Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Libellus kolekcija 1
bubo
#21 Posted : 5. srpnja 2013. 7:55:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Dado R. wrote:
bubo wrote:
hmm ,meni samo naslovna nije nešto pogođena, možda bi bolje bilo da ste izabrali jednu čitavu od nekog junaka a ostale dvije umanjili na mali prozorčić

Cilj naslovnice kod kiosk izdanja je da privuce pozornost. Mislis li da ova naslovnica ne privlaci dovoljno pozornost?Smile

BigGrin BigGrin BigGrin što jest jest
Shuckey
#22 Posted : 9. srpnja 2013. 5:57:39(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 10
Location: Zagreb
Kupio u SKAB-u Libellus kolekciju i oduševljen sam. Kvaliteta izdanja je najveća moguća, čak mi je papir predobar i kvari filing. Odabir epizoda je odličan! Najbolji mi je Mr. No, a Nathan je iznenađujuće na zadnjem mjestu. A Nathana sam najviše čitao u davno doba kad sam gutao Bonelli.

Nisam kupac vaših Bonelli tvrdokoraca niti ću ikad biti (ali razumijem i podržavam superluksuzna najboljamoguća izdanja, ta, kupujem vašeg Spiroua uostalom), ali sam se svejedno javio da se zahvalim. Cool Jedva čekam ostala 3!
Wilding
#23 Posted : 9. srpnja 2013. 9:02:02(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 36
Man
Location: Rijeka
Kupio sam ga na tisku u Areni. Nisam ni znao da je izasao vec mi je privukao pozornost :D
Dado R.
#24 Posted : 9. srpnja 2013. 12:12:11(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Shuckey wrote:
Kupio u SKAB-u Libellus kolekciju i oduševljen sam. Kvaliteta izdanja je najveća moguća, čak mi je papir predobar i kvari filing. Odabir epizoda je odličan! Najbolji mi je Mr. No, a Nathan je iznenađujuće na zadnjem mjestu. A Nathana sam najviše čitao u davno doba kad sam gutao Bonelli.

Nisam kupac vaših Bonelli tvrdokoraca niti ću ikad biti (ali razumijem i podržavam superluksuzna najboljamoguća izdanja, ta, kupujem vašeg Spiroua uostalom), ali sam se svejedno javio da se zahvalim. Cool Jedva čekam ostala 3!

Hvala na javljanju i na podrsci. I kisok izdanja zasluzuju odredjenu kvalitetu ispod koje se nebi trebalo ici.
Dado R.
#25 Posted : 9. srpnja 2013. 12:12:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Wilding wrote:
Kupio sam ga na tisku u Areni. Nisam ni znao da je izasao vec mi je privukao pozornost :D

Hajde super, znaci da je bio dobro izlozen i da privlaci pozornost...Smile
Juice
#26 Posted : 9. srpnja 2013. 13:02:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.9.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Slavonski Brod
Dado, znaš li možda zašto ovoga nema u Slavoniji na kioscima? U Brodu ga nema nigdje i ne znaju uopće o kojem se stripu radi, a nema ga ni u Osijeku.
Dado R.
#27 Posted : 9. srpnja 2013. 13:12:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Juice wrote:
Dado, znaš li možda zašto ovoga nema u Slavoniji na kioscima? U Brodu ga nema nigdje i ne znaju uopće o kojem se stripu radi, a nema ga ni u Osijeku.

Prema informacijama koje imam izdanje bi trebalo biti dostupno i u Slavonskom Brodu a i u Osijeku, kao i u drugim mjestima koje pripadaju toj regiji,
onako kako Tisak vode regije u svom sustavu. Izdanje se zove Libellus kolekcija i u najmanju ruku morali bi ga imati u sustavu, oni svi imaju PC kase.
Mozes li molim te reci im naziv izdanja i da pogledaju u sustavu, izdanje mora postojati... i u svakom slucaju treba ga biti na kisocima.
Ako ni tada nista ne budu znali, javi mi pa da mogu provjeriti s tiskom u cemu je problem.

