Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<4748495051>»
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
vs
#961 Posted : 16. travnja 2013. 15:44:08(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
a cujes, sto ljudi, sto cudi... sto zena, dvista sisaBigGrin

bit ce spoilera, pa ko nije gleda oblivion, nek ne cita dalje

pa ako se film (cjelina) sastoji od scena, kako ce cjelina bit pamtljiva ako nema nijedan pamtljivi dio cjeline?

jesi gleda film MOON?... slicna shema ka i ovi, samo 20 puta manji budzet, deset puta bolji film

tarantinovi filmovi se meni svidjaju jer iako koristi vec poznate scene i zaplete, ne radi se o suhoparnom kopiranju nego ubaci nesto svoje, malo ih nadogradi ili izokrene pa ne bude samo prepricavanje... a ovi kosinski je ima pricu od 10min, rastega na 2h i praznine popunia drugim filmovima...

sta se tice claudia mirande, on mi je ok kamerman, al nista posebno...samo mislim da je glupo da za najbolju kinematografiju dobije film koji je 70% green-screen.. vise mi vridi jedan kadar djanga u planinama snimljen u sumrak nego cili life of pi... a kad jos uzmen u obzir da su u konkurenciji bili skyfall i anna karenina, life of pi je po meni skroz nezasluzeno dobia... isto sranje su napravili (jos i gore) kad je avatar dobia tog oscara, a film je cili nacrtan...

a sta se tice obliviona...

prvo san gleda wall-e (cak je i jebenu biljku ima i svoju garazu/kolibu di cuva stvari koje skupi tijekom radnog danaBigGrin ), pa tehnologija iz minority reporta, pa scenografija iz day after tomorrow samo bez leda, i to tako lose napravljeno da san se smija kad god bi dosa na empire state building...pa "negativci" iz star warsa (tatooine), pa kad se otkrije njihov identite onda budu iz mad maxa, pa je preokret u radnji ka u moon, dizajn glavnog alien-kompjutera je malo odiseja, malo ja robot...

tehnologija svemiraca je lakrdija, imaju samo 10ak sondi koje stite onako bitna postrojenja, imaju iljadu kloniranih tom cruiseva, al stede na sondama??....
imaju strojeve koji ledbe iznad vode i minjaju more u energiju ali nemaju komunikacijske satelite, pa dodje do prekida svaki put kad TET padne za obzorLOL ...
a da da ne kazen kako nisu u stanju nac kamp "stvinara" i sve potaracat, a ovi setaju di im prdne i sakrivaju se u spilji iza metalnih vrata, nemau nikakvu scrambling tehnologiju ili nesto... a TET u svemiru ima radare/skenere koji uberu da cruise laze i trese se, al na zemlji to ne koriste i ne mogu otkrit "strvinare" koji setaju 20m od sondeConfused

pa bolju tehnologiju iman ja na mobitelu nego ovi svemirci, kad ona zenska nagleda cruisea priko video, slika je gora nego los stream na netu...
a da ne kazen kako nemaju neku self-destruct opciju u sondi ili onom cruiseovon avionu u slucaju da budu oteti od strane "strvinara"...

glavna postavka filma je da cruise ne zna o cemu se radi na zemlji, a TET zna.... al ovi film ka da ide od postavke da i TET ne zna o cemu se radi na zemlji, jer kako drukcije objasnit glup sistem obrane postrojenja?... ako se boris protiv ljudi, ne mos stavit deset letecih sondi, a ovi je mogu upucat iz puskeLOL ... i onda hahare kad triba poslat rezervne dijelove... daj nemoj me jebat, ma stavi neki nevidljiv stit ili nesto, nagazne mine, lasere, neprobojni oklop, bilo sta...

a kako su mu 60god. oni klosari s tri puske bez hrane i vode uspijevali bjezat, samo nebo zna...

