svojih primjeraka.
Nudimo mogućnost rezervacija za kupovinu kod nas na webu a to nude i striparnice koje surađuju s nama. Zašto je problem napraviti rezervaciju? Ne košta ništa a i ne boli...Smile

Osjecam se prozvano skupa s ovim "sveznajucim" padobrancima😄
Sad ispada da ni ti nisi čitao starije postove,jer osobno sam savjetovao rezervacije.
Dado R.
#128 Posted : 12. listopada 2021. 14:20:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Paulo Adolfo wrote:
Dado R. wrote:
Edi B wrote:
cladis wrote:
Baš naprotiv prijatelju , ovo izdanje je kako sam na prvoj stranici napisao , bilo prava pljuska preprodavačima, meni je tip za posljednjeg kangačeira tražio 800 kn a sad sam ga nabavio u boji za 200 kn . U tom postu sam dodao da se idem odmah predbilježiti za trajnu rezervaciju i mirno mi more.I ja sam platio masno neke Tex i Zagor knjige, zato sad uzimam ovako pa ti preporučujem isto.Smile

U pravu si Cladis, al ima ljudi koji nisu stigli nabavit ove nove kolorce

I koliko ih doista ima? Nisam li par stranica prije u ovom topicu napisao da mi se jave svi koji ih nisu uspjeli nabaviti.
U mjesec dana javile su se 3 (slovima: tri) osobe i sve tri su uspjele doći do svojih primjeraka.
Nudimo mogućnost rezervacija za kupovinu kod nas na webu a to nude i striparnice koje surađuju s nama. Zašto je problem napraviti rezervaciju? Ne košta ništa a i ne boli...Smile

Posto je vec tako, ostaje da svakako razmislite o povecanju naklade na bar 303 komada, nema vam druge... Baseball
LOL LOL

BigGrin BigGrin BigGrin
Dado R.
#129 Posted : 12. listopada 2021. 14:33:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Edi B wrote:
Dado R. wrote:
Edi B wrote:
cladis wrote:
Baš naprotiv prijatelju , ovo izdanje je kako sam na prvoj stranici napisao , bilo prava pljuska preprodavačima, meni je tip za posljednjeg kangačeira tražio 800 kn a sad sam ga nabavio u boji za 200 kn . U tom postu sam dodao da se idem odmah predbilježiti za trajnu rezervaciju i mirno mi more.I ja sam platio masno neke Tex i Zagor knjige, zato sad uzimam ovako pa ti preporučujem isto.Smile

U pravu si Cladis, al ima ljudi koji nisu stigli nabavit ove nove kolorce

I koliko ih doista ima? Nisam li par stranica prije u ovom topicu napisao da mi se jave svi koji ih nisu uspjeli nabaviti.
U mjesec dana javile su se 3 (slovima: tri) osobe i sve tri su uspjele doći do svojih primjeraka.
Nudimo mogućnost rezervacija za kupovinu kod nas na webu a to nude i striparnice koje surađuju s nama. Zašto je problem napraviti rezervaciju? Ne košta ništa a i ne boli...Smile

Osjecam se prozvano skupa s ovim "sveznajucim" padobrancima😄
Sad ispada da ni ti nisi čitao starije postove,jer osobno sam savjetovao rezervacije.

Ma nije nitko prozvan naimenice, samo razgovaramo.Smile Citao sam tvoje postove znam da predlažeš rezervaciju bas zato i pitam zasto je problem napraviti rezervaciju?
Jer si rekao da "ima ljudi koji nisu stigli nabavit ove nove kolorce". A dok ih se još moglo naći u više od mjesec dana javile se tri osobe i svi su na kraju dobili svoje primjerke.
Nama se tu javile samo tri osobe a onda krene priča o tome kao da ima barem još 300 ljudi koji su to propustili...BigGrin Smile

Edi B
#130 Posted : 12. listopada 2021. 16:20:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
Ma sve 5😀
Bojim se da još uvik postoje ljudi koji ni ne znaju da je ovo izdanje izašlo.
Treba ocekivat i njihova pitanja o povecanju naklade i reprintu.
Ovako od oka, svakih desetak dana uleti po jedan.
Odmorimo malo vilice, pa za koji dan nastavljamo sa "žvakanjem" istih pitanja i odgovora.😁
VoltoNacosto
#131 Posted : 12. listopada 2021. 18:11:12(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.7.2021.(UTC)
Posts: 20
Location: Zagreb
No dobro, ostavimo se jedinice i dvojke, najavimo trojku i četvorku!
aeronauticar
#132 Posted : 12. listopada 2021. 19:00:25(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 149
Location: Manaus, Brazil
Nije li to već najavljeno LOL LOL
Dado R.
#133 Posted : 12. listopada 2021. 19:03:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Edi B wrote:

Odmorimo malo vilice, pa za koji dan nastavljamo sa "žvakanjem" istih pitanja i odgovora.😁

LOL BigGrin LOL BigGrin
cladis
#134 Posted : 12. listopada 2021. 19:44:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 15.9.2019.(UTC)
Posts: 335
Location: Austrija
Edi B wrote:
cladis wrote:
Edi B wrote:
cladis wrote:
Da na žalost uvijek će biti netko tko ostane bez neke knjige koju želi , moj savjet za ubuduće ,rezervacija , naročito za serijal koji vrlo brzo ode iz prodaje ,jer poslije čekaš i čekaš kao ja Magičnog br.1 a njega neeeemaSad

Bio ti je dva puta u zadnja dva mjeseca, ja ugrabio jednogFlapper

Za jednog znam a drugog nisam uočio .Jedan je išao preko 500kn a drugi?

