Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123
Libellus kolekcija 1
Captain Jack Sparrow
#41 Posted : 13. srpnja 2013. 13:29:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 5.3.2013.(UTC)
Posts: 201
Man
Location: Tortuga
Ako vas veseli u N. Vinodolskom ga ima na svakom kioskuSmile
vs
#42 Posted : 13. srpnja 2013. 14:17:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
kupio i ja jutros... u trafici na pazaru... ovih par dana di god bi prosa, nije bia vidljiv, nije bia izlozen, valjda je bia ondi gori, di drze skoro sve stripove, ali u ovoj trafici se ni tu nije vidia, ni kad san se nagnia za pogledat... pita san tetu, znala je sta trazin i oma ga izvukla... bia je u odlicnom stanju, ne patiim za tzv. glancerima, al ovo je bia najocuvaniji strip sta san u zivotu kupia u traficiSmile

izdanje je odlicno, ka i sav vas rad, to uopce ne triba komentirat... procita san mister noa na kavi jutros (druga dva iman doma)... ostavia san strip u kaficu (u kojem cesto buden) pa nek cita ko oce..

samo, ne vidin kako ce van ovo izdanje povecat popularnost ili povecat prodaju... ka sta san napisa, da nisan ciljano pita u trafici, ne bi ga vidia, a ima lipo izlozenih alan fordova, zagora i DD giganata...

naveli ste u prvom postu da vam ovo izdanje ima dva cilja, upoznat siru strip-populaciju s nekim zapostavljenim junacima i te ljude upoznat sta sve imate u ponudi i di kupit..

siguran san da ko je kupia ovo izdanje, vec zna za vas (i di vas nac), a pogotovo za martija, noa i nathana..

ako neki "indijanac" naleti, pa kupi, npr. kad putuje buson negdi ili slicno... po mom misljenju, problem su dvi stvari... ako vec ne zna za vas, i svidi mu se ovo izdanje i oce pocet skupljat nesto od vas, svi prvi brojevi (i vecina narednih pocetnih) su vam rasprodani, a necete radit reprinte... (ne jeben sad sprehe, imas na aukcijama itd.. to je tramak.. ocu sad i ocu sveBigGrin)... koji ti je gust nesto pocet skupljat a nemas prvih trinaest brojeva?..

a druga stvar sta bi mogla bit zajeb je velika razlika u cijeni izmedju ovoga izdanja i vasih "regularnih" izdanja..

i sami znate da vasa izdanja prati oko 300 ljudi, taj krug se malo moze povecat ako krenu reprinti rasprodanih izdanja... a malo vise ako uz to padnu i cijene, a s obzirom na vec opjevane razloge ponude i potraznje na strip trzistu u nas, znamo da je to prakticki nemoguce...

meni se pari da ovo izdanje dobro dodje samo nama koji oce procitat nesto uz kavu, za sitnu lovu... ali siguran san da bi svi bili puno sritniji da se ne "zajebavate" s ovim nego picite dalje ostala izdanja.. tj. ubrzate NNBigGrin

eto, mala kritika s moje strane, ali ako vas izdavanje ove kolekcije veseli, uzivajte u tome, picite i dalje, ja cu vjerojatno kupovat, ovisi sta je unutra, broj 2 cu uzet radi NR sigurno... i ostavljat u kaficuBigGrin .. kad vec pilaju s onim coffee for later, sad imamo i strip for laterBigGrin
Dado A.
#43 Posted : 13. srpnja 2013. 16:06:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
Juice wrote:
Ma kakva ljutnja Dado. :)

Inače, bio sam na kiosku s gore navedene liste za Brod (Mali Pariz) i kolekcija je rasprodana. Ne znam koliko je bilo primjeraka, možda i samo 1. Zatim sam otišao na kolodvor
i pitao za strip - nigdje ga nije bilo izloženog pa sam pomislio valjda se i tu rasprodalo jer se čini ipak kao dobra loakcija - dosta putnika prolazi tu preko dana. Međutim - na moju sreću - strip je bio dostupan - glancer. Ali, nije uopće bio izložen, prodavačica ga je morala tražiti.

