Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

30 Pages«<89101112>»
Stripovi koje želimo u izdanju Libellusa
anto
#181 Posted : 10. siječnja 2013. 22:43:56(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Tex Willer wrote:
Garfield wrote:
Tex Willer wrote:
Garfield wrote:
vs wrote:
lipo od tebe sta si pobroja, uvik me zanimalo, al mi je bilo tlaka zajebavat se...

ja iman sve sta mi je napeto, to su 203 knjige... nekih 45%... niti pola...sramota


Cuj sramota 203 knjige :) (doduse sad je jos manje u postotcima jer se povecao broj izdanja, nego u prijasnjom postu)

Ja sam trenutno na oko 75% (350 knjiga)


Slabo, ja imam stotinak viseFlapper Flapper Flapper



Ccc. Znaci ne uzimas reprinte ? Pih. Kakav si ti kolekcionar Libellus-ovih stripova a nisi uzeo reprinte Flapper
Taman kad osvojim fantasy ligu i koji put manager mjeseca bicu i ja negdje na tom broju LOL


Reprinte i RidjobradogBigGrin
Ne mogu da ga svarim nikako. Sad kad procita AntoLOL LOL LOL

Samo te posmatram
anto
#182 Posted : 10. siječnja 2013. 22:44:39(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Tex Willer wrote:
Garfield wrote:
Tex Willer wrote:
Garfield wrote:
vs wrote:
lipo od tebe sta si pobroja, uvik me zanimalo, al mi je bilo tlaka zajebavat se...

ja iman sve sta mi je napeto, to su 203 knjige... nekih 45%... niti pola...sramota


Cuj sramota 203 knjige :) (doduse sad je jos manje u postotcima jer se povecao broj izdanja, nego u prijasnjom postu)

Ja sam trenutno na oko 75% (350 knjiga)


Slabo, ja imam stotinak viseFlapper Flapper Flapper



Ccc. Znaci ne uzimas reprinte ? Pih. Kakav si ti kolekcionar Libellus-ovih stripova a nisi uzeo reprinte Flapper
Taman kad osvojim fantasy ligu i koji put manager mjeseca bicu i ja negdje na tom broju LOL


Reprinte i RidjobradogBigGrin
Ne mogu da ga svarim nikako. Sad kad procita AntoLOL LOL LOL

Samo te posmatram
Za-Gor-Te-Nay
#183 Posted : 11. siječnja 2013. 20:54:58(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.6.2012.(UTC)
Posts: 11
Man
Location: Split
dampyr knjiga sa 3 epizode s originalnim naslovnicama...gotovo ko Dylan...to bi ubijalo BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
split85
#184 Posted : 11. siječnja 2013. 22:27:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Za-Gor-Te-Nay wrote:
dampyr knjiga sa 3 epizode s originalnim naslovnicama...gotovo ko Dylan...to bi ubijalo BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Ubijalo bi i novčanik Pirate
Za-Gor-Te-Nay
#185 Posted : 12. siječnja 2013. 21:26:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 4.6.2012.(UTC)
Posts: 11
Man
Location: Split
split85 wrote:
Za-Gor-Te-Nay wrote:
dampyr knjiga sa 3 epizode s originalnim naslovnicama...gotovo ko Dylan...to bi ubijalo BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin

Ubijalo bi i novčanik Pirate

a koda ga ne ubija i dosad Flapper Flapper
zeljko
#186 Posted : 12. siječnja 2013. 22:22:27(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
kakav ba dampir to bi ubilo libelus
prodaja bi bila manja od nik rajdera Cursing
Oki
#187 Posted : 14. siječnja 2013. 13:47:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Što se tiče Dampyra,meni nikako nije jasno zašto je on prošao tako loše u Hrvatskoj i Srbiji. Confused
Meni je recimo Dampyr jedan od najboljih strip junaka uopće...lov na vampire i raznorazne demone je od njega među napravio svjetskog putnika broj 1 među strip junacima,a iz epizode u epizodu Dampyr otkriva sebe i svoje "moći" koje ima zbog svog porjekla...
Ja bih više od bilo kojeg drugog strip junaka volio vidjeti Dampyra u izdanju Libellusa,ali malo je nezgodno s njim započinjati pošto su u Hrvatskoj već izašle prve 32 epizode(pa je ugašeno daljnje izdavanje),a u Srbiji prvih 40 epizoda (po nekim saznanjima,nakon duže pauze,Dampyr i u Srbiji ipak ide dalje u višeepizodnom izdanju).
E sada,možda bi bilo dobro da Libellus proba barem sa Dampyr specijalcima?
...ima ona jedna specijal epizoda sa mjestom radnje u Mostaru za koju su zainteresirani i oni koji uopće ne vole Dampyra....
Renky
#188 Posted : 14. siječnja 2013. 13:52:01(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
I ta epizoda bi Libellusu omogućila odmor na DžamajkiLOL LOL

