Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

6 Pages<1234>»
Sljedece tri ture...
Tex Willer
#21 Posted : 4. studenog 2013. 22:07:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Wilding wrote:
Woooow. Svaka čast. Ne znam što bi prije, ali znam da ću Nick Raider, Dylan Dog i Tex definitvno :D :D :D


To bre, vec cetvrti ili peti na topicu koji se raduje NickuBigGrin
Jos petoro - sestoro da se nadje i planuce ceo tirazBigGrin
Zezam se, znaci ima nade za starog dobrog Nicka da krene mozda malo brzeSmile
I vidim, nesto mi fali, NR almanah, valjda je jos jedan ostao, mrzi me da proveravam, pa da krenu specijalciSmile
Dado A.
#22 Posted : 4. studenog 2013. 22:21:13(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
anto wrote:
da li ostaje plan (ili želja) da se do kraja sledeće godine izbace Riđobradi zaključno sa 25. brojem? I isto pitanje za Spiroua (koliko brojeva je u planu za 2014-u),ako je moguće (barem okvirno) odgovoriti?


Do kraja sljedece godine objavit cemo Ridjobradog do originalnog albuma broj 25 i Spiroua do broja 19.

Minimalno...
Dado A.
#23 Posted : 4. studenog 2013. 22:24:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
manchester wrote:
nadam se da ostajete pri 10-12 DD biblioteka godisnje


DD nije upitan. Imamo puno izdanja pa je moguce da nesto zastane turu-dvije, no neki se serijali polako priblizavaju kraju pa ce i prostora za sve drugo biti vise i vise. Uglavnom, nema straha...Cool


manchester wrote:
Inace, samo okvirno, da li se sa ove tri ture zavrsava 2013. godina?


Fizicki je nemoguce toliko izdanja izbaciti do kraja ove godine. Ni roboti ne bi to mogli...Smile
Dado A.
#24 Posted : 4. studenog 2013. 22:25:38(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
deltamike wrote:
hvala Bogu, Nick Raider! ispreskakali ste ga maksimalno Blink


A cuj... Sad smo dobili naslovnice i odmah idemo u produkciju... Jebiga, dosta puta ne ovisi sve ni o nama...Smile
Dado A.
#25 Posted : 4. studenog 2013. 22:26:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Ajde ako ti nije tesko pojasni ove storie brevi (kratke price, ali koliko toga?) i nadam se da ce i to ici, ne vidim razlog da ne?


Naravno da ce ici...Smile
Dado A.
#26 Posted : 4. studenog 2013. 22:27:42(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
split85 wrote:
Kolika bi trebala bit cijena giganta u boji? Barem otprilke.


Ne volimo pricati “otprilike”. Cim budemo znali tocnu cijenu znat cete je i vi...Smile
Tex Willer
#27 Posted : 5. studenog 2013. 0:41:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Ajde ako ti nije tesko pojasni ove storie brevi (kratke price, ali koliko toga?) i nadam se da ce i to ici, ne vidim razlog da ne?


Naravno da ce ici...Smile


Tako se prica careSmile Jedva cekam da kompletiram sve, sa prevodom bez simpa, faks i slicnih gluposti koje smo vidjali u SA izdanjuSmile Ono ostaje za gledanje c/b crteza kad se uzelim.
A na osnovu kolora naslovnica, deluje mi da moze da me odusevi i unutra, c/b varijantu ionako imam, tako da je ovo slag na tortu. Znam da ce vecinu interesovati cena (ne stavljam primedbe i razumem, dakle, nije kritika, da me neko pogresno ne shvati), mene cena kod Texa ne interesuje, merak nema cenuLove Drool
A dal je sve unutra sto se tice kratkih prica cekamo Texovog fana za odgovor, Nathanovci o tome pojma nemajuFlapper BigGrin Doduse ni ja ne znamBigGrin Blushing BigGrin
Tex Willer
#28 Posted : 5. studenog 2013. 0:46:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:


A cuj... Sad smo dobili naslovnice i odmah idemo u produkciju... Jebiga, dosta puta ne ovisi sve ni o nama...Smile


A cuj... i meni je zao sto ne ide brze, al na Darkove naslovnice vredi pricekatiSmile Ubrzajte ga malo, zakljucajte ga u neki podrum i drzite na hlebu i vodi (dobro, moze ponekad i malo kruha, da ne bude skroz jednolicna ishrana). I tako dok ne odradi sve naslovnice do kraja serijalaBigGrin
Dado A.
#29 Posted : 5. studenog 2013. 0:49:35(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Ajde ako ti nije tesko pojasni ove storie brevi (kratke price, ali koliko toga?) i nadam se da ce i to ici, ne vidim razlog da ne?


Naravno da ce ici...Smile


Tako se prica careSmile Jedva cekam da kompletiram sve, sa prevodom bez simpa, faks i slicnih gluposti koje smo vidjali u SA izdanjuSmile Ono ostaje za gledanje c/b crteza kad se uzelim.
A na osnovu kolora naslovnica, deluje mi da moze da me odusevi i unutra, c/b varijantu ionako imam, tako da je ovo slag na tortu. Znam da ce vecinu interesovati cena (ne stavljam primedbe i razumem, dakle, nije kritika, da me neko pogresno ne shvati), mene cena kod Texa ne interesuje, merak nema cenuLove Drool
A dal je sve unutra sto se tice kratkih prica cekamo Texovog fana za odgovor, Nathanovci o tome pojma nemajuFlapper BigGrin Doduse ni ja ne znamBigGrin Blushing BigGrin


Cuj, mi ti Nathanovci nemamo pojma o Texu... Evo, onako ofrlje cu pokusati pogoditi i reci cu da je mozda rijec o 6 kratkih prica koje su izasle izmedju 1986. i 2012. godine... A kad vec nagadjam, pokusat cu pogoditi i autore... Hmm... Tko zna, mozda bi medju brojnima to mogli biti G.L. i Sergio Bonelli, Nizzi, Boselli, Galep, Ticci, Civitelli...Cool

Tex Willer
#30 Posted : 5. studenog 2013. 0:51:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
I konacno NN ide preko 12 broja, ove godine 15 novih epizoda. Jos ako izadje i jedna reprint, da ih povezemo maloSmile
Svaka cast, izvukoste godinu ako sve ovo izadje. Cim ukocite, eto mene s kritikama, dosta sam vas hvalioFlapper
Dado A.
#31 Posted : 5. studenog 2013. 0:52:40(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
I konacno NN ide preko 12 broja, ove godine 15 novih epizoda. Jos ako izadje i jedna reprint, da ih povezemo maloSmile
Svaka cast, izvukoste godinu ako sve ovo izadje. Cim ukocite, eto mene s kritikama, dosta sam vas hvalioFlapper


Ajde, okani se stripova i uhvati se knjige!...Cool
Tex Willer
#32 Posted : 5. studenog 2013. 0:53:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:


Cuj, mi ti Nathanovci nemamo pojma o Texu... Evo, onako ofrlje cu pokusati pogoditi i reci cu da je mozda rijec o 6 kratkih prica koje su izasle izmedju 1986. i 2012. godine... A kad vec nagadjam, pokusat cu pogoditi i autore... Hmm... Tko zna, mozda bi medju brojnima to mogli biti G.L. i Sergio Bonelli, Nizzi, Boselli, Galep, Ticci, Civitelli...Cool



E jbg, a ja pojma nemamBigGrin Blushing BigGrin
Sad, da se ne brukam dalje, idem na onaj Thommov popis da ih prebrojimBigGrin
Tex Willer
#33 Posted : 5. studenog 2013. 0:54:42(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:

Ajde, okani se stripova i uhvati se knjige!...Cool


Tu mi je knjiga ispred, citam nemacki i kucam istovremenoFlapper BigGrin
Al me krenuse ovi smajlici zbog ovih najavaBigGrin
Dado A.
#34 Posted : 5. studenog 2013. 0:56:48(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Cuj, mi ti Nathanovci nemamo pojma o Texu... Evo, onako ofrlje cu pokusati pogoditi i reci cu da je mozda rijec o 6 kratkih prica koje su izasle izmedju 1986. i 2012. godine... A kad vec nagadjam, pokusat cu pogoditi i autore... Hmm... Tko zna, mozda bi medju brojnima to mogli biti G.L. i Sergio Bonelli, Nizzi, Boselli, Galep, Ticci, Civitelli...Cool



E jbg, a ja pojma nemamBigGrin Blushing BigGrin
Sad, da se ne brukam dalje, idem na onaj Thommov popis da ih prebrojimBigGrin


1. Assalto al treno (G.L. Bonelli / Galep) - 8 stranica
2. Morte nel deserto (Nizzi / Ticci) - 12 stranica
3. Un caldo pomeriggio (Nolitta (S. Bonelli) / Ticci) - 13 stranica
4. Pista di sangue (Nizzi / Ticci) - 32 stranice
5. Il duello (Nizzi / Civitelli) - 16 stranica
6. La preda (Boselli / Civitelli) - 8 stranica

Smile
Tex Willer
#35 Posted : 5. studenog 2013. 0:59:41(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Sve znas, da sam Hrvat glasao bih za tebe za predsednikaBigGrin
Dobro, jedino s picem si tanak, al niko nije savrsenFlapper
Dado A.
#36 Posted : 5. studenog 2013. 1:00:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Sve znas, da sam Hrvat glasao bih za tebe za predsednikaBigGrin
Dobro, jedino s picem si tanak, al niko nije savrsenFlapper


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Tex Willer
#37 Posted : 5. studenog 2013. 1:05:59(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Sve znas, da sam Hrvat glasao bih za tebe za predsednikaBigGrin
Dobro, jedino s picem si tanak, al niko nije savrsenFlapper


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL


A sad cu da te poslusam i uhvatim se knjige, pa da se u neko skorije vreme zapijemo i proslavimo (nadam se)Smile
Dado A.
#38 Posted : 5. studenog 2013. 1:13:23(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.656
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Sve znas, da sam Hrvat glasao bih za tebe za predsednikaBigGrin
Dobro, jedino s picem si tanak, al niko nije savrsenFlapper


LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL


A sad cu da te poslusam i uhvatim se knjige, pa da se u neko skorije vreme zapijemo i proslavimo (nadam se)Smile


Pametno. Odoh i ja raditi... Ceka me Nathan...Cool
anto
#39 Posted : 5. studenog 2013. 8:56:58(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 322
Man
Location: Čačak
Dado A. wrote:
anto wrote:
da li ostaje plan (ili želja) da se do kraja sledeće godine izbace Riđobradi zaključno sa 25. brojem? I isto pitanje za Spiroua (koliko brojeva je u planu za 2014-u),ako je moguće (barem okvirno) odgovoriti?


Do kraja sljedece godine objavit cemo Ridjobradog do originalnog albuma broj 25 i Spiroua do broja 19.

Minimalno...

uključujići i 25. album Riđog i 19. Spiroua?
Samsuilunov otac
#40 Posted : 5. studenog 2013. 14:03:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 24.1.2013.(UTC)
Posts: 42
Location: Pleternica
Kakva je situacija s pravima? Jel Ludens monopolist na izdanja koja izdaje, pa ih vi ne možete izdavati ili možete, ali u nekom drugom obliku? Ili se smije paralelno izdavati isto izdanje u istoj državi u istom obliku? Bi li, recimo mogli izdavati specijalna izdanja Zagora ili Dylana paralelno s ovima koja već izdaje Ludens ili se radi o čisto financijskim razlozima zbog kojih ih Libellus ne izdaje? Ili to namjeravate učiniti naknadno? Ili ne namjeravate uopće? Ili patka kaže kva-kva? Ili sam ja naporan? Smile
Users browsing this topic
Guest (2)
6 Pages<1234>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,114 seconds.