Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Mladi Tex Willer specijalni broj 7 - “NAGOVJEŠTAJ RATA”
Dado A.
#1 Posted : 10. travnja 2024. 12:18:51(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
Uskoro bi se u prodaji trebao naći i 7. specijalni broj uzbudljivoga novog serijala koji prati dosad neispričane pustolovine mladog Texa Willera, a naslov mu je “NAGOVJEŠTAJ RATA”!

Kako je riječ o izravnom nastavku “Bandere”, priče koju smo objavili u 3. specijalcu iste ove biblioteke, i u ovoj epizodi Texu će se priključiti legendarni Zagor, uz dodatak da će im ovog puta društvo praviti i njihovi najbolji prijatelji Kit Carson i Chico!

Ova pustolovina izvorno je u Italiji objavljena u prosincu 2023. godine, autori su sjajni Mauro Boselli (scenarij) i Alessandro Piccinelli (crtež), a naslovnicu kao i obično potpisuje Maurizio Dotti.

Format knjige je standardni Bonellijev (160 x 210 mm), priča ima 128 stranica (c/b; tvrde korice), naklada je 300 primjeraka, a u njoj nas, s obzirom na to da ovi specijalni brojevi nisu uvijek nužno vezani za kronologiju redovne serije mladog Texa Willera, čekaju događaji koji su se zbili nakon Građanskog rata, u vrijeme kada Tex više nije odmetnik, nego rendžer. Budući da je riječ o vremenu neposredno prije velikog pohoda Komanča na Texas, ponovno ćemo susresti i Quanaha Parkera, a naši junaci, boreći se protiv sudbine, provokatora i ratnih huškača, pokušat će spriječiti ono što je svima već jasno da je neizbježno – rat!

Cjelokupan popis naših dosad objavljenih izdanja u 2024. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2502 - i potom za kraj još samo podatak da će regularna cijena 7. specijalnog broja mladog Texa Willera biti 24,90 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti za 19,92 €.

Bacite pogled:



Dado A.
#2 Posted : 10. travnja 2024. 12:21:01(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
A evo i nekoliko stranica iznutra:





mmihoci
#3 Posted : 10. travnja 2024. 12:24:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 18.12.2018.(UTC)
Posts: 526
Location: Koprivnica
E ovakav tip specijala mi je najdraži i s pravom se naziva "Specijal".ThumbsUp
Paulo Adolfo
#4 Posted : 10. travnja 2024. 15:32:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 19.1.2021.(UTC)
Posts: 417
Location: Bar
Vidi ti staroga Zagora sto je vitalan! BigGrin Pravi atleticar starcic... LOL
Hm... Da vidimo... Bandera mi nije bila nesto. Ok, nije da sam bas bio razocaran, ali ocekivao sam dosta vise od te price, a svakako bi bilo bolje da je to izaslo u redovnoj seriji na vecem broju stranica kroz 5 ili 6 nastavaka. Kako god...
Bas da vidimo sto ce biti sa ovom pricom! Smile
Al
#5 Posted : 10. travnja 2024. 16:59:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 22.3.2019.(UTC)
Posts: 253
Location: BiH
Pozitivno sam iznenađen, nisam se nadao da će u paru biti i Tex specijal
Users browsing this topic
Guest (3)
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,038 seconds.