Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

Mister No 61
Dado A.
#1 Posted : 3. listopada 2013. 16:27:03(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
Sto se nasega pilota tice, evo nas vec na 61. knjizi i tu nas cekaju - Japanci! Naslov epizode je “Posljednji samuraj”, autori su Ade Capone & Guido Nolitta te Domenico & Stefano Di Vitto, a kako ce Mister No proci u okrsaju s ratnim neprijateljima iz WW2 vidjet cete vec za petnaestak dana...

Regularna cijena “Posljednjeg samuraja” (250+ stranica) bit će 185, a tijekom prva dva mjeseca 148 kuna.

Bacite pogled:



split85
#2 Posted : 3. listopada 2013. 19:45:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
Love
Tex Willer
#3 Posted : 3. listopada 2013. 20:16:35(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
I malo pilota, lepoBigGrin
Misty
#4 Posted : 3. listopada 2013. 20:52:22(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Stuttgart
Tex Willer wrote:
I malo pilota, lepoBigGrin

šta malo, na kapaljku Blushing
Tex Willer
#5 Posted : 3. listopada 2013. 22:55:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Misty wrote:
Tex Willer wrote:
I malo pilota, lepoBigGrin

šta malo, na kapaljku Blushing



A jbg, i ja bi brze ali je trenutno verovatno ovoliko izvodljivo. Imam puno poverenje u Dade i verujem da moze brze, da bi islo brze.
A s druge strane, ako vec nesto mora sporije, neka to bude "mrtvi" junak, nema novih brojeva, stici ce se do kraja.
Ja bi sto vise MM, ide i dalje, najkrace su epizode, isti broj knjiga sa pilotom a jos nije doso ni do stotke. A pilot je odavno preleteo 100.broj i grabi prema 200-om.
Kit Carson
#6 Posted : 4. listopada 2013. 1:43:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 570
Man
Location: Nis Srbija
Love
Cekam specijalce Mister Noa i Marti Misterije.
bubo
#7 Posted : 4. listopada 2013. 8:06:24(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Tex Willer wrote:
Misty wrote:
Tex Willer wrote:
I malo pilota, lepoBigGrin

šta malo, na kapaljku Blushing



A jbg, i ja bi brze ali je trenutno verovatno ovoliko izvodljivo. Imam puno poverenje u Dade i verujem da moze brze, da bi islo brze.
A s druge strane, ako vec nesto mora sporije, neka to bude "mrtvi" junak, nema novih brojeva, stici ce se do kraja.
Ja bi sto vise MM, ide i dalje, najkrace su epizode, isti broj knjiga sa pilotom a jos nije doso ni do stotke. A pilot je odavno preleteo 100.broj i grabi prema 200-om.


da ali zato martin ima brdo popratnih serijala,od giganata,almanaha,zone x i PIBD tako da broj knjiga nije u pilotovu korist
Tex Willer
#8 Posted : 4. listopada 2013. 8:58:04(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:

da ali zato martin ima brdo popratnih serijala,od giganata,almanaha,zone x i PIBD tako da broj knjiga nije u pilotovu korist


Ma pricam o buducnosti, Mr No vise ne moze da bezi, MM i dalje ide. A i kod MM nema vise giganata, Maxija, Zona X je zavrsena u Italiji.
Da me ne shvatite pogresno (ne persiram ti, mislim na tebe i MistyjaBigGrin ), ja ih ne delim, podjednako su mi dragi, samo pokusavam da budem praktican.
Kad bih usporavao po afinitetima tu bi bili prvo DD i Zagor (iako smatram da su to najbolje uradjena izdanja ova 2 junaka na ovim prostorima ikad i da nikad nece postojati bolja), od ovih ostalih ne znam kom se izdanju vise radujem - NN, Texu, Mr No, MM ili s druge strane Klari, Torgalu kad bude, Spirou...
Samsuilunov otac
#9 Posted : 4. listopada 2013. 11:20:08(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
Tex Willer wrote:
A i kod MM nema vise giganata,


Jel to sigurno? Šta je s onom Djecom groma od Recagna koja se svako malo ponegdje spomenu? Čak je kružila i slika na stripovi.com, a vidim i da se nalazi na popisu na Wikipediji.
Tex Willer
#10 Posted : 4. listopada 2013. 12:18:17(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Samsuilunov otac wrote:
Tex Willer wrote:
A i kod MM nema vise giganata,


Jel to sigurno? Šta je s onom Djecom groma od Recagna koja se svako malo ponegdje spomenu? Čak je kružila i slika na stripovi.com, a vidim i da se nalazi na popisu na Wikipediji.