al vrh svega je kad cruise dodje na kraju u TET koji ga pusti do svog glavnog dijela...pa koji kurac nije odnia oni lijes u bolnicu ili negdi na skeniraje ili nesto... ne, donesi ga u komandu sobu pa cemo ga otvorit zajedno... pa jos malo patetike s freemanom prije pritiskanja botunaBored

moga bi ovako do sutra... prometheus koliko god je glup, opet je ima razradjeniju tehnologiju od ovoga...
feniks
#962 Posted : 17. travnja 2013. 10:38:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
a cujes, sto ljudi, sto cudi... sto zena, dvista sisaBigGrin

bit ce spoilera, pa ko nije gleda oblivion, nek ne cita dalje

pa ako se film (cjelina) sastoji od scena, kako ce cjelina bit pamtljiva ako nema nijedan pamtljivi dio cjeline? Cijelina mora biti ujednacena nista ne smije da iskace, film je dobar ili nije dobar. Ne moze se film ocijenjivati "ima dobru scenu" ajd da ga nagradimo sto je nazalost praksa.

jesi gleda film MOON?... slicna shema ka i ovi, samo 20 puta manji budzet, deset puta bolji film Jesam ako kazes da je to orginalan zaplet. prestajem da diskutujem s tobom. Nije nisat bolji od ovog filma

tarantinovi filmovi se meni svidjaju jer iako koristi vec poznate scene i zaplete, ne radi se o suhoparnom kopiranju nego ubaci nesto svoje, malo ih nadogradi ili izokrene pa ne bude samo prepricavanje... a ovi kosinski je ima pricu od 10min, rastega na 2h i praznine popunia drugim filmovima... Za razliku od tarantina koji ima pricu od 2 minuta a onda ubaci gomilu "pamtljivih scena" razvuce film, ili u zadnjem slucaju napravi 3 filma i dobija oskare za scenario. Mogao bih da pisem sta je sve u tom scenariju glupo, ali bih radije ponovo gledao G.I. J.Mad

sta se tice claudia mirande, on mi je ok kamerman, al nista posebno...samo mislim da je glupo da za najbolju kinematografiju dobije film koji je 70% green-screen.. vise mi vridi jedan kadar djanga u planinama snimljen u sumrak nego cili life of pi... a kad jos uzmen u obzir da su u konkurenciji bili skyfall i anna karenina, life of pi je po meni skroz nezasluzeno dobia... isto sranje su napravili (jos i gore) kad je avatar dobia tog oscara, a film je cili nacrtan... Znaci da je ipak OK? Nije neznalica? To smo rijesili.. Pijev zivot je bas klasican primjer filma koji
su proglasili "dobrim filmom" u sustini je tesko sranje ali "ima dobru scenu" daj bar kamermana nagradi.
Avatar je holivud u najgorem svom obliku, sve na celu s samoproglasenim guruom rezije DzK
ThumbDown

a sta se tice obliviona...

prvo san gleda wall-e (cak je i jebenu biljku ima i svoju garazu/kolibu di cuva stvari koje skupi tijekom radnog danaBigGrin ), pa tehnologija iz minority reporta, pa scenografija iz day after tomorrow samo bez leda, i to tako lose napravljeno da san se smija kad god bi dosa na empire state building...pa "negativci" iz star warsa (tatooine), pa kad se otkrije njihov identite onda budu iz mad maxa, pa je preokret u radnji ka u moon, dizajn glavnog alien-kompjutera je malo odiseja, malo ja robot...
I to u Voliju prije nije vidjeno na filmu? Tehnologija u MR nije prije nikad bila na filmu? Taj pristup je potpuno besmislen.ThumbDown
Isto koliko je besmisleno gledati MR i pratiti koji se sve brend u filmu reklamira, sto direktno sto indirektno.
a na sta bi po tebi trebali da lice negativci? Mozemo tako dalje.


