Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages<1234>»
INTERLIBER - 13.-18.11.2012 - LIBELLUS
Renky
#21 Posted : 6. studenog 2012. 18:00:49(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Ni ne čitam prljave laži i podmetanja mučke đubradiFlapper
cbarks
#22 Posted : 6. studenog 2012. 20:22:16(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.10.2011.(UTC)
Posts: 5
Poslao mail. Drool
anto
#23 Posted : 6. studenog 2012. 20:26:16(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Sve je ovo ljudi super, ali nigde ne vidim da se priča o novim izdanjima za Interliber.
Zna li se koja će biti?
Dado R.
#24 Posted : 6. studenog 2012. 20:41:18(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
anto wrote:
Sve je ovo ljudi super, ali nigde ne vidim da se priča o novim izdanjima za Interliber.
Zna li se koja će biti?

Kao sto napisah, najave ubrzo, ali fizicki jednostavno ne stignemo sve odjednom.
Samo se malo strpite.
Spawn
#25 Posted : 6. studenog 2012. 20:49:05(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.9.2012.(UTC)
Posts: 59
Dado R. wrote:
anto wrote:
Sve je ovo ljudi super, ali nigde ne vidim da se priča o novim izdanjima za Interliber.
Zna li se koja će biti?

Kao sto napisah, najave ubrzo, ali fizicki jednostavno ne stignemo sve odjednom.
Samo se malo strpite.

Cursing
Ako nije u njima MV 44 nemojte se više ni javljati.LOL
Dado R.
#26 Posted : 6. studenog 2012. 21:08:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Spawn wrote:
Dado R. wrote:
anto wrote:
Sve je ovo ljudi super, ali nigde ne vidim da se priča o novim izdanjima za Interliber.
Zna li se koja će biti?

Kao sto napisah, najave ubrzo, ali fizicki jednostavno ne stignemo sve odjednom.
Samo se malo strpite.

Cursing
Ako nije u njima MV 44 nemojte se više ni javljati.LOL

BigGrin BigGrin
A kad se ti tako sekiras mozes misliti kako je nama.
Krenuo sam ga crtati, pa ako ga oni ne izbace, ja cu do tad nacrtati... intervjue... LOL LOL
Spawn
#27 Posted : 6. studenog 2012. 23:03:04(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.9.2012.(UTC)
Posts: 59
Cursing
Zar ne postoji ni jedna druga tiskara u ZG???
Dado R.
#28 Posted : 7. studenog 2012. 6:21:59(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Spawn wrote:
Cursing
Zar ne postoji ni jedna druga tiskara u ZG???

Postoji i radili smo s nekoliko tiskara do sad, ali svi oni imaju faze kad im nesto sporije ide.
Ovi su jos dobri kakve smo imali s rokovima izrade. Pisao sam o tome jednom kako smo po nekoliko mjeseci znali cekati na izdanja.
Za nas je najbolje da ne najavljujemo nista dok ne izadje, tako da se samo mi nerviramo a vi ostanete postedjeni...Smile
Spawn
#29 Posted : 7. studenog 2012. 10:56:33(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.9.2012.(UTC)
Posts: 59
Dado R. wrote:
Spawn wrote:
Cursing
Zar ne postoji ni jedna druga tiskara u ZG???

Postoji i radili smo s nekoliko tiskara do sad, ali svi oni imaju faze kad im nesto sporije ide.
Ovi su jos dobri kakve smo imali s rokovima izrade. Pisao sam o tome jednom kako smo po nekoliko mjeseci znali cekati na izdanja.
Za nas je najbolje da ne najavljujemo nista dok ne izadje, tako da se samo mi nerviramo a vi ostanete postedjeni...Smile

Kad je tako evo vam jedan Smile
Garfield
#30 Posted : 7. studenog 2012. 15:48:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Jos kad bi uveli da se moze primjera karicom placati, ali s odgodom placanja, ili tako nesto ... :)
bardho
#31 Posted : 7. studenog 2012. 18:11:38(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 22
Location: VG
Garfield wrote:
Jos kad bi uveli da se moze primjera karicom placati, ali s odgodom placanja, ili tako nesto ... :)


Čuj karicomLOL LOL LOL
još na odgođenoLOL LOL LOL
bardho
#32 Posted : 7. studenog 2012. 18:17:19(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 22
Location: VG
Poslao mail.
I da napomenem ja plaćam kešom!!LOL LOL LOL
Garfield
#33 Posted : 7. studenog 2012. 18:40:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
bardho wrote:
Garfield wrote:
Jos kad bi uveli da se moze primjera karicom placati, ali s odgodom placanja, ili tako nesto ... :)


Čuj karicomLOL LOL LOL
još na odgođenoLOL LOL LOL


To je popularana metoda, ili kao neki kredit ... :) A mozda bi bio unosan posao da pocnu nabavljati organe i prodavati. Ono 20 stripova bubreg i slicno LOL
Dok Lester
#34 Posted : 7. studenog 2012. 18:48:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
bardho wrote:
Garfield wrote:
Jos kad bi uveli da se moze primjera karicom placati, ali s odgodom placanja, ili tako nesto ... :)


