Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages«<2345>
INTERLIBER - 13.-18.11.2012 - LIBELLUS
Dok Lester
#61 Posted : 14. studenog 2012. 23:00:33(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
čekamo te u busiji, care LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
gombi
#62 Posted : 15. studenog 2012. 7:15:59(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 14.10.2012.(UTC)
Posts: 2
Shtef wrote:
Samo da se svima zahvalim. Pokupio sam paket i jos kupio par stvari sastrane. Sve pohvale!



isto...hvala momci ThumbsUp
Tristan
#63 Posted : 15. studenog 2012. 13:56:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 12.11.2012.(UTC)
Posts: 2
Location: Bruxelles
Dado R. wrote:
Tristan wrote:
Pozdrav decki,
Ako uspijem, poslat cu sogora po pak komada za mene.
Ja necu moci doci na Interliber ali sam u Hr krajem godine. Mozda stigne u Zg, makar nece biti lako (klinci...) ali cu probati pa da odemo na picence.
Srdacni pozdravi
Tristan

Halo, majstore, kako si?
Gdje sve planiras ici u HR krajem godine, samo Zagreb?
Nadam se da cemo se vidjeti!


Bok Dado,
Idemo u Varazdin, i mozda u Zagreb sa sinom s busom npr na jedan dan. To bi vise manje trebalo biti to. Na Mafestu sam bio sam pa je to druga prica. Zena s klincipa kod mojih pa ih ne mogu ostaviti na par dana tamo.
Najvise su sanse za Zg 23 i 27 - 28, ali, koliko znam 23 (nedelja) jesve zatvoreno (za kupit koji strip)
LP
TK
Krscho
#64 Posted : 15. studenog 2012. 20:26:44(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.11.2012.(UTC)
Posts: 4
Bio jučer. Pokupovo malo onih oštečenih stripova. Pozdravio se s docom ( ako mu to nick ovdje) i tako :D
Dok Lester
#65 Posted : 15. studenog 2012. 23:44:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
zar sumnjaš? BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Krscho
#66 Posted : 16. studenog 2012. 0:19:14(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 15.11.2012.(UTC)
Posts: 4
Dok Lester wrote:
zar sumnjaš? BigGrin BigGrin


Uvjek i nikad, misliš da ti upamtio nick od prošle godine. Skužio ovako po drugima šta pričaju. Možda s ezaletim još po onih kao oštečenih stripova, jedino ošetečeno na njima je onaj žig s unutarnje strane korica da je nesto osteceno :P
wolf
#67 Posted : 16. studenog 2012. 2:20:11(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.5.2012.(UTC)
Posts: 5
Man
Location: Croatia
Je li Dok Lester čovjek od kojega sam danas uzeo onu olovku za popisivanje Nathana? Ako da, sorry što sam istu zaboravio vratiti i time možebitno ugrozio inače vrhunsku organizaciju štanda BigGrin
Ali zato je i ulov bio dobar. Još da mi je Edvin ranije naletio da mi pomogne nositi sve to... Laugh
Dado R.
#68 Posted : 16. studenog 2012. 9:42:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
wolf wrote:
Je li Dok Lester čovjek od kojega sam danas uzeo onu olovku za popisivanje Nathana? Ako da, sorry što sam istu zaboravio vratiti i time možebitno ugrozio inače vrhunsku organizaciju štanda BigGrin
Ali zato je i ulov bio dobar. Još da mi je Edvin ranije naletio da mi pomogne nositi sve to... Laugh

Vratite nam olovku! Vratite nam olovku!
Dok Lester
#69 Posted : 16. studenog 2012. 10:10:19(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Saljemo racun postom :-)))))))
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Dado R.
#70 Posted : 16. studenog 2012. 10:28:24(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Dok Lester wrote:
Saljemo racun postom :-)))))))

Nadamo se da je ona olovka samo jedna od sretnih i da nam nece nedostajati...Smile
Dado R.
#71 Posted : 16. studenog 2012. 10:39:43(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Krscho wrote:
Dok Lester wrote:
zar sumnjaš? BigGrin BigGrin


Uvjek i nikad, misliš da ti upamtio nick od prošle godine. Skužio ovako po drugima šta pričaju. Možda s ezaletim još po onih kao oštečenih stripova, jedino ošetečeno na njima je onaj žig s unutarnje strane korica da je nesto osteceno :P

Neki ljudi pod svjetlom pregledavaju svoje primjerke, i s pravom zele primjerke koji zadovoljavaju njihove kriterije
a drugima pak ne smetaju neka manja ostecenja korica ili ako im fale naslovnice i slicno...
wolf
#72 Posted : 16. studenog 2012. 10:47:49(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.5.2012.(UTC)
Posts: 5
Man
Location: Croatia
Dado R. wrote:
wolf wrote:
Je li Dok Lester čovjek od kojega sam danas uzeo onu olovku za popisivanje Nathana? Ako da, sorry što sam istu zaboravio vratiti i time možebitno ugrozio inače vrhunsku organizaciju štanda BigGrin
Ali zato je i ulov bio dobar. Još da mi je Edvin ranije naletio da mi pomogne nositi sve to... Laugh

Vratite nam olovku! Vratite nam olovku!



