Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

7 Pages«<23456>»
Magicni Vjetar 41-44
Tex Willer
#61 Posted : 18. listopada 2012. 19:05:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
kasper wrote:
Steta za Magicnog, ovim svi gubimo. Moracemo sad nekako da se dovijamo preko poste za ovo. Nadam se zajedno sa 4 redovna Texa Drool . Usput, oce li najave za iste skoro?


Nista, bice za pod jelkuBigGrin
Ali 6 redovna Texa kao nadoknada za dusevni bol su skroz okBigGrin
Vid
#62 Posted : 18. listopada 2012. 20:07:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing
Dado R.
#63 Posted : 18. listopada 2012. 20:27:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

Pa sto se bunis, izaslo je preko 7 knjiga Spiroua u par godina BigGrin . A to je recimo beskrajno vise puta jaci tempo kao recimo kod neobjavljenih izdanja.Cursing
Vid
#64 Posted : 18. listopada 2012. 20:56:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
Dado R. wrote:
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

Pa sto se bunis, izaslo je preko 7 knjiga Spiroua u par godina BigGrin . A to je recimo beskrajno vise puta jaci tempo kao recimo kod neobjavljenih izdanja.Cursing


Ne mogu, da se ne složim BigGrin Al ipak bi mogli nešto i da izdate, jer ako Beli put slučajno sad objavi 3 knjige sa deset albuma Gastona (koji je trebao izači 2005 kada je izašao prvi Spirou) i oni če vas preteči sa tempom objavljivanja Franquina Sherlock
No sve vam se prašta, ako izdate neku još nigdje izdanu epizodu koju je radio Franquin LOL
Al dobro, ne treba da se bunim, kako se tek osječaju oni, kojima je najdraži strip Senior & Junior Flapper
Al izdajte bar ona četiri broja koja fale do početka DN pa ču biti zadovoljan ...
I častim vas pivom ako mi nabrojite barem jedan strip koji nije nikad objavljen (ni u drugim zemljama). Ako je autor Renky, to se ne broji Smile


vs
#65 Posted : 18. listopada 2012. 21:05:05(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

u pravu si... triba ukinit špira kad vec ne izlazi i ubrzat nathanBigGrin

evo, sad ce ti za interliber izac špiro 8&9, miran si iduce 2-3 godineBigGrin
Vid
#66 Posted : 18. listopada 2012. 21:14:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
vs wrote:
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

u pravu si... triba ukinit špira kad vec ne izlazi i ubrzat nathanBigGrin

evo, sad ce ti za interliber izac špiro 8&9, miran si iduce 2-3 godineBigGrin


Pa koliko se sječam bilo je riječi o 6 knjiga do kraja godine. A nešto sam video na stranici da se Špira prodaje bolje nego Nathan pa bi onda bilo logičnije, da se to izdaje Laugh
Renky
#67 Posted : 18. listopada 2012. 21:22:49(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Flapper
Vid
#68 Posted : 18. listopada 2012. 21:28:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
Renky wrote:
Flapper


Pa dobro ima razloga za dobre osječaje, barem se Hajduk spasio Wink A i kod nas nije tako loše, kalvariju gašenja (i ponovnog rođenja) najdražeg kluba smo več prošli ...
vs
#69 Posted : 18. listopada 2012. 21:42:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Vid wrote:
vs wrote:
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

u pravu si... triba ukinit špira kad vec ne izlazi i ubrzat nathanBigGrin

evo, sad ce ti za interliber izac špiro 8&9, miran si iduce 2-3 godineBigGrin


Pa koliko se sječam bilo je riječi o 6 knjiga do kraja godine. A nešto sam video na stranici da se Špira prodaje bolje nego Nathan pa bi onda bilo logičnije, da se to izdaje Laugh

a drugi put ćeš morat natirat upravu da ti daju napismeno do kraja koje godine su rekli to izdat, LOL LOL LOL

šta se tiče prodaje, špiro je rasproda od 2005. godine 5 albuma, a nathan od 2007. godine 4 knjige, i to po 40% većoj cijeni... pa se ti misliBigGrin ... a da ne govorin o 250ak prodanih asteroida argo u ovih 6 mjeseci otkad je na tržištu, i to u ova recesijska vremena... to može kupit samo pravi NN fanatikBigGrin

Vid
#70 Posted : 18. listopada 2012. 21:48:06(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
vs wrote:
Vid wrote:
vs wrote:
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

u pravu si... triba ukinit špira kad vec ne izlazi i ubrzat nathanBigGrin

evo, sad ce ti za interliber izac špiro 8&9, miran si iduce 2-3 godineBigGrin


Pa koliko se sječam bilo je riječi o 6 knjiga do kraja godine. A nešto sam video na stranici da se Špira prodaje bolje nego Nathan pa bi onda bilo logičnije, da se to izdaje Laugh

a drugi put ćeš morat natirat upravu da ti daju napismeno do kraja koje godine su rekli to izdat, LOL LOL LOL

