Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Nathan Never - Rat svjetova: Raspored objavljivanja izdanja
Dado A.
#1 Posted : 6. studenog 2022. 13:54:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.651
Location: Makarska
U Nathanovoj 80. knjizi redovne serije koja je odnedavno u prodaji, epizodom “Pretorijanci” otvorili smo poglavlje Rata svjetova koje će se protegnuti sve do broja 249, odnosno do naše 84. knjige. Kao što svi znate, Nathanov serijal je zbog brojnih popratnih serijala užasno kompleksan i širok i mi ga već godinama (uz male kratkotrajne iznimke) pratimo kronološki, a tako će biti i s Ratom svjetova.

Evo kako će to kroz ture izgledati u 2023. godini, uz napomenu da će Asteroid Argo 4 izaći do kraja ove godine:

Prva tura:

NN gigant 14
NN maxi 7
Univerzum Alfa 8

Druga tura:

NN 81
Agencija Alfa 23
NN SP 21

Treća tura:

NN 82
Agencija Alfa 24
Univerzum Alfa 9

Četvrta tura:

NN 83
NN SP 22
Asteroid Argo 5

Peta tura:

NN 84
Agencija Alfa 25
NN gigant 15
NN maxi 8

U petoj turi završavamo Rat svjetova, a potom slijede NN 85, Univerzum Alfa 10, Agencija Alfa 26, NN almanah 10 itd., a negdje će uletjeti i NN 17 i 18...

O rasporedu nakon toga više ćemo nekom drugom prilikom, kad se iskobeljamo iz ovih nenormalnih deadlinea koji su nas razvalili ove godine...
mmihoci
#2 Posted : 6. studenog 2022. 14:02:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 523
Location: Koprivnica
Hvala. Izgleda dobro a čini se i dosta zahtjevno.
risbozg
#3 Posted : 6. studenog 2022. 14:52:39(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 8.5.2015.(UTC)
Posts: 23
Location: zagreb
Ovo je super.. a sad bi bilo i korektno da vidimo i plan za knjige 17,18,19,20 i 21 da se napokon poslije 12 godina i to zaokruži..ove godine su trebala izaći bar dvije knjige..????
hodor
#4 Posted : 6. studenog 2022. 15:36:42(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.12.2014.(UTC)
Posts: 5
Tri Nathana po turi.Izvrsno.Jedva čekam.
Diskach
#5 Posted : 6. studenog 2022. 17:38:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 8.12.2018.(UTC)
Posts: 192
Veselim se ovome, ajde napokon nešto i za nas.
Ne veselim se Asteroid Argu 4, ali dobro, i to je dio NN svijeta. Flapper BigGrin
Jerry Krause
#6 Posted : 6. studenog 2022. 18:17:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Neki dan vozim sestru i dječicu tetki na more i onako u zafrkancijama curicama rekoh da će se okupati na moru ako budu dobre i mirne. I ko za vraga, sestra mi veli da to nisam ni u snu trebao reći jer će mi one to sad vječno pamtiti ako ne ispunim obećanje. I šta ću sad, moram ispuniti obećanje i izvesti ih na plažu tijekom dana na kupanje. Tako je i bilo, curice se okupale, malo brčkale na plaži po finom jesenskom suncu, a ja sam morao dežurati da ne pretjeraju s kupanjem.

Sad podvlačim malo analogiju ove priče s Nathanovim fanovima. Nemoj nam Dado zamjeriti, ali situacija je takva da ćemo se i mi kao i ove moje curice i te kako uhvatiti za ovaj vaš plan. Možda niste trebali izaći s ovako ambicioznim planom da opet ne bi Nathanovi ljubitelji popili gorka razočarenja. Činjenica je da će ova godina biti tako mršava s Nathanovim izdanjima. Mnogi fanovi su razočarani što u ovoj godini nisu izašle knjige 17 i 18 da se ona kleta rupa napokon krene popunjavati.
Meni osobno to i ne smeta, više me smeta što će se opet kao i u 2020. godini objaviti samo 2 knjige novih epizoda iz regularne serije. Znam, hiperprodukcija, puno serijala i tako to, ali eto, dozvolite da se malo izjadam ispred male, ali vjerne horde Nathanovih čitatelja.Smile
danant
#7 Posted : 7. studenog 2022. 10:27:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.10.2011.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Novi Sad
ovoo je odlican tempo za Rat Svjetova. Bravo za LibellusThumbsUp
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,055 seconds.