Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

58 Pages«<45678>»
Koji ste zadnji film gledali, utisci i ocjena filma?
ivan_micic
#101 Posted : 5. rujna 2011. 10:53:10(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 88
Man
Location: Zadar
Red State 8/10

Definitivno nije za svakoga. Za fanove Kevin Smitha ce biti pomalo cudan. Još da taj 1 film napravi pa ide u navodnu penziju BigGrin

http://www.youtube.com/watch?v=uJ1v6oFHefc
dr. westax
#102 Posted : 5. rujna 2011. 11:11:49(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Garfield wrote:
Moram kritikovati ovo The Departed.Kolko god volio Scorsese ovo je cisto sranje i pravo mi je zao da je za ovo dobio oskara.
Razlog zbog toga je sto je rimejk filma i to ne nekog starog filma, nego filma koji je izasao samo 4 godine prije i pored toliko filmova sto je objavio dobio za ovo sranje oskara.Imao sam srecu da sam prvo pogledao orginal Infernal Affair (triologija) i mogu reci da je bar duplo bolji.Naravno ovo je triologija, tako da je neuporedivo, a Scorsese je samo uredio Copy - Paste i nabacao gomila poznatih glumaca.Nije se cast udostojio bar nesto da promjeni, a na to sam pravo alergican.

U biti moj prijedlog je Infernal Affairs da se pogleda i sigurno je puno bolji nego ovaj rimejka :)


Ovo nisam znao. Moram onda pogledati Infernal Affairs Smile
Hvala!
Dado R.
#103 Posted : 5. rujna 2011. 11:53:56(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
To je sad i mene iznenadilo, bas cu to pogledati cim uspijem naci vremena.
Garfield
#104 Posted : 5. rujna 2011. 19:26:07(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Steta sto ste prvo pogledali The Departed, ali vjerujte mi necete se pokajati.Orginal je fantastican.
dr. westax
#105 Posted : 5. rujna 2011. 22:00:16(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Deja Vu (2006)

Ne volim previše filmove sa putovanjem kroz vrijeme i svim paradoksima koje takvo putovanje nosi, a ovaj film me posebno ubio. 4/10

Garfield
#106 Posted : 5. rujna 2011. 22:14:16(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Meni se Deja Vu svidio, doduse volim ovakve teme, pa mozda je i to uticalo. 7/10 sto se mene tice :)
dr. westax
#107 Posted : 7. rujna 2011. 22:33:31(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Shaun of the Dead (2004)

Simpatična zajebancija na temu romantičnih filmova i zombija. Bilo mi jako zabavno. 6/10

Dado R.
#108 Posted : 7. rujna 2011. 23:09:15(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Eh, zaboravih pitati vas dvojicu, jeste gledali Old Boy?
Curumo
#109 Posted : 8. rujna 2011. 2:35:41(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
vezano za tarantina (da, Dado, death proof je sranje, iako mnogo manje od hangoveraFlapper i da, planet uzasa je prejebena zabava), njemacko izdanje Pulp Fictiona na blu-rayu cista je perverzija. slika je nenormalno nenormalnaBigGrin, i ako ti je film drag, bit ce ti posve nov dozivljaj. sad ce i americko, ali bolje ne mere.

red je da najavimo za 15. rujna i jedan od vrhunskih klasika svih vremena na bluu: ben hur stize u svoj svojoj raskosi.
na amazon.uk oko 120 kn, a s obzirom na to sto se sve nalazi na tih 100 Gb, ultrajeftino. za sve filmoljupce, nezaobilazan primjerak u kolekciji.

sto sam nedavno gledao? francuski PREY, primamio me sadrzaj i kratkoca, oko 75 min. ipak, tezak prosjek, ne isplati se gubiti vrijeme.

odgledao i tora, cak. nema nista u sebi - prazna ljustura, ali je branagh bio i ostao majstor vizualizacije, bilo da je rijec o shakespeareu ili marvelu. isplati se pogledati no samo u HD. 5/10.

stovise, i x-men: first class mi se relativno svidio. davno sam raskrstio s njima, ali kazali mnogi "ovaj ti je mnogo bolji, kunemo se". i jest.
a kako sam turboslab na temu kubanske krize i gutam alternativne razvoje događaja u svim oblicima za taj umalo koban (po ruse i sve europljane) listopad 1962., tim više. stoga, ugodno iznenađenje. 7/10.

jedan stari film, the wicker man s c. leejem (ne ono njesra s cageom). vrlo neobican film. da u prvom dijelu ne pjevaju (o bozi), bio bi cista desetka.

uzivah i u dead manu na bluu. nevjerojatno, neki urnebesni pozadinski dijalozi (ona tri razbojnika retarda koje vodi onaj odjeven u bakicu, pa sto taj sve melje - to se na dvd-u uopce dobro ne cuje!) obaraju s nogu. covjek mora biti totalno napusen da tako nesto snimi. za gledanje, nije nuzno.

i najbolje od novoga gledanog u zadnja dva tjedna: BEREAVEMENT. 9/10. gledati, i opet gledati.
damn, rijec ima cak 4 slova E u sebi, sto cete više? (erotic extasy and excitement with unusual erection)BigGrin
salim se, film je uzasno sumoran i tezak za gledanje u smislu da je veoma šokantan, ali zato vrlo zanimljiv i vuče ono naše primordijalno animalno na još...

a proslog mjeseca jos sam i jedan od najjacih noira svih vremena, kiss me deadly... stara dobra crno-bijela vremena. film je cisto savrsenstvo. 11/10.
Nice view from hell.
Garfield
#110 Posted : 8. rujna 2011. 12:42:13(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Dado R. wrote:
Eh, zaboravih pitati vas dvojicu, jeste gledali Old Boy?