Što se tiče kioska - za ovaj - 907870 Sl. Brod - Podvinje mogu potvrditi da se stripovi odlično prodaju, i sam kupujem na njemu, a i prodavačica mi je rekla da od svih lokacija na kojima je radila, ovdje najviše stripova proda.

I pohvala za kraj - ovo je zbilja odlično urađeno - svaka čast, najkvalitetnije strip izdanje na kiosku.


Hvala za info, majstore, i hvala na pohvalama.Smile
Dado A.
#44 Posted : 13. srpnja 2013. 16:44:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
vs wrote:
kupio i ja jutros... u trafici na pazaru... ovih par dana di god bi prosa, nije bia vidljiv, nije bia izlozen, valjda je bia ondi gori, di drze skoro sve stripove, ali u ovoj trafici se ni tu nije vidia, ni kad san se nagnia za pogledat... pita san tetu, znala je sta trazin i oma ga izvukla... bia je u odlicnom stanju, ne patiim za tzv. glancerima, al ovo je bia najocuvaniji strip sta san u zivotu kupia u traficiSmile


Super, sve ovo sto si napisao su nam jako bitni podaci (zbog odredjenih stavki u ugovoru).Cool


vs wrote:

samo, ne vidin kako ce van ovo izdanje povecat popularnost ili povecat prodaju... ka sta san napisa, da nisan ciljano pita u trafici, ne bi ga vidia, a ima lipo izlozenih alan fordova, zagora i DD giganata...

naveli ste u prvom postu da vam ovo izdanje ima dva cilja, upoznat siru strip-populaciju s nekim zapostavljenim junacima i te ljude upoznat sta sve imate u ponudi i di kupit..

siguran san da ko je kupia ovo izdanje, vec zna za vas (i di vas nac), a pogotovo za martija, noa i nathana..

ako neki "indijanac" naleti, pa kupi, npr. kad putuje buson negdi ili slicno... po mom misljenju, problem su dvi stvari... ako vec ne zna za vas, i svidi mu se ovo izdanje i oce pocet skupljat nesto od vas, svi prvi brojevi (i vecina narednih pocetnih) su vam rasprodani, a necete radit reprinte... (ne jeben sad sprehe, imas na aukcijama itd.. to je tramak.. ocu sad i ocu sveBigGrin)... koji ti je gust nesto pocet skupljat a nemas prvih trinaest brojeva?..

a druga stvar sta bi mogla bit zajeb je velika razlika u cijeni izmedju ovoga izdanja i vasih "regularnih" izdanja..

i sami znate da vasa izdanja prati oko 300 ljudi, taj krug se malo moze povecat ako krenu reprinti rasprodanih izdanja... a malo vise ako uz to padnu i cijene, a s obzirom na vec opjevane razloge ponude i potraznje na strip trzistu u nas, znamo da je to prakticki nemoguce...


Cuj, cilj ovoga izdanja je reklama i to je to... Dakle, cilj je da ga uzme netko tko nije na forumu i nema pojma za njega. Upravo zbog toga bitna nam je informacija kako je i na koji nacin on izlozen. Ako je izlozen za kurac onda ga nitko nece ni uzeti osim onih koji znaju vec za njega i onda LK kao izdanje nema smisla.Smile Srecom, situacija s izlozenoscu nije bas svugdje losa, no u nekim gradovima je zbilja katastrofalna. Naravno, vec poduzimamo odredjene mjere da bi se to ispravilo pa cemo vidjeti hoce li se sto promijeniti.Cool

