Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

30 Pages«<678910>»
Stripovi koje želimo u izdanju Libellusa
Dado R.
#141 Posted : 26. prosinca 2012. 23:31:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Curumo wrote:
Koliko ja znam, Algoritam je to namjeravao izdati kod nas, navodno je čak nedavno otkupio i prava za HR.
No znajući koliko izdaju, ne treba se tomu radovati.
Stoga je izvanredno da će to objaviti Darkwood.

Tocno tako, uzdam se ja u Darkwood, Algoritam mozes zaboraviti...
Dado R.
#142 Posted : 26. prosinca 2012. 23:33:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
stripfan wrote:
Da, to je ono o čemu smo razgovarali na Interliberu.. LL nije u mutnim vodama, skandalima ni sl. te kao takav nije zanimljiv novinarimaCrying pa šire mase nikad čule! kao npr ja, do prije god dana nisam ni znao za LL i od onda financije trpeConfused
al je zato u kolekciji oko 200 izdanja
Hvala na odgovoru, onda se čeka Darkwood jer bolje išta nego ništa..
a novinari pojma nemajuMad

Ma novinari ko novinari, objektivnost je nesto sto rijetki poznaju, pocevsi od sporta pa dalje sve redom.
Pise se po naredbi, narudzbi ili po osobnim sklonostima prema nekome ili necemu.
Lazno je mnogo toga u ovoj nasoj jadnoj drzavi.Crying
Dado R.
#143 Posted : 26. prosinca 2012. 23:33:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
stripfan wrote:
Lako je za mene, al žena če bit razočarana što neče bit TWD u Libellus izdanju Smile

Tjesit ces je i citati joj iz nekog drugog izdanja...Smile
zeljko
#144 Posted : 27. prosinca 2012. 11:38:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
ma kakva širenja dalje i izmišljanje novih serijala

posvetite se onome što ste započeli BigGrin
split85
#145 Posted : 27. prosinca 2012. 12:47:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
zeljko wrote:
ma kakva širenja dalje i izmišljanje novih serijala

posvetite se onome što ste započeli BigGrin

+1
boj@n
#146 Posted : 27. prosinca 2012. 18:00:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 20.7.2011.(UTC)
Posts: 41
Man
Location: Canada
zeljko wrote:
ma kakva širenja dalje i izmišljanje novih serijala

posvetite se onome što ste započeli BigGrin



+1! Ne želim da zvucim i da se pretvaram kao da znam kako je biti u biznisu stip izdavaštva (To najbolje od svih nas Dade znaju) ali je Zeljko u pravu. Svi volimo i kupujemo serijale koji su vec u prodaji. Kvalitet Libellusovih izdanja je mnogo bolji od ostalih koje sam narucivao. Bilo bi steta da se pokrenu novi serijali i time da se "zagrize" veci zalogaj nego sto ga mozemo svi progutati. To je bar moje misljenje ali Dade najbolje znaju sta mogu da urade a sta ne. Ne bi libellus ovoliko trajao da ne znaju nista o biznisu.
Nostromo Zarkoff
#147 Posted : 28. prosinca 2012. 0:53:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 4.8.2011.(UTC)
Posts: 50
Man
Location: Split
Tako je. Završite šta ste započeli, to je primarno. Laugh

Uvik zanimljiva ideja po meni bi trebala biti 2 strike martyja priče u jednoj knjizi, jel više neznam ko ovo može pratit. Imam prvih mm 56 knjiga, kako ću dalje, neznam, iskreno,moga bi odustat, da ne lažem.
Puno mi se više isplati šta sad uzimam i dalje sigurno nn ,dd, imaju 300 stranica, pa zg stoji dobro (nadam se da će imat 300 str ubrzo, kad priskoćimo ove prve ep), a bome i mr.no ima često i više, on mi je uz riđeg best-buy. A razlika u cijeni nije velika s obzirom na br stranica (marty ima u prosjeku 140 str, ništa, taman 2 ep bi pasale jednoj knjizi, pa to se dogodilo u knjizi 16,pa šta je falilo? a ni onda ne stiže jednog dd koji je 4 kn skuplji???) .

Eto, ako može neki kratki komentar, pošto sam vjerni kupac?Smile , bar dvi moje plaće su vaše svake godine.Bored


A želja za budućnost...samo Dampyr..3u1 ko dd i imamo sve. Sve!