Takodjer ako jos netko ima problema i ne moze naci izdanje na kiosku, slobodno se javite...
Juice
#28 Posted : 9. srpnja 2013. 13:52:50(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.9.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Slavonski Brod
Evo, upravo obišao par kioska (Sl. Brod) i ništa. Jedna mi je prodavačica rekla da je imala već par upita, ali kad sam je pitao zašto nema tu stripa u prodaji - kaže da ga uopće nisu dobili. Jbg.
Dado R.
#29 Posted : 9. srpnja 2013. 14:23:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Svasta, provjerit cu s tiskom sto je u pitanju...
magični vjetar
#30 Posted : 9. srpnja 2013. 14:40:31(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Dado R. wrote:
Svasta, provjerit cu s tiskom sto je u pitanju...


U Metkovicu jedan primjerak u tri tiskova kioska. Naravno nema vise ni tog primjerka. Smile
Fiju
#31 Posted : 10. srpnja 2013. 7:22:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Ja u Dubrovniku jos nisam vidio nijednog, a pogledao na 5 kioska.
Dado R.
#32 Posted : 11. srpnja 2013. 11:16:20(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Fiju wrote:
Ja u Dubrovniku jos nisam vidio nijednog, a pogledao na 5 kioska.

Poslao sam sluzbeni dopis u vezi ove problematike, pa cekam da mi jave sto je u pitanju...
Thommo
#33 Posted : 11. srpnja 2013. 18:10:07(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 28.12.2012.(UTC)
Posts: 11
Location: Rijeka
Ja sam ga u Rijeci kupio jučer, iako mi junaci ni epizode nisu neka "špica"... Ali kao podrška novom izdanju. Smile

Na glavnom Tiskovom kiosku na riječkom Korzu NISU ga imali izloženog - morao sam baš pitati da provjere, pa je prodavačica otišla iza u skladište i donijela dva komada. Šteta, jer kroz taj prodajni prostor dnevno prođe par milja ljudi.
Dado R.
#34 Posted : 12. srpnja 2013. 17:24:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Juice wrote:
Dado, znaš li možda zašto ovoga nema u Slavoniji na kioscima? U Brodu ga nema nigdje i ne znaju uopće o kojem se stripu radi, a nema ga ni u Osijeku.


Ne znam je li se situacija promijenila, no dobio sam neke informacije o prodajnim mjestima. Ukupno je negdje oko 1000 prodajnih mjesta,
vecinom tiskovi kiosci, ali ima manji broj i drugih prodajnih mjesta kao npr. Inovine i slicno...

Naravno, nisu u svako mjesto poslali jednak broj primjeraka pa ne mogu pokriti bas svako prodajno mjesto,
ali po dobijenim informacijama za Sl. Brod izdanja se mogu naci na sljedecim mjestima;
SL. BROD-AUTOB. KOLODVOR
SL. BROD-BOLNICA PORTA
SL. BROD-MALI PARIZ
SMOKING-Kaufland SB

Što se tiče Osijeka evo kako stoje stvari:
INOVINE 904 MARKOVIĆEVA
INOVINE 918 AVENUE MALL
INTERSPAR OSIJEK
INTERSPAR OSIJEK Svilajska
MERCATOR 411
OS-AUTOB. KOLODVOR-LOKAL
OS-BOLNICA ZAPAD
OS-JUG II SRIJEMSKA
OS-KOLODVORSKA
OS-RK DOMA
OS-SAPONIA
OS-SJENJAK ROBNA KUĆA
OS-TRG BANA JELAČIĆA -LIPA
OS-TRŽNICA RADIĆEVA-LOKAL
OS-ŽELJ. KOLODVOR-LOKAL
Dado R.
#35 Posted : 12. srpnja 2013. 17:24:58(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Inace izdanje se moze naci i u drugim gradovima po Slavoniji. Ako nekome treba tocna specifikacija, neka se javi.
Dado R.
#36 Posted : 12. srpnja 2013. 17:27:34(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Fiju wrote:
Ja u Dubrovniku jos nisam vidio nijednog, a pogledao na 5 kioska.


