Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<5152535455>»
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
Garfield
#1041 Posted : 16. kolovoza 2013. 12:38:37(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Meni licno odgovaraju Marvel-ovi, i moram reci da mi se vecina filmova svidja. Mozda nisu neka vrhunska ostvarenja, ali vecinu sto sam gledao bila je prava zabava. (X-Men, Spider-Men, Hulk, Iron Man, Blade ...) ali ovaj mi je ocaj i vjerovatno najlosiji od Marvelovih filmova sto sam gledao.
Dado R.
#1042 Posted : 16. kolovoza 2013. 13:04:54(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Garfield wrote:
Meni licno odgovaraju Marvel-ovi, i moram reci da mi se vecina filmova svidja. Mozda nisu neka vrhunska ostvarenja, ali vecinu sto sam gledao bila je prava zabava. (X-Men, Spider-Men, Hulk, Iron Man, Blade ...) ali ovaj mi je ocaj i vjerovatno najlosiji od Marvelovih filmova sto sam gledao.

Imam slicno misljenje s tim da ja u startu dam stripovskim filmovima prolaznu ocjenuSmile , osim naravno kad se napravi totalno sranje, kao recimo Blueberry...Cursing
vs
#1043 Posted : 16. kolovoza 2013. 13:54:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
gatsbya san vec zaboravia i to je zakljucana temaFlapper

je, the heat je pokaza da se mogu radit komedije bez kreveljenja, sad se baziraju samo na psovanju, katastrofa... ona debela samo psuje i to je ka komicno, je prvi put, al u 20ak min sta san ja odgleda, samo to forsiraju u filmu.. meni je bezveve iako svi znaju da bar mi u dalmaciji cijenimo dobru psovku, hahahahah... a pogotovo ja, hahahahah...

ovi marvelovi su srednja zalost, korektno odradjeno, za ubit vrime, al da mi imaju neku umjetnicku vrijednost i da cu ih pamtit nakon sta ih pogledan, tesko...

jel ko gleda PASSION od de palme?... remake francuskog filma crime d'amour iz 2010., bidan de palma je toliko propa na box office da mu jedva daju pare i za ove remakeoveBigGrin

meni je na drugo gledanje jos bolji... ne razumin zasto su kritike uglavnom negativne, nije sad neko remek djelo, ali vidi se da je svaki kadar promisljen.. nedavno san cita intervju s de palmom i kaze za sebe, nisan ja reziser, ja san vizualni stilst, hahahaha...

to je ono sta se meni svidja, jer kad iden gledat film, glavno mi je da je vizualno dobro rijesen, a onda ostalo, naravno, to ne znaci da cu gledat pituru kako se susi ako je dobro osvjetljeno i snimljeno iz dobrih kuteva...

passion je upravo ono sta volin, tzv. style over substance film, prica je sto puta prezvakana i tu je da poveze scene a da ti ne vridja inteligenciju... ubije me kad gledan neki film pa upilaju s nekom dramaticnom pricom (mr. gatsby, khm, khmBigGrin) i nikakvom kamerom i muzikom, da mi je do toga, osta bi doma citat ruski realizam.. naravno, najbolje je kad se svi dijelovi filma poklope, al kad bi mora birat, radije los ili osrednji de palma nego najbolji marvel ili ove glupe komedije..

zato mi je film najdrazi oblik umjetnosti jer u sebi moze povezivat sve ostale... jer za napravit dobar film moras imat dobru pricu (knjizevnost), glazbu, glumu, kameru (slikarstvo)... a de palma je jos ubacia i ostale vrste umjetnosti, arhitekturu i ples (ima scena baleta u split screenu s ubojstvom)... a strip je ionako sastavni dio svakog filma , ka storyboard u predprodukciji, hahahahaha

muzika, kamera i scenografija su najbolji dijelovi passiona, pogotovo mi se muzika svidila... film je snimljen u berlinu, firma di rade je u jednoj od onih ultra modernih "staklenih" zgrada u centru.. kaze da su imali srice, zbog recesije par takvih zgrada je skroz prazno pa su mogli snimat u njoj kad su tili..

najveci problem filma je sta rachel mcadams ne zna glumit, a pogotovo ne moze proc ka zla kuja, al bar je lipa za vidit, hahahaha... noomi rapace je dosta bolja glumica od nje i dobro je odglumila...