Ma kako uopće uzet za ozbiljno priče o Dampyru? Propa je uzduž i popriko, ovakav i onakav, ode i tamo... Jebem ja i nastavak, eventualni, tu i tamo ritmom.

Od sad... STROGO SE ZABRANJUJE PREDLAGATI BILO ŠTA ŠTO NIJE BD!!!!Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper Flapper
Oki
#189 Posted : 14. siječnja 2013. 14:31:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Baš tako...propao je uzduž i popriko,al' mi nikako nije jasno zašto je imao toliko loš prolaz kod čitatelja?
...a od ove jedne epizode bi zarada mogla pokrit troškove za Džamajkanske domaće cigare i možda za pivu ako ne budu previše žedni...
bubo
#190 Posted : 14. siječnja 2013. 14:35:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
hm,jedno su želje a drugo realnost ,a realnost kaže da libellus ima več popriličan broj dugih serijala(zagor,tex,marti,dilan,nathan,nick raider) tako da uzimanje bilo kakvog dužeg serijala po meni ne bi bio dobar potez,mini serijali i one shotovi uz ovo postojeće je sasvim logično rješenje..
Renky
#191 Posted : 14. siječnja 2013. 17:45:42(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Oki wrote:
Baš tako...propao je uzduž i popriko,al' mi nikako nije jasno zašto je imao toliko loš prolaz kod čitatelja?


Jednostavno... jer nema čitateljaCrying

Oki wrote:

...a od ove jedne epizode bi zarada mogla pokrit troškove za Džamajkanske domaće cigare i možda za pivu ako ne budu previše žedni...


Poznajuć' dotične... "domaće" cigare bi bile fi 48 mm a vinčina bi tekla u potocima... Tako da ništa od Dampyra dok ne bude bar pedesetak "must have" specijalacaFlapper Flapper

A što je najgore... mislim da im je čak nekad davno bija u planuLOL LOL LOL

Tex Willer
#192 Posted : 14. siječnja 2013. 18:09:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Oki wrote:
Baš tako...propao je uzduž i popriko,al' mi nikako nije jasno zašto je imao toliko loš prolaz kod čitatelja?
...a od ove jedne epizode bi zarada mogla pokrit troškove za Džamajkanske domaće cigare i možda za pivu ako ne budu previše žedni...


U Hrvatskoj je izlazio kad strip scena u Srbiji nije postojala (dobro, jeste, ali bez kiosk izdavaca kao sto je VC sve je to previse sitno).
Ljudi u Srbiji nisu ni znali za hrvatsko izdanje Dampyra.
Sto se tice VC, njima su tirazi u kojima radi vecina izdavaca iz Srbije i Hrvatske, nedovoljni.
Dampyr bi sad u nekom manjem tirazu od npr.300-350 imao siguran prolaz.
Ali nema nikog da se usudi da krene.
Renky
#193 Posted : 14. siječnja 2013. 19:18:08(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Opet piješFlapper Flapper Flapper
Tex Willer
#194 Posted : 14. siječnja 2013. 23:16:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Renky wrote:
Opet piješFlapper Flapper Flapper


Nisam bre jos od Makarske pio, ucim svapskiBigGrin
Ja pijem retko, ali se u tim situacijama ubijam redovnoBigGrin
sir oliver
#195 Posted : 16. siječnja 2013. 18:42:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 23.12.2012.(UTC)
Posts: 5
Ne znam da li je vec nego to predlagao, novi sam na forumu, ali ja bih volio vidjeti Alana Forda u izdanju Libellusa.
Renky
#196 Posted : 16. siječnja 2013. 19:14:27(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
sir oliver wrote:
Ne znam da li je vec nego to predlagao, novi sam na forumu, ali ja bih volio vidjeti Alana Forda u izdanju Libellusa.


