Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

11 Pages<12345>»
Pet sljedecih tura...
Tex Willer
#41 Posted : 6. veljače 2014. 13:55:29(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Nego, kakav si za okladu da cemo u 2014. izdati vise NN-a nego u 2013.?Smile A okladi se moze pridruziti i nas Jerry Krause iz Ljubuskog...Cool Ako pristanes/pristanete slobodno birajte o sto cemo se kladiti, ja pristajem na sve...Smile


Vaze li opklade i za Texa?


Naravno...Cool


Cim prebrojim koliko je cega izaslo prosle godine, najkasnije sutra, dogovaramo opkladu. Svako izdanje se racuna zasebno i u svakoj ediciji mora da bude vise bar jedno izdanje, na isti broj gubis opkladu - regularrna, Kolor biblioteka, almanasi (prosle godine ih nije bilo, znaci s nula izdatih ove godine gubis opkladu). Dakle, ne sabiramo sva izdanja, nego se svako gleda zasebno, sto i jeste. Dogovoreno?Flapper
Dcopic, ajde da se obezbedimo u odnosu na Zagorove, Dilanove i ostale fanove. Stra lojze cuvaBigGrin

Predlazem da se u opkladu uvrste najbolja pica i hrana, bar da i gubitnik omasti brkoveBigGrin
Tex Willer
#42 Posted : 6. veljače 2014. 13:58:14(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
dcopic wrote:
Super plan! Cool Najviše se veselim Thorgalu! Love


I ja se veselim Thorgalu, ali ovakve tvoje izjave se granice sa izdajomCowboy2
Prvo Tex pa onda sve ostaloFlapper
Dado A.
#43 Posted : 6. veljače 2014. 14:15:53(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
kasper wrote:
nego, Torgal je 3 u 1? jel planite da ga spucate ko IRS?


Thorgal je 3-u-1, da, a sto se brzine tice dat cemo sve od sebe da to bude sto brze. Precizniji odgovor od ovoga trenutacno ne mozemo dati. Bit cemo pametniji kad objavimo ovih pet tura koje smo sad najavili pa se sjeti onda tada to jos jednom priupitati.Cool


kasper wrote:
zelim vise Texa nove generacija + da udjete u te top epizode, oduzilo se ovo sa prastarim epizodama


Mi zelimo vise svega, da ne nabrajam sad sve tu...BigGrin BigGrin BigGrin
Dado A.
#44 Posted : 6. veljače 2014. 14:20:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Nego, kakav si za okladu da cemo u 2014. izdati vise NN-a nego u 2013.?Smile A okladi se moze pridruziti i nas Jerry Krause iz Ljubuskog...Cool Ako pristanes/pristanete slobodno birajte o sto cemo se kladiti, ja pristajem na sve...Smile


Vaze li opklade i za Texa?


Naravno...Cool


Cim prebrojim koliko je cega izaslo prosle godine, najkasnije sutra, dogovaramo opkladu. Svako izdanje se racuna zasebno i u svakoj ediciji mora da bude vise bar jedno izdanje, na isti broj gubis opkladu - regularrna, Kolor biblioteka, almanasi (prosle godine ih nije bilo, znaci s nula izdatih ove godine gubis opkladu). Dakle, ne sabiramo sva izdanja, nego se svako gleda zasebno, sto i jeste. Dogovoreno?Flapper
Dcopic, ajde da se obezbedimo u odnosu na Zagorove, Dilanove i ostale fanove. Stra lojze cuvaBigGrin

Predlazem da se u opkladu uvrste najbolja pica i hrana, bar da i gubitnik omasti brkoveBigGrin


Oklade mogu ici i za pojedinacne segmente, a i za komplet od nekog junaka... No sukladno tome mijenja se i ulog.Cool Nemoj sad misliti da cemo zbog jednog ili dva rucka ili vecere dignuti produkciju Texa u svim segmentima, pa nismo ni mi budale... No potkupljivi jesmo...Cool BigGrin Dakle, uzmi prvo 4-5 dana da sve prebrojis BigGrin BigGrin BigGrin i onda se javi s ponudom... Ali pripazi: nemoj nam slati tu sad neke tamo ponude s bocom ili dvije Jegera... Bez stolitra nemamo sta pricati.Cool BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL
Tex Willer
#45 Posted : 6. veljače 2014. 14:28:20(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado A. wrote:


