Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

2 Pages12>
Interliber 2013
Dado R.
#1 Posted : 31. listopada 2013. 16:41:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Izdavačka kuća Libellus, kao što smo i najavili, imat će svoj štand i na ovogodišnjem Interliberu
koji će se u Zagrebu održati od 12. do 17.11.2013., a moći ćete nas pronaći u paviljonu 6 - štand 2b (od glavnog ulaza drugi štand desno), odnosno na istom mjestu kao i prošlih godina!
Naravno, tim povodom pripremili smo za vas posebne ponude i akcije, a evo o čemu je riječ:


POPUSTI 15% i 35%
Ove godine pripremili smo uistinu posebne popuste na većinu naših izdanja. Kupovinom do pet (5) knjiga ostvarujete popust od 15%, a kupovinom šest (6) ili više knjiga ostvarujete popust od čak 35% na ukupan iznos!!! Skoro 300 naših knjiga nalazi se u ovoj ponudi a dio naslova ograničen je malim količinama jer su pred rasprodajom (količine se mogu provjeriti na našoj web stranici). Točan popis izdanja za koje vrijedi ova akcija možete pronaći ovdje...Popis - Popust 35%!
Ovaj popust vrijedi isključivo za naslove iz navedenog popisa!


POPUST 20%
Kao što već znate, svaka naša nova knjiga ima popust od 20% na regularnu cijenu tijekom prva dva mjeseca prodaje.
Nakon isteka te akcije svaka knjiga prodaje se isključivo po normalnim cijenama bez mogućnosti bilo kakvih drugih akcija i popusta.
Stoga sugeriramo da bacite pogled na ovaj popis izdanja u kojem možete pronaći sve naslove za koje još i tijekom Interlibera vrijedi popust od 20%. Popis - Popust 20%!
Naravno, u ovom popisu nalaze se i najavljena, nova izdanja koja će se tek pojaviti u vrijeme trajanja Interlibera i koja će se do 18.11. moći nabaviti isključivo na našem štandu.


LIBELLUS KOLEKCIJA
I naša Libellus kolekcija bit će u posebnoj ponudi. Samo jedna knjiga koštat će 39,90 kn, dok ćete već kupovinom dvije različite knjige moći ostvariti popust i obje knjige dobiti za 69,90 kn,
tri različite knjige koštat će samo 89,90 kn a sve četiri knjige iz ove edicije moći će se dobiti za samo 99,90 kn!


VAŽNA NAPOMENA:
Nažalost, zbog količinske brojnosti naših izdanja jasno je da nećemo biti u mogućnosti izložiti sve svoje stripove koji se nalaze u ovim ponudama te stoga ako želite biti sigurni da ćete na štandu pronaći upravo ono što vam treba savjetujemo vam da napravite prednarudžbe kako bismo mi to mogli pripremiti i Vašu rezervaciju pravovremeno donijeti na štand.

Rezervirati se može na e-mail: info@libellus.hr

Najljepše vas molimo da u mailu napišete svoje ime i prezime, broj mobilnog telefona i dan kad želite pokupiti izdanja. Rezervacije vrijede od danas pa najkasnije do 16.11.2013.
Naravno, rezervirati se treba barem jedan dan prije nego što želite pokupiti izdanja.



EXTRA PONUDA
I ove ćemo godine po cijenama od 19.90, 29.90, 39.90, 49.90 itd. kuna ponuditi manju količinu stripova koji zbog ovoga ili onoga razloga ne zadovoljavaju naše kriterije da budu pušteni u redovnu prodaju (ili su ispali nekome pa su natučeni, ili su krivo uvezani, ili im nedostaje kolorni list itd.). Uglavnom, riječ je o stripovima koji u sebi sadrže apsolutno sve stranice, no imaju neki (manji ili veći) fizički nedostatak. Takvih stripova nema puno, a o kojima je točno riječ moći ćete vidjeti na našemu štandu. Kao i uvijek dosad, i ovaj put ćemo ta izdanja rasporediti na način da će svaki dan biti nešto u ponudi tako da se svaki dan isplati "zaviriti" u kutije s tim stripovima. Rezervacija i prednarudžba oštećenih izdanja nije moguća te se ista mogu samo osobno izabrati na štandu.

Naravno, sve ove ponude dostupne su isključivo na našem štandu u vrijeme trajanja Interlibera.

I za kraj, da izbjegnemo bilo kakve zabune, evo i popis izdanja koja ne ulaze ni u jednu od navedenih akcija... Popis - Izdanja bez popusta!

Vidimo se!
magični vjetar
#2 Posted : 31. listopada 2013. 21:26:34(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.2.2012.(UTC)
Posts: 333
Man
Location: Zagreb
Drool Drool Drool
kico
#3 Posted : 1. studenog 2013. 15:10:28(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
DaDo A.
siti me se u vezi Mister Noa i Martija, od 37 nadalje ...
dante
#4 Posted : 2. studenog 2013. 10:15:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 13.7.2011.(UTC)
Posts: 9
Location: Zagreb
Super ponude, stvarno za svaku pohvalu!
Postoji li neki posebni razlog zasto neke knjige nisu uopce na popustu, cak ni onom najmanjem, kao npr. Dylan Dog knjige 5-10 i sl?
jang
#5 Posted : 2. studenog 2013. 10:24:21(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 72
dante wrote:
Super ponude, stvarno za svaku pohvalu!
Postoji li neki posebni razlog zasto neke knjige nisu uopce na popustu, cak ni onom najmanjem, kao npr. Dylan Dog knjige 5-10 i sl?