tehnologija svemiraca je lakrdija, imaju samo 10ak sondi koje stite onako bitna postrojenja, imaju iljadu kloniranih tom cruiseva, al stede na sondama??.... Imaju vise sondi nisi pratio na casu
imaju strojeve koji ledbe iznad vode i minjaju more u energiju ali nemaju komunikacijske satelite, pa dodje do prekida svaki put kad TET padne za obzorLOL ...
a da da ne kazen kako nisu u stanju nac kamp "stvinara" i sve potaracat, a ovi setaju di im prdne i sakrivaju se u spilji iza metalnih vrata, nemau nikakvu scrambling tehnologiju ili nesto... a TET u svemiru ima radare/skenere koji uberu da cruise laze i trese se, al na zemlji to ne koriste i ne mogu otkrit "strvinare" koji setaju 20m od sondeConfused Nisi pratio na casu

pa bolju tehnologiju iman ja na mobitelu nego ovi svemirci, kad ona zenska nagleda cruisea priko video, slika je gora nego los stream na netu...
a da ne kazen kako nemaju neku self-destruct opciju u sondi ili onom cruiseovon avionu u slucaju da budu oteti od strane "strvinara"...

glavna postavka filma je da cruise ne zna o cemu se radi na zemlji, a TET zna.... al ovi film ka da ide od postavke da i TET ne zna o cemu se radi na zemlji, jer kako drukcije objasnit glup sistem obrane postrojenja?... ako se boris protiv ljudi, ne mos stavit deset letecih sondi, a ovi je mogu upucat iz puskeLOL ... i onda hahare kad triba poslat rezervne dijelove... daj nemoj me jebat, ma stavi neki nevidljiv stit ili nesto, nagazne mine, lasere, neprobojni oklop, bilo sta...
Ukratko zasto oni nemaju tehnologiju koji ti mislis da trebaju da imaju. Zanimljiv pristupRollEyes

a kako su mu 60god. oni klosari s tri puske bez hrane i vode uspijevali bjezat, samo nebo zna... Svasta jesi li ti uopste gledao film?
ili si usao u kino i poceo pricati sta bi ti sve stavio u film.

al vrh svega je kad cruise dodje na kraju u TET koji ga pusti do svog glavnog dijela...pa koji kurac nije odnia oni lijes u bolnicu ili negdi na skeniraje ili nesto... ne, donesi ga u komandu sobu pa cemo ga otvorit zajedno... pa jos malo patetike s freemanom prije pritiskanja botunaBored ? Pitam se da li si ikad gledajuci sve te filmove primjetio jednu zajednicku tacku vecine filmova? Ako nisi onda bas nemam sagovornika.

moga bi ovako do sutra... prometheus koliko god je glup, opet je ima razradjeniju tehnologiju od ovoga...
Nemoj vise molim te...
feniks
#963 Posted : 17. travnja 2013. 10:49:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Pogledao Slomljeni grad LOL
Jao majko moja, ne znam kako su navukli ovolike glumce a da nisu napisali iole smislen scenario. Preskociti i zaboraviti sto prije.
Arbitraza, kome se svidio film Margina ili jos ranije Glengari Ros moze gledati ovaj film.
Ostali treba da ga preskoce.
Magicni Majk prica o jednoj maloj drustvenoj grupi (striperi ili ti muske striptizete Laugh ) koja do sada i nije bas prikazivana na filmu.
Rezija&scenario dobri, neki glumci ne bas toliko ali tesko da bi se ovakav film mogao snimiti bez njih.
Sve u svemu SS u svoju koleciju upisao jos jedan pogodak.

Sljedeci film na spisku za gledanje je Stand Up Gays - javicu utiske....
vs
#964 Posted : 17. travnja 2013. 14:24:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
nije bitno u kojem je filmu najprije napravljeno, al ovdi je prvih po ure prakticki igrana verzija wall-ea..

i nije mi bitno sta je nesto vec negdi vidjeno, nego volin u SF-ovima da tehnologija ima neke logike, glupo mi je vidit da imas neku jebeno naprednu tehnologiju (ledbece sonde, svemirski brod, stroj koji pretvara more u enrgiju itd.), a nemas komunikacijski satelit, kvalitetne kamere, video nadzor, oklop otporan na metke (tom crusie je ima pancirku, al malo jaca puska razvali sondu, hahahhaah) itd... rade se rupe u logici tehnologije da bi moga sklopit radnju, tj. ispricat film...