Arbok
#148 Posted : 28. prosinca 2012. 1:36:12(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Nostromo Zarkoff wrote:
Tako je. Završite šta ste započeli, to je primarno. Laugh

Uvik zanimljiva ideja po meni bi trebala biti 2 strike martyja priče u jednoj knjizi, jel više neznam ko ovo može pratit. Imam prvih mm 56 knjiga, kako ću dalje, neznam, iskreno,moga bi odustat, da ne lažem.
Puno mi se više isplati šta sad uzimam i dalje sigurno nn ,dd, imaju 300 stranica, pa zg stoji dobro (nadam se da će imat 300 str ubrzo, kad priskoćimo ove prve ep), a bome i mr.no ima često i više, on mi je uz riđeg best-buy. A razlika u cijeni nije velika s obzirom na br stranica (marty ima u prosjeku 140 str, ništa, taman 2 ep bi pasale jednoj knjizi, pa to se dogodilo u knjizi 16,pa šta je falilo? a ni onda ne stiže jednog dd koji je 4 kn skuplji???) .

Eto, ako može neki kratki komentar, pošto sam vjerni kupac?Smile , bar dvi moje plaće su vaše svake godine.Bored


A želja za budućnost...samo Dampyr..3u1 ko dd i imamo sve. Sve!


Da, slažem se da bi bilo dobro da se MM izdaje po 2 priče u 1 knjizi, ali i mislim da nema šanse za to, poznavajući izdavačku politiku Libellusa... Crying
Dado R.
#149 Posted : 28. prosinca 2012. 15:16:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Nostromo Zarkoff wrote:
Tako je. Završite šta ste započeli, to je primarno. Laugh

Uvik zanimljiva ideja po meni bi trebala biti 2 strike martyja priče u jednoj knjizi, jel više neznam ko ovo može pratit. Imam prvih mm 56 knjiga, kako ću dalje, neznam, iskreno,moga bi odustat, da ne lažem.
Puno mi se više isplati šta sad uzimam i dalje sigurno nn ,dd, imaju 300 stranica, pa zg stoji dobro (nadam se da će imat 300 str ubrzo, kad priskoćimo ove prve ep), a bome i mr.no ima često i više, on mi je uz riđeg best-buy. A razlika u cijeni nije velika s obzirom na br stranica (marty ima u prosjeku 140 str, ništa, taman 2 ep bi pasale jednoj knjizi, pa to se dogodilo u knjizi 16,pa šta je falilo? a ni onda ne stiže jednog dd koji je 4 kn skuplji???) .

Eto, ako može neki kratki komentar, pošto sam vjerni kupac?Smile , bar dvi moje plaće su vaše svake godine.Bored

A želja za budućnost...samo Dampyr..3u1 ko dd i imamo sve. Sve!

Naravno da su nam prioriteti ovo sto smo zapoceli. Samo neke extra iznimke poput Thorgala mogu doci u obzir,
ali zbog nas samih zelimo se najvecim dijelom posvetiti sadasnjim serijalima.
Spletom raznih okolnosti u zaostacima smo s planiranim, pa treba prvo uhvatiti normalni ritam a onda dalje redom.

Sto se tice MM, razmisljali jesmo ali za sada nije u planu spajanje epizoda, a hoce li ikada biti, ne znam, ja sam od onih koji kaze nikad ne reci nikad...
Kod knjige 16 bilo je rijec o jednoj epzodi koja bi samostalna imala doista mali broj stranica ispod 90, pa smo je spojili,
a slicno smo imali mislim i kod knjige broj 3. A sve koje su imale barem jednu uobicajenu epizodu na cirka 96 stranica isli smo zasebno.
U svakom slucaju uvijek je dobro cuti razmisljanje i nasih citatelja...
Garfield
#150 Posted : 28. prosinca 2012. 15:35:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Nostromo Zarkoff wrote:
Tako je. Završite šta ste započeli, to je primarno. Laugh

Uvik zanimljiva ideja po meni bi trebala biti 2 strike martyja priče u jednoj knjizi, jel više neznam ko ovo može pratit. Imam prvih mm 56 knjiga, kako ću dalje, neznam, iskreno,moga bi odustat, da ne lažem.
Puno mi se više isplati šta sad uzimam i dalje sigurno nn ,dd, imaju 300 stranica, pa zg stoji dobro (nadam se da će imat 300 str ubrzo, kad priskoćimo ove prve ep), a bome i mr.no ima često i više, on mi je uz riđeg best-buy. A razlika u cijeni nije velika s obzirom na br stranica (marty ima u prosjeku 140 str, ništa, taman 2 ep bi pasale jednoj knjizi, pa to se dogodilo u knjizi 16,pa šta je falilo? a ni onda ne stiže jednog dd koji je 4 kn skuplji???) .

Eto, ako može neki kratki komentar, pošto sam vjerni kupac?Smile , bar dvi moje plaće su vaše svake godine.Bored


A želja za budućnost...samo Dampyr..3u1 ko dd i imamo sve. Sve!



