Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages«<345
Libellus predstavlja: Alan Ford (kolekcionarsko izdanje)
Dado R.
#81 Posted : 2. travnja 2022. 9:42:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
dudov wrote:
Stripnik wrote:
OMG

Kakvih vi to ljudi imate problema sa AFom?

Otići će mi sva lova koju imam za uplatu grobnog mjesta i posmrtne pripomoći dok se vi trgnete.


Gledaj to s vedrije strane: jednog će te dana nasljednici staviti u urni na istu policu s Alanom Fordom.

BigGrin BigGrin BigGrin
Stripnik
#82 Posted : 6. travnja 2022. 4:07:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.6.2018.(UTC)
Posts: 3
Location: zagreb
Kak mi se čini,
Ta bu urna stajala uz Vjesnikovce i SAovce.
Ak Libellus ovak ažurno nastavi onda budu i urne potomstva stajale uz Vjesnikovce i SAovce.
Asap 2122. Flapper


Dado R. wrote:
dudov wrote:
Stripnik wrote:
OMG

Kakvih vi to ljudi imate problema sa AFom?

Otići će mi sva lova koju imam za uplatu grobnog mjesta i posmrtne pripomoći dok se vi trgnete.


Gledaj to s vedrije strane: jednog će te dana nasljednici staviti u urni na istu policu s Alanom Fordom.

BigGrin BigGrin BigGrin

Dado R.
#83 Posted : 6. travnja 2022. 11:30:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Strpljivost je vrlina...BigGrin
Znate da pazimo na svaku sitnicu i kad je sve spremno krećemo puno parom a ovdje dodatno u konkretnom slučaju oko AF čekamo i na papir da stigne.
No kad krene siguran sam da se nitko neće požaliti na ritam objave. BigGrin
channel0
#84 Posted : 6. travnja 2022. 14:01:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
Uhh , samo da ne bude više od dva mesečno, da ne krenu ljudi da odustaju, pa pad tiraža, pa porast cene, pa opet ukrug; odustajanje, tiraž, cena...
Dado R.
#85 Posted : 6. travnja 2022. 17:16:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
channel0 wrote:
Uhh , samo da ne bude više od dva mesečno, da ne krenu ljudi da odustaju, pa pad tiraža, pa porast cene, pa opet ukrug; odustajanje, tiraž, cena...

Pa mislim da se realno oko toga napravi više fama ili nepotreban strah... Evo uzmimo primjer MNO kolora, istina izišlo je 8 knjiga odjednom ali zbog okolnosti na koje nismo mogli nikako utjecati.
No ako pogledamo vremenski od prvih knjiga do danas koliko je objavljeno knjiga a koliko je prošlo vremena? Ispadne prosjek malo više nego 1 knjiga mjesečno. Plan je bio 2 mjesečno.
Samo hoću reći da matematički a samim tim i financijski ljubitelji MNO kolora umjesto 14-16 knjiga kupili su samo 10. Dakle ušteda...Smile BigGrin
Šalu na stranu, znam da vjerojatno nitko ne čuva novac u kasici svaki mjesec pa kad izađe 8 knjiga odjednom da ih kupi već mu je lakše mjesečno odvajati.
Ono je bila iznimka i mislim da neće biti više nešto slično tipa 8 ili više knjiga iste edicije odjednom. Nedaj Bože ponovo nekih poremećenih situacija.

I kad smo već kod šale i kod mjesečnih odvajanja, nedavno mi baš i prijatelj govori kako mu je lakše mjesečno nešto sakriti od žene nego odjednom za puno izdanja.
Obećao sam mu da ćemo joj stati na kraj, imamo ideje koje bi mogle u bližoj budućnosti zaživjeti pa će mu biti lakše i manje primjetno... BigGrin BigGrin
Nadam se samo da ona ne čita po forumu u suprotnom će nas moj jezik (i prsti) uvaliti u velika gov...!BigGrin LOL Doh Scared LaughScared Baseball Baseball

manchester
#86 Posted : 10. travnja 2022. 0:40:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Da li AF ide mat, sjaj ili nesto trece? Malo sam se uželeo sjaj korica.
Kalamburgud
#87 Posted : 10. travnja 2022. 10:58:42(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.10.2017.(UTC)
Posts: 37
Puno je želja, primjerice - i naslovnice svakog broja, u boji, umetnute unutra (kao npr. u MM) bile bi poželjne, kao i
najava iduće knjige, tipa - "za 14 dana"
Dobro bi došla i mala kronologija uz svaku naslovnicu, tipa - datum prve objave u ITA (ili barem godina)...