al dobro, kad su john forda pitali zasto u filmu stagecoach indijanci jednostavno ne upucaju konje i opkole kociju, on je reka, pa onda ne bi imali filmBigGrin

osobno, sve mogu oprostit filmu ako ima dobru "voznju" (izvedbu)... ovi oblivion mi nije bia zabavan, prica je kolaz kliseja, nisan uziva "u voznji", scenografija, kamera, muzika i gluma su mi bezlicni, samo me zanimalo vidit objasnjenje na kraju.... i kad mi je tu dosa najveci proliv od svega, nije cudo sta san napizdjen na film... pa mi jos dodjes ti objasnjavat kako je problem u meniFlapper

meni se minority report svidja kako je tehnologija napravljena... masu onoga sta je u filmu vrlo lako mogu vidjet u uporabi za kojih desetak godina (nesto vec i sada koristimo)... tu se vidi da je spielberg strpa par znanstvenika koji rade na novim tehnologijama u jednu prostoriju i reka in da mu kazu u kojem smjeru ce tehnologija vjerojatno ic, i onda je to ubacia u film... a u oblivionu je to sve nabacano "s brda, s dola", glavno da je cool...

p.s.
stand up guys mi je sranje.... jedan prika je cak isa toliko daleko i nazva ga najgorim filmom sta je ikad gleda, hahahahah... a on je fan will ferrellovih komedijaLaugh

i pogleda san to the wonder od mallicka, bia mi je dobar prvih 45min., onda se radnja zaustavila... odlicna kamera, cili film kamera leta okolo, svidja mi se kako je dijaloge stavia u drugi plan, naracija je u prvom planu, samo ne prepricava radnju nego pripovijeda unutarnje stanje likova... zanimljivo napravljen film, samo me malo upila prema kraju, previse je monoton, bia bi mi bolji da je po ure kraci..
feniks
#965 Posted : 18. travnja 2013. 18:53:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
nije bitno u kojem je filmu najprije napravljeno, al ovdi je prvih po ure prakticki igrana verzija wall-ea.. Ali je bitno u kojem je zadnji put koristeno? Onda od Obliviona sve krece koristeci se ovim tvojim pristupom.

i nije mi bitno sta je nesto vec negdi vidjeno, nego volin u SF-ovima da tehnologija ima neke logike, glupo mi je vidit da imas neku jebeno naprednu tehnologiju (ledbece sonde, svemirski brod, stroj koji pretvara more u enrgiju itd.), a nemas komunikacijski satelit, kvalitetne kamere, video nadzor, oklop otporan na metke (tom crusie je ima pancirku, al malo jaca puska razvali sondu, hahahhaah) itd... rade se rupe u logici tehnologije da bi moga sklopit radnju, tj. ispricat film... Ako ti nesto volis to ne znaci da je logicno, meni na primjer je tehnologija potpunio nelogicna, ali je zato ne kritikujem jer je stvar ukusa. Sonda ima ranjivu tacku ako si obratio poznju.

al dobro, kad su john forda pitali zasto u filmu stagecoach indijanci jednostavno ne upucaju konje i opkole kociju, on je reka, pa onda ne bi imali filmBigGrin Vidim da si poceo da shvatas film Smile i to bas preko pravog covjeka.

osobno, sve mogu oprostit filmu ako ima dobru "voznju" (izvedbu)... ovi oblivion mi nije bia zabavan, prica je kolaz kliseja, nisan uziva "u voznji", scenografija, kamera, muzika i gluma su mi bezlicni, samo me zanimalo vidit objasnjenje na kraju.... i kad mi je tu dosa najveci proliv od svega, nije cudo sta san napizdjen na film... pa mi jos dodjes ti objasnjavat kako je problem u meniFlapper Voznja ili kako ja volim reci tobogan je ono kljucno. Ako ti se to ne svidja ne znam kako mozes biti razocaran i kritikovati kraj filma. Znas da kazu nije bitan cilj vec putovanje a ako putovanje nije dobro onda... Tako da to sto si napizdjen je ipak problem koji je u tebi.Flapper Flapper Flapper