šta se tiče prodaje, špiro je rasproda od 2005. godine 5 albuma, a nathan od 2007. godine 4 knjige, i to po 40% većoj cijeni... pa se ti misliBigGrin


Po 40 % večoj ceni za tri broja Nathana nego za jedan broj Špire. Šta znači da je Špira više nego duplo jeftiniji a čak je i u boji Flapper
Dado R.
#71 Posted : 18. listopada 2012. 22:13:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Vid wrote:
Dado R. wrote:
Vid wrote:
vs wrote:
ovo je prekardasila svaka mera, otvorite svoju tiskaru!!!BigGrin


Pa šta se bunite, izašlo je preko 100 brojeva u par godina Smile A to je recimo više nego 10 puta jači tempo kao recimo kod Spiroua Cursing

Pa sto se bunis, izaslo je preko 7 knjiga Spiroua u par godina BigGrin . A to je recimo beskrajno vise puta jaci tempo kao recimo kod neobjavljenih izdanja.Cursing


Ne mogu, da se ne složim BigGrin Al ipak bi mogli nešto i da izdate, jer ako Beli put slučajno sad objavi 3 knjige sa deset albuma Gastona (koji je trebao izači 2005 kada je izašao prvi Spirou) i oni če vas preteči sa tempom objavljivanja Franquina Sherlock
No sve vam se prašta, ako izdate neku još nigdje izdanu epizodu koju je radio Franquin LOL
Al dobro, ne treba da se bunim, kako se tek osječaju oni, kojima je najdraži strip Senior & Junior Flapper
Al izdajte bar ona četiri broja koja fale do početka DN pa ču biti zadovoljan ...
I častim vas pivom ako mi nabrojite barem jedan strip koji nije nikad objavljen (ni u drugim zemljama). Ako je autor Renky, to se ne broji Smile



Pa mi se i ne natjecemo u brzini objavljivanja Franquina, iako je autor cije radove izuzetno cijenimo.
Sto se tice S&J, odlican je to strip, ali sto ces kad su autori odustali od njega i bave se drugim (profitabilnijim) stvarima u zivotu.
A ovaj vec objavljeni se ionako cita bez nastavaka.

Sto se tice Spiroua, nije do nas. S obzirom da smo prosli na natjecaju EU za Spiroua ne mozemo nista objaviti dok se s njima ne obave sve formalnosti,
jer idu u impresum i neki njihovi podaci. A nazalost oni jos nisu sve pripremili i bez toga ne mozemo zavezane su nam ruke.

Care, kad bih ti nabrojao koliko sam stripova vidio koji nisu objavljeni i koji jos traze svog izdavaca, mislim da bi me morao castiti kamionom piva najmanje...BigGrin
Ma samo da uzmem u obzir one autore koji su nas zeljeli za svog izdavaca, a pri tom ne mislim ni na jednog domaceg autora pa ni na Renkyja.
Iako bi njega naravno objavili odmah, s osobitim zadovoljstvom.
Vid
#72 Posted : 18. listopada 2012. 22:30:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
Dado R. wrote:

Care, kad bih ti nabrojao koliko sam stripova vidio koji nisu objavljeni i koji jos traze svog izdavaca, mislim da bi me morao castiti kamionom piva najmanje...BigGrin


A ako tolko možeš popiti, svaka ti častThumbsUp
Vid
#73 Posted : 18. listopada 2012. 22:40:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
Dado R. wrote:

Sto se tice Spiroua, nije do nas. S obzirom da smo prosli na natjecaju EU za Spiroua ne mozemo nista objaviti dok se s njima ne obave sve formalnosti,
jer idu u impresum i neki njihovi podaci. A nazalost oni jos nisu sve pripremili i bez toga ne mozemo zavezane su nam ruke.