Mislim da je lak-verzija primjerenija tako sjajnom stripu - neka se doslovno sjaji
ZoranC
#88 Posted : 10. travnja 2022. 12:10:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Kalamburgud wrote:
Puno je želja, primjerice - i naslovnice svakog broja, u boji, umetnute unutra (kao npr. u MM) bile bi poželjne, kao i
najava iduće knjige, tipa - "za 14 dana"
Dobro bi došla i mala kronologija uz svaku naslovnicu, tipa - datum prve objave u ITA (ili barem godina)...

Mislim da je lak-verzija primjerenija tako sjajnom stripu - neka se doslovno sjaji


Sve sto si nabrojao je LL standard:
Kolorne naslovnice svake epizode nalaze se u svim LL izdanjima, tj. u svim koje ja pratim.
Najave tipa "za 14 dana" nece biti. Razlog: nekad ce izaci vise knjiga u turi, a nekad nijedna, kao i svi ostali serijali.
Datum objave originala u Italiji takodjer je uvijek unutra.
E sad, sjaj ili mat? Recimo da sam i ja za sjaj, mada mi je to u konacnici sporedno.
manchester
#89 Posted : 10. travnja 2022. 12:37:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Najave nikako nisu za kolekcionarska izdanja pa cak ni unutra. Vec sam pisao, ja bih i sa prednje korice u ralicitim izdanjima izostavio “specijalno izdanje”, “kolor biblioteka”… moze nazad, na rikni, unutra… napred samo cista naslovnica i logo junaka. Nikakva kritika, samo predlog za neka buduca izdanja tj. lična želja kad docekamo Zagora i AF specijale ….maxije i drugo.
Striposlav
#90 Posted : 18. travnja 2022. 15:01:05(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.10.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Croatia
Imam tri pitanja.

1.Da li budete objavljivali sve prema originalnoj prvoj seriji,ili ono što je u kasnijim izdanjima prepravljano kao npr. Ostix.?
2.Da li budete jubilarna izdanja kao i specijalna izdanja unutar redovne serije,objavljivali u boji kako je u originalu ili crno-bijelo i da li budete možda te specijale preskakali?
3.Da li budete priče koje su od dva dijela objavljivali u jednoj knjizi bez obzira na broj stranica,ili možda ne?

Eto ovo pitam čisto iz znatiželje,znam da do tih brojeva ima još dosta vremena.Lp.
Dado R.
#91 Posted : 25. travnja 2022. 21:29:41(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Jos malo... Smile Smile
VoltoNacosto
#92 Posted : 25. travnja 2022. 23:07:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 31.7.2021.(UTC)
Posts: 20
Location: Zagreb
\o/\o/
manchester
#93 Posted : 25. travnja 2022. 23:29:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.4.2012.(UTC)
Posts: 117
Location: belgrade
Kakav Hype! Gori ste od Apple-a. 😀
Stripnik
#94 Posted : 22. lipnja 2022. 8:24:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.6.2018.(UTC)
Posts: 3
Location: zagreb
Veliki pljesak za maestralnu izvedbu prodaje.

Vi i vaša prodajna politika.

Kod vas se ne može kupiti komplet?

Bravo !!!!
JamX
#95 Posted : 22. lipnja 2022. 16:13:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 9.2.2019.(UTC)
Posts: 31
Kako misliš "ne može kupiti komplet"?? Zar nisi mogao uzeti/rezervirati komplet AF?
DRAŽEN
#96 Posted : 22. lipnja 2022. 16:40:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.2.2018.(UTC)
Posts: 89
Kad sam ja vidio da je nova tura na prodaji bilo je za naručiti i komplet AF za 650 kuna i pojedinačno. Više od 10 komada. . I to ne na pet minuta.
ZoranC
#97 Posted : 22. lipnja 2022. 18:54:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Da, kao da je sinoc najavljeno, jutros stampano, popodne rasprodano. Tko za pola godine nije bio u stanju da se organizira taj ne mora da pljesce frustracije.
Users browsing this topic
Guest
5 Pages«<345
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,096 seconds.