Samo da se nadovezem da mi ne bi bilo mrsko kad bi krenuli sa Dampyr-om :)
Garfield
#151 Posted : 7. siječnja 2013. 21:08:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Mala prepravka i detaljno provjereno :) Ovo je sa reprintima.

Martin Mystere – 106
Tex Willer – 69
Nathan Never – 61
Mister No – 62
Magicni Vjetar – 44
Ken Parker – 32
Nick Raider 17
Ridjobradi – 14
Dylan Dog – 10
Demien – 9
Spirou & Fantasio – 8
Skriveno Lice – 7
Zagor – 6
Biblioteka Libellus -6
Klara – 5
Alfonso Font – 4
Zavjera Srijedom – 3
Sherlock Holmes – 2
Hermann – 2
Oci i Tama – 1
Skorpion – 1
I.R.S – 1
Odmetnuti – 1
Maria Dolares – 1
Putovanja Alexandrea Icara – 1
Senior & Junior – 1

TOTAL 475
vs
#152 Posted : 7. siječnja 2013. 21:19:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
lipo od tebe sta si pobroja, uvik me zanimalo, al mi je bilo tlaka zajebavat se...

ja iman sve sta mi je napeto, to su 203 knjige... nekih 45%... niti pola...sramota
Dado R.
#153 Posted : 7. siječnja 2013. 21:21:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
A Nick Raider?
Izdanja ima ukupno 474 od cega su 6 reprinti, dakle 468, jos 32 i eto nas na 500...Smile
Dado R.
#154 Posted : 7. siječnja 2013. 21:24:26(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
A sve imam osjecaj ili da mi nesto jos fali ili da je nesto viska...Smile
Garfield
#155 Posted : 7. siječnja 2013. 21:58:46(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
To bi trebalo da je to, i treba se proslaviti sa 500-om knjigom :)
Garfield
#156 Posted : 7. siječnja 2013. 22:02:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
vs wrote:
lipo od tebe sta si pobroja, uvik me zanimalo, al mi je bilo tlaka zajebavat se...

ja iman sve sta mi je napeto, to su 203 knjige... nekih 45%... niti pola...sramota


Cuj sramota 203 knjige :) (doduse sad je jos manje u postotcima jer se povecao broj izdanja, nego u prijasnjom postu)

Ja sam trenutno na oko 75% (350 knjiga)
Tex Willer
#157 Posted : 7. siječnja 2013. 22:10:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Garfield wrote:
vs wrote:
lipo od tebe sta si pobroja, uvik me zanimalo, al mi je bilo tlaka zajebavat se...

ja iman sve sta mi je napeto, to su 203 knjige... nekih 45%... niti pola...sramota


Cuj sramota 203 knjige :) (doduse sad je jos manje u postotcima jer se povecao broj izdanja, nego u prijasnjom postu)

Ja sam trenutno na oko 75% (350 knjiga)


Slabo, ja imam stotinak viseFlapper Flapper Flapper
vs
#158 Posted : 7. siječnja 2013. 22:12:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
aj garfilde kvragu, ima 468 izdanja, sad si mi jos vise smanjia postotak, sad san na nekih 43%, jos veca sramota LOL

respect za 75%Cool


vs
#159 Posted : 7. siječnja 2013. 22:14:09(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Tex Willer wrote:
Garfield wrote:
vs wrote:
lipo od tebe sta si pobroja, uvik me zanimalo, al mi je bilo tlaka zajebavat se...

ja iman sve sta mi je napeto, to su 203 knjige... nekih 45%... niti pola...sramota


Cuj sramota 203 knjige :) (doduse sad je jos manje u postotcima jer se povecao broj izdanja, nego u prijasnjom postu)

Ja sam trenutno na oko 75% (350 knjiga)


Slabo, ja imam stotinak viseFlapper Flapper Flapper

ubra san ja da ovdi ima uzivljenika... ne bi se zacudia da neko ima sve... a da nije u LL, njihov blizi rod ili ljubavnikBigGrin
Tex Willer
#160 Posted : 7. siječnja 2013. 22:16:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

Sto se tice MM, razmisljali jesmo ali za sada nije u planu spajanje epizoda, a hoce li ikada biti, ne znam, ja sam od onih koji kaze nikad ne reci nikad...
U svakom slucaju uvijek je dobro cuti razmisljanje i nasih citatelja...


Evo jos jednog koji se slaze, a znam da isto misli i Carson, ponekad kad misli.
Nije samo u pitanju finansijski momenat vec i ritam. MM i Mr No se prate brojem knjiga, ali je Mr No daleko odmako po talijanskoj numeraciji.
I jos je MM "ziv" serijal za razliku od Mr NoaCool
A slazem se i za Dampyra, lepo bi bilo da i njega ubaciteSmile
Users browsing this topic
Guest
30 Pages«<678910>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,136 seconds.