To još i mogu razumjeti no ipak je gorak osječaj kada znam, da Spirou izlazi več 7 godina, a ove natječaje ste dobili ove godine (zbog čega mi je drago). I uvijek se nekako osječam čudno kada uvojek kasni baš Spirou ili zbog natječaja EU ili zbog prijevoda ili zbog upisivanja tekstova na sličicu. Pa znam, da to može stvoriti poteškoče no niti je Spirou jedini strip koji je dobio EU novac, niti je jedini strip kojeg treba prijevoditi, niti je jedini gdje treba ispraviti tekst na sličici. No nema veze izdajte barem ona četiri franquina koji još fale do albuma DN, pa če biti OK.
vs
#74 Posted : 18. listopada 2012. 23:44:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
izgleda da i ovima iz EU špiro nije nešto dragBigGrin
i onda nama kazu da se ugledamo na evropu, a njima treba par mjeseci da izmisle onih par recenica sta se stave na prvu stranicu.... strah me i promislit kojim tempom im onda tiskare radeLOL
Dado R.
#75 Posted : 19. listopada 2012. 0:17:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Vid wrote:
Dado R. wrote:

Care, kad bih ti nabrojao koliko sam stripova vidio koji nisu objavljeni i koji jos traze svog izdavaca, mislim da bi me morao castiti kamionom piva najmanje...BigGrin


A ako tolko možeš popiti, svaka ti častThumbsUp

Superhik mi nije ravan... BigGrin
Dado R.
#76 Posted : 19. listopada 2012. 0:19:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Vid wrote:
Dado R. wrote:

Sto se tice Spiroua, nije do nas. S obzirom da smo prosli na natjecaju EU za Spiroua ne mozemo nista objaviti dok se s njima ne obave sve formalnosti,
jer idu u impresum i neki njihovi podaci. A nazalost oni jos nisu sve pripremili i bez toga ne mozemo zavezane su nam ruke.


To još i mogu razumjeti no ipak je gorak osječaj kada znam, da Spirou izlazi več 7 godina, a ove natječaje ste dobili ove godine (zbog čega mi je drago). I uvijek se nekako osječam čudno kada uvojek kasni baš Spirou ili zbog natječaja EU ili zbog prijevoda ili zbog upisivanja tekstova na sličicu. Pa znam, da to može stvoriti poteškoče no niti je Spirou jedini strip koji je dobio EU novac, niti je jedini strip kojeg treba prijevoditi, niti je jedini gdje treba ispraviti tekst na sličici. No nema veze izdajte barem ona četiri franquina koji još fale do albuma DN, pa če biti OK.

A vidis, EU natjecaj je dobar, ne samo zbog novca, vec zbog rokova, oni se moraju postovati, a to znaci da bi u iduce dvije godine trebao vidjeti 10 Spiroua.
Vid
#77 Posted : 19. listopada 2012. 5:42:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 79
Dado R. wrote:
Vid wrote:
Dado R. wrote:

Sto se tice Spiroua, nije do nas. S obzirom da smo prosli na natjecaju EU za Spiroua ne mozemo nista objaviti dok se s njima ne obave sve formalnosti,
jer idu u impresum i neki njihovi podaci. A nazalost oni jos nisu sve pripremili i bez toga ne mozemo zavezane su nam ruke.


To još i mogu razumjeti no ipak je gorak osječaj kada znam, da Spirou izlazi več 7 godina, a ove natječaje ste dobili ove godine (zbog čega mi je drago). I uvijek se nekako osječam čudno kada uvojek kasni baš Spirou ili zbog natječaja EU ili zbog prijevoda ili zbog upisivanja tekstova na sličicu. Pa znam, da to može stvoriti poteškoče no niti je Spirou jedini strip koji je dobio EU novac, niti je jedini strip kojeg treba prijevoditi, niti je jedini gdje treba ispraviti tekst na sličici. No nema veze izdajte barem ona četiri franquina koji još fale do albuma DN, pa če biti OK.

A vidis, EU natjecaj je dobar, ne samo zbog novca, vec zbog rokova, oni se moraju postovati, a to znaci da bi u iduce dvije godine trebao vidjeti 10 Spiroua.


Ako se to obistini imate bačvu piva u dobrome ThumpUp
Dado R.
#78 Posted : 19. listopada 2012. 23:35:30(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tja, od danas u prodaji MV 41-43, te tri knjige su jedino do danas uspjeli zavrsiti. Ostatak iduci tjedan. Mozda.Cursing
Tex Willer
#79 Posted : 19. listopada 2012. 23:54:28(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Tja, od danas u prodaji MV 41-43, te tri knjige su jedino do danas uspjeli zavrsiti. Ostatak iduci tjedan. Mozda.Cursing


Za nas iz Srbije isti qrac, ionako cekamo sledeci uvoz, Hrvati nek se nervirajuLOL LOL LOL
Kit Carson
#80 Posted : 20. listopada 2012. 0:38:21(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Tex Willer wrote:
Dado R. wrote:
Tja, od danas u prodaji MV 41-43, te tri knjige su jedino do danas uspjeli zavrsiti. Ostatak iduci tjedan. Mozda.Cursing


Za nas iz Srbije isti qrac, ionako cekamo sledeci uvoz, Hrvati nek se nervirajuLOL LOL LOL

LOL LOL LOL LOL LOL
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Users browsing this topic
Guest (2)
7 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,152 seconds.