Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Siročad - NOVI SVIJET 1
Dado A.
#1 Posted : 25. prosinca 2021. 22:49:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Prije dvije godine objavili smo prvu sezonu fenomenalne “Siročadi”, prošle godine stigla je i druga sezona - genijalni “Ringo” - a sada je došlo vrijeme za treću sezonu ovoga sjajnog projekta Roberta Recchionija i Emiliana Mammucarija koja nosi naslov - “Novi svijet”!Cool

U prvoj sezoni Jonas, Juno, Sam, Raul, Ringo i profesorica Jasna Jurić predstavljali su okosnicu fabule. U drugoj sezoni Seba, Nuè i Rosa - zajedno s nekim starim poznanicima - ostavili su nas doslovno bez daha. A ni u trećoj sezoni ove žestoke priče frenetični ritam ne posustaje, dapače!Cool

Svima onima koji se još nisu upoznali sa “Siročadi” toplo preporučujemo da što prije isprave tu pogrešku jer definitivno neće požaliti, a što se same radnje “Novog svijeta” tiče tu ćemo zajedno otkriti da put u bolju budućnost baš i nije prekriven ružinim laticama niti dobrodošlicom vlasti, a naročito ako se putuje ilegalno - poput naše junakinje Rose - koja se zaputila u “Novi svijet”. Nažalost, putovanje u tu koloniju završava tragično: obrambeni projektili oštećuju svemirski brod koji završava u džungli, a Rosa, koja je između ostalog u poodmakloj trudnoći, jedna je od rijetkih preživjelih i njezin put u bolje sutra pretvara se u žestoku borbu za opstanak! Vođena nepokolebljivim majčinskim instinktom i iznimnom snagom volje, Rosa čini sve kako bi spasila preživjele, sebe i svoje dijete... Ali ne ide sve po planu...

Ili u prijevodu - očekujte neočekivano!Cool

U prvoj knjizi “Novog svijeta”, na 296 stranica u boji i u nakladi od 250 primjeraka, očekuju vas sljedeće priče i autori:

“TUĐINKA”
(scenarij: Roberto Recchioni & Luca Vanzella / crtež: Gigi Cavenago / kolor: Annalisa Leoni)

“MAJKE RATNICE”
(scenarij: Roberto Recchioni & Michele Monteleone / crtež: Gianluca Maconi / kolor: Stefania Aquaro)

“VRTOGLAVICA”
(scenarij: Roberto Recchioni & Giovanni Masi / crtež: Luca Genovese / kolor: Luca Saponti)


Navedene epizode izvorno su objavljene u Italiji u listopadu, studenom i prosincu 2015. godine kao brojevi 1-3 treće sezone “Siročadi”, a sve naslovnice potpisao je Matteo De Longis.

Na kraju još samo podatak da će redovna cijena “Novog svijeta” 1 biti 230 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti po promotivnoj cijeni od 184 HRK.

Bacite pogled:



Renky
#2 Posted : 25. prosinca 2021. 23:34:20(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Bonelli budućnosti, naaaaaajssssssLove
Diskach
#3 Posted : 26. prosinca 2021. 8:12:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Evo napokon i Siročadi. Smile
Prve dvije sezone sam čitao u skenovima, ali kad ste vi počeli izdavat sam prestao, tako da ovo čekam kao ozebli sunce.
Znam da je rano za pitati, ali da svejedno probam...hoće li možda ove godine (2022) ići dvije sezone pošto četvrta (Jurić) i peta (Terra) imaju po samo 3 epizode, dakle po 1 knjiga za sezonu?
Onda nam ostaje šesta punokrvna sezona ''Sam'' od 12 epizoda i 1 specijalac (A proposito del futuro). To bi bilo 17 knjiga na kraju za kompletan serijal jelda? Pretpostavljam da nema, ali da pitam ima li šanse za sve ovo slijedeće godine (premda odmah zaključujem da nema jer mi se čini da se Siročad i nisu pokazali profitabilni Crying )?
Dado A.
#4 Posted : 27. prosinca 2021. 15:57:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.610
Location: Makarska
Diskach wrote:
Evo napokon i Siročadi. Smile
Prve dvije sezone sam čitao u skenovima, ali kad ste vi počeli izdavat sam prestao, tako da ovo čekam kao ozebli sunce.
Znam da je rano za pitati, ali da svejedno probam...hoće li možda ove godine (2022) ići dvije sezone pošto četvrta (Jurić) i peta (Terra) imaju po samo 3 epizode, dakle po 1 knjiga za sezonu?
Onda nam ostaje šesta punokrvna sezona ''Sam'' od 12 epizoda i 1 specijalac (A proposito del futuro). To bi bilo 17 knjiga na kraju za kompletan serijal jelda? Pretpostavljam da nema, ali da pitam ima li šanse za sve ovo slijedeće godine (premda odmah zaključujem da nema jer mi se čini da se Siročad i nisu pokazali profitabilni Crying )?


Ukupno bi trebalo biti 19 knjiga, ako se ne varam:

- Siročad (1. sezona): 4 knjige
- Ringo (2. sezona): 4 knjige
- Novi svijet (3. sezona): 4 knjige
- Jurić (4. sezona): 1 knjiga
- Terra (5. sezona): 1 knjiga
- Sam (6. sezona): 4 knjige
- Terra specijal (7. sezona): 1 knjiga

Ukupno knjiga: 19

Što se naših namjera tiče, cilj nam je što prije ovo objaviti, a hoće li to biti u 2022. - polako, vidjet ćemo...Smile I ne zamaraj se prodajom. Mi smo zadovoljni kako se Siročad prodaje, a posebno smo zadovoljni kad vidimo reakcije ljudi kad pročitaju knjige i padnu na guzicu koliko je to dobro...Smile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,058 seconds.