Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

5 Pages<12345>
Mister No - cijene sa aukcija
Garfield
#41 Posted : 3. studenog 2014. 19:57:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Pajper wrote:
Captain Jack Sparrow wrote:
Pajper wrote:
Garfield wrote:
Pajper wrote:
upravo čitam Atlantik i jako dobro za sada!
Ja mislim da je Guido Nolita napisao najbolje priče (u svojoj karijeri) baš za Mister Noa!
Ne znam kakav je Mister no kod ostalih scenarista ali ovi početni od Nolite su baš super. Do kojeg broja je Nolita pisao priče za Mister No?


Do kraja BigGrin



zar nije bilo drugih scenarista? Sve priče je napisao Nolitta?

Pa zadnjih 16 je Nolitta napisao.



Zadnjih 16?
A dokle je stigao od onih od početka? od 1 pa do?


Tesko za objasniti, jer je Nolita radio skoro pa konstantno. Sad neke epizode je neko drugi radio, ali to je to po epizodama. Neki periodi gdje ga nije bilo ... Primjera od br.79 do 109 cini mi se da nije radio nijednu epizodu, onda od 160 do 176 isto tako i od 201 do 363 ... Sad i ostale brojeve je radio neku epizodu, neku nije ...
Pajper
#42 Posted : 4. studenog 2014. 19:01:29(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
pročitao Atlantik i stvarno jako dobra priča!
Ako bi netko htio snimiti film o Mister Nou, ova priča bila bi jako pogodna za film (ima akcije, humora, napetosti,.....).
Pajper
#43 Posted : 12. studenog 2014. 15:10:20(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
Upravo sam pročital broj 13 (Traži se Carlos Gomez), meni jako zanimljiva priča u istom rangu sa Atlantikom, Rio Negrom, Operacija Posejdon, Riječni Pirati...i bolja od Amazonije....


Lijepo mi je gledati scene sa Pajperom i uvijek su mi drage epizode gdje nastupa Pajper, iako tek tu i tamo neka sličica.

Jel ima nekih priča, gdje ima "više Pajpera" unutra?

Čovjek dobije želju da bi išao praviti izpit za neku letjelicu tipa Piper, Cesna,...ali to je vjerovatno jako skupo,....ima neki od vas na forumu koji lijeti sa avionima ili letjelicima bez motora?
Fiju
#44 Posted : 12. studenog 2014. 19:07:20(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 26.9.2012.(UTC)
Posts: 60
Man
Location: Dubrovnik
Ovako na prvu, Otok magije, Djecak Santjago, Velika pljacka, El Loco...
kico
#45 Posted : 12. studenog 2014. 19:36:33(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Pajper wrote:


Čovjek dobije želju da bi išao praviti izpit za neku letjelicu tipa Piper, Cesna,...ali to je vjerovatno jako skupo,....ima neki od vas na forumu koji lijeti sa avionima ili letjelicima bez motora?


Imaš kod nas u Sinju aerodrom za Cesne. Tamo možeš i polagat ispit vožnje.

kico
#46 Posted : 12. studenog 2014. 19:42:10(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Sad sam malo pronjuška po forumima i šokira se.

PPL -Private Pilot Licence (sportski pilot) 7000 eura???????????????
Pajper
#47 Posted : 13. studenog 2014. 11:14:29(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
kico wrote:
Sad sam malo pronjuška po forumima i šokira se.

PPL -Private Pilot Licence (sportski pilot) 7000 eura???????????????




da.....ali ima u Sloveniji dosta ovakvih škola, možda se cijene razlikuju, npr ovaj, nudi informativni let sa instruktorom za 79 eura i ti možeš preuzeti komande i pilotiraš:

http://janezlet.si/poseb...a/58/Informativni%20let/
Pajper
#48 Posted : 14. studenog 2014. 16:43:04(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
da se vratimo temi, ja sam na aukciji usvojio Mister no 10 i jedva čekam da mi stigne!!!!

Onda ču vjerovatno sve stripove od Mister noa (2,5,6,7,8,9,10,12,13) staviti na stripovi.com aukcije u kompletu od jedne kune ILI MISLITE DA JE TO PRERISKANTNO?