Mozda Dade ili Senka znaju preciznije, ono sto ja znam da je od pre 4-5 godina ta edicija ugasena. Metuzalemov sindrom i kraj.
Jedino ako se dolaskom "sina" ne promeni nesto po tom pitanju?
Samsuilunov otac
#11 Posted : 4. listopada 2013. 12:43:43(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
Svi su se bojali da će Davide uništiti Bonelli kad je preuzimao kormilo. A vidi sad, lik očito nema problema s puštanjem da s nove ideje razviju. Smile
Dado A.
#12 Posted : 4. listopada 2013. 13:17:06(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
Samsuilunov otac wrote:
Tex Willer wrote:
A i kod MM nema vise giganata,


Jel to sigurno? Šta je s onom Djecom groma od Recagna koja se svako malo ponegdje spomenu? Čak je kružila i slika na stripovi.com, a vidim i da se nalazi na popisu na Wikipediji.


Ta Recagnova prica koja je bila zamisljena kao 14. gigant ce ici, to nije upitno, a kad smo se zadnji put vidjeli Alfredo nam je rekao da je prebacena u redovni serijal. Ajde, bas cu ga priupitati sad kad se vidimo uskoro kad bi to trebalo biti vani...

Uglavnom, giganti su ugaseni...
Tex Willer
#13 Posted : 4. listopada 2013. 14:40:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Samsuilunov otac wrote:
Svi su se bojali da će Davide uništiti Bonelli kad je preuzimao kormilo. A vidi sad, lik očito nema problema s puštanjem da s nove ideje razviju. Smile


Steta samo sto se niko ne usudjuje da nas iznenadi npr.Dragonerom ili Saguarom. Nego to ce Dade da reseBigGrin
Dado R.
#14 Posted : 4. listopada 2013. 20:06:09(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Samsuilunov otac wrote:
Svi su se bojali da će Davide uništiti Bonelli kad je preuzimao kormilo. A vidi sad, lik očito nema problema s puštanjem da s nove ideje razviju. Smile

To su se mogli bojati samo oni koji nimalo ne poznaju ni njega a ni SBE kao izdavacku kucu...
Dado R.
#15 Posted : 4. listopada 2013. 20:07:28(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Samsuilunov otac wrote:
Svi su se bojali da će Davide uništiti Bonelli kad je preuzimao kormilo. A vidi sad, lik očito nema problema s puštanjem da s nove ideje razviju. Smile


Steta samo sto se niko ne usudjuje da nas iznenadi npr.Dragonerom ili Saguarom. Nego to ce Dade da reseBigGrin

Ne brini, ima dovoljno izdavaca i netko ce te sigurno iznenaditi a to nece biti Dade, kod nas nema iznenadjenja...
Samsuilunov otac
#16 Posted : 4. listopada 2013. 20:13:18(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:
Samsuilunov otac wrote:
Svi su se bojali da će Davide uništiti Bonelli kad je preuzimao kormilo. A vidi sad, lik očito nema problema s puštanjem da s nove ideje razviju. Smile


Steta samo sto se niko ne usudjuje da nas iznenadi npr.Dragonerom ili Saguarom. Nego to ce Dade da reseBigGrin

Ne brini, ima dovoljno izdavaca i netko ce te sigurno iznenaditi a to nece biti Dade, kod nas nema iznenadjenja...


Kako nema? Evo, ja sam se iznenadio kad sam vidio da ste odlučili izdavati Dylana i Zagora. :)
Tex Willer
#17 Posted : 4. listopada 2013. 23:21:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:
Tex Willer wrote:
Samsuilunov otac wrote:
Svi su se bojali da će Davide uništiti Bonelli kad je preuzimao kormilo. A vidi sad, lik očito nema problema s puštanjem da s nove ideje razviju. Smile


Steta samo sto se niko ne usudjuje da nas iznenadi npr.Dragonerom ili Saguarom. Nego to ce Dade da reseBigGrin

Ne brini, ima dovoljno izdavaca i netko ce te sigurno iznenaditi a to nece biti Dade, kod nas nema iznenadjenja...


Nesto na vidiku ili nagadjasConfused Drool
Users browsing this topic
Guest
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,091 seconds.