meni se minority report svidja kako je tehnologija napravljena... masu onoga sta je u filmu vrlo lako mogu vidjet u uporabi za kojih desetak godina (nesto vec i sada koristimo)... tu se vidi da je spielberg strpa par znanstvenika koji rade na novim tehnologijama u jednu prostoriju i reka in da mu kazu u kojem smjeru ce tehnologija vjerojatno ic, i onda je to ubacia u film... a u oblivionu je to sve nabacano "s brda, s dola", glavno da je cool...

Dobro si napisao ovdje je tehnologija u sluzbi price a ne obrnuto. A MR ima tehnologiju i masovno reklamiranje ali nema price. Kakvo sCursing a kakvi glumci u njemu. Doduse imao je Spilberg i vecih, sto bi ti napisao, prolivaLOL LOL

p.s.
stand up guys mi je sranje.... jedan prika je cak isa toliko daleko i nazva ga najgorim filmom sta je ikad gleda, hahahahah... a on je fan will ferrellovih komedijaLaugh

i pogleda san to the wonder od mallicka, bia mi je dobar prvih 45min., onda se radnja zaustavila... odlicna kamera, cili film kamera leta okolo, svidja mi se kako je dijaloge stavia u drugi plan, naracija je u prvom planu, samo ne prepricava radnju nego pripovijeda unutarnje stanje likova... zanimljivo napravljen film, samo me malo upila prema kraju, previse je monoton, bia bi mi bolji da je po ure kraci..

A koji to Malikov film ima radnju? Angry Nemoj me pogresno shvatiti ovaj film nisam gledao ali u prethodnim filmovima bila je sta stvar. Malik mi jednostavno ne sjedaBored Bored
vs
#966 Posted : 18. travnja 2013. 20:35:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa dobro covice, zasto ti mene ne volis?BigGrin

ja ti lipo dan misljenje o filmu i obrazlozenje, a ti mene zajebavasFlapper

dosta o oblivionu, vidin da ovdi lud jebe zbunjenogaLOL

upravo skidan francuski crtani le magasin des suicides, neki crni humor je u igri, kad pogledan, javim utiske.... da ih mos popljucatBigGrin
feniks
#967 Posted : 19. travnja 2013. 11:11:00(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Nista licno, jednostavno ne volim muskarce nemoj da se ljutis Smile
Ok, posto si se povukao, zakljucicemo raspravu konstatacijom da je Oblivion dobar film Laugh

Sinoc sam pogledao Granica H. Ford, A, Dzad itdRollEyes OhMyGod ThumbDown ThumbDown

A nakon prezivljenog uzasa ubacih Stand Up Gays i pogledah ga u komadu i planiram jos koji put.

Reziser je imao nezahvalan posao jer tesko je nositi se s glumcima koji su zaboravili vise nego sto ce on o snimanju filmova ikada nauciti.
U gornjim postovima pomenuta izvedba/voznja/tobogan je odlicana, tako da je scenario vise napisan reda radi.
Dugogodisnji prijatelji koriste priliku da rade zajedno i da iznesu svoje misljenje o svijetu danas i onom sto su prosli i onom sta ih ceka.
Posto sam procitao vise desetina tekstova o glumcima kao i intervjue koje su kroz visedecenijsku karijeru dali Pacino i Volken (vise sam citao, da budem precizan, o Pacinu) ovaj film o mi je samo logicni nastavak toga. Ima bas tu emociju.
Ali i potpuno neupucenom gledacu je jasno sta je glumce privuklo ovim ulogama.
Lik Volken je stari veteran s mnogo greska i propustenih prilika u zivotu za koje se moze samo djelimicno iskupiti. On je uradio i previse "poslova" i svega mu je dosta, ali ipak u sebi ima onu staru strast. Ali ona moze da ozivi samo na odgovarajuci vanjski podsticaj.
Lik Pacina je nekada bio veliki ali je u jednom momentu, ne svojom krivicom, pogrijesio i to je bio kraj.
Duga izolacija sve je promijenila i njega i "posao" i on je svjestan toga ali ne zeli da se preda.
I sto je najvaznije ne boji se da ispadne smijesan.ThumbsUp

U jednoj recenici ovaj film je ljubavna pjesma jedne generacije poslu kojem su posvetili zivot i "gradu" koji ih je formirao. Ocjena 10.ThumbsUp
Nadam se da nije i labudov pjev.