Oklade mogu ici i za pojedinacne segmente, a i za komplet od nekog junaka... No sukladno tome mijenja se i ulog.Cool Nemoj sad misliti da cemo zbog jednog ili dva rucka ili vecere dignuti produkciju Texa u svim segmentima, pa nismo ni mi budale... No potkupljivi jesmo...Cool BigGrin Dakle, uzmi prvo 4-5 dana da sve prebrojis BigGrin BigGrin BigGrin i onda se javi s ponudom... Ali pripazi: nemoj nam slati tu sad neke tamo ponude s bocom ili dvije Jegera... Bez stolitra nemamo sta pricati.Cool BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL


Hrana i pice po zelji kolicinski srazmerna tezini onih koji se klade, dakle nas dvojice, ne mesaj tu drugog DaduBigGrin
Pa na koliko se vecera razvuce... A na potkupljivost sam i racunaoBigGrin
I mani kaspera, brojacu i nova vs. stara izdanja Texa zasebnoFlapper Nista bez starih epizoda TexaSmile
kasper
#46 Posted : 6. veljače 2014. 14:34:44(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Tex Willer wrote:

Nista bez starih dobrih epizoda TexaSmile



tu se slazemo, stare dobre epizode su od broja 13 LOL .

Dade, kad cemo znati sta je broj 13?
Dado A.
#47 Posted : 6. veljače 2014. 14:38:32(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
kasper wrote:
Tex Willer wrote:

Nista bez starih dobrih epizoda TexaSmile



tu se slazemo, stare dobre epizode su do broja 13 LOL .

Dade, kad cemo znati sta je broj 13?


Uskoro...Cool
kasper
#48 Posted : 6. veljače 2014. 14:39:38(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
Dado A. wrote:
Uskoro...Cool



ajde malo da se radujemo
zelim zelim zelim... Veliku intrigu
zelim zelim zelim... Karavan nade
zelim.... Karsonovu proslost


za pocetak LOL Love Laugh
zeljko
#49 Posted : 6. veljače 2014. 16:16:37(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 222
Location: Sarajevo
Dado A. wrote:
Nego, kakav si za okladu da cemo u 2014. izdati vise NN-a nego u 2013.?Smile A okladi se moze pridruziti i nas Jerry Krause iz Ljubuskog...Cool Ako pristanes/pristanete slobodno birajte o sto cemo se kladiti, ja pristajem na sve...Smile


ja se ne kladim LOL
ako ko želi nek proba Flapper
ajd dobro da se malo konsolidujem pa da onda kad krenu izdanja odmah keširam na pijaci Cool
budo
#50 Posted : 6. veljače 2014. 17:20:23(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 177
Man
Location: Zagreb
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Oklade mogu ici i za pojedinacne segmente, a i za komplet od nekog junaka... No sukladno tome mijenja se i ulog.Cool Nemoj sad misliti da cemo zbog jednog ili dva rucka ili vecere dignuti produkciju Texa u svim segmentima, pa nismo ni mi budale... No potkupljivi jesmo...Cool BigGrin Dakle, uzmi prvo 4-5 dana da sve prebrojis BigGrin BigGrin BigGrin i onda se javi s ponudom... Ali pripazi: nemoj nam slati tu sad neke tamo ponude s bocom ili dvije Jegera... Bez stolitra nemamo sta pricati.Cool BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL


Hrana i pice po zelji kolicinski srazmerna tezini onih koji se klade, dakle nas dvojice, ne mesaj tu drugog DaduBigGrin
Pa na koliko se vecera razvuce... A na potkupljivost sam i racunaoBigGrin
I mani kaspera, brojacu i nova vs. stara izdanja Texa zasebnoFlapper Nista bez starih epizoda TexaSmile


Priključujem se Tex-lobiju, snosim rizik oklade
Ove najave su mi svakako super, od 40 kupujem 38 (Mr No-a ne mogu zbog Disa). Ali da je od 40 komada samo 2 Texa...Cursing
Ma nije baš ni toliko upitno (nadam se) da će biti više Texa nego lani (8 ukupno). Praktički su izašla 4, najavljena još 2... Ako ne izađu još 3 u pet mjeseci onda nam ni hrana i piće nisu utjeha.
Jedino ako Tex iz Niša ne proglasi ove iz 1. mjeseca kao prošlogodišnja izdanja pa onda morate izbaciti još barem 6 komada, za to obećanje bih platio rundu svima na MafestuCowboy2
Dado R.
#51 Posted : 6. veljače 2014. 20:11:57(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.792
Location: Zagreb
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:
Tex Willer wrote:
Dado A. wrote:


Nego, kakav si za okladu da cemo u 2014. izdati vise NN-a nego u 2013.?Smile A okladi se moze pridruziti i nas Jerry Krause iz Ljubuskog...Cool Ako pristanes/pristanete slobodno birajte o sto cemo se kladiti, ja pristajem na sve...Smile


Vaze li opklade i za Texa?