Vezano za tvoje procjene, one su apsolutno legitimne i mozda si zbilja 100% u pravu... no mozda i nisi.Smile Mozda se npr. ovo ljeto u Dalmaciju turisticki spusti recimo xy stripofila sa svih strana svijeta koji redovno za plazu kupe poneko izdanje i mozda ih sve to zaintrigira pa onda krenu u daljnje istrazivanje svega toga sto mi imamo itd. Naravno, mozda od toga ne bude nista, ali kljuc je u tome da mi to ne mozemo znati bez da pokusamo. Mozda se na kraju pokaze da su LK kupovali samo stripofili s foruma, a mozda se pokaze da je LK kupilo i npr. 150 “nasih” iz Svedske koji nisu imali pojma da netko jos izdaje npr. Nathana ili Nicka... Dakle, nasa procjena je jasna i s te strane smo napravili sve sto smo htjeli. Dakle, ovo ljeto ce LK imati priliku kupiti svi turisti, a domaca nestripofilska ekipa imat ce mogucnost neprodane primjerke kupiti npr. na Interliberu te cemo na taj nacin pokusati i medju tisucama ljudi koji citaju knjige pronaci jos kojeg dodatnog stripofila.

E sad, postoji li jos ijedan stripofil izvan foruma ili ne, to cemo vidjeti. Mi smo procijenili da nam je puno bolje uloziti xy kuna u ciiljanu reklamu kroz tiskani strip, nego isto toliko uloziti u npr. Jutarnji list pa da se reklamno nadjemo pored “Persila” koji pere bjelje... U konacnici, mozda se pokaze da su zbilja svi stripofili vec locirani, prebrojani i dijagnosticirani... a mozda se pokaze da postoji i “Mate iz Aalborga” koji bi bas htio citati Mister Noa, a mislio je da ga vise nitko ne izdaje.

Sto se tice toga da ce onaj tko bude zainteresiran “zeljeti sve i odmah”, tjah, da je tako onda kolekcionari ne bi ni postojali... Imam prijatelja koji 20+ godina skupljaju neke stvarcice i jos nistu sve rijesili tako da...Cool Naravno, nismo svi isti, neki hoce “sve i odmah”, a neki su strpljiviji i gust im je upravo u dugogodisnjem skupljanju. Uostalom, isto je i kod prilazenja zenama: netko odmah pita “os se jebat”, netko bari na duge staze, a tko je u konacnici uspjesniji - nemam pojma. Ja samo znam da su rijetki oni koji su jebali a da nisu pitali.Smile

E sad, mi smo s LK pitali, a ocemo li se jebat - vidit cemo.Cool Ono sto je sigurno jest to da nista nismo radili napamet jer svakoga mjeseca mi dobijemo mailove od odredjenog broja stripofila sa svih strana svijeta koji nam kazu da su “tek sada culi za nas” na sto mi ostanemo - paf... Uglavnom, vidjet cemo... Mi smo s LK zadovoljni, a kakve ce rezultate u konacnici poluciti - vrijeme ce pokazati.Smile


vs wrote:
i sami znate da vasa izdanja prati oko 300 ljudi, taj krug se malo moze povecat ako krenu reprinti rasprodanih izdanja... a malo vise ako uz to padnu i cijene, a s obzirom na vec opjevane razloge ponude i potraznje na strip trzistu u nas, znamo da je to prakticki nemoguce...

meni se pari da ovo izdanje dobro dodje samo nama koji oce procitat nesto uz kavu, za sitnu lovu... ali siguran san da bi svi bili puno sritniji da se ne "zajebavate" s ovim nego picite dalje ostala izdanja.. tj. ubrzate NNBigGrin

eto, mala kritika s moje strane, ali ako vas izdavanje ove kolekcije veseli, uzivajte u tome, picite i dalje, ja cu vjerojatno kupovat, ovisi sta je unutra, broj 2 cu uzet radi NR sigurno... i ostavljat u kaficuBigGrin .. kad vec pilaju s onim coffee for later, sad imamo i strip for laterBigGrin


