Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123
Mladi Tex Willer 1-4
Paulo Adolfo
#41 Posted : 8. listopada 2021. 0:44:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 415
Location: Bar
Dado R. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Dado R. wrote:
tesan07 wrote:
Sve u mladom Texu je mlako.Prva knjiga i nekakav drugorazredni zlikovac puštene stomačine.Druga knjiga-Mefisto i seka kao klasični džeparoši i kokošari.Nema Texovog tvrdog stava i još tvrđih šamara Tex samo gleda nekog da rani,promiče neku usiljenu demokraciju,malo pije,rjetko kad pljuga u ustima...Ovo je Tex za nove generacije manje sklone nasilju.A tek ove epizode pod potpisom Ruju-a,teška kamilica.Priče dostojne almanaha.Nisam nimalo oduševljen.Najgore je što i u redovnom Texu slijedi pad pogotovo nakon Wolfmana.S ovim tempom redovnog Texa dočekaćemo ga negdje 2023.Dotad ćemo uživati u splačinama malog rendžera


Žao mi je što ti se ne sviđa, no ne slažem se nimalo s opaskama. Mladi Tex Willer je odličan, pravo osvježenje. Očito si zaboravio da je ovo kako i naziv kaže Texova mladost.
Mladi Tex je odbjegli razbojnik pa nije da mu baš odgovara da još nekoga ubije, makar i u samoobrani, prebije i slično. S druge strane stari Tex je već rendžer i ima puno drukčiji stav, iskustvo.Smile
Ne znam kako je kod drugih ljudi no ja s dvadesetak godina i sada nisam isti. Prije dvadeset godina vjerojatno bi ovaj moj post bio puno duži, a za pet godina vjerojatno će biti samo prve dvije rečenice. BigGrin BigGrin Smile

A sto da kazemo onda za njegov odnos prema djevojkama? Cool
Nije da mu bas odgovara da od svake pobjegne, ali ipak to cini kako ga ne bi optuzili za jos nesto u slucaju da ga uhvate? LOL LOL

Pametan covjek... sve dok je neozbiljno bolje otici na vrijeme. Da nije otisao, starog Texa nebi bilo, umjesto rendžera bio bi rančer, hrpa djece i čangrizava skvo.
Uff koliko dobrih epizoda nebi ni bilo...BigGrin

Hm... Kad tako postavis stvari, onda zaista ima smisla. BigGrin LOL
Svaka cast na rezonovanju. LOL Smile
Hajde onda u to ime objavite neku od tih dobrih starih epizoda ubrzo... Blushing
Dado A.
#42 Posted : 8. listopada 2021. 1:57:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
tesan07 wrote:
Stvar navike, vjerojatno.S obzirom da sam pročitao skoro sve od Texa,ovo mi odskače od tog šablona.Nekome osvježenje a meni razočaranje.Čekam Yamin povratak u redovnoj biblioteci da sperem ovaj gorak okus kulturnog Texa😀


Nećeš puno čekati.Smile
darkwoodaxe
#43 Posted : 8. listopada 2021. 7:21:57(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.1.2013.(UTC)
Posts: 76
Location: Zagreb
mefisto/yama mi je najbedastiji dio texa, posebno luzer yama.
mladi tex je odličan, koliko vidim sljedeća knjiga je rubini u 6 nastavaka Love

https://www.sergiobonelli.it/sez...tag_1=%5B18%20TO%2023%5D

hoće li sad knjige ići malo po malo, ili jednog dana opet jedan ovakav komplet s 2. specijalom?
Dado R.
#44 Posted : 8. listopada 2021. 10:34:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Nije ništa isključeno ali mislim da neće ići tako jer smo sad htjeli uhvatiti korak pa je odjednom 4 knjige i jedan specijal...
TEXno1
#45 Posted : 10. listopada 2021. 19:20:56(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.10.2021.(UTC)
Posts: 19
Dado R. wrote:
Nije ništa isključeno ali mislim da neće ići tako jer smo sad htjeli uhvatiti korak pa je odjednom 4 knjige i jedan specijal...


Dečki što više TEX-a to bolje, sad ste se rasprišili s raznim izdanjima, što znači da će nam biti manje TEX-a :(

Samo da ne postanete ko Bernie svaka 3 mjeseca 1 TEX LOL
Dado R.
#46 Posted : 10. listopada 2021. 22:10:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Ne brini za Texa...Smile
matex
#47 Posted : 11. listopada 2021. 17:11:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 127
Location: Makarska
Dado R. wrote:
Nije ništa isključeno ali mislim da neće ići tako jer smo sad htjeli uhvatiti korak pa je odjednom 4 knjige i jedan specijal...

Rubinija izbaciti što prije, tu ima i koka i flerta. Da vidimo kako je to kad je vuk sit a sve ovce na broju... Ako je vjerovati talijani a, najbolja Texova priča prošle godine.
DRAŽEN
#48 Posted : 31. listopada 2021. 19:19:45(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
Mladi Tex br 1 rasprodan? Nema ga na web prodaji.

Dado R.
#49 Posted : 31. listopada 2021. 20:16:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
DRAŽEN wrote:
Mladi Tex br 1 rasprodan? Nema ga na web prodaji.


Ima, ima, samo je bilo krivo postavljena cijena, odnosno do krivog datuma, pa čim nema cijene automatski postane nedostupno.
Kako imamo akciju prva dva mjeseca onda u sustavu imamo dvije cijene s datumom "od-do" pa kad akcija istekne automatski se prebaci na regularnu cijenu.
A sad je to bilo krivo postavljeno, naša greška. Blushing Hvala na opasci.
Users browsing this topic
Guest (54)
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,056 seconds.