Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

10 Pages«<34567>»
Poštarine, pakiranja i dostave...
Arbok
#81 Posted : 3. studenog 2012. 1:10:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Evo, prije neki dan stigao drugi primjerak MM almanaha, a oštećeni odmah vraćen! Hvala Libellusu na rijetko viđenoj profesionalnosti! ThumbsUp ThumpUp
Dado R.
#82 Posted : 3. studenog 2012. 1:49:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Mi ne radimo nista posebno, samo postupamo prema nasim kupcima onako kako i sami zelimo da se drugi prema nama odnose u slicnim situacijama.Smile
tomekk
#83 Posted : 5. studenog 2012. 18:18:58(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.10.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Hrvatska
Dado R. wrote:
Mi ne radimo nista posebno, samo postupamo prema nasim kupcima onako kako i sami zelimo da se drugi prema nama odnose u slicnim situacijama.Smile


Svaka čast na tome!BigGrin
I sam sam imao vrlo ugodnih iskustava sa vama,kad mi je dostava kasnila ali to je bio problem sa dostavljačem...Cursing
Night gathers, and now my watch begins...
Nathan
#84 Posted : 6. studenog 2012. 0:59:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 224
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Mi ne radimo nista posebno, samo postupamo prema nasim kupcima onako kako i sami zelimo da se drugi prema nama odnose u slicnim situacijama.Smile

Da bar više ljudi tako razmišlja... Kako kaže tomekk, svaka čast! ThumpUp
calypso
#85 Posted : 11. studenog 2012. 2:07:03(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.11.2012.(UTC)
Posts: 3
Location: Germany
Pozdrav ekipi Libellusa i svim forumašima!
Evo i ja sam po prvi put naručio preko webshopa i danas nakon samo 5 dana mi paket stigao u Njemačku...super upakovano, super brzo ko da je iz Minhena poslatoSmile , ma sve za 5!!!
Kod plaćanja mi jedino nešto nije funkcionisalo sa master karticom-ne znam zbog čega-pa sam uplatio sa vizom...sto se mene tiče plaćam uglavnom paypalom, nekako najbrže i najlakše a mislim da ih ima u inostranstvu još koji tako misle-pa bi volio da se prijedlog i za tu opciju možda malo više razmotri.

Inače kupujem stripove većinom na veliko kada dođem na godišnji jer uglavnom zbog velike poštarine izbjegavam narudžbe, ali mi tako i dosta toga promakne (posebno izdanja sa popustima), pa me interesuje kako ide ovo sa naručenih 30 knjiga s besplatnom poštarinom...jel se mora odjednom sve naručiti i platiti ili može recimo da se tokom par mjeseci tih tridesetak knjiga naruči (dok su još i neka nova izdanja sa popustom ili knjige iz tjednih akcija) pa onda sve skupa da se uplati i pošalje bez poštanskih troškova?

Lp i svaka čast još jednom na profesionalizmu!
Oki
#86 Posted : 22. prosinca 2012. 9:13:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Da se kojim slučajem dogodi da kombi firme koja dostavlja Libellusove pakete izleti sa ceste u neku provaliju i pritom se 10-tak puta izokrene (krov,kotači,krov,kotači,krov.....),mislim da se ništa nebi dogodilo stripovima jer su u paketu punom stiropora zaštićeni od hladnoće,vrućine i prevrtanja.!
calypso
#87 Posted : 30. siječnja 2013. 23:13:56(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.11.2012.(UTC)
Posts: 3
Location: Germany
evo meni drugi post, ali opet moram da pohvalim ekipu libellusa na odlicnoj suradnji,profesionalnosti ,susretljivosti kao i kvalitetu pakovanja i brzog slanja posiljke…JJ

da ne pomisli ko da im pravim samo reklamu,zelim istaci da prije godinu dana nisam imao niti jednu knjigu od  lubellusa - a sada vec preko 60…J

inace,ranije nisam ni imao mogucnosti da vidim njihova izdanja uzivo pa mi se i nije dalo da narucujem preko shopa ili na aukcijama ganjam … znao sam samo da je skupo i da mi stripovi u takvom ruhu ne trebaju - ima se vecina u SC.

medjutim, kada sam cuo da je izasao zagor, ljetos dok sam bio u bosni  na godisnjem sam extra potrazio te prve knjige, i naravno nisam mogao da odolim - te odmah uzeo. jos prije polaska nazad sam nabavio i jos neke knjige drugih junaka…ali vjerujem da nije bilo tog zagor-kolorca ,ja se ne bih ni navukao na lubellus (a skupljam skoro sve od bonellija).

mozda jos nesto…mislim da bi libellus trebao malo vise da poradi na reklami i marketingu svojih izdanja – ja sam ovdje (njemacka) pokazivao nekim nasim ljudima te knjige koji su odusevljeni i ne mogu da vjeruju da ima vec masa texa i mno-a u takvom izdanju…cak ih ima (stripasa-nostalgicara) iz zagreba koji nikad culi nisu za libellus ili mafest , sto je smatram steta –jer, ako se stvarno ne kreces po strip-forumu / aukcijama (i ja npr. rijetko to pratim-ne stigne se), onda je i normalno da mnoge stripoljubce mimoidje dosta toga sto bi vjerovatno rado kupovali…

znam raspisao sam se,ali bih jos da pitam dade u vezi tex-kolora…kako sam shvatio po pisanju nekih forumasa to izgleda nece ici dalje od 12 knjiga (a ja uzeo vec svih 9 knjiga), pa sta i kako ide onda nakon tog 12tog broja…ili se gasi a ostaje samo redovna cb-biblioteka?
izvinjavam se sto pitam nesto sto vjerovatno svi ovdje vec znaju,ali kao sto rekoh vrlo rijetko prodjem kroz neke teme strip-foruma pa se i nije u toku…
 
 
vs
#88 Posted : 31. siječnja 2013. 0:19:03(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
evo topic di su dali odgovor na tvoje pitanje
http://www.libellus.hr/f...t.aspx?g=posts&t=107
calypso
#89 Posted : 31. siječnja 2013. 23:42:32(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.11.2012.(UTC)
Posts: 3
Location: Germany
vs wrote:
evo topic di su dali odgovor na tvoje pitanje
http://www.libellus.hr/f...t.aspx?g=posts&t=107


