Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Mister No kolor 33 – “FANTOM U OPERI”
Dado A.
#1 Posted : 23. svibnja 2023. 8:31:50(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
U prodaji bi se ubrzo trebala naći i 33. knjiga kolorne biblioteke našega najdražeg Pilota pod naslovom “FANTOM U OPERI”.

Epizode i autori koji vas čekaju u njoj su:

97) Fantom u Operi (Tiziano Sclavi / Roberto Diso) (6./1983.)
98) Tajni prolaz (Tiziano Sclavi & Alfredo Castelli / Roberto Diso & Fabio Civitelli) (7./1983.)
99) Čovjek koji je previše znao (Alfredo Castelli / Fabio Civitelli) (8./1983.)

Kao i uvijek dosad u ovoj našoj kolornoj biblioteci, autor svih naslovnica je maestro Gallieno Ferri, a unutra vas čekaju i tri zanimljiva teksta Fabija Licarija.

Što se tehničkih detalja tiče tu je i dalje sve isto - format knjige je 170 x 240 mm (boja; tvrde korice, 296 stranica), naklada 300 primjeraka - a vezano za radnju tu nas čekaju dva izvrsna hommagea: Sclavijev Gastonu Lerouxu i Castellijev Alfredu Hitchcocku.

Tradicionalno, popis svih naših izdanja u 2023. godini možete pronaći na sljedećem topicu: http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2359

Na kraju još samo podatak da će redovna cijena 33. knjige kolornog Mister Noa biti 39,80 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti po promotivnoj cijeni od 31,84 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 23. svibnja 2023. 8:35:21(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iznutra:





mmihoci
#3 Posted : 23. svibnja 2023. 8:42:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 524
Location: Koprivnica
Dobro. Sad znamo da će i 34.

Ide taj Mr No kolor ko lud.ThumbsUp
Dado A.
#4 Posted : 23. svibnja 2023. 14:01:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Dobro. Sad znamo da će i 34.

Ide taj Mr No kolor ko lud.ThumbsUp


Sve znaš...BigGrin
Paulo Adolfo
#5 Posted : 23. svibnja 2023. 15:19:03(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 415
Location: Bar
Ah, odlično! Dvije kompletne priče u jednoj knjizi! ThumbsUp ThumbsUp Ovo je definitivno nešto najbolje do sada, ova knjiga nema ono famozno "nastavlja se". Smile
No, kako ste krenuli u skorije vrijeme vi iz Libellusa, imam jedan prijedlog za vas. Najbolje je da mi date broj žiro računa firme, reći ću svojim poslodavcima da mi platu isplate direktno na taj račun, budući da uopšte nema smisla da ja tu platu podižem, ionako cijela ode vama. LOL LOL LOL Za ostalo ćemo se mi već nekako dogovoriti... BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL
Dado A.
#6 Posted : 24. svibnja 2023. 11:25:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Paulo Adolfo wrote:
Ah, odlično! Dvije kompletne priče u jednoj knjizi! ThumbsUp ThumbsUp Ovo je definitivno nešto najbolje do sada, ova knjiga nema ono famozno "nastavlja se". Smile
No, kako ste krenuli u skorije vrijeme vi iz Libellusa, imam jedan prijedlog za vas. Najbolje je da mi date broj žiro računa firme, reći ću svojim poslodavcima da mi platu isplate direktno na taj račun, budući da uopšte nema smisla da ja tu platu podižem, ionako cijela ode vama. LOL LOL LOL Za ostalo ćemo se mi već nekako dogovoriti... BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL


Zar je dotle došlo?!LOL LOL LOL
Paulo Adolfo
#7 Posted : 24. svibnja 2023. 13:26:15(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 415
Location: Bar
Dado A. wrote:
Paulo Adolfo wrote:
Ah, odlično! Dvije kompletne priče u jednoj knjizi! ThumbsUp ThumbsUp Ovo je definitivno nešto najbolje do sada, ova knjiga nema ono famozno "nastavlja se". Smile
No, kako ste krenuli u skorije vrijeme vi iz Libellusa, imam jedan prijedlog za vas. Najbolje je da mi date broj žiro računa firme, reći ću svojim poslodavcima da mi platu isplate direktno na taj račun, budući da uopšte nema smisla da ja tu platu podižem, ionako cijela ode vama. LOL LOL LOL Za ostalo ćemo se mi već nekako dogovoriti... BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL


Zar je dotle došlo?!LOL LOL LOL


Izgleda da jeste. LOL LOL LOL
Jos sad vidim i najavu za kolor 34... Drool
O cemu da pricamo dalje? BigGrin
Dado R.
#8 Posted : 26. lipnja 2023. 10:55:33(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Od večeras u prodaji...Smile
Paulo Adolfo
#9 Posted : 26. lipnja 2023. 13:00:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 415
Location: Bar
Lijepo, sad samo treba nekako priskrbiti novac... BigGrin
Pa makar se koristio i metodama pjevacice iz ove knjige! LOL LOL LOL
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,059 seconds.