"Kao što već znate, svaka naša nova knjiga ima popust od 20% na regularnu cijenu tijekom prva dva mjeseca prodaje.
Nakon isteka te akcije svaka knjiga prodaje se isključivo po normalnim cijenama bez mogućnosti bilo kakvih drugih akcija i popusta."
Oki
#6 Posted : 4. studenog 2013. 13:15:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Prošle godine mi je bunker auta bio pun do vrha(jedno pet puta sam prešao put od auta do velesajma),a ove godine me "ubilo" to što sam se bacio na veliko uređivanje unutrašnjosti kuće,tako da je žalosno,ali istinito-ove godine neću "bildati" na interliberu...Mad
Oki
#7 Posted : 4. studenog 2013. 13:17:15(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Idem odigrati par listića lota....nada umire posljednja!
Oki
#8 Posted : 7. studenog 2013. 21:06:48(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
LOL BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin LOL
Vidimo se na interliberu!
Dado R.
#9 Posted : 7. studenog 2013. 22:05:19(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Oki wrote:
LOL BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin LOL
Vidimo se na interliberu!

Dobio na lotu?BigGrin BigGrin BigGrin
Oki
#10 Posted : 7. studenog 2013. 23:37:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Dado R. wrote:
Oki wrote:
LOL BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin LOL
Vidimo se na interliberu!

Dobio na lotu?BigGrin BigGrin BigGrin

Loto nula,ali sam izabrao i okladio se na tri para lige prvaka+dva para eurolige i pogodio...tako da na interliberu sigurno rješavam nabavu zadnjih 19 brojeva Magičnog Vjetra i kada još prostudiram koji mi brojevi Mister No-a fale-šaljem narudžbu na gornji mail!
Cool
alen
#11 Posted : 11. studenog 2013. 15:04:51(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 12.6.2012.(UTC)
Posts: 17
Location: Karlovac, HR
Kartice ili cash only?
Dado R.
#12 Posted : 12. studenog 2013. 1:49:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
alen wrote:
Kartice ili cash only?

Nazalost nemamo mogucnost karticne naplate na standu...
Dado R.
#13 Posted : 12. studenog 2013. 1:51:27(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.779
Location: Zagreb
Kao što smo i najavili, za Interliber pripremili smo osam novih izdanja. Sve knjige su već stigle u naše skladište i bit će u prodaji s prvim danom Interlibera,
odnosno od danas, 12.11. Napominjemo, da će se ovaj tjedan nova izdanja moći kupiti isključivo na našem štandu (paviljon 6, štand 2b).
split85
#14 Posted : 12. studenog 2013. 20:24:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
@Doc

Viđen si u HRT-ovoj reportaži s Interlibera ! Cool
Dok Lester
#15 Posted : 13. studenog 2013. 0:04:56(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Nadam se da nisam kopao nos Huh

Ili je to možda bio DadoR. budući da nas i ove godine neki mijenjaju BigGrin BigGrin BigGrin BigGrin
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
76
#16 Posted : 13. studenog 2013. 17:29:08(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 319
Location: Zagreb
Koliko sam ja vido u prilogu u jučerašnjem Dnevniku - u kadru je bio Dado R.
Sidin i radin.
split85
#17 Posted : 13. studenog 2013. 18:31:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 751
Man
Location: Split
76 wrote:
Koliko sam ja vido u prilogu u jučerašnjem Dnevniku - u kadru je bio Dado R.

Blushing
Je.
Jučer sam vidija priko oka.
Jutros san pogleda na HRT portalu i puno bolje vidija. BigGrin
Novikorisnik
#18 Posted : 16. studenog 2013. 7:23:30(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.7.2011.(UTC)
Posts: 117
Ovo je bio dobar interliber. Kupio sam Boy vampire 2 i 3 sa oštećenim koricama ekstra povoljno ali da me ubijete, ja ne vidim oštećenje. Fakat ste picajzle ali ja zadovoljan Drool To mi je donekle kompenziralo ganjanje za propuštenim izdanjima Nathana Nevera.
mike
#19 Posted : 17. studenog 2013. 7:35:32(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 15.8.2011.(UTC)
Posts: 109
Location: Maribor
Ove sam godine bio dva puta na sajmu in svaki sam put vise odusevljen. Dosli smo sa ekipom (Simao i Xabi) juce oko 9h i proveli stvarno fantastican dan. Ako kazem da smo ostali do 22h, zna se kakvo je to veselje bilo. Ljudi na sajmu su izvanredni, gde bih pre svega ispostavio obe Dade (Darija znam vec dugo, kapu dole pred tobom brate), Doca Lestera i Macana, koji je nasem Nobodyju nacrtao jednu stvarno lijepu posvjetu u Borovnicu. Bilo je tu prica, novosti, smijeha, kobasica, piva a bogami i rakije.

Da ne kazem da sam nabavio hrpu stvari po stvarno ugodnim cijenama (Julie 15 kn, hc Fordovi 20 itd..).

Kad cujem da su i izdavaci veoma zadovoljni ovogodisnjom prodajom, jos sam sretniji. Da bog da da biste prodali sto vise vasih izdanja. Fibra i Libellus su kvalitetom i kontinuitetom izlazenja svojih izdanja svih tih godina potvrdili, da su medju najboljim svjetskim izdavacima. Ja vec od samog pocetka cijenim vas rad i ljubav prema stripu.

Uglavnom, bio je to nezaboravan dan i jedva cekam da se vidimo (ako ne pre) na Mafestu sledece godine.

Hvala vam i zivjeli!
Dok Lester
#20 Posted : 17. studenog 2013. 11:47:38(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Wink Hvala svima vama na dolasku. Wink
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Users browsing this topic
Guest
2 Pages12>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,151 seconds.