Libellus forum
Welcome Guest Search | Active Topics | Log In | Register

3 Pages<123>
Thorgal 1-4
Renky
#21 Posted : 31. listopada 2014. 10:48:10(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Ovo je topic za VRH!Love
bubo
#22 Posted : 31. listopada 2014. 11:55:41(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Renky wrote:
Ovo je topic za VRH!Love



e hajde sad ti meni malo pojasni ove spinn off , koliko toga ima ? jel utiče na čitanje redovnih albuma i slično???
Tex Willer
#23 Posted : 31. listopada 2014. 12:33:22(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:
Renky wrote:
Ovo je topic za VRH!Love



e hajde sad ti meni malo pojasni ove spinn off , koliko toga ima ? jel utiče na čitanje redovnih albuma i slično???


Nema on pojma, on ti je ekspert za Zagora, cak je i Feriju nosio... dobro, necu sad u detaljeLOL LOL LOL LOL LOL LOL
Javice se vec neko ko znaBigGrin
Renky
#24 Posted : 31. listopada 2014. 12:45:06(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
bubo wrote:
Renky wrote:
Ovo je topic za VRH!Love



e hajde sad ti meni malo pojasni ove spinn off , koliko toga ima ? jel utiče na čitanje redovnih albuma i slično???


Kriss de Valnor: Yves Sente + Giulio De Vita
Nisan čita tako da ne znan koliko je uopće bitno za samu radnju osnovnog serijala.
Mislim da uopće nije bitno i da je potrebno samo minimalno predznanje iz osnovnog serijala budući da je prvi
album iz Kriss de Valnor ciklusa objavljen prije 4 godine. Inače to je ona curka sa kapulomBigGrin i strijelama.
Mislim da je kraj trećeg Libellus integrala njeno prvo pojavljivanje. Za sad su objavljena 4 ili možda već i peti album koji je najavljen baš u ovim danima.
Jbmga ali meni crtež odličan, na tragu Rosinskog i Hermanna ( sa početka serijala Tornjevi Boa-Morija ).

Louve: Yann + Roman Surzhenko
Prvi album je iz 2011. pa važi isto kao i za Kriss...
Crtež mi opet odličan, malo drugačiji stil nego Rossinski ali čak se minja u tom pravcu sa kasnijim albumima. To sve komentiram iz oglednih tabli Unsure . Za sad četiri albuma Thorgalovog nasljednika, peti najavljen za prvi dio 2015.

Thorgal ( mladost ) isti autorski dvojac kao i na Louveu i očito vrlo produktivan.
Ovo je najnoviji spinn off sa zasad samo 2 albuma no ne sumnjam da će i to ići bar po jedan godišnje.

Mislim da sva tri serijala idu pod zajednički nazivnik "Svijet Thorgala" ili tako nekako Confused

I tek sad vidin kako će mi obnavljanje gradiva kroz Libellusove integrale dobro doćiLove Love LOL
thekide
#25 Posted : 31. listopada 2014. 13:32:13(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 17.9.2013.(UTC)
Posts: 96
Man
Location: Serbia
To znači da se prvih 10 integrala (30 epizoda koje su izašle do 2007.) čita bez tih spinofića. A ako bi Libellus krenuo ranije sa nekim spinom to bi trebao biti Thorgal-mladost iako je izašao poslednji.
Malo komplikovano al ko je prošao hronološku školu NN serijala ovo je ništa.Smile
Renky
#26 Posted : 31. listopada 2014. 14:26:19(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Pa mislim da nije nerealno, dapače, mislim da je izgledno kako se neće čekati deset integrala na spinn offoveDrool

Ali ponavljam, mislim da je sve neophodno objašnjeno u sedmom albumu. SO može proći kao nevezana cjelina naravno uz prožimanje likova ali mislim na radnju no...
manhunter
#27 Posted : 31. listopada 2014. 17:38:36(UTC)
Rank: Nova faca