Evo, obećavam povrat na idućem Interliberu Wink
hrvoje23
#73 Posted : 16. studenog 2012. 11:01:47(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 72
Man
Location: Zagreb
wolf wrote:
Dado R. wrote:
wolf wrote:
Je li Dok Lester čovjek od kojega sam danas uzeo onu olovku za popisivanje Nathana? Ako da, sorry što sam istu zaboravio vratiti i time možebitno ugrozio inače vrhunsku organizaciju štanda BigGrin
Ali zato je i ulov bio dobar. Još da mi je Edvin ranije naletio da mi pomogne nositi sve to... Laugh

Vratite nam olovku! Vratite nam olovku!



Evo, obećavam povrat na idućem Interliberu Wink


Ali nemoj onda previše pisati s njom... osim popisa novih izdanja... Cool
matija_k
#74 Posted : 17. studenog 2012. 15:07:04(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 25
Location: Valpovo
Jos u srijedu pOkupio komplete i nesto od nazovi ostecenih stripova. Svaka cast deckima iz libellusa na susretljivosti i profesionalnosti svih ovih godina.
Vidimo se za vikend u SKAB-u da vratim Nathana.

Uzdravlje :)
tomekk
#75 Posted : 17. studenog 2012. 17:26:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.10.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Hrvatska

Ja sam danas pokupio svoju dozu "oštećenih" stripova.I to 15 KOMADA!!!LOL
Ne da sam zadovoljan nego nemrem to opisati riječimaCrying !
Hvala cijeloj ekipi na šanku,ovaj šalteru koja mi je super izašla u susret,jer sam dva dana prije kupio 2 knjige magičnog i dečki su mi složili još 15 knjigaaaaDrool ...
Nemam kaj puno više dodat,fala Vam!
I tako bih kupio te knjige, i ostale ču također, ali ovo mi je došlo ko budali šamarThumbsUp
Night gathers, and now my watch begins...
Oki
#76 Posted : 18. studenog 2012. 22:33:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Bio i ja malo u onoj gužvi u subotu..
Što se tiče onih kutija sa "oštečenim" stripovima,e ta oštečenja su stvarno smješna,neka oštečenja nebi uočile ni najveće picajzle,a kako je netko rekao,najveće oštečenje je onaj žig "malo oštečenje",no što je,tu je...za onako niske cijene nitko nema pravo na prigovor!
Meni osobno,je najveći problem bila težina kupljenih stripova!
tomekk
#77 Posted : 19. studenog 2012. 9:39:03(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.10.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Hrvatska
Istina!BigGrin
Ali nekak mi te nije žaoLOL
Night gathers, and now my watch begins...
tomekk
#78 Posted : 19. studenog 2012. 9:51:02(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 28.10.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Hrvatska
Dado R. wrote:
Krscho wrote:
Dok Lester wrote:
zar sumnjaš? BigGrin BigGrin


Uvjek i nikad, misliš da ti upamtio nick od prošle godine. Skužio ovako po drugima šta pričaju. Možda s ezaletim još po onih kao oštečenih stripova, jedino ošetečeno na njima je onaj žig s unutarnje strane korica da je nesto osteceno :P

Neki ljudi pod svjetlom pregledavaju svoje primjerke, i s pravom zele primjerke koji zadovoljavaju njihove kriterije
a drugima pak ne smetaju neka manja ostecenja korica ili ako im fale naslovnice i slicno...



Meni je najbitnije da je priča u stripu dobraBigGrin
A sad...dali su korice,stranice malo oštećene!?dal se papir malo smežural!?dal su stranice,nedaj BožeCursing ,malo požutile!?
E pa to mene ne dira!!
Ali opet...ako ljudi hoče i vole i moraju i žele cjepat dlaku,to je isto u redu.Na kraju krajeva,svako za svoj novac ima pravo tražit najbolje
Night gathers, and now my watch begins...
Kainn
#79 Posted : 19. studenog 2012. 15:17:58(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 19.11.2012.(UTC)
Posts: 1
Location: Russia
tomekk wrote:
Dado R. wrote:
Krscho wrote:
Dok Lester wrote:
zar sumnjaš? BigGrin BigGrin


Uvjek i nikad, misliš da ti upamtio nick od prošle godine. Skužio ovako po drugima šta pričaju. Možda s ezaletim još po onih kao oštečenih stripova, jedino ošetečeno na njima je onaj žig s unutarnje strane korica da je nesto osteceno :P

Neki ljudi pod svjetlom pregledavaju svoje primjerke, i s pravom zele primjerke koji zadovoljavaju njihove kriterije
a drugima pak ne smetaju neka manja ostecenja korica ili ako im fale naslovnice i slicno...



Meni je najbitnije da je priča u stripu dobraBigGrin
A sad...dali su korice,stranice malo oštećene!?dal se papir malo smežural!?dal su stranice,nedaj BožeCursing ,malo požutile!?
E pa to mene ne dira!!
Ali opet...ako ljudi hoče i vole i moraju i žele cjepat dlaku,to je isto u redu.Na kraju krajeva,svako za svoj novac ima pravo tražit najbolje

ThumpUp
Garfield
#80 Posted : 19. studenog 2012. 19:33:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Ne spominjite te ostecene primjerke raskrivit cu se Crying

I na MaFestu su bili pored mene ali dok sam ja placao stripove koje sam uzeo sve se razgrabilo i da ne bi imenovao nekoga od tih sto su razgrabili (Dubravko) ostao sam i tu kratak LOL
Users browsing this topic
Guest
5 Pages«<2345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,142 seconds.