P.S. Napokon sam zapamtio kako se zove glumac (glavni negativac) kojeg gledam vec decenijama.
feniks
#968 Posted : 26. travnja 2013. 11:34:22(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Iron Man 3 u 3D Smile
Zakruzena je prica o IM, po mom misljenju na vrijeme jer se tu stvarno nema vise sta reci.
U nekim trenucima bilo mi je malo Bored a GP je stvarno iritantna.

Sljedeci uhodanu taktiku nastavaka i ovdje je bilo vise jace bolje(mada je ovo zadnje upitno)
Najsvjetliji dio filma Mandarin ThumpUp a RDJ je standardno dobar nadam se da ga visak slobodnog vremena nece navesti da se vrati starim sportovima.Blink


Sve u svemu pocela je ljetna sezona BigGrin
bubo
#969 Posted : 26. travnja 2013. 13:26:52(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
feniks wrote:
Nista licno, jednostavno ne volim muskarce nemoj da se ljutis Smile
Ok, posto si se povukao, zakljucicemo raspravu konstatacijom da je Oblivion dobar film Laugh

Sinoc sam pogledao Granica H. Ford, A, Dzad itdRollEyes OhMyGod ThumbDown ThumbDown

A nakon prezivljenog uzasa ubacih jos koji Stand Up Gays i pogledah ga u komadu i planiramput.

Reziser je imao nezahvalan posao jer tesko je nositi se s glumcima koji su zaboravili vise nego sto ce on o snimanju filmova ikada nauciti.
U gornjim postovima pomenuta izvedba/voznja/tobogan je odlicana, tako da je scenario vise napisan reda radi.
Dugogodisnji prijatelji koriste priliku da rade zajedno i da iznesu svoje misljenje o svijetu danas i onom sto su prosli i onom sta ih ceka.
Posto sam procitao vise desetina tekstova o glumcima kao i intervjue koje su kroz visedecenijsku karijeru dali Pacino i Volken (vise sam citao, da budem precizan, o Pacinu) ovaj film o mi je samo logicni nastavak toga. Ima bas tu emociju.
Ali i potpuno neupucenom gledacu je jasno sta je glumce privuklo ovim ulogama.
Lik Volken je stari veteran s mnogo greska i propustenih prilika u zivotu za koje se moze samo djelimicno iskupiti. On je uradio i previse "poslova" i svega mu je dosta, ali ipak u sebi ima onu staru strast. Ali ona moze da ozivi samo na odgovarajuci vanjski podsticaj.
Lik Pacina je nekada bio veliki ali je u jednom momentu, ne svojom krivicom, pogrijesio i to je bio kraj.
Duga izolacija sve je promijenila i njega i "posao" i on je svjestan toga ali ne zeli da se preda.
I sto je najvaznije ne boji se da ispadne smijesan.ThumbsUp

U jednoj recenici ovaj film je ljubavna pjesma jedne generacije poslu kojem su posvetili zivot i "gradu" koji ih je formirao. Ocjena 10.ThumbsUp
Nadam se da nije i labudov pjev.