ludilo mi je kako usrid filma bude prijelaz kod tona i boje filma, odjedno je sve u sjeni, malo mutnije, kamera je uvik nagnuta pod kutem, dijalozi su nepovezaniji i usporeniji, de palma cima publiku da se pitaju jel ovo san ili stvarnost, na drugo gledanje se lipo da rastumacit sta je sta, jedino je zadnji kadar dvosmislen... kaze da je to namjerno ostavia tako iako je ocito sta se dogodilo u stvarnosti, ali je tija poslat ljude iz kina da se malo ceskaju po glaviBigGrin

i da se razumimo, nije ovo neki vrh sedme umjetnosti, ali je odlican primjer da se vidi razlika izmedju de palmine "stilizirane" rezije i "obicne" rezije francuskog orginala, a filmovi su gotovo identicni..
vs
#1044 Posted : 16. kolovoza 2013. 14:05:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
Meni licno odgovaraju Marvel-ovi, i moram reci da mi se vecina filmova svidja. Mozda nisu neka vrhunska ostvarenja, ali vecinu sto sam gledao bila je prava zabava. (X-Men, Spider-Men, Hulk, Iron Man, Blade ...) ali ovaj mi je ocaj i vjerovatno najlosiji od Marvelovih filmova sto sam gledao.

Imam slicno misljenje s tim da ja u startu dam stripovskim filmovima prolaznu ocjenuSmile , osim naravno kad se napravi totalno sranje, kao recimo Blueberry...Cursing

sad pokusavan, ja se ne mogu sitit koja je uopce bila radnja thora, hulka, captain americe, x-mena, wolverina 1 i prvog spidermanaBigGrin..

samo, pod marvelove filmove san mislia na ove sta se spoje u avengersima, oni su svi isti...

spiderman 2 mi je najbolji od svih tih, raimi mi je bas uboa taj stripvoski feeling tu.. iako san prelista mozda desetak spidermanaBigGrin ... najbolja mi je scena kad se molina probudi u bolnici i potaraca one bolnicare, ka da gledas kadrove iz stripa, prvo kadar face cudjenja tipa, pa zamah kraka, pa tipova faca krvavaBigGrin

blueberrya san gleda kad je izasa, al tada nisan procita strip, nedavno san ih sve nabavia, to cu stavit skidat... jedino sta se sican je da je po filma ovi drogiran leza u nekoj spilji i gleda boje po zidu, hahahahah
Dado R.
#1045 Posted : 16. kolovoza 2013. 14:24:05(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
vs wrote:

blueberrya san gleda kad je izasa, al tada nisan procita strip, nedavno san ih sve nabavia, to cu stavit skidat... jedino sta se sican je da je po filma ovi drogiran leza u nekoj spilji i gleda boje po zidu, hahahahah

Tja, ja sam zaspo i jedino pozitivno na tom filmu je to malo vremena sto sam se odmorio spavajuci.
Nije mi jasno kako netko moze onakvo nesto snimiti. Mene bi bilo sramota.
Garfield
#1046 Posted : 16. kolovoza 2013. 16:26:11(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
vs wrote:
Dado R. wrote:
Garfield wrote:
Meni licno odgovaraju Marvel-ovi, i moram reci da mi se vecina filmova svidja. Mozda nisu neka vrhunska ostvarenja, ali vecinu sto sam gledao bila je prava zabava. (X-Men, Spider-Men, Hulk, Iron Man, Blade ...) ali ovaj mi je ocaj i vjerovatno najlosiji od Marvelovih filmova sto sam gledao.