Čuj karicomLOL LOL LOL
još na odgođenoLOL LOL LOL


''karicom na odgođeno''?!? što bi fata rekla: ''pusti, bolan, te crnačke fore!'' LOL LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#35 Posted : 8. studenog 2012. 19:12:25(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Hvala na javljanju, bit ce mi drago da se upoznamo i popricamo.
Ne shvatamo ovo kao napad vec kao kontruktivnu kritiku i sigurno tu ima materijala o kojemu mozemo pricati i mozda nesto ubuduce promjeniti.
U pravilu ne mijenjamo brojeve knjiga u paketima bas zato sto su poprilicno povoljnije nego inace ali mnogima smo izasli u susret ako su nas zamolili
za zamjenu jedne ili dvije knjige u jednom paketu. Nije pravilo, ali smo nasim vjernim kupcima i na taj nacin znali ponekad izaci u susret.
Ovo nije poziv da sad svatko ide slagati pakete kako mu pasu ali bas ako nekoga muce knjiga ili dvije, poput tebe, mogu se javiti na mail i sigurno mozemo
naci nekakav kompromis s kojim ce svi biti zadovoljni. Toliko od mene za sad, u guzvi sam pa trenutno nemam dovoljno vremena za nesto sire razgovore.
Ali kao sto rekoh, na Interliberu se s nama moze popricati o doslovce svemu...Smile
Tex Willer
#36 Posted : 8. studenog 2012. 20:47:33(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
anto wrote:
Sve je ovo ljudi super, ali nigde ne vidim da se priča o novim izdanjima za Interliber.
Zna li se koja će biti?

Kao sto napisah, najave ubrzo, ali fizicki jednostavno ne stignemo sve odjednom.
Samo se malo strpite.


Strpili smo se. Ajde najaveFlapper
Kad se pojave na IL bice kasno za najaveFlapper
Garfield
#37 Posted : 9. studenog 2012. 8:12:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Hvala na javljanju, bit ce mi drago da se upoznamo i popricamo.
Ne shvatamo ovo kao napad vec kao kontruktivnu kritiku i sigurno tu ima materijala o kojemu mozemo pricati i mozda nesto ubuduce promjeniti.
U pravilu ne mijenjamo brojeve knjiga u paketima bas zato sto su poprilicno povoljnije nego inace ali mnogima smo izasli u susret ako su nas zamolili
za zamjenu jedne ili dvije knjige u jednom paketu. Nije pravilo, ali smo nasim vjernim kupcima i na taj nacin znali ponekad izaci u susret.
Ovo nije poziv da sad svatko ide slagati pakete kako mu pasu ali bas ako nekoga muce knjiga ili dvije, poput tebe, mogu se javiti na mail i sigurno mozemo
naci nekakav kompromis s kojim ce svi biti zadovoljni. Toliko od mene za sad, u guzvi sam pa trenutno nemam dovoljno vremena za nesto sire razgovore.
Ali kao sto rekoh, na Interliberu se s nama moze popricati o doslovce svemu...Smile



Cudo ste :)
Arbok
#38 Posted : 9. studenog 2012. 13:51:40(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 315
Location: Hrvatsko Zagorje
Dado, jel' se može znati kava je situacija s paketima 4+2? Točnije, zanimaju me posljednja tri paketa iz ponude Magičnog, ali ne znam hoću li moći doći u Zagreb, pa ako ću i rezervirati, bit će to u zadnji tren...
Dado R.
#39 Posted : 9. studenog 2012. 23:23:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Arbok wrote:
Dado, jel' se može znati kava je situacija s paketima 4+2? Točnije, zanimaju me posljednja tri paketa iz ponude Magičnog, ali ne znam hoću li moći doći u Zagreb, pa ako ću i rezervirati, bit će to u zadnji tren...

Mislis na drugi, treci i cetvrti paket?
Ako je tako, drugog ima jos 2, a treceg 4 i cetvrtog 5.
Inace, ako neces dolaziti u ZG, mozda netko drugi moze to podici za tebe?
mister m
#40 Posted : 10. studenog 2012. 16:34:33(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.11.2011.(UTC)
Posts: 9
Bok
Vidim lijepo ste složili ove pakete, svaka čast, zanima me što dobivamo mi kupci koji redovito kupujemo libellusova izdanja?
Meni recimo treba zadnja tura i Senior i Junior kojeg već odavno nema a ostalo imam baš sve.
Ne bi se htio miješati u Vašu poslovnu politiku ali ovakvim načinom prodaje stimulirate NE-kupovinu novih izdanja i one koji ne kupuju redovito nego čekaju upravo ovakve prilike.
Uložite svoje vrijeme, novac, plaćate prostor za skladištenje i za godinu dana to prodate za 25-30% nižu cijenu u kompletima, umjesto da napravite baš suprotno, recimo prvi mjesec 20%, drugi mjesec 10% i dalje redovna cijena, za sajam neki sitni popust u paketima.
Pitam se gdje su tu redoviti kupci, jel ja to ispadam budala jer kupujem redovito?
Trenutno mi treba sljedeće + izdanja koja planirate za interliber, ali se bojim da ću i ja početi kupovati samo na interliberu sa godinu dana zakašnjenja.
MV 41-42-43
DYLAN DOG 3-4
ZAGOR 5-6
NN 4 i 44
PIBD 8
Users browsing this topic
Guest
5 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,117 seconds.