Joined: 30.7.2011.(UTC)
Posts: 21
Location: negde u masi
Ja bih samo rekao: vi niste normalni, dragi Libellusovci! ;)

Što se spin-off priča tiče, vi koji niste čitali: svi su odlični, ali Kriss razbija!
what we do in life, echoes in eternity
King Warrior
#28 Posted : 7. studenog 2014. 8:23:39(UTC)
Rank: Ponekad navrati

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 269
Location: He-lve-ti-la
Spin-offovi prate kontinuitet glavne serije, tako da se mora cekati sa tim serrijalima do doticnog broja, a taj je nakon 30.
Izuzetak je Thorgalova mladost.
Dado A.
#29 Posted : 9. studenog 2014. 8:29:55(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
Renky wrote:
bubo wrote:
Renky wrote:
Ovo je topic za VRH!Love



e hajde sad ti meni malo pojasni ove spinn off , koliko toga ima ? jel utiče na čitanje redovnih albuma i slično???


Kriss de Valnor: Yves Sente + Giulio De Vita
Nisan čita tako da ne znan koliko je uopće bitno za samu radnju osnovnog serijala.
Mislim da uopće nije bitno i da je potrebno samo minimalno predznanje iz osnovnog serijala budući da je prvi
album iz Kriss de Valnor ciklusa objavljen prije 4 godine. Inače to je ona curka sa kapulomBigGrin i strijelama.
Mislim da je kraj trećeg Libellus integrala njeno prvo pojavljivanje. Za sad su objavljena 4 ili možda već i peti album koji je najavljen baš u ovim danima.
Jbmga ali meni crtež odličan, na tragu Rosinskog i Hermanna ( sa početka serijala Tornjevi Boa-Morija ).

Louve: Yann + Roman Surzhenko
Prvi album je iz 2011. pa važi isto kao i za Kriss...
Crtež mi opet odličan, malo drugačiji stil nego Rossinski ali čak se minja u tom pravcu sa kasnijim albumima. To sve komentiram iz oglednih tabli Unsure . Za sad četiri albuma Thorgalovog nasljednika, peti najavljen za prvi dio 2015.

Thorgal ( mladost ) isti autorski dvojac kao i na Louveu i očito vrlo produktivan.
Ovo je najnoviji spinn off sa zasad samo 2 albuma no ne sumnjam da će i to ići bar po jedan godišnje.

Mislim da sva tri serijala idu pod zajednički nazivnik "Svijet Thorgala" ili tako nekako Confused

I tek sad vidin kako će mi obnavljanje gradiva kroz Libellusove integrale dobro doćiLove Love LOL


Kriss od Valnora je kao lik zbilja zakon, a njezino prvo pojavljivanje na pocetku 9. albuma (“Strijelci”) odmah najavljuje da je rijec o (malo je reci) genijalno-munjenom liku...Smile Ona njezina prva scena u kojoj doslovno “ulijece” u serijal zbilja je nezaboravna...Smile

Ah, Kriss...Smile
Dado A.
#30 Posted : 9. studenog 2014. 8:31:52(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
thekide wrote:
To znači da se prvih 10 integrala (30 epizoda koje su izašle do 2007.) čita bez tih spinofića. A ako bi Libellus krenuo ranije sa nekim spinom to bi trebao biti Thorgal-mladost iako je izašao poslednji.
Malo komplikovano al ko je prošao hronološku školu NN serijala ovo je ništa.Smile


Ma da, u odnosu na Nathana ovo je djecja igra...Smile

Uglavnom, samo opusteno (nadam se da je jasno na sto mislim)...Cool
Dado A.
#31 Posted : 9. studenog 2014. 8:32:31(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
manhunter wrote:
Ja bih samo rekao: vi niste normalni, dragi Libellusovci! ;)

Što se spin-off priča tiče, vi koji niste čitali: svi su odlični, ali Kriss razbija!