Reprinte, to je bar jasno, mi nikad vise necemo raditi, a cijene diktiraju odredjeni faktori na koje mi mozemo tek djelomicno utjecati. Mi mozemo probati, ali ako ne ide ne ide. Evo, npr. mi bismo bili najsretniji da je naklada Zagora ostala na 1200 primjeraka, no ako ne moze toliko ici ce 500; ako ne bude moglo 500 ici ce 400; ako ne bude moglo 400 ici ce 118 pa kako bude. Mi ni jedno jedino izdanje necemo ugasiti tako da ce onaj tko ga bude htio kupiti uvijek to i moci uciniti.Smile

I za kraj, vezano za “zajebanciju oko LK naustrb ostalih izdanja”, tjah, meni se cini da se katkad zaboravi na broj stranica koji mi izbacujemo. Evo, ova zadnja 4 Zagora imaju gotovo 1200 stranica, odnosno u prijevodu, 12 normalnih brojeva. Dakle, mi smo u 4 knjige roknuli vani neciji godisnji kontingent izdanja... Ili da budem precizniji, mi smo u 4 knjige izbacili vise stranica nego sto ce neke “izdavacke kuce” izbaciti unutar citavoga svog postojanja.Smile
vs
#45 Posted : 13. srpnja 2013. 18:56:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
bas san bia po gradu, al na drugu stranu... mislin da vam u splitu nigdi nije dobro izlozeno u trafikama, bacin pogled i nigdi ga ne vidin... kad bi vam ga stavili na prozor ili ono sa strane di stoje AF, mozda bi neko i naletia, ovako, ako ne pitas, neces ga vidit...

u pravu si, vi se dali sve od sebe, pa sad, sta bude, nazalost, ja nisam optimist sta se tice ovoga (povecanje broja vasih kupaca)... ali nadam se da sam se zajeba u procjeniBigGrin..
Fiju
#46 Posted : 15. srpnja 2013. 7:40:40(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Dado R. wrote:

Mozda nije bilo dobro izlozeno?
Za Dubrovnik i okolicu dobio sam informacije o sljedecim prodajnim mjestima:
DUBROVNIK-LAPAD-POŠTA
DUBROVNIK-LAPAD-UVALA
DUBROVNIK-TOMMY


Na ova tri mjesta sam bio. U Tommya kupujem spenzu svaki drugi dan, ali nikad u zivotu nisam tamo vidio ijedan strip.
Na ova dva kioska u Lapadu uvijek ima stripova i relativno su ok izlozeni, ali LK nisam vidio medju njima.
Ostale nabrojane kioske nisam posjetio, ali sad sa ovom listom, potraga ce ipak biti laksa :)
Tex Willer
#47 Posted : 16. srpnja 2013. 14:51:52(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Naime, jako nam je bitno ako nam stripofili iz pojedinih gradova kazu koji kiosci su, ajmo to tako nazvati, prometniji u njihovu gradu, a koji manje.


Centar grada, bolje kod kolportera nego na kioscima jer pored Kalce dnevno prodje na desetine hiljada ljudi. Onda Bulevar U.N. jer oni ne dolaze u centar uopste, oni se ponasaju kao grad za sebe zajedno sa Duvanistem.
Inace, u Nisu stripa nema ili ga ne izlazu uopste. Eto, da ne kazes da nisam hteo da pomognemFlapper .
Tex Willer
#48 Posted : 16. srpnja 2013. 15:06:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Uostalom, isto je i kod prilazenja zenama: netko odmah pita “os se jebat”, netko bari na duge staze, a tko je u konacnici uspjesniji - nemam pojma.


