Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Tex 137 – “CHEYENNE CLUB”
Dado A.
#1 Posted : 24. listopada 2023. 15:54:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
Uz “Lijepu Zeldu”, ubrzo će se u prodaji - kao 137. knjiga redovne biblioteke Texa Willera - naći još jedna kultna priča koja je prije sedam godina bila uvrštena u našu kolornu best of ediciju, a riječ je o klasiku pod naslovom “CHEYENNE CLUB”!

Scenarij ove fenomenalne pustolovine napisao je legendarni Guido Nolitta alias Sergio Bonelli, crtež potpisuje prekaljeni Fernando Fusco, glavnu naslovnicu naše knjige nacrtao je veliki Claudio Villa, a u Italiji ona je izvorno objavljena u razdoblju od studenoga 1984. do veljače 1985. godine, u brojevima 289, 290, 291 i 292 redovne serije.

Vezano za tehničke detalje, format knjige je onaj klasični Bonellijev (160 x 210 mm; c/b; 312 stranica; tvrde korice), autor unutarnjih naslovnica je maestro Aurelio Galleppini, naklada je 350 primjeraka, a što se same priče tiče, Tex će se ovom prilikom sukobiti sa skupinom beskrupuloznih bogataša iz Cheyenne Cluba na čijem je čelu nemilosrdni pukovnik Watson...

Kao i obično, popis svih naših izdanja u 2023. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2359 – i za kraj još samo informacija da će redovna cijena 137. knjige redovne Texove biblioteke biti 35,90 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti po promotivnoj cijeni od 28,72 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 24. listopada 2023. 15:55:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iznutra:





mmihoci
#3 Posted : 24. listopada 2023. 16:11:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 524
Location: Koprivnica
Ajde dosta Texa.Crying

Daj malo nekaj drugog. Recimo zadnji album Dylan Dog - Pripovjesti sutrašnjice ili Nathan Never Gigant 15, pa dvije Dragenero Pobunjenik i itd...
Dado A.
#4 Posted : 24. listopada 2023. 16:21:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.661
Location: Makarska
mmihoci wrote:
Ajde dosta Texa.Crying

Daj malo nekaj drugog. Recimo zadnji album Dylan Dog - Pripovjesti sutrašnjice ili Nathan Never Gigant 15, pa dvije Dragenero Pobunjenik i itd...


Samo opušteno.
Paulo Adolfo
#5 Posted : 24. listopada 2023. 16:27:01(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 415
Location: Bar
Dakle, pogodio sam! Odlicno! Drool Drool Drool
Svaka cast, nisam se nadao da ce odmah uslijediti taj drugi broj o kojem ste pricali. Love
Nego... mozemo li ubrzo mozda ocekivati i Magazin ediciju?
franjo7734
#6 Posted : 24. listopada 2023. 16:36:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.7.2021.(UTC)
Posts: 16
mmihoci wrote:
Ajde dosta Texa.Crying

Daj malo nekaj drugog. Recimo zadnji album Dylan Dog - Pripovjesti sutrašnjice ili Nathan Never Gigant 15, pa dvije Dragenero Pobunjenik i itd...


Potpisujem posebno za DD pripovjesti sutrašnjice nikako dočekat zadnji brojConfused i dodajem DD kolor bibliotekaLove
Marko R
#7 Posted : 25. listopada 2023. 8:59:11(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.5.2014.(UTC)
Posts: 69
Man
Location: Srbija
franjo7734 wrote:
mmihoci wrote:
Ajde dosta Texa.Crying

Daj malo nekaj drugog. Recimo zadnji album Dylan Dog - Pripovjesti sutrašnjice ili Nathan Never Gigant 15, pa dvije Dragenero Pobunjenik i itd...


Potpisujem posebno za DD pripovjesti sutrašnjice nikako dočekat zadnji brojConfused i dodajem DD kolor bibliotekaLove


Još jedan potpis za poslednje "Pripovijesti". A pre tog DD kolora (mada mislim, Dilan u boji, šta znam... Confused ), mogla bi i neka nadoknada za neobjavljenih 20 Lib DD knjiga (60 regularnih epizoda) tokom proteklih nekoliko godina (konkretno od 2017. pa do danas). Razumem ja da je potražnja pala, a sa njom i tiraž - ali 3, ponekad 4 knjige godišnje je ipak malo (u ovoj godini smo još uvek na 2).

No, da se nadamo da će biti neko pozitivno iznenađenje kao za ova 2 poslednja Martija...
Dado R.
#8 Posted : 25. listopada 2023. 9:56:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Marko R wrote:
franjo7734 wrote:
mmihoci wrote:
Ajde dosta Texa.Crying

Daj malo nekaj drugog. Recimo zadnji album Dylan Dog - Pripovjesti sutrašnjice ili Nathan Never Gigant 15, pa dvije Dragenero Pobunjenik i itd...


Potpisujem posebno za DD pripovjesti sutrašnjice nikako dočekat zadnji brojConfused i dodajem DD kolor bibliotekaLove


Još jedan potpis za poslednje "Pripovijesti". A pre tog DD kolora (mada mislim, Dilan u boji, šta znam... Confused ), mogla bi i neka nadoknada za neobjavljenih 20 Lib DD knjiga (60 regularnih epizoda) tokom proteklih nekoliko godina (konkretno od 2017. pa do danas). Razumem ja da je potražnja pala, a sa njom i tiraž - ali 3, ponekad 4 knjige godišnje je ipak malo (u ovoj godini smo još uvek na 2).

No, da se nadamo da će biti neko pozitivno iznenađenje kao za ova 2 poslednja Martija...

Baš sam se pitao gdje je naš "Statističar"!? BigGrin Smile
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,062 seconds.