Što je bolje, da prodam u kompletu ili pojedinačno?

Kakvu cijenu mogu očekivati, ako stavim od jedne kune, jer realno stripovi su svi rasprodati brojevi pa vjerovatno vrijede 20 eura po broju ali pitanje da li če se nači netko tko če platiti toliko.

Ako postavim cijenu z akomplet npr 1500 kuna, možda nitko neče bidati ali ako postavim od jedne kune, pitanje dokle če to uopšte dogurati.....ajde želim čuti mišljenje od profesionalaca (profesionalnih prodavača) što bi bilo najbolje uraditi?

Možda bi bilo pametno malo sačekati jer su se ljudi dosta istrošili na Interliberu, pa su sada vjerovatno bez novca?
Dok Lester
#49 Posted : 15. studenog 2014. 1:02:51(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
Pa svatko normalan stavio bi cijenu od 1 kune i to "bez rezerve". To ti je najbolji način da postigneš najbolju cijenu. Dokazano.

I upravo su otprilike te brojeve najviše tražili na Interliberu pa su za njih sigurno sačuvali novac.
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Pajper
#50 Posted : 15. studenog 2014. 23:16:57(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
Dok Lester wrote:
Pa svatko normalan stavio bi cijenu od 1 kune i to "bez rezerve". To ti je najbolji način da postigneš najbolju cijenu. Dokazano.

I upravo su otprilike te brojeve najviše tražili na Interliberu pa su za njih sigurno sačuvali novac.



tako ču i napraviti. Stavit ču sve u kompletu na aukcije stripovi.com ali tek za par dana, jer čekam, da mi stigne još broj 10, pa šta bude bude.
Dok Lester
#51 Posted : 16. studenog 2014. 1:09:47(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.265
Man
Location: Velika Gorica, Hrvatska
ma stavi odmah i to rok od barem 7 dana

broj 10 ionako će ti stići prije toga

nemoj propustiti ovu euforiju koja još uvijek drži ljude zbog Interlibera

i javi ovdje kako je prošlo

baš me zanima
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima." Arthur Schopenhauer
Pajper
#52 Posted : 16. studenog 2014. 10:39:31(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
slažem se sa tobom Doc ali je problem jer ja želim staviti i slike stripova u aukciju a ne mogu dok mi ne stigne broj 10, pa da ga slikam, zato trebam sačekati još malo.
Inače stripovi su GLANCERI!!!! jedino broj 7 ima malo puknut rub (kupio sam več takvoga, prodavač u striparnici mi je isto tako rekao da je takvog več dobio) ostali su GLANCERI i prava divota ih je pogledati.

Svakako ču javiti rezultat aukcije a u ovom topiku možemo pogađati, koji iznos če postiči na kraju pa da vidimo tko je bio najbliži.

Eto ja kažem npr 1470 kuna.
Oki
#53 Posted : 19. studenog 2014. 9:27:55(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 31.8.2012.(UTC)
Posts: 213
Man
Location: DUGA RESA
Uh, žao mi je što nisam prije vidio ovo pitanje za stavljanje stripova na aukcije jer bih ti savjetovao da ovakav krnji kompletić sa "rupama" između brojeva nikako ne stavljaš na zajedničku aukciju, pošto mislim da to ne može dobro završiti.
Fali ti broj 3 koji najviše može podignuti cijenu,a ovako...ne vjerujem da će aukcija postignuti neku dobru cijenu.
Moja prognoza je 770kn...a ako bude više,onda super.
bubo
#54 Posted : 19. studenog 2014. 12:40:51(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Oki wrote:
Uh, žao mi je što nisam prije vidio ovo pitanje za stavljanje stripova na aukcije jer bih ti savjetovao da ovakav krnji kompletić sa "rupama" između brojeva nikako ne stavljaš na zajedničku aukciju, pošto mislim da to ne može dobro završiti.
Fali ti broj 3 koji najviše može podignuti cijenu,a ovako...ne vjerujem da će aukcija postignuti neku dobru cijenu.
Moja prognoza je 770kn...a ako bude više,onda super.


uhh 770 kuna je super cijena za ovo čisto sumnjamBlink
Pajper
#55 Posted : 19. studenog 2014. 14:00:52(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
uff prestanite me plašiti....polako mi je več žao što sam stavio na aukcije.
Trenutačna cijena je 411 kuna ali ima još 12 dana do kraja....nadajmo se da ste u krivu i da če se pronači neki kolekcionar Mister noa, kojemu trebaju ovi početni brojevi i koji več ima npr broj 3 u svojoj kolekciji....

