Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages<12
Tex kolor 10
Captain Jack Sparrow
#21 Posted : 29. lipnja 2013. 14:37:14(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Ma kud Carsona zar ne vidite da je taj dedek već u godinamaFlapper Flapper
Dado R.
#22 Posted : 29. lipnja 2013. 14:52:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Carson je ko mladic. Tex je propao. Valjda od previse akcije. Ne podnosi ni pice vise... gotov je...BigGrin
Captain Jack Sparrow
#23 Posted : 29. lipnja 2013. 15:53:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Dado R. wrote:
Carson je ko mladic. Tex je propao. Valjda od previse akcije. Ne podnosi ni pice vise... gotov je...BigGrin


Onda možete prestati izdavati Tex Willera i krenuti s novim serijaleom Kit CarsonLOL
Dado R.
#24 Posted : 30. lipnja 2013. 11:54:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
A nema zime za pravog Texa, on jos cvrsto sjedi u sedlu...Smile
Kit Carson
#25 Posted : 1. srpnja 2013. 15:43:26(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Captain Jack Sparrow wrote:
Dado R. wrote:
Carson je ko mladic. Tex je propao. Valjda od previse akcije. Ne podnosi ni pice vise... gotov je...BigGrin


Onda možete prestati izdavati Tex Willera i krenuti s novim serijaleom Kit CarsonLOL

Slusaj Dadu, iz njega govori iskustvo i inteligencija.Smile

Mada ovaj tvoj predlog ima dobro uporište Smile , ne bih ja tek tako gasio Texa. Ako sudimo po ovom nasem, ugasice se on sam...jos malo.BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Captain Jack Sparrow
#26 Posted : 1. srpnja 2013. 17:35:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Kit Carson wrote:
Captain Jack Sparrow wrote:
Dado R. wrote:
Carson je ko mladic. Tex je propao. Valjda od previse akcije. Ne podnosi ni pice vise... gotov je...BigGrin


Onda možete prestati izdavati Tex Willera i krenuti s novim serijaleom Kit CarsonLOL

Slusaj Dadu, iz njega govori iskustvo i inteligencija.Smile

Mada ovaj tvoj predlog ima dobro uporište Smile , ne bih ja tek tako gasio Texa. Ako sudimo po ovom nasem, ugasice se on sam...jos malo.BigGrin

Pa iskreno mene najviše živcira to što ponekad Kit u pričama izgleda kao da je glupko. Iskreno bih volio da se pokrene takav serijal, ako ništa drugo onda bi SBE to trebao pokrenutio kao specijalno izdanje.Smile Love
Dado R.
#27 Posted : 1. srpnja 2013. 19:54:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Captain Jack Sparrow wrote:

Pa iskreno mene najviše živcira to što ponekad Kit u pričama izgleda kao da je glupko.

Ma nije, to je do prevoditelja, on svrsta Carsona i Dinamita (konja) u isu skupinu, stari moj...BigGrin BigGrin BigGrin
Valjda su njemu (prevoditelju) najbolji prijatelji sve neki konji i stara kljusad pa tako on i Texu doda tu karakteristiku...BigGrin BigGrin BigGrin
(ali ga serem, srecom par dana je na odmoru pa valjda ne cita...LOL BigGrin BigGrin Smile ).

Salu na stranu, u nekim starijim epizodama dijalozi su pisani tako da se prica cesto ponavlja, i to kao Tex pojasnjava Carsonu
situaciju a u biti prica i onim citateljima koji nisu odmah skuzili ili nisu mogli skuziti jer za to postoje razlozi.
Primjerice prvo su price isle u onim strisama, pasicama, pa je to bilo vrlo kratko, i onda kod svake iduce na neki nacin upoznajes
one koji nisu citali prethodnu sto je bilo... tako je i sa svim pricama u nastavcima, ali OK tu je nesto manje.
A naravno, kako ima izvrsnih dijaloga, ima i onih koji su mogli biti malo tecniji, brzi, jasniji i pogotovo nesto kraci...Smile
Dado R.
#28 Posted : 1. srpnja 2013. 19:55:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Ince, nekad davno, u vijeme kad je Tex bio na vrhuncu popularnosti, postojala je zamisao da Kit Willer dobije svoj serijal...
Kit Carson
#29 Posted : 1. srpnja 2013. 20:53:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Captain Jack Sparrow wrote:
Kit Carson wrote:
Captain Jack Sparrow wrote:
Dado R. wrote:
Carson je ko mladic. Tex je propao. Valjda od previse akcije. Ne podnosi ni pice vise... gotov je...BigGrin


Onda možete prestati izdavati Tex Willera i krenuti s novim serijaleom Kit CarsonLOL

Slusaj Dadu, iz njega govori iskustvo i inteligencija.Smile

Mada ovaj tvoj predlog ima dobro uporište Smile , ne bih ja tek tako gasio Texa. Ako sudimo po ovom nasem, ugasice se on sam...jos malo.BigGrin

Pa iskreno mene najviše živcira to što ponekad Kit u pričama izgleda kao da je glupko.