Mozda nije bilo dobro izlozeno?
Za Dubrovnik i okolicu dobio sam informacije o sljedecim prodajnim mjestima:
CAVTAT-RIVA
DUBROVNIK-AUTOB. KOLODVOR-SDT
DUBROVNIK-BAZEN
DUBROVNIK-BOLNICA SV. VLAHO
DUBROVNIK-DVORI
DUBROVNIK-GRUŽ-SDT
DUBROVNIK-GRUŽ-TRŽNICA
DUBROVNIK-LAPAD
DUBROVNIK-LAPAD-POŠTA
DUBROVNIK-LAPAD-UVALA
DUBROVNIK-MINČETA
DUBROVNIK-MOKOŠICA NOVA
DUBROVNIK-PILE
DUBROVNIK-STRADUN
DUBROVNIK-STRADUN-SDT
DUBROVNIK-ŠIPČINE
DUBROVNIK-TOMMY
GRUDA
SREBRENO-MAGISTRALA
SREBRENO-PLAŽA
TIHA -MOĆE DUBROVNIK T-76
VIBM-ZRAČNA LUKA DBK T-91
ZATON VELIKI
ZVEKOVICA
Dado R.
#37 Posted : 12. srpnja 2013. 17:30:02(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Thommo wrote:
Ja sam ga u Rijeci kupio jučer, iako mi junaci ni epizode nisu neka "špica"... Ali kao podrška novom izdanju. Smile

Na glavnom Tiskovom kiosku na riječkom Korzu NISU ga imali izloženog - morao sam baš pitati da provjere, pa je prodavačica otišla iza u skladište i donijela dva komada. Šteta, jer kroz taj prodajni prostor dnevno prođe par milja ljudi.


To moze biti jako velik problem ako nije izlozeno uopce ili je lose izlozeno. Mozes probati ponuditi sto god zamislis nista ti ne vrijedi ako nitko ne vidi...
Pa stoga ujedno i molba svima koji traze izdanje i ne vide ga izlozenog ili bude lose izlozeno neka nam jave, i eventualno posalju sliku ako vide da je lose izlozeno.
Juice
#38 Posted : 12. srpnja 2013. 21:54:35(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.9.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Slavonski Brod
Dado R. wrote:
Juice wrote:
Dado, znaš li možda zašto ovoga nema u Slavoniji na kioscima? U Brodu ga nema nigdje i ne znaju uopće o kojem se stripu radi, a nema ga ni u Osijeku.


Ne znam je li se situacija promijenila, no dobio sam neke informacije o prodajnim mjestima. Ukupno je negdje oko 1000 prodajnih mjesta,
vecinom tiskovi kiosci, ali ima manji broj i drugih prodajnih mjesta kao npr. Inovine i slicno...

Naravno, nisu u svako mjesto poslali jednak broj primjeraka pa ne mogu pokriti bas svako prodajno mjesto,
ali po dobijenim informacijama za Sl. Brod izdanja se mogu naci na sljedecim mjestima;
SL. BROD-AUTOB. KOLODVOR
SL. BROD-BOLNICA PORTA
SL. BROD-MALI PARIZ
SMOKING-Kaufland SB


Puno hvala na ovoj informaciji. Sutra ću posjetiti navedene kioske pa javim ovdje. Inače, ovo su mjesta na kojima bih zadnje išao provjeravati al eto :) ... čudno da nisu dobili neki od desetak, a i više kioska u centru grada.
Dado A.
#39 Posted : 12. srpnja 2013. 23:26:12(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
Juice wrote:
Dado R. wrote:
Juice wrote:
Dado, znaš li možda zašto ovoga nema u Slavoniji na kioscima? U Brodu ga nema nigdje i ne znaju uopće o kojem se stripu radi, a nema ga ni u Osijeku.