Zašto?Blink
AF
#197 Posted : 16. siječnja 2013. 19:58:40(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 19.11.2012.(UTC)
Posts: 15
Renky wrote:
sir oliver wrote:
Ne znam da li je vec nego to predlagao, novi sam na forumu, ali ja bih volio vidjeti Alana Forda u izdanju Libellusa.


Zašto?Blink


Zato sto ce uskoro reprint u boji? Flapper

Zato sto je SA malko usrao motku. Ali malko Blushing
Renky
#198 Posted : 16. siječnja 2013. 20:10:36(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
AF wrote:
Renky wrote:
sir oliver wrote:
Ne znam da li je vec nego to predlagao, novi sam na forumu, ali ja bih volio vidjeti Alana Forda u izdanju Libellusa.


Zašto?Blink


Zato sto ce uskoro reprint u boji? Flapper

Zato sto je SA malko usrao motku. Ali malko Blushing



Nisan baš sklon onim izjavama kako je bolja ova ili ona verzija, boja ili c/b ali baš kod AF mislim da je c/b opcija veliki udio u kvaliteti pored prijevoda i crteža.
A i SA izdanja su sasvim korektno odrađena, u dvi, pa čak i tri verzije ( super klasik ), cjenovno pristupačna svima i dostupna. Ako ne u Klasik onda u sklasik izdanju.
AF
#199 Posted : 16. siječnja 2013. 20:15:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 19.11.2012.(UTC)
Posts: 15
Renky wrote:

Nisan baš sklon onim izjavama kako je bolja ova ili ona verzija, boja ili c/b ali baš kod AF mislim da je c/b opcija veliki udio u kvaliteti pored prijevoda i crteža.
A i SA izdanja su sasvim korektno odrađena, u dvi, pa čak i tri verzije ( super klasik ), cjenovno pristupačna svima i dostupna. Ako ne u Klasik onda u sklasik izdanju.


Tačno je, korektno je uradjeno. Mozda covek hoce bolje od korektnog Flapper

Format izdanja kod SA je promasen. Mislim na meka izdanja.
Bilo je problema oko lepka, te oko papira... I to tvrdo izdanje je apsolutno nepotrebno (trebalo je dosta para da to skapiram BigGrin ). Da je vise epizoda u jednoj, pa da ima smisla (kolekcionarci, ne?), ovako ukoriceno, nema smisla (a i skupo, brale Smile ).

Kako god, kolor ce da krene, pa ko prvi devojci... I guess Cool
Renky
#200 Posted : 16. siječnja 2013. 20:31:40(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
AF wrote:
Renky wrote:

Nisan baš sklon onim izjavama kako je bolja ova ili ona verzija, boja ili c/b ali baš kod AF mislim da je c/b opcija veliki udio u kvaliteti pored prijevoda i crteža.
A i SA izdanja su sasvim korektno odrađena, u dvi, pa čak i tri verzije ( super klasik ), cjenovno pristupačna svima i dostupna. Ako ne u Klasik onda u sklasik izdanju.


Tačno je, korektno je uradjeno. Mozda covek hoce bolje od korektnog Flapper

Format izdanja kod SA je promasen. Mislim na meka izdanja.
Bilo je problema oko lepka, te oko papira... I to tvrdo izdanje je apsolutno nepotrebno (trebalo je dosta para da to skapiram BigGrin ). Da je vise epizoda u jednoj, pa da ima smisla (kolekcionarci, ne?), ovako ukoriceno, nema smisla (a i skupo, brale Smile ).

Kako god, kolor ce da krene, pa ko prvi devojci... I guess Cool



A vidiš, tvrda izdanja nemaju problema sa lipilon, znači nije nepotrebno... Od kiosk izdanja se ni ne očekuje da izdrže vječno, pa čak ni više od jednog čitanja pa je HC apsolutno potreban u takvim situacijama... 'ko voli i želi, of kors.Wink

Koja je frka sa formatom? I koja je razlika od HC?Blink Confused
Users browsing this topic
Guest
30 Pages«<89101112>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,140 seconds.