Smile Cool Smile
Renky
#32 Posted : 9. studenog 2014. 8:49:52(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
Dado A. wrote:


Ah, Kriss...Smile


Hi hi hiLOL
Tex Willer
#33 Posted : 13. studenog 2014. 3:44:06(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
Znam da cu da poginem od zajebancije od g.Raica zbog ovog, ali ovo mi je najocekivanije izdanje u sledecem uvozu. Ajde vise taj IL da se zavrsi i da ovo krene put SrbijeBigGrin
Dosadno brate, vi se zajebavate tamo a nama cak ni to iznenadjenje pre kraja IL da saopstiteBigGrin
Dado A.
#34 Posted : 13. studenog 2014. 14:02:07(UTC)
Rank: Libellus

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 3.664
Location: Makarska
Tex Willer wrote:

Dosadno brate, vi se zajebavate tamo a nama cak ni to iznenadjenje pre kraja IL da saopstiteBigGrin


Cuj, uvijek mozes ubiti vrijeme kladeci se s Renkyjem...LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
bubo
#35 Posted : 13. studenog 2014. 14:09:11(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
Tex Willer wrote:
Znam da cu da poginem od zajebancije od g.Raica zbog ovog, ali ovo mi je najocekivanije izdanje u sledecem uvozu. Ajde vise taj IL da se zavrsi i da ovo krene put SrbijeBigGrin
Dosadno brate, vi se zajebavate tamo a nama cak ni to iznenadjenje pre kraja IL da saopstiteBigGrin


kod libellusa je ko u onoj reklami jedino iznenađenje je da iznenađenja NEMA..LOL LOL LOL
Tex Willer
#36 Posted : 13. studenog 2014. 23:16:49(UTC)
Rank: Ovisnik

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 1.467
Man
Location: Nis
bubo wrote:
Tex Willer wrote:
Znam da cu da poginem od zajebancije od g.Raica zbog ovog, ali ovo mi je najocekivanije izdanje u sledecem uvozu. Ajde vise taj IL da se zavrsi i da ovo krene put SrbijeBigGrin
Dosadno brate, vi se zajebavate tamo a nama cak ni to iznenadjenje pre kraja IL da saopstiteBigGrin


kod libellusa je ko u onoj reklami jedino iznenađenje je da iznenađenja NEMA..LOL LOL LOL


Ima, ima i to u vezi Texa "The Best off", tamo je obecano. Izgore od znatizelje sta bi to moglo da budeDrool
http://www.libellus.hr/f...=posts&t=61&p=9
kico
#37 Posted : 20. studenog 2014. 11:04:19(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 807
Location: planet Zemlja
Samo da se osvrnem na izdanje.
Ovo nije normalno koliko je ovo predivno.
Najljepše izdanje kuće Libellus u 2014. definitivno.
Oduševljen sam.
bubo
#38 Posted : 20. studenog 2014. 11:29:06(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 10.7.2011.(UTC)
Posts: 783
Man
Location: mostar
kico wrote:
Samo da se osvrnem na izdanje.
Ovo nije normalno koliko je ovo predivno.
Najljepše izdanje kuće Libellus u 2014. definitivno.
Oduševljen sam.


da ja sam ostao zadivljen a još ga 1 put pročitao zaista super serijal...
Renky
#39 Posted : 2. prosinca 2014. 11:30:45(UTC)
Rank: Strip-Autor

Joined: 12.7.2011.(UTC)
Posts: 579
Man
Location: Gradac
I dalje uživam u pogledu na ova 4 integrala... kao i na brojke koje govore o prodaji više od pola tiraža!!!Love Love Love Love Love
kasper
#40 Posted : 2. prosinca 2014. 11:51:48(UTC)
Rank: Često prisutan

Joined: 11.7.2011.(UTC)
Posts: 587
dobar vam je Togral, ono pravo sto bi reko narod Drool . Dok je razvalio, svaka cast stari na ovome Smile . (trebali ste i njega da stavite pored Rosinskog i Van Hama)

oooovaj, kad ce sledeca 4 Blushing
Users browsing this topic
Guest (7)
3 Pages<123>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.

Powered by YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
This page was generated in 0,099 seconds.