Za 350kn, al je bila opcija kupi odmah, a ja taman naletia, ko budali šamarLaugh

He he pa kako sam mogao znati za taj drugi kad si ga skinuo 10sekundi nakon postavljanja, to se zove biti na pravom mjestu u pravo vrijeme.Ništa čekam svoj red , to je jedina knjiga koju još tražim od ovih starijih izdanja, za sve novo imam trajnu rezervaciju osim za neke koji ne odlepršaju isti moment pa nema potrebe.Baš me zanima kako će Dampyr biti prihvaćen a ono što sam primjetio kod ovog junaka je da što je serijal odmicao dalje, priče su bile bolje i bolje, naravno govorim u svoje imeBigGrin
aeronauticar
#135 Posted : 12. listopada 2021. 20:25:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 149
Location: Manaus, Brazil
TEXno1
#136 Posted : 12. listopada 2021. 20:44:57(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.10.2021.(UTC)
Posts: 19
Dado R. wrote:
TEXno1 wrote:
Da se razumijemo ja imam svoje MisterNO kolorce na lageru, no vidim puno ljudi se žali da nisu nabavili.

Nisam iskreno čitao starije teme, pretpostavljam da je u parama sve kao i inače ;) ne želite da vam ostane lager sa stripovima, skladištenje u uvijetima bez vlage i prašine košta ;) sve pet

Ali žašto ne optimizirati nakladu za +20 primjeraka za idući put? ili +koliko god mislite da bi otišlo.

Bojite se zarade?

Pa pročitajte starije teme... Možda ali samo možda prihvatite "misao" da o ovome čime se bavimo 17 godina ipak znamo barem mrvicu više od prosječnih forumaša koji imaju stav i kad nemaju pojma. Smile
Ako i dalje budete uvjereni da znate više možemo se dogovoriti da nam za sva izdanja optimizirate nakladu po vašim idejama i sve što se ne proda u nekoliko mjeseci otkupite od nas po nabavnim cijenama.
Idealno za zaradu, zar ne?Smile



Nikad nisam napisao da znam nešto bolje od privatnog izdavača, ovo što sam napisao je moje viđenje trenutnog stanja, bez gledanja starijih tema gdje ste moguće i odgovorili na sva ova pitanja. Razumijem obranaški stav po tom pitanju.

No na niti jedno moje pitanje niste dali odgovor već obranaški stav BigGrin

I dalje mislim da bi bilo ok da izdavač ima u ponudi na svom web shopu bar 1 komad od robe koju je stavio na web shop, ovako više ispada da voli vidjeti OUT OF STOCK tj RASPRODANO kako ste etiketirali 90% svoje webshop ponude Cool

No ziher je ziher, manja tiraža...100% prodaja...viša cijena...veća zarada :)

Peace Love
mister-te-nay
#137 Posted : 12. listopada 2021. 20:55:24(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 5.10.2021.(UTC)
Posts: 16
Location: Zagreb
Nego... kad izlaze knjige 3 i 4? :)
Hoce li se uvijek izdavati po 2 broja zajedno?
JamX
#138 Posted : 12. listopada 2021. 21:00:53(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 9.2.2019.(UTC)
Posts: 31
Dado R. wrote:

Možda ali samo možda prihvatite "misao" da o ovome čime se bavimo 17 godina ipak znamo barem mrvicu više od prosječnih forumaša koji imaju stav i kad nemaju pojma. Smile
Ako i dalje budete uvjereni da znate više možemo se dogovoriti da nam za sva izdanja optimizirate nakladu po vašim idejama i sve što se ne proda u nekoliko mjeseci otkupite od nas po nabavnim cijenama.
Idealno za zaradu, zar ne?Smile


BigGrin BigGrin Dobar!
Dado R.
#139 Posted : 13. listopada 2021. 11:40:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
TEXno1 wrote:


Nikad nisam napisao da znam nešto bolje od privatnog izdavača, ovo što sam napisao je moje viđenje trenutnog stanja, bez gledanja starijih tema gdje ste moguće i odgovorili na sva ova pitanja. Razumijem obranaški stav po tom pitanju.

No na niti jedno moje pitanje niste dali odgovor već obranaški stav BigGrin

I dalje mislim da bi bilo ok da izdavač ima u ponudi na svom web shopu bar 1 komad od robe koju je stavio na web shop, ovako više ispada da voli vidjeti OUT OF STOCK tj RASPRODANO kako ste etiketirali 90% svoje webshop ponude Cool

No ziher je ziher, manja tiraža...100% prodaja...viša cijena...veća zarada :)

Peace Love


Možete vi imati svoje viđenje ali je posve promašeno. Smile
Na sva pitanja sam odgovorio barem stotinjak puta (malo sam rekao).
Nije mi poznat nijedan izdavač koji u svakom trenutku ima na stanju barem 1 komad svega što je objavio. Čak ni oni koji rade reprinte. Nigdje u svijetu. Smile BigGrin
U ovom trenutku ima više od 50% do sad objavljenih izdanja barem po 1 primjerak na webu, tako da je teza o 90% rasprodane web ponude posve promašena kao i ostalo "viđenje trenutnog stanja". BigGrin
Veća naklada puta manja cijena je uvijek veća zarada, dovoljno je pomnožiti cijene i naklade. Zakon matematike.ThumpUp OhMyGod BigGrin
ReemCP
#140 Posted : 14. listopada 2021. 18:41:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
Prije nekih 10-ak dana su mi došle obje knjige Mister Noa, morao sam se dvaput uštipnuti da vidim je li istina da ih ja imam u svojim rukama, da slučajno ne sanjam Smile Knjige su predobro napravljene, zasad ih slažem na police dok ih se malo ne nakupi, a onda prvom prilikom kupujem ulaznicu i selim se u J.Ameriku Cool
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Users browsing this topic
Guest
10 Pages«<56789>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,158 seconds.