Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Opća uplatnica
senokute
#21 Posted : 21. srpnja 2013. 18:06:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.6.2012.(UTC)
Posts: 15
Location: BREMEN
Dado R. wrote:
senokute wrote:
uplatio sam naruzbu preko ove opce uplatnice( iz njemacke ovo sa IBAN i SWIFT); pa sad me interesuje jel sve to funkcioniralo,jer ovako placam prvi put
inace uplatio sam u utorak a broj racuna je 62/70/1

Novac je stigao, izdanja su poslana prosli tjedan. OK je, moze se i tako platiti.
Nesto nam banka naplati kao naknadu, ali nije strasno.Smile



Hvala na odgovoru; bio sam pritisnuo onu opciju da ja snosim troskove naknade, ali eto valjda sistem zna ko ima vise paraFlapper pa njemu odbije.
Bez sale, drugi put cu to platiti preko konta kojeg imate ovde u njemackoj, kao i prvi put .
senokute
#22 Posted : 23. srpnja 2013. 16:58:22(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 2.6.2012.(UTC)
Posts: 15
Location: BREMEN
posiljka danas stigla,,,zivjela EUBigGrin
Dado R.
#23 Posted : 25. srpnja 2013. 12:23:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Super. Uzivaj u citanju...Smile
Dejki
#24 Posted : 28. siječnja 2016. 18:18:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.1.2016.(UTC)
Posts: 3
Location: Rijeka
Naručio sam prvi put Texa u izdanju Libellusa putem vaše stranice. Odabrao sam opciju opće uplatnice, uplatio iznos na pošti, poslao mail da javim da je uplata izvršena. Već više od tjedan dana ne dobivam nikakvu povratnu informaciju, a ni na telefon se nitko ne javlja. Kome se mogu obratiti?
Dado R.
#25 Posted : 28. siječnja 2016. 21:08:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dejki wrote:
Naručio sam prvi put Texa u izdanju Libellusa putem vaše stranice. Odabrao sam opciju opće uplatnice, uplatio iznos na pošti, poslao mail da javim da je uplata izvršena. Već više od tjedan dana ne dobivam nikakvu povratnu informaciju, a ni na telefon se nitko ne javlja. Kome se mogu obratiti?

Vas mail je stigao prije 6 dana i ne znam iz kojeg razloga zavrsio na krivom mjestu, u spam mapi, pa se nazalost nisam javio.Blushing
Moja velika isprika, upravo sam odgovorio na mail.
Dejki
#26 Posted : 6. srpnja 2016. 21:54:51(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.1.2016.(UTC)
Posts: 3
Location: Rijeka
Pozdrav! Opet imam isti problemčić, uplatio sam za 3 stripa, poslao mail na damir.raic@gmail.com, čekam već tjedan dana odgovor da li su stripovi poslani. Confused
Hvala unaprijed.

Edit: danas su stigla 2 stripa poštom (fantastično zapakirano Smile ), ali opet nisam dobio gratis strip koji mi je bio obećan još prilikom zadnje narudžbe. Blushing Crying A pri kraju je zalihe. Bored
Dado R.
#27 Posted : 8. srpnja 2016. 12:42:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.778
Location: Zagreb
Dejki wrote:
Pozdrav! Opet imam isti problemčić, uplatio sam za 3 stripa, poslao mail na damir.raic@gmail.com, čekam već tjedan dana odgovor da li su stripovi poslani. Confused
Hvala unaprijed.

Edit: danas su stigla 2 stripa poštom (fantastično zapakirano Smile ), ali opet nisam dobio gratis strip koji mi je bio obećan još prilikom zadnje narudžbe. Blushing Crying A pri kraju je zalihe. Bored

Zbilja ne znam gdje je zapelo u komunikaciji jer sam na mail koji sam vidio 28.6. odgovorio dan kasnije, da je sve OK i za gratis strip.
Nikakav mail s upitom "jesu li stripovi poslani nisam dobio", pogledao sam i da nije zavrsilo u Spamu, no nisam nasao.
Stripove smo poslali cim nam je legla uplata na racun. I kao sto sami pisete stigli su u medjuvremenu. Dakle sigurno nismo ignorirali mail kad smo vec bili poslali stripove.
To sto obecani gratis strip nije stigao je iskljucivo nasa greska, zbog koje se ispricavam. Poslat cemo navedeni strip u ponedjeljak.
Hvala na pohvali za pakiranje. Smile
Dejki
#28 Posted : 8. srpnja 2016. 15:39:09(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.1.2016.(UTC)
Posts: 3
Location: Rijeka
Poslao sam 30.6. obavijest o plaćanju, sada sam provjerio. Očito nesporazum u komunikaciji ili nešto ne štima s gmailom. U svakom slučaju hvala na odgovoru i na stripovima, lijep pozdrav do slijedeće suradnje!!
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,056 seconds.