Hvala vs !!!
Dado R.
#90 Posted : 1. veljače 2013. 0:01:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
A ako bude dodatnih pitanja, slobodno pitaj u tom topicu...Smile
Arbok
#91 Posted : 26. travnja 2013. 11:40:45(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Naručio u utorak navečer neke sitnice preko web-shopa, još nije stiglo! Cursing Scared
Dado, reci mi da si barem poslao! Crying
Dado R.
#92 Posted : 26. travnja 2013. 14:53:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Naručio u utorak navečer neke sitnice preko web-shopa, još nije stiglo! Cursing Scared
Dado, reci mi da si barem poslao! Crying


Provjerit cu pa javim...
Garfield
#93 Posted : 27. travnja 2013. 9:47:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ja sam izgleda jedan od rijetkih koji se mora pozaliti na pakovanje ... Prilikom preuzimanja stripova na sajmu, stripovi su bili stavljeni u one vrecice Libellus i na kraju je bilo puno vrecica i jedva smo stavili sve u auto. Zar se to nije nekako moglo u pakete staviti, pa bi ih bilo lakse sloziti i vjerovatno bi bez problema stali u auto Flapper
Dado R.
#94 Posted : 27. travnja 2013. 12:41:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Naručio u utorak navečer neke sitnice preko web-shopa, još nije stiglo! Cursing Scared
Dado, reci mi da si barem poslao! Crying

Ako nije vec stiglo, onda bi trebalo u ponedjeljak. Ako ne dodje ni tad, onda mi obavezno javite da jos jednom provjerim gdje je zapelo.
Dado R.
#95 Posted : 27. travnja 2013. 12:43:17(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Ja sam izgleda jedan od rijetkih koji se mora pozaliti na pakovanje ... Prilikom preuzimanja stripova na sajmu, stripovi su bili stavljeni u one vrecice Libellus i na kraju je bilo puno vrecica i jedva smo stavili sve u auto. Zar se to nije nekako moglo u pakete staviti, pa bi ih bilo lakse sloziti i vjerovatno bi bez problema stali u auto Flapper

Sto nisi trazio pakete, bilo je praznih...BigGrin
A postoje i druge opcije, da recimo dodje svak sa svojim autom ili maksimalno po dva u jedan...BigGrin
Garfield
#96 Posted : 27. travnja 2013. 13:05:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
Ja sam izgleda jedan od rijetkih koji se mora pozaliti na pakovanje ... Prilikom preuzimanja stripova na sajmu, stripovi su bili stavljeni u one vrecice Libellus i na kraju je bilo puno vrecica i jedva smo stavili sve u auto. Zar se to nije nekako moglo u pakete staviti, pa bi ih bilo lakse sloziti i vjerovatno bi bez problema stali u auto Flapper

Sto nisi trazio pakete, bilo je praznih...BigGrin
A postoje i druge opcije, da recimo dodje svak sa svojim autom ili maksimalno po dva u jedan...BigGrin


To je trosak :) Bolje kupiti jos jednu knjigu Libellusa :)
Arbok
#97 Posted : 29. travnja 2013. 19:09:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Naručio u utorak navečer neke sitnice preko web-shopa, još nije stiglo! Cursing Scared
Dado, reci mi da si barem poslao! Crying

Ako nije vec stiglo, onda bi trebalo u ponedjeljak. Ako ne dodje ni tad, onda mi obavezno javite da jos jednom provjerim gdje je zapelo.

Nije stiglo... Cursing
Dado R.
#98 Posted : 30. travnja 2013. 15:08:04(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Naručio u utorak navečer neke sitnice preko web-shopa, još nije stiglo! Cursing Scared
Dado, reci mi da si barem poslao! Crying

Ako nije vec stiglo, onda bi trebalo u ponedjeljak. Ako ne dodje ni tad, onda mi obavezno javite da jos jednom provjerim gdje je zapelo.

Nije stiglo... Cursing

Je li stiglo danas? Nama pise da je dostavljeno...
Arbok
#99 Posted : 5. svibnja 2013. 0:28:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Dado R. wrote:
Arbok wrote:
Naručio u utorak navečer neke sitnice preko web-shopa, još nije stiglo! Cursing Scared
Dado, reci mi da si barem poslao! Crying

Ako nije vec stiglo, onda bi trebalo u ponedjeljak. Ako ne dodje ni tad, onda mi obavezno javite da jos jednom provjerim gdje je zapelo.

Nije stiglo... Cursing

Je li stiglo danas? Nama pise da je dostavljeno...

E, sorry, skroz sam zaboravio javiti ovdje, stiglo u utorak! ThumbsUp
King Warrior
#100 Posted : 23. kolovoza 2013. 12:33:12(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
U ponedeljak narucio, danas (u petak) vec dobio stripove i to u Svicu.
Sta reci...Svaka cast!
Users browsing this topic
Guest
10 Pages«<34567>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,104 seconds.