Imam slicno misljenje s tim da ja u startu dam stripovskim filmovima prolaznu ocjenuSmile , osim naravno kad se napravi totalno sranje, kao recimo Blueberry...Cursing

sad pokusavan, ja se ne mogu sitit koja je uopce bila radnja thora, hulka, captain americe, x-mena, wolverina 1 i prvog spidermanaBigGrin..

samo, pod marvelove filmove san mislia na ove sta se spoje u avengersima, oni su svi isti...

spiderman 2 mi je najbolji od svih tih, raimi mi je bas uboa taj stripvoski feeling tu.. iako san prelista mozda desetak spidermanaBigGrin ... najbolja mi je scena kad se molina probudi u bolnici i potaraca one bolnicare, ka da gledas kadrove iz stripa, prvo kadar face cudjenja tipa, pa zamah kraka, pa tipova faca krvavaBigGrin

blueberrya san gleda kad je izasa, al tada nisan procita strip, nedavno san ih sve nabavia, to cu stavit skidat... jedino sta se sican je da je po filma ovi drogiran leza u nekoj spilji i gleda boje po zidu, hahahahah


Meni je licno X-Men najbolji od ovih Marvel-ovih, a sto se tice Thor-a on mi isto nije legao, a inace od svih Marvel junaka najvise gotivim Hulk-a, tako da mi je primjera The Incredible Hulk dosta dobar film.
feniks
#1047 Posted : 16. kolovoza 2013. 18:54:07(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
gatsbya san vec zaboravia i to je zakljucana temaFlapper Kada nemas argumenata najbolje je da se povuces.

je, the heat je pokaza da se mogu radit komedije bez kreveljenja, sad se baziraju samo na psovanju, katastrofa... ona debela samo psuje i to je ka komicno, je prvi put, al u 20ak min sta san ja odgleda, samo to forsiraju u filmu.. meni je bezveve iako svi znaju da bar mi u dalmaciji cijenimo dobru psovku, hahahahah... a pogotovo ja, hahahahah...

ovi marvelovi su srednja zalost, korektno odradjeno, za ubit vrime, al da mi imaju neku umjetnicku vrijednost i da cu ih pamtit nakon sta ih pogledan, tesko...

jel ko gleda PASSION od de palme?... remake francuskog filma crime d'amour iz 2010., bidan de palma je toliko propa na box office da mu jedva daju pare i za ove remakeoveBigGrin
meni je na drugo gledanje jos bolji... ne razumin zasto su kritike uglavnom negativne, nije sad neko remek djelo, ali vidi se da je svaki kadar promisljen.. nedavno san cita intervju s de palmom i kaze za sebe, nisan ja reziser, ja san vizualni stilst, hahahaha...
De Palma je bio na vrhuncu kretaivnse snage prije 90ih a a sa MI je posao i na BO i ocekivali su da ce da nastavi tako. Sada njegove filmove proglasavaju promasajima, naravno kad publika sjedi kod kuce i gleda filmove s par godina zakasnjenja. Kriticari nikada nisu mogli prihvatiti


to je ono sta se meni svidja, jer kad iden gledat film, glavno mi je da je vizualno dobro rijesen, a onda ostalo, naravno, to ne znaci da cu gledat pituru kako se susi ako je dobro osvjetljeno i snimljeno iz dobrih kuteva...

passion je upravo ono sta volin, tzv. style over substance film, prica je sto puta prezvakana i tu je da poveze scene a da ti ne vridja inteligenciju... ubije me kad gledan neki film pa upilaju s nekom dramaticnom pricom (mr. gatsby, khm, khmBigGrin) i nikakvom kamerom i muzikom, toliko o zakljucanoj temi sta fali mjuzi a kamera je OK Flapper da mi je do toga, osta bi doma citat ruski realizam.. Ti ne citas knjige naravno, najbolje je kad se svi dijelovi filma poklope, al kad bi mora birat, radije los ili osrednji de palma nego najbolji marvel ili ove glupe komedije.. Koji su to losi de palmini filmovi?

zato mi je film najdrazi oblik umjetnosti jer u sebi moze povezivat sve ostale... jer za napravit dobar film moras imat dobru pricu (knjizevnost), glazbu, glumu, kameru (slikarstvo)... a de palma je jos ubacia i ostale vrste umjetnosti, arhitekturu i ples (ima scena baleta u split screenu s ubojstvom)... a strip je ionako sastavni dio svakog filma , ka storyboard u predprodukciji, hahahahaha

muzika, kamera i scenografija su najbolji dijelovi passiona, pogotovo mi se muzika svidila... film je snimljen u berlinu, firma di rade je u jednoj od onih ultra modernih "staklenih" zgrada u centru.. kaze da su imali srice, zbog recesije par takvih zgrada je skroz prazno pa su mogli snimat u njoj kad su tili..

