Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

SUŽANJSTVO 6 - “SHALIN” (drugi dio)
Dado A.
#1 Posted : 19. srpnja 2023. 10:46:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
S iznimnim zadovoljstvom najavljujemo da bi se ubrzo u prodaji trebao naći i šesti, završni album spektakularnog SUŽANJSTVA pod naslovom “SHALIN” (drugi dio).

Premda sigurno svi to već znate, autori ovoga istinskog remek-djela su dobro nam poznati Fabrice David (scenarij) i Eric Bourgier (scenarij i crtež), a u Francuskoj ovaj je album izvorno objavljen u listopadu 2020. godine i zaokružuje priču koja je započela sad već tamo daleke 2006. godine.

Što se tehničkih detalja tiče, ovaj album ima 68 stranica u boji (tvrde korice), format je 210 x 297 mm, naklada 300 primjeraka, a kako će se rasplesti saga sa Drekkarima, Sinovima Zemlje i svima ostalima imat ćete priliku pročitati uskoro...

Uobičajeno, kompletan popis svih naših dosad objavljenih izdanja u 2023. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2359 - a na kraju još samo podatak da će regularna cijena 6. albuma Sužanjstva biti 25,90 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 20,72 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 19. srpnja 2023. 10:48:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iznutra:











mmihoci
#3 Posted : 19. srpnja 2023. 12:50:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 525
Location: Koprivnica
Rekli bi konačno, jer čak i za uobičajeno spore Francuze, ovo je išlo ultra sporo.

Konačno mogu sad i pročitat cijelu storiju.BigGrin
Dado R.
#4 Posted : 13. rujna 2023. 17:32:00(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Od večeras u prodaji! Smile
mmihoci
#5 Posted : 21. rujna 2023. 16:50:59(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 525
Location: Koprivnica
Eto uspio pročitat u pol dana svih 6 knjiga za razliku od autora koji su to radili 17 godina. Bilo bi mrvicu brže da u popratnim tekstovima nije "čudnjikav" i ponegdje "sitan" font odnosno slova.

Sve skupa nekih 350 stranica.

Čak se u prosjeku zmajevi pojavljuju više nego u Bonellijevog Dragonera.BigGrin

Tehnički ovo izdanje spada u sam vrh Libellus izdanja. "Krivac" za to su i sami autori koji su od korica do dodatnih tekstova te priče, crteža i samog dizajna dosegli gotovo "božansko savršenstvo".ThumbsUp

Ostat će mi enigma kako autori imaju živaca, koncetracije i voljni element da rade ne "nečemu" (strah me ovo nazvat stripom) 17 godina na malom broju tabli a da k tome ne budu "kruha gladni" i ne završe u ludari.

Mislim da ću još par puta proći cijelu sagu jer mi je ziher nešto (čak poprilično) i promaklo.

Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,036 seconds.