Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123
Novo Vrijeme - novi prvoligaš!
Dado R.
#41 Posted : 24. listopada 2012. 12:20:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Kakav si ti turisticki radnik...BigGrin A mogli smo se samo pozdraviti stiskom ruke i klimanjem glave...BigGrin BigGrin
Dok Lester
#42 Posted : 24. listopada 2012. 15:25:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
pa da mu glava otpadne LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
kico
#43 Posted : 24. listopada 2012. 16:19:43(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Dado R. wrote:
Kakav si ti turisticki radnik...BigGrin A mogli smo se samo pozdraviti stiskom ruke i klimanjem glave...BigGrin BigGrin

Ja sam turistički radnik takav da sam predsjednik udruge "Liga Za Boj Protiv Turizma",
a stiskat ćemo ruke i klimat glavom sad u petak.
Osim ako ti ne budeš iza mene.Flapper
Dado R.
#44 Posted : 24. listopada 2012. 18:43:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Ja cu biti iza tebe...Smile
Dok Lester
#45 Posted : 6. studenog 2012. 1:42:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Alumnus - Novo Vrijeme Apfel-Makarska 6:6 (2:2)

Peto kolo su u subotu navečer utakmicom u zagrebačkoj Martinovki zaključili domaći Alumnus i makarsko Novo Vrijeme, a taj je okršaj, izuzev dvoboja Mejaša i Novog Marofa u Splitu, bio i jedini igran u večernjim satima subote. Bila je to i najefikasnija utakmica kola u kojoj su Studenti prosuli vodstvo od 5:2 u drugom poluvremenu, da bi se pogotkom u posljednjim trenucima utakmice spasili od poraza. Na poluvremenu je bilo 2:2 zbog pogodaka Željka Petrovića i Hrvoja Penave za domaće, odnosno Dragana Stankovića i Darija Antunovića za goste.

No u nastavku Alumnus zabija tri uzastopna pogotka u samo šest minuta i to opet preko Penave i Petrovića te Sadata Ziberija. Međutim, Makarani se vraćaju dvama pogocima fenomenalnog Kristijana Zora i jednim golom Antunovića, kojem je to bio drugi zgoditak na utakmici. U 39. minuti pri rezultatu 5:5 Novo Vrijeme dolazi u vodstvo i ekstazu nakon zgoditka Dragana Stankovića, koji ih dovodi u prednost svojim drugim golom okršaja, međutim, sreća nije potrajala jer se Alumnus u posljednjim sekundama spasio zahvaljujući hat-tricku igrača utakmice - Željka Petrovića.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#46 Posted : 6. studenog 2012. 3:10:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Eh da mi je u fantasyju bilo moguce imati Antunovica, a jos bi mi i kapetan bio...Smile
Po onome kako Dok racuna bodove za kapetana, on bi mi donio barem 70-80 bodova...BigGrin BigGrin
Dok Lester
#47 Posted : 6. studenog 2012. 10:08:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Flapper Flapper Flapper Flapper LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,043 seconds.