najveci problem filma je sta rachel mcadams ne zna glumit, a pogotovo ne moze proc ka zla kuja, al bar je lipa za vidit, hahahaha... noomi rapace je dosta bolja glumica od nje i dobro je odglumila... Ali je zato u Veding Kresersima odlicnaDrool

ludilo mi je kako usrid filma bude prijelaz kod tona i boje filma, odjedno je sve u sjeni, malo mutnije, kamera je uvik nagnuta pod kutem, dijalozi su nepovezaniji i usporeniji, de palma cima publiku da se pitaju jel ovo san ili stvarnost, na drugo gledanje se lipo da rastumacit sta je sta, jedino je zadnji kadar dvosmislen... kaze da je to namjerno ostavia tako iako je ocito sta se dogodilo u stvarnosti, ali je tija poslat ljude iz kina da se malo ceskaju po glaviBigGrin
Samo sto je to vec toliko puta uradjeno da nije mogao postici zeljeni efekat. Iskusnija publika se toga vec toliko puta nagledalo da to ne ocekuju, a mlada to ne razumije. Dvostruki promasajSad

i da se razumimo, nije ovo neki vrh sedme umjetnosti, ali je odlican primjer da se vidi razlika izmedju de palmine "stilizirane" rezije i "obicne" rezije francuskog orginala, a filmovi su gotovo identicni..


Ja znam o cemu se radi u M filmovima.BigGrin A o cemu se radi u nema zemlje za starce?LOL
vs
#1048 Posted : 17. kolovoza 2013. 10:07:12(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
pa meni je no country genijalan baš zato šta nema puno filozofije, ne zamara me s međuljudskim odnosima i opisima nego te ubaci u određenu situaciju i piči, nema priče, slikom ti sve pokaže... a tommy lee jonesov lik je u biti piščev komentar na društvo... e da, pročita san par knjiga cormac mccarthya i to na engleskomFlapper
njegove knjige su ka scenarij za film, dosta šture, nema dosadnog sranja ka kod rusa kad prvih dvadeset strana opisuje količinu prašine na polici u birtijiBigGrin ... nikad nisan umira od ljepote u opisima, više su me zanimali događaji u knjiziBigGrin ... jedva čekan da mu neko ekranizira blood meridian, samo se nadan da to naprave dobro ka coeni no country... sićan se u jednom intervjuu da je branko lustig govoria da će to radit on i ridley scott ali su se u međuvremnu posvađali, i reka je da je scott tija krvi do kolina (ka u knjizi), a lustig je to tija napravit pg-13 (jebiga ima židovsko-producentski mozak)...

i nije mi jasno kako ti no country ne valja?... (gleaj ti the heat i marveleFlapper)

siguran san da će se no country i za dvadeset godina smatrat odličnim filmom.... za razliku od mr. gatsbyaFlapper LOL
vs
#1049 Posted : 17. kolovoza 2013. 12:25:15(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
bezveze listan programe na tv i naletin na neki glupi film i glumi neki tip, faca za negativca samo takva, znan ga iz sto filmova a ne mogu se sitit di je glumia, hahahaha.. i samo mi se upali lampica, lynch, richard lynch... i zapitan se, kako to da neko ove stare negativce ne ubaci u nove filmove (jebiga, jedan je tarantino, hahahaha)... i zalistan imdb, i uberen da je richard lynch nedavno umra... nisan zna...

ali faca mu je genijalna... i citan o njemu... '67 se utripa i zapalija, zato ima onakvu facu...
http://www.imdb.com/name/nm0528433/bio

ili kako to da billy drago ne glumi u kvalitetnijim filmovima?... frank nitti iz untouchables, isto faca za negativca samo takva
http://www.imdb.com/name/nm0236711/?ref_=sr_1

tu dvojicu samo stavis u kadar, ne moraju nista govorit, hahahahah

ili michael ironside, michael wincott, lance henriksen, face samo takve, a nema ih nigdi... ili ovi sta su ga ubacili u walking dead, michael rooker, kralj... ovi danas prodaju neke live negativce, ne bi pripali moju babu..