P.S. Napokon sam zapamtio kako se zove glumac (glavni negativac) kojeg gledam vec decenijama.

prosto nevjerovatno kako se ukusi mogu razlikovati, ja jedva pogledao do kraja taj film i ne pamtim da sam nešto gore odavno gledao,bezidejno,liči mi na epizodu seinfelda ,film o ničemu,,nit drama ,nit akcija ,nit komedija,..
hc1012
#970 Posted : 28. travnja 2013. 2:06:27(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 17.11.2011.(UTC)
Posts: 28
Location: Zagreb
Iron Man 3
Odličan, zabavan film do zadnjih 20 minuta. Kraj potpuno upropasti film. Klasičan primjer kako su Ameri majstori da zgade i zaribaju film sa svojim patetičnim završetcima u kojima mora biti happy-end.
Ocjena 5/10.
vs
#971 Posted : 28. travnja 2013. 10:06:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ipak je to franšiza od milijardu dolara godišnje, sve mora bit shiny happy, recept neće minjat ni u ludilu... veći je problem šta i u ostalim, manje komercijalnim filmovima, zaseru na takav način... a pogotovo kod SF-a, tu je najveći problem šta niko ne želi snimit smislen film, čak i kad rade originalan film, uvik ostave mista za nastavak pa čekaju box office rezultate... npr. prometheus, avatar, oblivion
feniks
#972 Posted : 30. travnja 2013. 11:47:55(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
21&Over Smile

Konacno je snimljena komedija u kojoj nema politicke korektnosti i crnaca a smijesna je . ThumpUp
Nije mogla ostvariti iole zapazen uspjeh jer nema drustvene grupe koja nije potkacena ili ponizena. ThumpUp
Na tapetu su jevreji, latinoamerikanci, wasp, alkoholicari, narkomani, homoseksualci, zaposleni, nezaposleni, bankari, doktori, profesori
s posebnim osvrtom na Metju Mekonahija (Matthew McConaughey) LOL LOL
Naravno da onda niko iz sala u Americi nije mogao da izadje s osmjehom na usnama..
Ali se zato sinoc u BL valjalo pola sale (tolika je bila popunjenost).
Uvrijedili su doduse i nas Srbe i nasu bracu Ruse ali mi imamo smisla za humor, za Ruse nisam siguran. Smile
Konacna ocjena za komediju od mogucih 10 - 8.5 ....
vs
#973 Posted : 7. svibnja 2013. 9:37:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722

THE PLACE BEYOND THE PINES

dosta dobra krimi drama, malo fali da bi mi bila odlična... priča je malo prenategnuta i na nekim mistima mi nije dovoljno razrađena pa mi ispada prenaivna, ali je zanimljiva... šta se tiče glume, gosling i dalje ima dva izraza lica, hahahaha... cooper se i dalje trudi dokazat da zna glumit.... mendes je lipa i kad je postare.... al zato sporedni spašavaju stvar, ray liotti uloge pokvarenih pandura stoje ka salivene, hahahaha... ben mendelsohn mi je i ovdi genijalan... rose byrne je ok u svojih par scena... dane dehaan je također dobro odglumia svoju dionicu... kamera je možda i najbolji dio filma, na momente fenomenalna, ima mi jednu od najboljih scena potjere u zadnje vrime... režija odlična, praktički nema simpatičnog lika u filmu, al te zanima šta će im se dogodit... šta se tiče montaže, film traje 140min., nije mi bia dosadan, a na par mista je lipo stvorena tenzija preskakanjem ključnih kadrova..

ovo mi je zasad najbolji film ove godine..
feniks
#974 Posted : 17. svibnja 2013. 12:10:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:

THE PLACE BEYOND THE PINES

dosta dobra krimi drama, malo fali da bi mi bila odlična.. (malo vise fali po mom misljenju). priča je malo prenategnuta i na nekim mistima mi nije dovoljno razrađena pa mi ispada prenaivna, ali je zanimljiva... (zanimljiva jeste ali je stvarno nategnuta) šta se tiče glume, gosling i dalje ima dva izraza lica, hahahaha... (ne budi okrutan ima 2, 5 izrazaLOL ) cooper se i dalje trudi dokazat da zna glumit.... (ali mu bas i ne uspijeva) mendes je lipa i kad je postare....(nisu je postarali samo je nisu sminkali) BigGrin al zato sporedni spašavaju stvar, ray liotti uloge pokvarenih pandura stoje ka salivene, hahahaha... ben mendelsohn mi je i ovdi genijalan... rose byrne je ok u svojih par scena... dane dehaan je također dobro odglumia svoju dionicu... kamera je možda i najbolji dio filma, na momente fenomenalna, ima mi jednu od najboljih scena potjere u zadnje vrime... režija odlična, praktički nema simpatičnog lika u filmu, al te zanima šta će im se dogodit... šta se tiče montaže, film traje 140min., nije mi bia dosadan, a na par mista je lipo stvorena tenzija preskakanjem ključnih kadrova.. ovo potpisujem

ovo mi je zasad najbolji film ove godine..