Posto ja volim Azijsku kinematografiju, naravno da sam i to gledao.I OldBoy mi je jedan od najdrazih i najboljih filmova sto sam ikada pogledao.
Malo je da kazem bolestan, ali je fantastican i smatram ga obaveznom literaturom :)
Dado R.
#111 Posted : 8. rujna 2011. 13:16:10(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 4.780
Location: Zagreb
Old Boy je strasno dobar film... Znam da ga neki nisu mogli gledati, ali mene je odusevio.Smile
Curumo
#112 Posted : 8. rujna 2011. 15:28:09(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
evo, ogromna vecina slaze se s tobomSmile
inace ovo je jedna od prvih recenzija (malo traljava tehnicki), gotovo iz vremena nastanka stranice i rata BD vs HDDVD, i to bas ovaj film!

http://www.blu-ray.com/m...Blu-ray/522/#UserReviews
Nice view from hell.
Misty
#113 Posted : 11. rujna 2011. 14:42:59(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 147
Man
Location: Stuttgart
Conan Barbarin 3D
toliko je odličan da sam sam juče sjedio u Jokera i gleda ga,

2,5/10
2,5 zbog onih sisara sto ih je Conan oslobodija ropstva.

Dobro je meni juče reka jedan Makaranin, ne kvari si dan :))

Curumo
#114 Posted : 11. rujna 2011. 14:59:00(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
vec pomislih da si ozbiljan s ovim "odlican"BigGrin BigGrin

taman nekidan odgledao prvi i jedini u HD, koja divota.
ovaj novi gori je cak i od conana razarača, sto je nemali pothvat.
međutim, znas kako ono u foršpan uvijek stave najbolje a film šit.
no ovdje se cak i iz njega vidjelo da nece valjati.
Nice view from hell.
Garfield
#115 Posted : 11. rujna 2011. 15:05:26(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
A ja se ponadao da bi moglo biti nesto od Conana ...
dr_gonzo
#116 Posted : 11. rujna 2011. 16:50:54(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.8.2011.(UTC)
Posts: 34
Man
Location: Šibenik
Dado R. wrote:
Old Boy je strasno dobar film... Znam da ga neki nisu mogli gledati, ali mene je odusevio.Smile



Da film je stvarno prejeben. Priča i ostale popratne stvari (tuča u hodniku, jedenje žive hobotnice). I što ej najvažnije jako tužan film.

Gledao sam:



SADRŽAJ:
''- Grupa radnika, koju vodi ratni veteran Vince Stoker, zadužena za održavanje podzemnih kanalizacijskih tunela odlaze obaviti jedan ilegalni ali vrlo unosni poslić u kojem moraju otuđiti neke medicinske stvari iz obližnje napuštene bolnice, kad u jednom od tunela naleću na čovjeka-štakora, mutirano biće koje je nekoć bilo čovjek.
Taj Stvor je željan njihovog mesa, ali još veći problemi za uspaničene radnike nastaju kad se pojave vladini agenti sa sumnjivim namjerama i koji su također glavni krivci za stvaranje smrtonosnog čudovišta... Hoće li dobri Vince i njegova simpatična ekipa uspjeti nadvladati prepreke te pobjeći krvožednoj beštiji i antipatičnim vladinim ljudima ili će skončati svoje živote u mračnim tunelima ispod napuštene bolnice?''


Recenzija filma - "Bottom Feeder" (2007)
"- Even a tramp like me, no matter what happens, I know there's always a brother who won't refuse me a bowl of soup."
- Tuco -
Curumo
#117 Posted : 11. rujna 2011. 17:11:43(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 237
Location: Angrenost (blizu Splita sela)
bottom feeder???? film nisam gledao, ali naslov je... hillariousBigGrin

slicno kao conanusLOL
Nice view from hell.
dr. westax
#118 Posted : 14. rujna 2011. 10:39:46(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Dado R. wrote:
Eh, zaboravih pitati vas dvojicu, jeste gledali Old Boy?


Nisam ga gledao, ali sada je na listi prioriteta BigGrin
dr. westax
#119 Posted : 14. rujna 2011. 17:09:44(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Agora (2009)

Prvih sat vremena dosta dosadno, a onda me film uvukao u radnju. Jako lijepo prikazano povjesno razdoblje paljenja Aleksandrijske knjižnice i rekao bih trenutak kada počinje mračno razdoblje. Kršćanskim ekstremistima ne bih preporučio gledanje filma. 7/10

dr. westax
#120 Posted : 14. rujna 2011. 17:18:17(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 166
Man
Location: Rijeka, Hrvatska
Day Watch (2006)

Nastavak filma Night Watch. Jako me razočarala konfuznost priče, a kraj pogotovo. Takav kraj smatram kao vrijeđanje gledateljeve inteligencije. Angry
Inače sama priča je dosta komplicirana pa je potrebno pažljivo gledati. 5/10

Users browsing this topic
Guest (2)
58 Pages«<45678>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,129 seconds.