ne znan kad san zadnji put ubra nekog glumca da je samom pojavom izvuka film..
feniks
#1050 Posted : 18. kolovoza 2013. 10:23:37(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
vs wrote:
pa meni je no country genijalan baš zato šta nema puno filozofije, ne zamara me s međuljudskim odnosima i opisima nego te ubaci u određenu situaciju i piči, nema priče, slikom ti sve pokaže... a tommy lee jonesov lik je u biti piščev komentar na društvo... e da, pročita san par knjiga cormac mccarthya i to na engleskomFlapper Ja sam pokusao ali odustao imam pametnijeg posla nego da citam lose knjige.
njegove knjige su ka scenarij za film, dosta šture, nema dosadnog sranja ka kod rusa kad prvih dvadeset strana opisuje količinu prašine na polici u birtijiBigGrin ... nikad nisan umira od ljepote u opisima, više su me zanimali događaji u knjiziBigGrin ... Dogadjaje pamtis a opise citas. jedva čekan da mu neko ekranizira blood meridian, samo se nadan da to naprave dobro ka coeni no country... sićan se u jednom intervjuu da je branko lustig govoria da će to radit on i ridley scott ali su se u međuvremnu posvađali, i reka je da je scott tija krvi do kolina (ka u knjizi), a lustig je to tija napravit pg-13 (jebiga ima židovsko-producentski mozak)... Dobri scenariji nisu takvi. Jesi ti to i antisemita pored toga sto si antiromantik?

i nije mi jasno kako ti no country ne valja?... (gleaj ti the heat i marveleFlapper) Nema zemlje za starce je primjer kako se zivi na racun stare slave, proglase bracu koen za genijalce (dobri jesu ali) i onda se samo ceka sljedeci kultni filmMad I onda sve prolazi.... Bardem ima jednu od losijih uloga u karijeri ali ljudi svrsavaju kao razbio je LOL LOL Samo sto ce prije ili kasnije da ih krenu provlaciti kroz blato. I onda ce se pjevati druga pjesma. Vec vidjeno neispirativno itd...Laugh

siguran san da će se no country i za dvadeset godina smatrat odličnim filmom.... za razliku od mr. gatsbyaFlapper LOL Svi filmovi brace koen se smatraju odlicnim, mada za to nema razloga...
Veliki Getsbi ce vjerovatno ponovo da se ekranizuje jer velike price se stalno pricaju za svaku novu generaciju.
vs
#1051 Posted : 18. kolovoza 2013. 11:13:34(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
ma nisan ni antisemit ni antiromantik, ni antiništa, ljudi su ljudi, ima debila u svim rasma i slojevima drustva.. jebe me se ko je koje boje, religije, spolne orijentacije itd., kad san pisa post, promislia san da cu ispast rasisit, ali rijec "zidov" je postala internacionalni termin za nekoga kome je bitno da zgrne samo sta vise para bez obzira na ostalo pa san je iskoristia..ima vecu tezinu od rijeci škrtac, jer kad za nekoga kazes da je zidov, asocira na nekoga ko koristi sva ziva sredstva samo da bi se obogatia i zgrta lovu, a skrtac mi je neko ko ima love ali je ne zeli trosit..

jedini je problem sta je lustig stvarno zidov koji je bia i u konclogoru, pa ispada da san nacist, hahahahahah... isto bi ja reka i za papu ivana pavla drugog da je izjavia u intervjuu da oce razvodnit blood meridian da bi ima bolju prodju na box officeu, hahahahahaha
vs
#1052 Posted : 20. kolovoza 2013. 10:54:02(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722

ELYSIUM

ima dobrih stvari ima i gluposti... bolje mi je sija od obliviona, district 9 i od prometeja... to je taj neki sličan tip filmova... nema ništa posebno originalno u filmu, ali je dobra izvedba (uglavnom)... glumci su korektni, likovi su klišeji, ima dosta tzv. preglumljivanja, pogotovo foster i moura... logičkih gluposti ima u rangu prometeja, ali nisan toliko obrača pažnju na njih jer je film dosta dinamičan, ima samo jednu scenu di malo zastanu, ali i ta je tu da objasni šta pokreće likove...

