Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Nick Raider 40
Dado A.
#1 Posted : 9. veljače 2023. 10:22:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
Zadnje izdanje u turi koja će danas biti puštena u prodaju je 40. knjiga žestokog Nicka Raidera, a priče i autori koji vas čekaju u njoj su:

SLUČAJNI GANGSTER (Gianfranco Manfredi / Renato Polese)
MRAČNI GRAD (Alberto Ongaro / Federico Antinori)
SUDSKA GREŠKA (Gianfranco Manfredi / Luigi Siniscalchi)


Navedene epizode u Italiji su izvorno objavljene u razdoblju od ožujka do svibnja 1998. godine, u redovnim brojevima 118, 119 i 120, a kao i uvijek - fenomenalnu ekskluzivnu naslovnicu za ovu našu knjigu ponovno potpisuje naš dragi prijatelj, sjajni Darko Perović!

Vezano za tehničke detalje, ovdje se radi o našemu uobičajenom 3-u-1 izdanju, u klasičnome Bonellijevom formatu (160 x 210 mm), na 294 crno-bijele stranice (tvrde korice), s unutarnjim naslovnicama u boji te nakladi od 200 primjeraka.

Jasno, unutarnje naslovnice nacrtao je još jedan istinski majstor - Corrado Mastantuono - a što se samih pustolovina tiče, u “Slučajnom gangsteru” dogodit će se zabuna u kojoj je glavni lik simpatični mladić Johnny Senese; u “Mračnome Gradu” čeka nas mučna ljubavna priča, a u “Sudskoj grešci” uvjerit ćemo se da stvari vrlo često nisu onakve kakve se na prvi pogled čine...

Kompletan popis naših izdanja u 2023. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2359 - i za kraj još samo informacija da će regularna cijena 40. knjige Nicka Raidera biti 33,80 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti po promotivnoj cijeni od 27,04 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 9. veljače 2023. 10:23:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iz knjige:





darkwoodaxe
#3 Posted : 10. veljače 2023. 23:29:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.1.2013.(UTC)
Posts: 76
Location: Zagreb
Malo nas je al nas ima :)
Ništa me ne razveseli kao Nick !
ReemCP
#4 Posted : 13. ožujka 2023. 15:10:28(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 27.10.2018.(UTC)
Posts: 165
Location: UFC octagon
darkwoodaxe wrote:
Ništa me ne razveseli kao Nick !

Definitivno Smile

Ako smijem samo malo off ovdje, ali riječ je o Nicku.
Pitanje za Dade, pa koji uhvati vremena odgovoriti..

Nick Raider knjiga 3 - naslovnica te knjige, za koju je točno epizodu predviđena ta glavna naslovnica knjige 3 što je radio Perović?

ep7 Istraga pod crvenim svjetlima
ep8 Okrvavljena torba
ep9 Lov na čovjeka

Radio sam recenzije epizoda "Okrvavljena torba" i "Lov na čovjeka", ali ja sam bio uvjeren da je Perović svoju naslovnicu te knjige 3 tematski osmislio za epizodu "Okrvavljena torba", ali sam vidio nedavno komentar jednog člana koji kaže da je Perović ipak tu naslovnicu osmislio za sljedeću epizodu, "Lov na čovjeka", navodno da na toj naslovnici gdje je u pozadini vlak, ovaj negativac sa nožem i šeširom je lik Leftyja?

Ako mi samo netko od vas može otkloniti tu sumnju jer sam ja bio uvjeren da je ovako kako sam pisao, da je "Okrvavljena torba" u pitanju :)


"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,040 seconds.