Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Zagor specijal
Igor23
#1 Posted : 11. veljače 2023. 17:04:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 73
Location: Rab
Ekipa iz Libellusa jedno pitanje. Da li planirate u neko dogledno vrime (i dali uopće planirate) izbaciti Zagor specijalne brojeve(ili maxije) ? Pitam zbog toga da ne uzimam onda bez veze od drugih izdavača!Molio bih precizan odgovor, naravno ako nije poslovna tajna 🙂. Pozdrav i podrška
Stampa
#2 Posted : 11. veljače 2023. 20:06:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 21.11.2018.(UTC)
Posts: 15
Location: Dubrovnik
Inače libellus uvijek kaže da će izdat sve od nekog bonelli izdanja ... takožer čini mi se da prate trend kad je nešto originalno izaslo uz redovnu seriju ... sudeći po tome prvi specijal je izasao otprilike kad i izdanja koja upravo izdava libellus tako da nas mozda iznenade s prvim specijalcem ko zna :)
aeronauticar
#3 Posted : 12. veljače 2023. 1:07:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.4.2020.(UTC)
Posts: 143
Location: Manaus, Brazil
Ako im bude zdravlja i barem minimalnog interesa stripofila izdat će sve. To je već jasno kao dan. Za Zagora brige nema. Strpljivost s naše strane i zdravlje s njihove… Ostalo je zajamčeno
Fantus
#4 Posted : 12. veljače 2023. 16:46:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 2.1.2021.(UTC)
Posts: 125
Location: Cro
Ako se već bavimo kronologijom izlaženja specijalnih izdanja i maxija ( Igore oprosti što ti nisam na vrijeme odgovorio na pitanje za " Lov na vuka", ali drugi su to odradili uspješno umjesto mene Smile ) onda je prvo izašlo 5 Chico specijala : 1979, 1980, 1981, 1982 i 1983. godina, a tek onda je izašao prvi Zagor specijal ( 1988 godina ). Nisam siguran kakvi su planovi Libellusa glede objavljivanja posebnih izdanja ( mislim da je ranije negdje na forumu napisano da to imaju u planu, ali i ja bih volio potvrdu ), ali kronološki gledano ( s obzirom da smo sa Zagorom sada u 1988. godini onda se sa ovih 5 Chico specijala već kasni ). Naravno kao što sam rekao pitanje je što od toga Libellus misli izdavati i kojim ritmom.
Igor23
#5 Posted : 12. veljače 2023. 17:48:38(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 73
Location: Rab
Nema problema sve pet.. Tnx na odgovoru 🙂
ZoranC
#6 Posted : 12. veljače 2023. 21:26:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 21.9.2013.(UTC)
Posts: 293
Location: Uelzen, Njemacka
Sad se sjetih da su davno, mislim da je bilo u topicu Pitanja za LL, rekli da nece izdavati Chico specijale. Mislim cak da sam ja pitao. Ali davno je to bilo i nije receno da se nece predomisliti. S druge strane, nedavno su rekli da ce Zagor specijali krenuti u nekoj buducnosti.
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,058 seconds.