ne mogu za film reć da je nešto posebno dobar jer svaki aspekt filma ima previše loših stvari... priča ima zanimljivu premisu, ali sve ostalo u scenariju je preglupo... kamera je na momente odlična ali u par akcionih scena je očajna, preblizu likovima, ne kužiš šta se događa, pogotovo zadnji obračun... glumci dobri, ali svaki negativac je naporan do bola.... muzika na momente odlična, a onda zna bit isforsirana (sličan stil glazbe je ka u gladijatoru i black hawk down).. montaža, dobra dinamika, ali pojedine scene očajno smotirane...

jedino šta je konstanto dobro su efekti i dinamika filma..

ovome blomkampu bi bilo najbolje da svoju priču da nekom drugome da razradi... tako imaš taj elizijum, utočište za bogate u zemljinoj orbiti, može se doć sa zemlje u malim aviončićima samo sa posebnom šifrom, ali ako im probiješ šifru, može uletit gori ko oće jer nemaju nikakvu raketnu zaštitu ili energetski štit, a glavni negativac ima en. štit koji koristi tijekom filma i gađa te aviončiće nekim stinger raketama sa zemlje... stvarno preglupo... ima dosta takvih pizdarija... socijalni i politički sustav nije objašnjen i ispada totalno glup jer ga se može promijenit hakiranjem.. preko toga samo pređu u filmu pa te ne iživcira toliko ka ovo sa zaštitom elizijuma..

moga bi do sutra nabrajat gluposti, al meni je film gledljiv... ništa šta će se pamtiti, ali se može pogledat
vs
#1053 Posted : 20. kolovoza 2013. 11:14:25(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
i još da nadodam, sviđa mi šta blomkamp te svoje kritike na društvo stavlja u sf priče, moga je napravit distirct 9 u patetičnu dramu o apartheidu... ili elisyum u neku bolničku dramu o djetetu koje nema novca za liječenje... ali se odlučia za ovi pristup, tako da u filmu najviše pati sf, dok je socijlani komentar u prvom planu... poantu je dobro uboa jer se to događa svugdi oko nas, bogataši u odnosu na nas ostale smrtnike, praktički ka da žive na svemirskoj stanici u zemljinoj orbiti... imaju najbolje moguće zdravstvo koje praktički održava život unedogled, bija je nekidan u novine intervju s liječnikom iz tih "svemirskih" bolnica, kaže, nama ljudi više ne umiru od infarkta ako ih dobiiemo u ruke na vrime... a u nas svako malo bude akcija za skupljanje para jer neko dite umire od izlječive bolesti za čije liječenje treba platiti ogroman iznos novca... mislin da nema ničega šta više frustrira od činjenice da lijek postoji a da pacijent ne može doć do njega jer nema loveCrying ... osim kad hajduk igra ka štraca, a znaš da može boljeBigGrin BigGrin BigGrin
vs
#1054 Posted : 22. kolovoza 2013. 9:31:39(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
STAR TREK 2

bolji mi je od prvog... korektna sf akcija, highlight filma je sredina, kraj je treba bit bolji, ne prati ostatak filma..
vs
#1055 Posted : 23. kolovoza 2013. 10:14:53(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
WE'RE THE MILLERS

a nek glupa američka komedija, sličan đir ka ona horrible bosses, ima par smjehova, anistonicu u donjem rublju i to je to..
feniks
#1056 Posted : 23. kolovoza 2013. 11:48:18(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
Kada covjek napravi prosjecan filmic a onda ga proglase genijalcom, to slusa odredjeni vremenski period pocne i sam to da misli.
I kada na talasu te "popularnosti" dobije dobar budzet da snima sta mu padne na pamet e onda dobijete Elisijum.Angry

Otisao sam bez velikih ocekivanja da pogledam ovaj film, jer je i prethodni bio sranje. Vanzemaljci kao prica o aparthejdu daj LOL
Ali sam se iznenadio, prvo sto je sala bila puna, kao drugo ovoliku glupost nisam ocekivao.