E da. To i mene vrlo cesto nervira. Uvek Teks prokljuvi situaciju i objasnjava, nikad Carson. Vrlo potcenjivacki od strane autora.Cursing I nije to samo u starim epizodama. Ima toga i u novijim. Imam osecaj da je Carson tu samo da puca i da sarmira dame.BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
Kit Carson
#30 Posted : 1. srpnja 2013. 20:55:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Dado R. wrote:
Ince, nekad davno, u vijeme kad je Tex bio na vrhuncu popularnosti, postojala je zamisao da Kit Willer dobije svoj serijal...

Pa pazi kad moze Legs...i to ne znam da li je dozivela vrhunac.BigGrin BigGrin BigGrin
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
matija_k
#31 Posted : 21. srpnja 2013. 10:34:48(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 25
Location: Valpovo
Dado, imas pm!
Dado R.
#32 Posted : 21. srpnja 2013. 11:37:14(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Odgovorio...Smile
Captain Jack Sparrow
#33 Posted : 21. srpnja 2013. 16:47:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Dado R. wrote:
Ince, nekad davno, u vijeme kad je Tex bio na vrhuncu popularnosti, postojala je zamisao da Kit Willer dobije svoj serijal...

Inače, vjerovao ili ne meni je Carson najdraži i mislim da bi trebalo izdati neke specijalce samo s njime. Mislim Carsonova prošlost nije dovoljnaLove
matija_k
#34 Posted : 24. srpnja 2013. 23:06:51(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 25
Location: Valpovo
Ne znam što bih rekao za ovu nakladu. Jedva danas pronađoh zadnji primjerak kolorca 10 u Tisak media centru u Osijeku. Dado, hvala na info, ali dajte malo povećajte nakladu, ne stignemo više kupiti ni po akcijskim cijenama prva dva mjeseca.
S jedne strane, drago mi je da se sve rasproda što znači da dobro poslujete, a što znači da možemo očekivati još odličnih izdanja i dovođenje određenih edicija do kraja.
S druge strane, nama koji pratimo većinu vaših izdanja nije baš svejedno imati rupu u kolekciji kad se izdanje rasproda za tili čas, a lovu još nismo skupili jer treba platiti struju, vodu, komunalnu naknadu, slivne vode, tetu koja čisti stubište, trošarinu na benzin, zrak, hladovinu, ležarinu auta u podzemnoj garaži, ženarinu, dječarinu, dopunsko zdravstveno osiguranje i slično.
Dado R.
#35 Posted : 25. srpnja 2013. 12:41:47(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
matija_k wrote:
Ne znam što bih rekao za ovu nakladu. Jedva danas pronađoh zadnji primjerak kolorca 10 u Tisak media centru u Osijeku. Dado, hvala na info, ali dajte malo povećajte nakladu, ne stignemo više kupiti ni po akcijskim cijenama prva dva mjeseca.
S jedne strane, drago mi je da se sve rasproda što znači da dobro poslujete, a što znači da možemo očekivati još odličnih izdanja i dovođenje određenih edicija do kraja.
S druge strane, nama koji pratimo većinu vaših izdanja nije baš svejedno imati rupu u kolekciji kad se izdanje rasproda za tili čas, a lovu još nismo skupili jer treba platiti struju, vodu, komunalnu naknadu, slivne vode, tetu koja čisti stubište, trošarinu na benzin, zrak, hladovinu, ležarinu auta u podzemnoj garaži, ženarinu, dječarinu, dopunsko zdravstveno osiguranje i slično.

Sigurno se moze pronaci jos koji primjerak u Tisakmedia centrima ili u Profilu a mozda i u nekom prodajnom mjestu.
Imali smo nakladu 500 primjeraka, pa nije islo. Brojeve 8 i 9 smo radili u 300 primjeraka a jos su dostupne odredjene kolicine na nasem webu.
Broj 10 je isto u 300 primjeraka, ali eto taj broj se iz nekog razloga brze prodao. Naklada od 300 primjeraka je sasvim dovoljna kako to pokazuju brojevi 8 i 9.
S druge strane kod ovakvih naklada kad se sve rasproda ne znaci nuzno da pozitivno (dobro) poslujemo. Prvo jer su ovako male naklade jako skupe pa
se uglavnom treba prodati skoro sve da se pokriju glavni troskovi. A drugo jer se i ono sto se proda ne uspije naplatiti ili se sporo naplacuje.
A lista nasih obaveza oko placanja je poprilicno dugacka pa je necu ni nabrajati...
No jasno da razumijem i tvoje razmisljanje, u danasnje vrijeme nije lako skupiti novac ni za osnovne potrebe a kamoli za hobi.
Users browsing this topic
Guest
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,083 seconds.