Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Univerzum Alfa 6: Odjel 51 - “TAJNA MULTIVERZUMA”
Dado A.
#1 Posted : 12. prosinca 2021. 11:21:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Šesto izdanje u našoj desetoj ovogodišnjoj turi koja će predvečer/navečer biti u prodaji nosi naslov “TAJNA MULTIVERZUMA” i riječ je o 6. knjizi Univerzuma Alfa, a ovog puta u glavnoj ulozi ponovno nas očekuje Odjel 51 i Nicole Bayeux!Smile

Ovu pustolovinu na 176 stranica potpisuju naši stari poznanici Stefano Vietti (scenarij) i Gino Vercelli (crtež), a naslovnicu kao i obično Max Bertolini.Smile

Inače, u Italiji je ova epizoda izvorno objavljena u svibnju 2010., a za jednostavnije praćenje situacije s izdanjima kroz ovaj ludi prosinac ponovno vas podsjećamo da sve informacije o svim turama iz 2021. možete pronaći na topicu: http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2002 Smile

Na kraju još samo podatak da će regularna cijena “Tajne multiverzuma” biti 160 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 128 kuna.

Bacite pogled:




danant
#2 Posted : 5. siječnja 2022. 10:19:37(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
doobrra epizoda. dok sam pre par godina gledao Italijanske najave mislio sam da ce mi najbolje sage ici ovim redom:
1. Odjel 51
2. Euroazijska podruznica
3. Fantomski tim (nesto nikad nisam voleo Legs. Mnogo su mi interesantniji ostali sporedni likovi)

Nakon citanja ovo mi je redosled:
1. Fantomski tim (mnoogo bolje nego sto sam ocekivao)
2. Odjel 51
3. Euroazijska podruznica

Odjel 51 ima jos 2 knjige. Da li ce se tu zavrsiti prica sa Nicole? Ili ostaje otvorena?
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,029 seconds.