Upravo sam pročitao broj 10, jako dobra priča isto tako, možda meni najbolja (ne toliko zbog priče iako je i priča zanimljiva) koliko zbog toga, da ima puno scena sa Pajperom i to mi je divota gledati....
bubo
#56 Posted : 19. studenog 2014. 14:39:20(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Pajper wrote:
uff prestanite me plašiti....polako mi je več žao što sam stavio na aukcije.
Trenutačna cijena je 411 kuna ali ima još 12 dana do kraja....nadajmo se da ste u krivu i da če se pronači neki kolekcionar Mister noa, kojemu trebaju ovi početni brojevi i koji več ima npr broj 3 u svojoj kolekciji....

Upravo sam pročitao broj 10, jako dobra priča isto tako, možda meni najbolja (ne toliko zbog priče iako je i priča zanimljiva) koliko zbog toga, da ima puno scena sa Pajperom i to mi je divota gledati....


koliko si ti platio ove brojeve sveukupno?
Pajper
#57 Posted : 19. studenog 2014. 15:10:17(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 26.9.2014.(UTC)
Posts: 47
Location: Slovenija
bubo wrote:
Pajper wrote:
uff prestanite me plašiti....polako mi je več žao što sam stavio na aukcije.
Trenutačna cijena je 411 kuna ali ima još 12 dana do kraja....nadajmo se da ste u krivu i da če se pronači neki kolekcionar Mister noa, kojemu trebaju ovi početni brojevi i koji več ima npr broj 3 u svojoj kolekciji....

Upravo sam pročitao broj 10, jako dobra priča isto tako, možda meni najbolja (ne toliko zbog priče iako je i priča zanimljiva) koliko zbog toga, da ima puno scena sa Pajperom i to mi je divota gledati....


koliko si ti platio ove brojeve sveukupno?



na ovo ne želim odgovoriti a i nije jednostavan odgovor, jer sam ih pojedinačno nabavljao. Neke sam dobio sa razmjenjivanjem za druge stripove itd,....ali nije bilo jeftino ako si na to mislio, pa onda još poštarninu da računaš itd,....

Zanima me nešto drugo:

-ti si meni jednom poslao link, gdje netko prodava prvih 20 stripova od Mister No za 400 eura i to se tebi činilo povoljno, dok sada za moje stripove sumnjaš da ču dobiti i 100 eura ( a imam skoro pola tog tvog kompleta za 400).
U čemu je fora?
bubo
#58 Posted : 19. studenog 2014. 19:18:23(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Ima cijena i sada tamo 680 km ili 340 eur ali ti niko nije rekao da covjek ne bi spusti jos malo ali nebitno.u tebe nije komplet i nemas najvrijednije brojeve 3i 4 .znaci onaj ko gonja komplet nece uzimati bez tih brojeva a oni kome fali neki broj iz kompleta nece uzimati vise brojeva koje ima radi jednoga
Garfield
#59 Posted : 21. studenog 2014. 0:19:57(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 1.889
Location: Mostar
Licno mislim da je dobro ako izadje 770kuna, ali ako ne izadje ja bi ti bez razmisljanja dao 500 kuna, pa nek ti to bude rezervna opcija ...
bubo
#60 Posted : 21. studenog 2014. 9:24:54(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Garfield wrote:
Licno mislim da je dobro ako izadje 770kuna, ali ako ne izadje ja bi ti bez razmisljanja dao 500 kuna, pa nek ti to bude rezervna opcija ...


ccccc uvijek si bio cicija ...sad bi ovo uzeo jeftino pa zaradio ali neće moći....

Users browsing this topic
Guest
5 Pages<12345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,105 seconds.