Ne znam je li se situacija promijenila, no dobio sam neke informacije o prodajnim mjestima. Ukupno je negdje oko 1000 prodajnih mjesta,
vecinom tiskovi kiosci, ali ima manji broj i drugih prodajnih mjesta kao npr. Inovine i slicno...

Naravno, nisu u svako mjesto poslali jednak broj primjeraka pa ne mogu pokriti bas svako prodajno mjesto,
ali po dobijenim informacijama za Sl. Brod izdanja se mogu naci na sljedecim mjestima;
SL. BROD-AUTOB. KOLODVOR
SL. BROD-BOLNICA PORTA
SL. BROD-MALI PARIZ
SMOKING-Kaufland SB


Puno hvala na ovoj informaciji. Sutra ću posjetiti navedene kioske pa javim ovdje. Inače, ovo su mjesta na kojima bih zadnje išao provjeravati al eto :) ... čudno da nisu dobili neki od desetak, a i više kioska u centru grada.


Juice, puno hvala na ovoj pomoci (a hvala i svima drugima: Fiju, Thommo, MV...)!Smile Naime, jako nam je bitno ako nam stripofili iz pojedinih gradova kazu koji kiosci su, ajmo to tako nazvati, prometniji u njihovu gradu, a koji manje. Na taj nacin i mi mozemo utjecati na ljude koji se bave distribucijom da se ubuduce izvrsi preraspodjela, a sve s ciljem sto bolje zastupljenosti i kvalitetnije pokrivenosti.Smile

Dakle, prijatelji, ako imate kakvih informacija iz svoga grada vezano za nelogicnosti oko raspodjele po pojedinom kiosku/kioscima - samo javite. Naravno, molim vas samo da tom prilikom navedete i naziv toga kioska i lokaciju (ili barem samo lokaciju), jer puno bolje zna npr. rodjeni Rijecanin koji su kiosci najprometniji u Rijeci od npr. tirazista Tiska iz Zagreba.Smile

Takodjer, ako vidite da stripovi nisu dobro izlozeni, pliz, uslikajte to pa nam posaljite te fotke. Sve to moze nam pomoci da se stvari u sto kracemu roku dovedu u red, barem sto se izlozenosti i raspodjele tice.Cool

Unaprijed hvala na pomoci!Cool Smile

P.S. Informacije o ovoj problematici mozete nam poslati na info@libellus.hr ili naprosto postati ovdje, kako vam je god lakse.
P.P.S. Juice, jebiga, iskoristio sam tvoj post i da ti se zahvalim i da uputim poziv. Nadam se da se ne ljutis.Cool
Juice
#40 Posted : 13. srpnja 2013. 9:52:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 13.9.2012.(UTC)
Posts: 52
Man
Location: Slavonski Brod
Ma kakva ljutnja Dado. :)

Inače, bio sam na kiosku s gore navedene liste za Brod (Mali Pariz) i kolekcija je rasprodana. Ne znam koliko je bilo primjeraka, možda i samo 1. Zatim sam otišao na kolodvor
i pitao za strip - nigdje ga nije bilo izloženog pa sam pomislio valjda se i tu rasprodalo jer se čini ipak kao dobra loakcija - dosta putnika prolazi tu preko dana. Međutim - na moju sreću - strip je bio dostupan - glancer. Ali, nije uopće bio izložen, prodavačica ga je morala tražiti.

Što se tiče kioska - za ovaj - 907870 Sl. Brod - Podvinje mogu potvrditi da se stripovi odlično prodaju, i sam kupujem na njemu, a i prodavačica mi je rekla da od svih lokacija na kojima je radila, ovdje najviše stripova proda.

I pohvala za kraj - ovo je zbilja odlično urađeno - svaka čast, najkvalitetnije strip izdanje na kiosku.
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,132 seconds.