Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

ZAGOR De Luxe - Libellus
Renky
#1 Posted : 15. kolovoza 2023. 15:52:40(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Gasi internet, motaj kablove! De Luxe Zagor od Libellusa je stigao!❤️

Oni koji me znaju isto tako znaju da nisan ljubitelj Zagora… Ne iz nekih negativnih razloga ( iako se znam našaliti što se vidi i iz citata uz post😉 ) nego jednostavno te prvi susret sa stripom usmjeri… sudeći po popularnosti, mnoge je usmjerilo na Zagora… mene u drugom pravcu ALI…

Ovo je TOP! Bomba! Dugo se najavljivalo i čekalo ovo izdanje. Znali smo iz najava šta očekivati ali ovo je iznad svih očekivanja. Iz priloženih fotki i videa možete dobiti neku sliku ali uživo san se uvjerija da i opip i masa ovog izdanja čine dodatnu dimenziju.
Unutar savršene kutije koja se otvara na sistem magneta nalaze se dvi verzije kultne Zagorove priče. Kolorna i crno/bila verzija. U pausu je i kartica, certifikat koji dokazuje autentičnost jer je izdanje rađeno u samo 188 komada. Na svakoj kartici je broj primjerka. Stripovi se jednostavno uz pomoć trakice izvlače iz kutije. Fantastične korice koje mogu izdržati višekratno listanje. Ako netko kome Zagor nije baš prvi izbor kaže da bi mi bilo ža da nisan ovo nabavija… morate mi virovati👌
Uvjeren sam da će počasno misto zauzeti na policama u Bonellijevoj redakciji kao i na policama kupaca. Imam nekih izdanja u kutijama ali Libellus je podiga ljestvicu jaaaaako visoko.

Usput, ovo je redakcijski primjerak koji je proša kilometara i otvaranja/zatvaranja. Očekujte uskoro i dostavu. Na zadnjoj fotki je moja “šestica” kojoj slijedi otvaranje i misto na polici. Jer…
Zagor je to!😉
























I jedna za usporedbu veličine, kiosk izdanje i klasični album🤩
Igor23
#2 Posted : 15. kolovoza 2023. 16:02:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 74
Location: Rab
Lipo!
channel0
#3 Posted : 15. kolovoza 2023. 18:38:37(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.9.2015.(UTC)
Posts: 101
Renky, iskačeš iz frižidera BigGrin
Renky
#4 Posted : 15. kolovoza 2023. 18:45:20(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
channel0 wrote:
Renky, iskačeš iz frižidera BigGrin


Malo je frižidera koliko ja mogu iskakati😂😂
Dado A.
#5 Posted : 15. kolovoza 2023. 23:30:44(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
Ako je stara iskusnjara poput tebe zadovoljna, onda smo i mi.BigGrin

Još su neki danas dobili svoje primjerke, a uskoro će polako i svi ostali doći na red...

Idemo dalje!Smile
Igor23
#6 Posted : 1. rujna 2023. 13:49:29(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 74
Location: Rab
Libellus ,a ča reć ....svaka čast i kapa do dna Marijanske brazde:)Stvarno ste me usrićili sa ovih par kila papira:)Puna kuća serotonina :)Osjećam se ko fratar va spovidnici punoj malih ministranata (prosjek godina 12),Hvala lipo za taj osjećaj ,i nadam se da nećete fermat samo na ovom izdanju!P.S jedini mali ,a slatki problem je ča fali par cm da stane na policu :)Hvala još jedan put i pozdrav!
Edi B
#7 Posted : 1. rujna 2023. 14:32:51(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 6.9.2020.(UTC)
Posts: 78
Location: Split
Igor23 wrote:
Libellus ,a ča reć ....svaka čast i kapa do dna Marijanske brazde:)Stvarno ste me usrićili sa ovih par kila papira:)Puna kuća serotonina :)Osjećam se ko fratar va spovidnici punoj malih ministranata (prosjek godina 12),Hvala lipo za taj osjećaj ,i nadam se da nećete fermat samo na ovom izdanju!P.S jedini mali ,a slatki problem je ča fali par cm da stane na policu :)Hvala još jedan put i pozdrav!

Zar su stvarno potrebne takve neukusne šale?
Izdanje je hvalevrijedno, to je neupitno, i treba ga hvaliti, također neupitno.
Ali ovakve šale zaista nisu potrebne.
Igor23
#8 Posted : 1. rujna 2023. 14:40:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2021.(UTC)
Posts: 74
Location: Rab
Edi B wrote:
Igor23 wrote:
Libellus ,a ča reć ....svaka čast i kapa do dna Marijanske brazde:)Stvarno ste me usrićili sa ovih par kila papira:)Puna kuća serotonina :)Osjećam se ko fratar va spovidnici punoj malih ministranata (prosjek godina 12),Hvala lipo za taj osjećaj ,i nadam se da nećete fermat samo na ovom izdanju!P.S jedini mali ,a slatki problem je ča fali par cm da stane na policu :)Hvala još jedan put i pozdrav!

Zar su stvarno potrebne takve neukusne šale?
Izdanje je hvalevrijedno, to je neupitno, i treba ga hvaliti, također neupitno.
Ali ovakve šale zaista nisu potrebne.

Tko se šali ,i di si ti u mom postu pročitao šalu?i?Ne da mi se raspravljat sa dušebrižnicima i moralistima ,,,uživaj lipi je dan ,i svako dobro!
CheddarBob
#9 Posted : 3. rujna 2023. 8:26:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.4.2015.(UTC)
Posts: 234
Man
Location: Samobor
Edi B wrote:
ovakve šale zaista nisu potrebne.


Jesu. LOL LOL LOL LOL LOL
SZOCK
Dado R.
#10 Posted : 3. rujna 2023. 16:42:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Hajde samo smanjite doživljaj oko bilo koje teme koja ovdje ne pripada...Angry Smile
mmihoci
#11 Posted : 6. rujna 2023. 10:55:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 525
Location: Koprivnica
Eto, i meni stigao moj Zagor De Luxe.

Mogu samo reći: treba to imat u rukama za potpuni doživljaj.

Sad je na redu nešto slično za nekog drugog Benellijevca. Recimo Nathana.BigGrin
Dado A.
#12 Posted : 6. rujna 2023. 17:35:22(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.663
Location: Makarska
BigGrin Cool
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,082 seconds.