Evo i ovde da ti pomognem. Naravno onaj koji odmah pita, jer ne gubi vreme. Neka prihvati svaka peta, ako cesto pitas, to je vec poprilican kvantitet. Pri tom, kao sto svi iskusniji znaju, kvantitet mora da izrodi i kvalitet, pa tu i tamo pojebes i neku lepu zenskuLOL LOL LOL
Dakle, onaj sto bari na duze staze potrosi xy vremena da smisli 100 nacina kako da pridje jednoj ribi, ovaj drugi je za to vreme 100 puta pitao, 20 puta jebao i pojebao 2 dobre zenske. I sve to, dok prethodno pomenuti pacenik smislja 101 nacin da pridje toj jednojBigGrin
kikec
#49 Posted : 16. srpnja 2013. 17:43:19(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 3
Man
Location: Croatia
bok svima! samo da javim da libellus kolekciju ne mogu naći nigdje u svome gradu daruvaru. baš koma. Sad
bubo
#50 Posted : 16. srpnja 2013. 20:33:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:
Uostalom, isto je i kod prilazenja zenama: netko odmah pita “os se jebat”, netko bari na duge staze, a tko je u konacnici uspjesniji - nemam pojma.


Evo i ovde da ti pomognem. Naravno onaj koji odmah pita, jer ne gubi vreme. Neka prihvati svaka peta, ako cesto pitas, to je vec poprilican kvantitet. Pri tom, kao sto svi iskusniji znaju, kvantitet mora da izrodi i kvalitet, pa tu i tamo pojebes i neku lepu zenskuLOL LOL LOL
Dakle, onaj sto bari na duze staze potrosi xy vremena da smisli 100 nacina kako da pridje jednoj ribi, ovaj drugi je za to vreme 100 puta pitao, 20 puta jebao i pojebao 2 dobre zenske. I sve to, dok prethodno pomenuti pacenik smislja 101 nacin da pridje toj jednojBigGrin

šta ti je reći iskustvoBigGrin BigGrin BigGrin nego ne rece nam koji je to 101 način za pridji...LOL LOL LOL LOL
Dado R.
#51 Posted : 16. srpnja 2013. 23:07:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
kikec wrote:
bok svima! samo da javim da libellus kolekciju ne mogu naći nigdje u svome gradu daruvaru. baš koma. Sad

Prema podacima koje imam, nazalost samo na jednom kiosku ima u Daruvaru, tiskov kiosk u centru, Daruvar centar tako meni pise.
Ali bi svakako trebalo biti u tom kiosku. Mozete li provjeriti ima li u tom kiosku?
Tex Willer
#52 Posted : 16. srpnja 2013. 23:33:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:

šta ti je reći iskustvoBigGrin BigGrin BigGrin nego ne rece nam koji je to 101 način za pridji...LOL LOL LOL LOL


Odakle znam, ja odma pitam, ne idem na duze stazeBigGrin
kikec
#53 Posted : 17. srpnja 2013. 13:03:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.7.2011.(UTC)
Posts: 3
Man
Location: Croatia
Dado R. wrote:
kikec wrote:
bok svima! samo da javim da libellus kolekciju ne mogu naći nigdje u svome gradu daruvaru. baš koma. Sad

Prema podacima koje imam, nazalost samo na jednom kiosku ima u Daruvaru, tiskov kiosk u centru, Daruvar centar tako meni pise.
Ali bi svakako trebalo biti u tom kiosku. Mozete li provjeriti ima li u tom kiosku?


heh, pa upravo na tom kiosku i provjeravam već par dana, ali ništa...
dali je to opet zbog nemarnih, neinformiranih prodavačica ili na tom kiosku uistinu nema libellus kolekcije..? (ili je već rasprodana?) ne znam...

vidjet ću sa sljedečim brojevima kakva će biti situacija u gradu a prvi, i još uvijek aktualni broj pokušat ću nabaviti negdje u nekoj od striparnica.
Dado R.
#54 Posted : 17. srpnja 2013. 17:49:39(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
kikec wrote:
Dado R. wrote:
kikec wrote:
bok svima! samo da javim da libellus kolekciju ne mogu naći nigdje u svome gradu daruvaru. baš koma. Sad

Prema podacima koje imam, nazalost samo na jednom kiosku ima u Daruvaru, tiskov kiosk u centru, Daruvar centar tako meni pise.
Ali bi svakako trebalo biti u tom kiosku. Mozete li provjeriti ima li u tom kiosku?


heh, pa upravo na tom kiosku i provjeravam već par dana, ali ništa...
dali je to opet zbog nemarnih, neinformiranih prodavačica ili na tom kiosku uistinu nema libellus kolekcije..? (ili je već rasprodana?) ne znam...

vidjet ću sa sljedečim brojevima kakva će biti situacija u gradu a prvi, i još uvijek aktualni broj pokušat ću nabaviti negdje u nekoj od striparnica.