Meni ne ima post dolje zasto


feniks
#975 Posted : 17. svibnja 2013. 12:17:42(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Veliki Getsbi ThumpUp
Nisu dva palca zato sto mi estetika nije bas sjela u potpunosti.
Ali je zato glumacka postava brilijantna !!
A Leonardo rastura ThumbsUp
Scenario je adaptacija jednog od najvecih romana 20 vijeka.
Citao sam nekoliko puta ovo djelo i ucinili su nekoliko izmjena koje mi nisu po volji.
Ali da se odmah razumijemo nisu promijenili nit price, samo je meni ta sporedna prica bas zanimljiva.
Plus su malo Dejsin lik "upozitivili" sto mi nije bas po volji ali mora se izaci u susret vecinskom trzistu (zenama).

Za sada najbolji film godine!!ThumpUp
vs
#976 Posted : 18. svibnja 2013. 12:28:23(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
cim si ga ti nahvalia, znan da ce meni bit sranje, hahahahahha...

tija san ga veceras pogleat u kinu, isa rezervirat karte, a ima ga samo u 3d... odjeba san ga... cekan bluray..

poglea san iron man 3.. meh..
feniks
#977 Posted : 20. svibnja 2013. 11:31:35(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
I ja sam ga gledao u 3D Cursing
U Americi publika moze da bira ali ovdje samo najskuplje varijante.ThumbDown
Plus sto je taj 3 D apsolutno nepotreban, u nekim trenutcima sam gledao bez naocara.

Sinoc na tv Grad nade nisam ga gledao 10ak godina i dalje je dobar.
Sljedece gledanje 2023.Smile
feniks
#978 Posted : 26. svibnja 2013. 17:09:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
fast&furiuos 6 LOL LOL
Nisam placao kartu zato sam i isao.
Odavno nisam vidio punu kino salu Blink
Ekipa je tu
Vin "zelim da snimam Ridika" Dizel
Pol "niko me nece da angazuje jer sam skup" Volker
Misel "ja sam sizofrenicarka" Rodrizgez
i ostali....
Rezija kako-tako, ruku na srce nije imao sta da snima.
A scenario je misaona imenicaThumbDown ThumbDown

Sto je jos gore direktno je najavljen i 7 dio gdje stari Dzejson Statham glumi glavnog negativca.Scared
Znaci jos dugo cemo da gledam ovaj serijalMad
feniks
#979 Posted : 31. svibnja 2013. 11:22:05(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Mamurluk 3

Nije toliko lose kao sto pisu oni americki kriticari, samo sto u filmu nema mamurlukaSmile
Prebrutalan je i nije cudno sto je publika razocarana, komedija u kojoj ima vise ubistavaSherlock
Dobra vijest je sto je ovo kraj serijalaBigGrin
feniks
#980 Posted : 3. lipnja 2013. 11:07:53(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Crvena zora i Posljednje uporiste ThumbDown ThumbDown
Ubjedljivo najlosiji filmovi koje sam gledao u ovoj deceniji a ulaze u najgore filmove koje sam pogledao u zivotu.
Losi su taman toliko da nisu smijesni i ne mozes da ih posmatras kao komediju Cursing
Reziseri su dno i treba im oduzeti licencu, glumci ne znaju gdje se nalaze
scenariji su... nece da trosim rijeci na njih.

ZAOBICI U VELIKOM LUKU!
Users browsing this topic
Guest (2)
58 Pages«<4748495051>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,254 seconds.