Naravno...Cool


Cim prebrojim koliko je cega izaslo prosle godine, najkasnije sutra, dogovaramo opkladu. Svako izdanje se racuna zasebno i u svakoj ediciji mora da bude vise bar jedno izdanje, na isti broj gubis opkladu - regularrna, Kolor biblioteka, almanasi (prosle godine ih nije bilo, znaci s nula izdatih ove godine gubis opkladu). Dakle, ne sabiramo sva izdanja, nego se svako gleda zasebno, sto i jeste. Dogovoreno?Flapper
Dcopic, ajde da se obezbedimo u odnosu na Zagorove, Dilanove i ostale fanove. Stra lojze cuvaBigGrin

Predlazem da se u opkladu uvrste najbolja pica i hrana, bar da i gubitnik omasti brkoveBigGrin


Oklade mogu ici i za pojedinacne segmente, a i za komplet od nekog junaka... No sukladno tome mijenja se i ulog.Cool Nemoj sad misliti da cemo zbog jednog ili dva rucka ili vecere dignuti produkciju Texa u svim segmentima, pa nismo ni mi budale... No potkupljivi jesmo...Cool BigGrin Dakle, uzmi prvo 4-5 dana da sve prebrojis BigGrin BigGrin BigGrin i onda se javi s ponudom... Ali pripazi: nemoj nam slati tu sad neke tamo ponude s bocom ili dvije Jegera... Bez stolitra nemamo sta pricati.Cool BigGrin BigGrin BigGrin LOL LOL LOL

Uduplaj sve sto ulazes u nas...BigGrin BigGrin BigGrin
dcopic
#52 Posted : 6. veljače 2014. 22:32:19(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 142
Man
Location: Šoštanj i Zagreb
Tex Willer wrote:
dcopic wrote:
Super plan! Cool Najviše se veselim Thorgalu! Love


I ja se veselim Thorgalu, ali ovakve tvoje izjave se granice sa izdajomCowboy2
Prvo Tex pa onda sve ostaloFlapper


Ma naravno, Tex je no1 Smile , ali ovo je ipak prvi Thorgal i ne sumnjam da će izgledati vrhunski!
Jerry Krause
#53 Posted : 6. veljače 2014. 22:55:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 387
Man
Location: Ljubuški
Dado A. wrote:

Malo bolje gledaj.Cool U 2013. godini - do 15.10. - izasle su 3 redovne knjige, a u 2014. ce do ljeta izaci vec tri.Cool

Nego, kakav si za okladu da cemo u 2014. izdati vise NN-a nego u 2013.?Smile A okladi se moze pridruziti i nas Jerry Krause iz Ljubuskog...Cool Ako pristanes/pristanete slobodno birajte o sto cemo se kladiti, ja pristajem na sve...Smile

Može, kladimo se o 3 runde pića na eks.Smile

Joj što volim ovakve oklade. Ako i izgubim rado ću platiti okladu.BigGrin

Ma pit ćemo cijelu večer ako treba samo da se prati prethodna godina.Cool
Tex Willer
#54 Posted : 6. veljače 2014. 23:05:21(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
budo wrote:

Jedino ako Tex iz Niša ne proglasi ove iz 1. mjeseca kao prošlogodišnja izdanja pa onda morate izbaciti još barem 6 komada, za to obećanje bih platio rundu svima na MafestuCowboy2


Ja sam ti jako fleksibilan, prema potrebi koristim julijanski kalendar a umem da se pozovem i na manjinsku pripadnost i tad kao validnu racunam kinesku novu godinu, cilj opravdava sredstva. Kad zakazu srpska i kineska, pozivam se na pripadnost torlackoj manjini, o njima niko nista ne zna, pa ni kad je NGBigGrin
Tex Willer
#55 Posted : 6. veljače 2014. 23:09:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
dcopic wrote:


Ma naravno, Tex je no1 Smile , ali ovo je ipak prvi Thorgal i ne sumnjam da će izgledati vrhunski!