U najmanju ruku svaka prodavacica u kiosku moze uci u svoju PC kasu i provjeriti imaju li to i jesu li imali, odnosno i naruciti ako treba.
Garfield
#55 Posted : 17. srpnja 2013. 19:01:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
I meni je kolega javio da u Kotor Varoš-u nigdje nije mogao pronaci Libellus kolekciju 1, a obisao je sva tri kioska Flapper
Oki
#56 Posted : 18. srpnja 2013. 19:24:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA

U najmanju ruku svaka prodavacica u kiosku moze uci u svoju PC kasu i provjeriti imaju li to i jesu li imali, odnosno i naruciti ako treba.
[/quote]

A izgleda da to baš i nije tako....ja inače već godinama ne kupujem stripove na kiosku jer mislim da mi se više isplati svakih par mjeseci skočiti do Zagreba-u striparnicama su ta kiosk izdanja bolje očuvana(dok je na kiosku gotovo svaki strip oštečen),a i u striparnicama skupljaš one žigove za popust,pa na veće količine ispadne dosta jeftinija nabavka stripova.
No sve u svemu,jučer sam išao na svoj kiosk u Duga Resi kupiti onu hrvatsku povjest u stripu za 8kn pa sam porazgovarao malo "za stare dane" sa gospođom na kosku. Pitao sam je za tu prvu libellus kolekciju i kaže ona da već duže vrijeme imaju nekoliko komada na zaduženju,ali su isti preraspoređeni na druga prodajna mjesta,što bi značilo da iako ih imaju na zaduženju,ti primjerci nikada nisu u stvarnosti bili na kiosku... TISAK vjerovatno ima neku svoju politiku raspodjele izdanja,politiku koju mi nikada nećemo razumjeti.
Ja sam inače još pred 10-tak dana nabavio libellus kolekciju 1,pa sada znam da je ovaj katalog u boji jedna dobra reklama. Ja sam pod katalogom očekivao naslovnice SVIH dosadašnjih izdanja i stripova pojedinačno(nešto kao onaj ludensov kolekcionarski Zagor za 40 godina koji je imao ama baš sve naslovnice)...hoće li to možda biti izvedivo u nekom od idućih brojeva?
Garfield
#57 Posted : 18. srpnja 2013. 21:08:24(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Usput kolki je tiraz Libellus kolekcije i zna li se za sada broj prodatih izdanja ?
Oki
#58 Posted : 19. srpnja 2013. 11:26:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Garfield wrote:
Usput kolki je tiraz Libellus kolekcije i zna li se za sada broj prodatih izdanja ?


Moje 6.6. čulo kaže da je tiraž bio 3333 komada,a do sada je prodano 2222 komada, dok će sljedećih 1111 komada biti rasprodano tek za sljedećih 11 mjeseci...isto tako znam da će Garfield u sljedećih 6 dana napraviti 666 postova ukupno na ovom libellusovom forumu,a ja ću ostati na dosadašnjih 55 postova....a sada idem čitati 11. knjigu Magičnog Vjetra da se malo odmorim od silne matematike!
Dado R.
#59 Posted : 21. srpnja 2013. 11:39:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Usput kolki je tiraz Libellus kolekcije i zna li se za sada broj prodatih izdanja ?

Sto te briga i zna se.Flapper BigGrin
Users browsing this topic
Guest
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,173 seconds.