Nerazradjen scenario, solidan na nivou ideje ali to je sve, jedino sto je losije od ljubavne price su nevjerovatno losa idejna rjesenja pojedinih scena. Glumci su posebna prica od bordzijskog egzekutora Doh preko Dzodi Foster koje ne zna gdje se nalazi do Met Dejmonda koji je izgleda mislio da kada obrijes glavu postajes Marlon Brando RollEyes RollEyes
Reziju necu da komentarisem osim da je uspio da snimi losiji film od Rdilija Skota (Prometej)

Sada mi je Oblivion jos bolji, jedini sf film koji ima glavu i rep u zadnjih nekoliko godina.
A Covjek od celika je nista prema Dejdmondu kojeg ozrace, upucaju, elektricifiraju, ubodu nozem a on nastavlja da hodaLaugh Laugh
Preskociti ili zaobici u sirokom luku.
Ocjena ThumbDown ThumbDown

P.S. Samo pokusajte da kritikujete marvelove ekranizacije.Baseball Baseball
vs
#1057 Posted : 25. kolovoza 2013. 15:28:40(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 24.10.2011.(UTC)
Posts: 1.722
R.I.P.D. - smece, kopija men in black

NOW YOU SEE ME - glupost, film nema veze s mozgom, a i bia mi je dosadan

THE FROZEN GROUND - korektan triler, samo je preobican, nema nista posebno u njemu, da nisu cage i cusack glavni glumci, bia bi tv film
feniks
#1058 Posted : 14. rujna 2013. 14:01:46(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
2 pistolja ThumpUp

Film koji ima mnogo mana ali je ipak dobar, rijetka je zvijerka u danasnjem holivudu.
Prosjecna rezija, vec vidjeni zaplet, snimateljski propusti + glumci koji ne daju sve od sebe.
Zasto mi se onda svidja ovaj film? Zato sto sve skupa funkcionise!
Reziser se ne vidi u filmu vjerovatno ga niko nije nista ni pitaoLOL
Zaplet je toliko puta vidjen ali dobro tempirani preokreti nose film plus odlicno napisani dijalozi.
Denzel V nikada nije bio opusteniji vidi se da scenario nije citao i da ga boli .u..c
za ostatak svijeta dok Mark V ponavlja istu ulogu po osamnaesti put
Ali njih dvojica su dobar spoj i uzivancija ih je gledati.
Odavno publuka nije ovako dobro reagovala na neke scene u filmu.ThumbsUp

Planiram pogledati Ranner Ranner 27 septembra pa cu javiti utiske...
feniks
#1059 Posted : 19. rujna 2013. 12:30:47(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
J. Edgar ThumbsUp

Ukratko jos jedan dobar film KI i jos jedna glumacka bravura LDK.

Film Klinta Istvuda o kontraverznom direktoru FBI J. E. Huveru.
Svaka cast starom KI na ulozenom trudu uradio je dobar posao posto u 2 sata nije moguce kvalitetno pokriti kompletnu karijeru jednog ovakvog lika, reziser se odlucio da preskoci ili na kasicicu prikaze period II sr i trumanove/ajzenhaurove administracije. Teziste je na pocetku i na kraju Huverove karijere, ne koristim izraze uspon i pad jer ovog drugog u slucaju JEH nije bilo. Smile
Naravno za neupucene je ovaj film izuzetno zamoran jer ne znaju ko je ko i ne mogu shvatiti kontekst price.

Glavni teret ovog projekta nosio je glavni glumac Leonardo Di Kaprijo (ne znam ko mu bira uloge ali svaka cast)
Odlicno transformacija i gluma na granici sizofrenije. Pisao sam vec da od ovog glumca nisam puno ocekivao tamo negdje u doba titanika BigGrin Ali jednostavno od tada do sada a to je skoro 20 godinaCrying on drzi jednu uzlaznu liniju u svojoj karijeri.
I stalno mislim da je to to ali me on iznenadi.
Posto je vec u godinama kada je oskar izuzetno bitan mislim da je potjera za kipicem pocela najavljeno je da ce glumiti Vudroa Vilsona to ce mu biti cetvrti put da glumi slavnu licnost i mozde ce napokon dobiti tog oskara a poslije toga kola najcesce krenu nizbrdoSmile
feniks
#1060 Posted : 20. rujna 2013. 12:27:17(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 21.12.2011.(UTC)
Posts: 346
Man
Location: banjaluka
RIDIK LOL LOL LOL

kakvo smece ne shvatam zasto Vin Dizel forsira ovaj lik.Confused Confused
Users browsing this topic
Guest (5)
58 Pages«<5152535455>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,251 seconds.