A kad smo vec kod Van Hamma, moglo bi da se nadje prostora tu za jos neke njegove radove, najpre Lady S.Smile A moze i Largo WinchSmile
Tex Willer
#56 Posted : 7. veljače 2014. 0:31:31(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Dado R. wrote:

Uduplaj sve sto ulazes u nas...BigGrin BigGrin BigGrin


Vidi ga pa ovaj, vido da je opklada na kolicinu pa ajdeBigGrin
Pa ja sam to namerno s Dadom A. zato sto sad merim duploBigGrin

EDIT : Najnovije vesti - eminentni strucnjaci iz oblasti psihijatrije na podrucju EX-YU utvrdili postojanje do sada nepoznate bolesti "SBE Panic Attacks and Panic Disorder"Blink
Garfield
#57 Posted : 7. veljače 2014. 2:09:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Hmmm. Moram izraziti zabrinutost zbog Dylana. Zadnji Dylan je izasao u 9 mjesecu 2013 godine i do 7 mjeseca (mozda i do 8, posto je za 7 vec najavljena tura) jos samo 2 knjige ???
To je skoro godinu dana. Naravno mislim na biblioteku Libellus.
jang
#58 Posted : 7. veljače 2014. 12:19:08(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 72
Garfield wrote:
Hmmm. Moram izraziti zabrinutost zbog Dylana. Zadnji Dylan je izasao u 9 mjesecu 2013 godine i do 7 mjeseca (mozda i do 8, posto je za 7 vec najavljena tura) jos samo 2 knjige ???
To je skoro godinu dana. Naravno mislim na biblioteku Libellus.


taman da pohvatam zaostatke BigGrin
Wilding
#59 Posted : 7. veljače 2014. 20:18:50(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 18.5.2013.(UTC)
Posts: 36
Man
Location: Rijeka
Dylan, Tex, Nick plus nova izdanja. Za mene dovoljno, a za svakog ponešto. Mislim da su ture pametno raspoređene. :D
Dado A.
#60 Posted : 7. veljače 2014. 21:30:46(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.693
Location: Makarska
Garfield wrote:
Hmmm. Moram izraziti zabrinutost zbog Dylana. Zadnji Dylan je izasao u 9 mjesecu 2013 godine i do 7 mjeseca (mozda i do 8, posto je za 7 vec najavljena tura) jos samo 2 knjige ???
To je skoro godinu dana. Naravno mislim na biblioteku Libellus.


Da, s obzirom na broj serijala od kojih smo odustali zabrinutost je opravdana i logicna...Cool

Okej, salu na stranu, ako se usko gleda na sve (kako si ti to sada napisao) onda bi razloga za zabrinutost itekako bilo, no ako se malčice razmaknu zavjese onda je situacija ipak dramaticno drukcija. Naime, DD fanovi se niposto nemaju zbog cega zaliti jer su u zadnjih nekoliko mjeseci izasla cak 4 kolorca. Nadalje, u ovim turama u kojima ipak prevladavaju f/b naslovi, vidljiva je prakticki podjednaka zastupljenost svih SBE junaka tako da o nekakvoj zabrinutosti ne bi trebalo biti ni govora jer je ocito da ce drugi dio godine biti u znaku SBE-a.

Ono sto je meni interesantno jest to da se ovdje zaboravlja najvaznija cinjenica, a ta je da planiramo objavljivati 8 knjiga mjesecno (?!) sto je - morate priznati oooooogroman zalogaj. E sad, uzimajuci to u obzir i uzimajuci broj mjeseci do kraja godine i 8 planiranih izdanja mjesecno ostavljam tebi da izracunas koliko ce se cega objaviti do kraja godine... A kad to izracunas vidjet ces i zbog cega cemo s gustom uzeti one oklade s Ljubusakom i Nislijom...Smile A ako bi se i ti htio pridruziti u kladjenju - samo javi.Cool

Naravno, za kraj, meni je ova tvoja zabrinutost ipak uistinu logicna... Da nas poznajes sigurno ne bi bio ni malcice zabrinut, no valjda ce se i to u buducnosti promijeniti pa da ti vidis tko stoji iza nickova Dado R. i Dado A., a mi da vidimo tko stoji iza nicka Garfield.Cool

Users browsing this topic
Guest (2)
11 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,181 seconds.